Nuotrauka Nuotrauka

Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore »

Sveiki sulauke rudenelio!
Purple auto. Pradzioj, tai gal kas ir pastebejo, kad outdoor 2019 visa sezona rasiau, kad auginu Purple Marroco, bet isties, tai apsilazalinau ir sezono pabaigoje supratau, kad cia tiesiog Purple auto. Gavau kaip freeby, tai nesigilinau labai :) cia kaimynu lenku vietinis auto hibridas, atneses man 150g sauso.
Skonis: augalas nelabai kvepejo kol augo, taciau saldokas aromatas skleidesi ziedams einant i pabaiga. Kvapas lengvas, nenervinantis, gaivus ir saldus. Visiska priesingybe augintai ww, kuri turi sudo-tepalo kvapa (is tos skaniosios puses). Rukant jauti ta salduma, kuris oi kaip uzknistu jei zmogus tik ja rukytu puse arba ilgiau metu. Bet skani, siulyciau i ta tema, kur zmones iesko vaisiniu skoniu, bo cia tas papuvusios kriauses skonis tai jauciamas labai.
Poveikis: oi kaip smagu kai stipria indika pakeicia lengva sativa dominant! Jei moki nepadauginti, tikrai nepamaisys skaitant, keliaujant, dirbant, bendraujant ir t.t., nes gandzike moka neapniaukti ir neissibarstyti, kas yra labai smagu! Esi lengvai paveiktas, taciau po gero maisto, poilsio ir kavutes gali pasiraitoti rankoves ir 5h nestis per miska su pjuklu. Nenuzudo, o teigiamai vibruoja. Padaugink - ir viskas nuplaukia, atkeliauja tingulys, miegas ir vakarelis baigtas.
Med. poveikis. Nezinau. Gal soc. gyvenimui skatinti, nes tikrai nesijaucia jokio bano ant kalbejimo ir mintys lengvos. Siaip, nezinau .. Gal nereikia ieskoti, ko nepametes, tai (pats as tai negeriu) paprastai patarciau - vietoj 4-5 alaus penktadieni, tai viena dzoni.
Neigiami faktoriai: gandzike nera aitri, neskani ar per pikta, graziai elgiantis galima issisukti nuo neigiamu faktoriu. Taciau padauginus, tai supuola visi tradiciniai: nuo amnezijos iki troskulio.
Patarciau auginti, lenkai pasistenge pakurti gan stipru autika atnesanti derliu per 3men, o, beje, tai ir didziausias auto derlius, koki turejau. Daugiau info apie pati augala ir pan., skilty OUTDOOR 2019, foto taip pat ten yra.
Na, nejau cia tik keletas derliu ragaujanciu? Pasidalinkite patirtimi, kolegos :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Paragavau NYC diesel ir likau maloniai nustebintas. :) Kvapas toks greipfrutų su ananasais maišytas ir su skunk prieskoniu - jokio diesel neužuodžiu :) Poveikis labai malonus, skatina kūrybiškumą ir bendravimą. Palaiko gerą nuotaiką. Maloniai atpalaiduoja.
Panašu, nyc diesel bus vienas mano mėgstamiausių strainų :) Tikrai vienas iš top 5, ką gero per paskutinius kelis mėn teko rūkyti :)
atostogauju
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Marbauskas »

Labas vakaras. Na ką, reikia atsiminti paskutines rūšis, kurias pats ar mano vyresnis mokinys auginome, apie kurį kai kurie iš čia esančių žino :D Ha. Auginome aš ir jis paskutiniais metais ir koks buvo kokių skonis?..Poveikis.. Hmm...

Amnesia autoflowering - kvapas stiprus specifinis, nelabai ka apie jį pamename, tik tai, kad buvo labai stiprus ir kelis kart lengvai užsikosėdavome, tik tiek, jei padaugini tarkim man bongo 0.3 yra normaliai paprastesnio dūmo, o šito 0.25 gali būti per daug, kad net nepažaisiu xboxu.

Ayahuasca purple(barney farms) - lapai ir žiedai vietomis violetiniai, visiška stipri indika. Kvapas saldokas, bet su miško prieskoniu. Dūmas skanus, reikia nedaug, bet nors ir indika 100%, parūkius vis tik norisi socializuotis veikti kažką jei ne per daug.

Sweet mango autoflowering (greenhouse seeds) - ši buvo auginta mokinio, augo lauke, ūgis siekė metrą, davė gal 40g sauso, kvepėjo labai saldžiai, nebuvo baisiai stiprus, bet skoniu lenkė visus paskutiniu metu rūkytus. Labiau norėjosi truputi mango nei kažko stipresnio. Poveikis-geras ir nuotaikingas high, jei nepadaugini, padauginus labai džiūva burna ir gali kilti paranoja ar blausus vaizdas.

Sweet skunk autoflowering (royalqueenseeds) - šitas ir mano ir mokinio. Ir kartu ir atskirai ir lauke ir viduj. Aš apibūdinu taip - kvapas saldus ir stiprus, pats poveikis lengvas atrodo nieko lyg ir bet po to staigiai suimti gali miegas :D Mokinys ir jo draugai apibūdino kaip "labanaktuką" , nes po darbų jei parūkai nediduką, eini iškart ilsėtis, gali nespėti ir pavalgyti. O mano namiškis sakė, pff nieko gero tas skunkas, va amnesia buvo wooo! Bet parūkęs irgi eidavo miegoti. ŠITA VEISLĖ NEDRAUGAUJA SU VEIKLA. TIK POILSIUI

Critical Jack autoflowering (monkseeds) - tiesą sakant nei aš nei mokinys nepamename, nei skonio, nei poveikio, buvo per daug kažkuo neišsiskiriantis dūmas, na augdamas pelėsio pasigavo mažiau nei kiti, kvapas tiesiog simple pušų gal su vos saldumo. Stiprumas vidutinis.

Northern lights autoflowering (royalqueenseeds) - visada didelį derlių atnešanti veislė 70-150 sauso nuo vieno augalo man yra neblogai :) Dūmas nesilpnas, nors parūkius veikla užsiimti galima, skonis nelabai išsiskiriantis, greitai atsibosta. Kai daug rūkoma, sunku atsiminti.. :D

Tai kiek jau atsiminiau tiek parašiau šiam kartui tiek.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Išsamu! Man NL auto skonis kaip tik toks vienas geresnių bandytų. Gurmaniškas toks :D Pamenu, kaip nustebau, kai visą žydėjimą neišleidusi nė kvapo, džiūdama pavirto tikra stinkere :D Ir high gerulis. :] Šiaip esu gana išrankus dūmui, bet NL patiko, tai tikrai rekomenduoju [:)]
atostogauju
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

OG Kush tuoj bandysim :D High expectations... :D Budai kieti kaip akmenys, nors ir nedideli...

EDIT: Skonis neblogas. Toks tradicinės skunkės, bet su specifiniu prieskoniu. Labai lengvai į plaučius nugula, palieka malonų skonį burnoj po dūmo... High tai toks lengvas iš pradžių, bet vėliau užstounina. Jau žinau, ką pūsiu rytais, 50/50 su NYC diesel sumaišęs :]

OG Kush bendrai viską pasvėrus vertinu [6/10].
NYC Diesel [7/10].
Critical+ [1/10].
Northern Lights [8/10].
Lowryder 2 [7/10].
atostogauju
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

Rūšis - Durban Poison
https://www.dutch-passion.com/en/cannab ... an-poison/
  • Kvapas: Vat tokios dar neteko užuost. Nuostabus aromatas primenantis laukų gėles. Aš rimtai. Galvojau, man vaidenasi anyžių kvapas, bet patikrinau gamintojo puslapyje - akurat turi tokių aromatų! Žinoma, iš pradžių gana aštrokas spicy, bet greit nuslūgsta ir vaidenasi laukų gėlės :)
  • Skonis: Skonis aštrokas greičiausiai dėl to, nes šėriau trąšomis iki pat galo kol nuėmiau viską. Nebuvo flush. Eh tas pelėsis.. :)
  • Poveikis: Važiuojam Džesika. :thumbup: Ta prasme dar ne visai subrendęs augalas nuteikia labai pozityviai. Upliftina, suteikia energijos, norisi nuveikt ką nors produktyvaus :) Būtent tai ko ieškojau. :] [:)] Bet ne tik produktyvaus, bet dar nori, kad tas darbas, kurį tu atliksi, būtų kruopščiai atliktas :) Rekomenduoju rūkyti ryte! Patikėkit. Neprivargsit tikrai, kad ir ką beveiktumėt :) Geriausia rūšis kokią esu rūkęs vienareikšmiškai. Gaila, nedidelis derlius. :/
  • Medicininis poveikis: Manau poveikis būtų toks, kad šios rūšies suteikiamas kurybingumas verčia tave ramiai viską apgalvojant ieškoti įdėjų kaip išspręsti tas problemas, kurios tau kelią nerimą/stresą.
  • Neigiami faktoriai: Džiūna akys, burna nelabai:) Nerekomenduočiau rūkyt pradedančiąjam ar turinčiam rimtų problemų gyvenime. Nes jei esate silpnas psichologiškai(nieko nenoriu įžeisti, tik perspėti), galite drąsiai iki paranojos prieit. 8|
Auginimas nėra sunkus. Pradedančiąjam puikiai tiktų. Nereikalauja jau labai daug priežiūros, bet bazinės žinios pravers :) Pelėsio nebijo tikrai. Žydėjimo cikle 70% orų sudarė lietūs, bet vistiek sugebėjo sukrauti žiedus ir išsilaikyti tokiomis sąlygomis 41 dieną žydėjimo periode!
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka


Rūšis - Lemon Kush

  • Kvapas: Grynų gryniausias lemon. Uždarytus 4 gramus stiklainyje valandą palaikiau, pradarius čiut nenuvirtau nuo tokio aitraus citruso smūgio!
  • Skonis: Malonus, lengvas, švelnus dūmas. Šiek tiek kutena... :)
  • Poveikis: Tikėjausi, kad atims jėgas, bet uj ne. Vos įpusėjus džionį jau jauti, kaip pradeda kojos tripčiot. Suteikia jėgų ir negali nustot šypsotis. :wave: Toks, fainas dūmas sakyčiau. Tokį su antra puse parūkykit ir Netflix'ą pasijunkit. Padėkosit vėliau ;)
  • Medicininis poveikis: Ne kuo skiriasi nuo durbano. Sakyčiau, net tas pats. Tik, kad gal labiau nuramina nei DP.
  • Neigiami faktoriai: Neatrodo, kad vilktų į paranoją, bet gali jausti nerimą dėl kažko, kas ir taip tave neramina dar neparūkius. Bet būnant savoje kompanijoje, viskas gerai :) Tiesiog, negalvoji apie tai. Turėkit vandenuko.
Nuotrauka

P.S. šią rūšį gavau iš kolegos, ir žieduose radau sėklyčių. :) Pasirinkau, palauks pavasario :) Atrodo daug žadančios!
Nuotrauka


Mixiukas (ne)vakarui :) Kairėj durban, dešinėj lemon :)
Nuotrauka
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė saldi.juoda.naktis »

barzdyla rašė: 2019-10-18, 22:27

Mixiukas (ne)vakarui :) Kairėj durban, dešinėj lemon :)
Nuotrauka


??? nežinau, gal kitiem nieko stebėtino, bet kaip galima surūkyt tiek daug? :D čia per kartą ir sau pačiam vienam? :D na arba tu fiziškai labai didelis esi, arba įpratęs visad rūkyt dideliais kiekiais, arba tiesiog visi žmonės skirtingi.... :D nebent čia foto iškreipia mastelius... nors įspūdis, kad čia pusgramis su kaupu, jo? :D negi aš čia vienas tuo stebiuos 8| :D
.....
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 8

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ..... »

saldi.juoda.naktis rašė: 2019-10-22, 00:00 ??? nežinau, gal kitiem nieko stebėtino, bet kaip galima surūkyt tiek daug? :D čia per kartą ir sau pačiam vienam? :D na arba tu fiziškai labai didelis esi, arba įpratęs visad rūkyt dideliais kiekiais, arba tiesiog visi žmonės skirtingi.... :D nebent čia foto iškreipia mastelius... nors įspūdis, kad čia pusgramis su kaupu, jo? :D negi aš čia vienas tuo stebiuos 8| :D
Tai kad nedaug cia :) ramiam padumojimui. pas mane bluntai buna kaip gorilos pirstai :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Ciakis »

As jei noriu nusipusti susisuku grama ar daugiau :) as retai rukau, katra i menesi ar reciau, nuo nuotaikos priklauso :) ir rukau tiek kiek susiruko nesiparindamas del kiekio :) nebenoriu ismetu, noriu darukau :) aisku cia priklauso kiek turi :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
.....
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 8

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ..... »

Cikis rašė: 2019-10-22, 11:26 As jei noriu nusipusti susisuku grama ar daugiau :) as retai rukau, katra i menesi ar reciau, nuo nuotaikos priklauso :) ir rukau tiek kiek susiruko nesiparindamas del kiekio :) nebenoriu ismetu, noriu darukau :) aisku cia priklauso kiek turi :)
Karta i menesi? :O zmogau as vadinasi per diena supuciu daugiau nei tu per metus :D per pietu pertrauka vien du riebius bluntus paguldau :D po kokius 2g each. maziau uztektu jei bonga darbe laikyti galeciau :D
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė SnowStorm »

Kaip tu dar dirbt gali kaska po tiek :D :D
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore »

Viskas norma su tais kiekiais, tiesiog tolerancija pychui ir tiek. Visi gi zinom, kad veikia tik pirmas ir dar kitas kazkiek, o tas dvidesimtasis dzonis i diena, tai jau tik tam apsvaigimui palaikyti.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Ciakis »

Jo rukau as retai, ir ne del to kad labai noreciau o labiau kad reikia :) kitaip ant tableciu sedeciau :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Fuksalas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2019-08-30, 11:49
Reputacija: 4

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Fuksalas »

Na aš tai norma laikau. Po darbo po vakarienės atsidarau skardi ramei sau susisuku, parukau.,ir tai ne kasdien. Didelio nedauzau. Nes dar su žmona vakare reik pasibut. 😆Ir seip kas per daug tas nesveika. Manau viską su saiku reik daryt
.....
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 8

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ..... »

Check check. Turim quick updeita ant keliu strainu.

Critical+ photo tas pats kas ir auto. Kad rukyt, reik bent 2 menesius curinti.
Gorilos tai kvepia trichomom ir tikrai nusipelnė būti vadinamos newschool skunk, sausainiukai awesome, gelato isvis nera zodziu - kvepia sausainiais ir uogom. Amnezijos labai pheno-dependant (priklauso nuo fenotipo). Bet pavyko issiphenohuntinti amnesia, kuri zydi 7-8 sav, turi kazkokia mutacija (šakos labai storos) ir krauna 1.5x didesnius derlius nei kiti strainai :D terp profile irgi geras, budai kieti kaip akmenys... Trichomu tiek, kad triminant zirkles grandyti tenka kas kelias boskes :D kaip dabar atsimenu - sekla buvo riebi ir tikrai dydziu issiskyre is kitu... Tai kad gera pheno galima atrinkti pagal sekla nera mitas. Tikriausiai gaminsiu hibdrida, galbut su tuo paciu Gelato (rqs genetika) :] tai tiek...

- bm
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė justus »

Naujoko klausimas patyrusiems :) Mano pirmoji pažintis su kanape buvo kažkas tokio. Nežinau koks buvo strainas, bet efektai buvo įspūdingi: mintys skraidė belekaip, atmintis dingdavo, kildavo įvairios asociacijos. Pvz žiūri į sieninį laikrodį ir jis tau atrodo tarsi būtų iš kito pasaulio. Nekalbu apie pastovius juoko priepolius ir durnas kalbas apie durnus dalykus. Patiko ta patirtis, nes galėjai bent trumpam pabėgt nuo rūpesčių ir pailsint galvą. Šiuo metu eksperimentuoju su naminiu Northern Lights. Pure Indica. Bet tokio stipraus efekto neturi. Taip, jautiesi apkvaitęs, bet prichoaktyvių pojūčių beveik nėra. Kažkiek sulėtėji, kiek padurnėji, bet taip, kad labiau paveiktų smegenis, tai to nėra. Gal dėl to, kad vapinu, o ne rūkau? Ar čia svarbu koks strainas? Indica vs sativa? Juk THC yra visur ir turėtų veikti panašiai? Gal čia dėl to, kad jau pripratau?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė nenaudelis »

Nesikesinsiu but patyrusiu, manau yra ir gerokai labiau patyrusiu, bet ir mano istorijos gana panasios.
Bet, manau ir nuo rusies daug priklauso. Buvo vienos rusies, kad po 2 skersu keturiese prilipom prie ten kur radom atsisest geram pusvalandziui ir visi nei krust ir visi patenkinti :) Asmeniskai man buvo gana keistas ir netiketas jausmas - nori kad ir i tulika, bet kunas nenori pajudet. Ir jokios psichodelikos - tiesiog "nei rankyciu nei kojyciu". Bet tai buvo "kazkas" o ir daugumai tas efektas nepatiko. Daugiau tos rusies neteko ragaut. Kita rusis atvirksciai - nori kazka veikt, prazvaleji, minciu (paciam bent jau atoro protingu) pilna, bet atsistojes supranti, kad geriau pasedet, nes geriausiu atveju nueisi iki duru ir su klemka rankoj galvosi ka daryt toliau :) Na ir likusios taip naaa kazkas tame tarpe, bet labiau i "high" puse, kas man nelabai patinka, labiau megstu ramiai pasedet atsipalaidaves. Tada ir pradejau dometis nuo ko tai priklauso. Bet is kur ten paprastas baryga zinos ... Speju pas juos labiau ir einamos sativa rusies. Paskutine tureta buvo tokia lengva high, siek tiek psichodelikos ir gana trumpo veikimo. Ir pats buvau prisigalvojas, kad cia jau ipratimas, bet tai buvo sutapimas su tuo, kad i pabaiga daugiau pasitaikydavo kotu nei naudingo produkto. Cia nusprendziau nebetaupyt, bo rezultate vistiek gaunasi tas pats tik daugiau susinaudoja. As irgi tik veipinu kieta produkta. Is pradziu bijojau, nes kazkaip keistai pasirode - temperatura tai gerokai zemesne nei degimo, kvapo beveik nera ir traukiant nelabai kas matosi. Bet ir as ir kompanija vienbalsiai nusprendem, kad rukyt - gera daikta i ora isleist ir dar priedo kvapas.
Apie THC ir as iki galo neradau atsakymo, bet manau kad grynas THC butu kazkas panasaus i sintetika. Tos irgi teko bandyt (ne su kazkuo maisyta-purskta ir panasiai o gryna), na tas poveikis kazkoks labai "simple" - is karto apsinesei ir po kiek laiko praejo. Manau, kad konkretus poveikis priklauso nuo visu naturalaus produkto komponentu, o ju yra nemazai. Nes jei butu tik THC tai tada nebutu, grubiai paemus, indica/sativa skirtumo.
As irgi auginu keleta skirtingu, specialiai rast ta tinkama man. NL tame tarpe, bet kolkas dar negreitai gausiu rezultata. Net ir seklu parduotuvese yra kelios ju veisles - ir silnesnes ir stipresnes. Gal todel tau taip ir atrodo - pries tai stipresne vartojai. Pamegink palyginti su kitom, jei turi galimybe Stipresnio poveikio tikiuos is White Dwarf. Na ir namie auginant, jei nesi rimtas groweris, vsiai gali buti kad ta THC kazkas vagia - ar apsvietimas ar trasos ar augimo salygos. Vistik cia nelabai tikslus mokslas. Beto veipinant kiekis apie 0.2-0.25g (savo sveriau) ir ten kiekvienas sapaliukas turi itakos visam procesui. Jei stabiliai vienodai, manau kad tokia veisle, kuri tau "neprilipo".
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė justus »

@nenaudelis Kiek skaičiau, NL yra lengvai psichodelinis, tai gal dėl to ir tas high toks su protu. Dar, manau, pritrūko kokios savaitės tikrai paauginti. Pramušė kvapas paskutinėm dienom. Pradėjo užsiuosti stipriai ir vietiniai gyventojai pradėjo klausinėt, iš kur namuose žolės kvapas :D Teko nuimt derlių kiek ankščiau nei planuota. Turiu sėklytę Royal Cheese Auto, tai reiks pabandyt užaugint :) Galvoju, pabandyt auginti skirtingų rūšių strainus. Pradėjau nuo pure indica, vėliau bus indica hybrid ir taip iki sativa. Mačiau, Royal Queen seeds turi Amnesia Haze Auto, tai gal šita padės varštelius išsukt iš smegenų :D
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė nenaudelis »

Kiek supratau, indica veisles isvis neturetu duoti 'high' poveikio, ko as ir noriu. Pats dabar turiu 3 nokstancias skirtingas. Tame tarpe ir CBD straina, gal man visai nereikia 'apsinest' su mano problemom. I vaistine nenueisi ir nepaprasysi - duokit man tos it tos pabandyt :) Tame ir visas malonumas/idomumas padegustuoti skirtingas ir zinomas, ka uzauginai, veisles. Kaip tik parsinesiau viena mazesni pumpureli su trichomom (kiek as del ju buvimo/nebuvimo nervu turejau ... :) ) Pasirodo jos labai puikiai per kinietiska mikroskopa matosi ir viskas kaip nuotraukose is gugles. Va tik jas reikia rast :) O va mano antroji puse, nors ir kreivai ziuri i sita mano pomegi ir tuo labiau i --==::~~ , nors is namu nevaro, bet pauoscius ta pumpureli vos is ranku neateme - kaip skaniai kvepia ! prikisk man i pagalve, tai skaniai miegosiu :) Nusprendziau, kad pameginti jau galima. Bet boxe tikejausi kur kas stipresniu kvapu, o ir nebunu prie kvapo priprates. Gal ir ventiliacija savo daro + mazas jonizatorius. Bet ir tas kvapas visai netoks kaip is pirtktinio maisiuko. As cia apie White Dwarf.
NL dar liko koks pora savaiciu sirpt. Tai irgi galesiu pasidalint potyriais. Bet speju, kad per anksti derliu nuemei, jei teko skubet.
Del varsciuku galvoju, kad indika su daugiau THC turetu ta darba geriau padaryt uz sativa. Kai turejau tos pirktines "dinamitines", nebuvo problemu del miego ir ryta atsikeldavau kaip agurkelis. Bet gal kiek stiproka buvo, nors is kitos puses, kaip jau kazkur buvo rasyta - ekonomiska zolyte, daug nereikia :)
p.s. bet kas tinka man ar kitam, netaikyk sau - cia gana "intymus" dalykas. Kaip ir su "klasikinem" tabletem - atrodo poveikis turi but vienodas (pvz antidepresantai), bet ju yra daug ir skirtingu.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore »

nenaudelis rašė: 2020-05-17, 21:02 .. Tame tarpe ir CBD straina, gal man visai nereikia 'apsinest' su mano problemom..
Klausyki, o tai kokios problemos? Gal tau visai ne kanapes reikia.. Nes turesi ir sena problema, ir nauja.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas