Nuotrauka Nuotrauka

Ieškau savanoriu idomiam projektui

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Sveiki. Gal klausimas pasirodys ir keistokas, tačiau gal yra gyvenančiu ne lietuvoje, o każkur, kur kalnalapes yra legalios ir galbūt tas żmogus, ar żmonės, planuoja artimiausiu metu pradėti sėja? Aš pats galimybės tam neturiu todel ieškau, bent penkiu żmoniu (gali but ir daugiau), kurie nusimano ka daro, daro tai ne pirma karta ir nori sudalyvauti idomiame projekte. Aš suteikiu jums ekologiško produkto, jūs su juo użauginate ir man pasakote savo pastebėjimus, dżiaugsmus ar nusivylima. Jei tikrai domina, susisiekite su manimi, paaiškinsiu viska detaliau. Gink dieve nieko nereklamuoju ir to nesiekiu, tiesiog ieškau protingu, bei idomiu żmoniu savo projektui. (neżinau kodėl, bet mano abuolys nerašo nosiniu).

Sincerely
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė Ciakis »

Sudetinga bus. Niekas adresu nenores duoti, nesvarbu legalu ar ne
Bet darbe mane vadina - Veryga
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Manau galima ir tai isspresti. Man visai nereikalinga jokia asmenine informacija, mane domina tik isbandyti produkta. Lietuvoje galiu produta atvezti, paduoti, atsiusti i autobusu siuntas ir etc., uzsienije tokios galimybes neturiu, galiu tik atsiusti i adresa ar ideti i siuntas jei tokios vaziuoja. Manau tai tik formalumai, kuriuos galime isspresti. Visas siuntimo islaidas ar islaidas susijusias su produkto kelione iki gavejo apmoku as, kaip ir pati produkta.
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Ne krimai, ne karbauskis ir ne trasos :) Nei viena blogybe is siu visu ;) kalba eina apie stimuliantus. Gyvus organizmus.
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Tai papasakok plačiau, ką siūlai, užuot nekėlęs bereikalingo įtarimo. :) Mikorizę? Ar ką? Galbūt tai, ką tu siūlai, mes jau seniai naudojame arba išbandėme ir nepatiko.
Be to, į labai siaurą nišą taikai. Organiškai ne visi augina.
atostogauju
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Mikroorganizmus - grybus ir bakterijas. Neatejau aiskintis ar siaura ar plati nisa ir isvis ne apie jokias nisas, o tam kad surasciau zmoniu, galinciu padeti man, o as jiems. Kalbu apie stimuliantus galincius padeti islaisvinti visas reikalingas medziagas, prieinama forma augalui is substrato arba oro. Principas kazkiek panasus i mikorize, bet tai ne mikorize, mikorizinius grybus apvelti sekloms greitu laiku irgi turesiu, o tada ir vel prasysiu jusu pagalbos. Kaip minejau, zmones ,kuriuos tai domina, prasau susisiekite asmenine zinute.
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Kiek man žinoma, naujokai čia nei rašyti, nei gauti privačių žinučių negali.
Aš organiškai auginu. Mikorizė seniai išbandyta. Compost teas, humic/fulvic acids... Nesuprantu, kokį proveržį čia padarei, bet jei turi kažką, ko rinkoje nėra ir būsiu neišbandęs - tempk ją čia
atostogauju
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Dabar tik pamaciau...tiesa sakai. mindaugaszukauskas4@gmail.com , susidomeja rasykite man i sita el. pasta.
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Nu tai išdėstyk viską čia ir tiek. E-mail tavo žinome. Kas susidomės - susisieks. Neversk patiems rašyti ir teirautis tų pačių klausimų, kurie jau užduoti šitoje temoje.
atostogauju
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Aciu, kad domiets. Esme yra tokia, kad bandau sukurti tinkama auginimo technologija nuo seklos apvelimo iki ziedu nuiemimo naudojant tik mikroorganizmus. Vienas produktas seklos apvelimui, keturi produktai laistymui, du apipurskimui ant lapu. Klonavimo atveju seklos apvelimo nebutu, butu kitas produktas, skirtas pamirkyti daigeli pries sodinant i zeme. Gaila, kad nespejau visko pasiruosti dar iki pavasario nes dar yra produktas skirtas apsaugoti augala outdore nuo ligu (jis taip pat gyvu oranizmu pagrindu). Kaip ir jus nenorit atskleisti savo adresu ar dar nezinau ko, taip ir as negaliu visko atskleisti, todel ir prasau pagalbos, tokiam, sakykim, anoniminiam projektely. Lauksiu interesantu. Grazios dienos visiems.
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Na tai sakau, jei ieškai bandytojų - su vienu potencialiu dabar kalbi. Ar gi man sunku išbandyti jei nemokamai? :D Blogiausiu atveju išmesiu ir tiek. Bet el. paštu nesu linkęs bendrauti. Teks arba rasti kitą būdą, arba atsisveikinti. Gražios ir tau. :V:
atostogauju
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Neturiu kazkokiu kitokiu specialiu budu bendravimui, bet manau nesunkiai galeciau parsisiust kazkoki appsa ir prisiregistruot. Sakykite, kaip jums butu patogu bendrauti, kad galetume apsitarti dviese del sio projektelio?
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Geriausias variantas būtų forumo AŽ. Kokie reikalavimai tiksliai nežinau, bet spėju ne mažiau 100 pranešimų forume.
Taip kad jei tikrai nori ištestuoti tas priemones, teks čia kurį laiką pasisukioti :) Gal daugiau papasakosi apie savo idėją ar pan.
To, ką tu siūlai, Lietuvoje labai menkas pasirinkimas. Norinčių išbandyti neatsigintum, jeigu pasiūlymas neatrodytų kaip kvietimas į problemas :D
atostogauju
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Nesinori floodint cia be reikalo. Ideja tokia ir yra, kad uzauginti augala kuo naturaliau, nezalojant nei augalo, nei vandens, nei dirvos su chemija. Sukurti technologijas skirtas skirtingiems auginimo budams bei skirtingams kanapiu tipams, naudojant tik gyvus organizmus. Teorijos yra nemazai, taciau be praktikos tai nulio vertes reikalas. Bandymus dariau tik pluostinems kanapems bandymu stoty, ir tik isbandydamas seklu apvelimo produktus, kuriu dar nera rinkoje ir rezultatai nudziugino net labai. O isbandyti yra ka. Noretusi atitaikyti optimaliausia auginimo technologija su esamais produtais ir kurti naujus. Tai tiek. Telegramas gal tinka susirasinejimui? Kaip ir pakankamai anonimiskas jis.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė Ciakis »

labai idomu bet man hidroponiskai auginant netinka :) gal kolegos susigundys
Bet darbe mane vadina - Veryga
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Nu sorry tada, dėkui. Kažkaip keistai skamba viskas. Nori labai greitai viską čia prasukti, kažką neva duodi groweriams dykai "pratestuoti", ką pats kuri. Bet paprasčiausios kanapės nerandi kaip užsiauginti. Jokios konkrečios informacijos, nieko. Tikslai irgi kažkokie abstraktūs.

Kaip bebūtų, sėkmės.
atostogauju
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Nori anonimiskumo, bet as turiu viska atskleisti. Visi turim savo salygas, as jas pasakiau. Ne visiems gal taip atrodo, kaip tau, nes tai ka parasei daugiau isimta is konteksto nei teisingi zodziai. Atskleidziau daug ir pakankamai aiskiai. Labai jau giliai cia bandai kazka iskapstyti. Bet malonu, kad domiesi. As niekur nedingsiu, kreipkites ka domina, pasiulymas ir toliau galioja. :x: :V: ;)

mindaugaszukauskas4@gmail.com

Telegrama - @zladejus
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė Marbauskas »

Sveikas. Pats tikrai susidomėčiau tokiu projektu, nes mes auginti ateityje žadame, dviese ir taip, kur tai daryti galima, bet esmė kad tikrai per mažai visko papasakojai, jau pirmam poste tikėjausi santraukos normaliai su tiksliais viso tavo projekto ir tada jau galėtum rinkti savanorius. Projekto trukmė, sąlygos, nauda pačiam augintojui, patarčiau viską labai smulkiai pergalvoti ir surašyti į vieną post'ą, nes matau OG irgi susidomėjęs, o jis tikrai turi manau ir įrangos ir žinių. Aš asmeniškai galbūt prisidėčiau prie projekto, bet ne anksčiau negu po nujųjų metų,tik žinodamas visas detales smulkiai. Kol to čia neišdėstysi nieks su tavim tamsta į jokius telegramus neis :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Word.

Duodi savo vardą pavardę, bet info daugiau nenurodai. Paslaptys matai... :D
Nuotrauka
atostogauju
zukezaz
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2019-07-29, 11:58
Reputacija: 0

Re: Ieškau savanoriu idomiam projektui

Standartinė zukezaz »

Atsidariau imone, prekiaujuss mikrobiologiniais preparatais, susidomejau kanapemis, pabandziau su pluostinemis ir likau patenkintas rezultatu, pamaniau gal butu galima tai prytaikyti medicininiai kanapei. Produktas dar nera isleistas i prekyba, todel negaliu daug apie ji atskleisti. Taciau jei norite visu detaliu, pasirasome konfidencialumo sutarti ir jas gausite. Toliau nelabai matau ko nesuprasti is to ka parasiau. Pabandysiu dar, si karta surasysiu numeriukus.

Projektas butu toks:

1. Reikalingas zmogus, kuris planuoja auginti augala substrate ir nori pabandyti tai padaryti ekologisku budu nenaudojant mineraliniu trasu.

2. Kazkokiu super slaptuoju budu perduodu jums mikrobiologinius preparatus skirtus visam auginimo laikotarpiui, nuo seklos apvelimo, ar klono pamirkymo iki ziedu purskimo pries nuimant. (po 7 produktus kiekvienam,savanoriui)
2.1 Mikrobiologinis beicas apvelti seklai ir/arba mikrobiologinis mirkalas, pamirkyti klono daigeliui pries sodinant i zeme
2.2 3 bakterijos isgaunancios augalui NPK is aplinkos.
2.3 2 Skirtingos amino rugstys purksti ant lapu ir ant ziedu
2.4 mikrobiologinis preparatas skirtas pagreitinti augalo augima, stiebimasi

3. Projektas trunka lygiai tiek pat, kiek auga savanorio/-iu augalas/-ai.

4. Pabaigus auginima, noreciau gauti pastebejimus, kas buvo keista, kas buvo labai gerai, o gal biski truko kazko ir panasiai. Tiesiog duodu nemokamai pabandyti produkto. WIN - WIN

Todel gal ir sakiau, kad ieskau zmoniu galinciu man padeti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Idėja projektui
    Zotexas » » forume Legalus forumas
    44 Atsakymai
    15926 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas pelėda
  • Ieskau draugu
    Mirazas » » forume Prašau žodžio!
    161 Atsakymai
    64893 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Obuolys