Nuotrauka Nuotrauka

E-liquid

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Bomberman1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2021-01-05, 19:07
Reputacija: 0

E-liquid

Standartinė Bomberman1 »

Sveiki, neseniai turėjau progą parukyt thc vape skysčio, ir efektas geras tikrai😃, buteliuko kaina apie 30e sake, butu idomu is kur būtų galima užsisakyti thc juice, arba gal kas esat bande cbd skysciu, maciau lt pardavinėja įdomu kas gero iš jų.
nemarinuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2020-12-08, 17:19
Reputacija: 5

Re: E-liquid

Standartinė nemarinuotas »

Bomberman1 rašė: 2021-01-06, 15:09 Sveiki, neseniai turėjau progą parukyt thc vape skysčio, ir efektas geras tikrai😃, buteliuko kaina apie 30e sake, butu idomu is kur būtų galima užsisakyti thc juice, arba gal kas esat bande cbd skysciu, maciau lt pardavinėja įdomu kas gero iš jų.
Thc nebandes, bet cbd lietuvoi bandziau tai nezinau tikrai nieko gero nebuvo, nezinau kaip dabar, kokiu pasirinkimu yra. Nepamenu kiek mg ten buvo pas mane to cbd, bet mokejau apie 40e uz 30ml
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: E-liquid

Standartinė nenaudelis »

O kokios spalvos tas skystis buvo ?
Bomberman1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2021-01-05, 19:07
Reputacija: 0

Re: E-liquid

Standartinė Bomberman1 »

nenaudelis rašė: 2021-01-06, 22:07 O kokios spalvos tas skystis buvo ?
Permatomas, o kas yra? 😅🙄
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: E-liquid

Standartinė nenaudelis »

Hmmm ar tai tikrai THC ? Natur product nesu mates permatomo (negaliu girtis, kad mates labai daug), o permatomos chimkes - esu :) Gal jau yra ir THC kristalu, panasiai kaip ir CBD, bet tada gal per pigiai 30eu uz buteliuka.
Bomberman1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2021-01-05, 19:07
Reputacija: 0

Re: E-liquid

Standartinė Bomberman1 »

nenaudelis rašė: 2021-01-07, 10:46 Hmmm ar tai tikrai THC ? Natur product nesu mates permatomo (negaliu girtis, kad mates labai daug), o permatomos chimkes - esu :) Gal jau yra ir THC kristalu, panasiai kaip ir CBD, bet tada gal per pigiai 30eu uz buteliuka.
Google vaizduose paieškojus gali rasti ir permatoma tai gal ir ne chimke nors ka čia gali žinoti, nes veikia tai galingai, 3 puffai ir jau vos gali atsistot.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: E-liquid

Standartinė Ciakis »

Permatomas bus thc distiliatas.
1g keli simtai doleriu
Spalva skiriasi nuo geltonos iki permatomos
Bet darbe mane vadina - Veryga
Bomberman1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2021-01-05, 19:07
Reputacija: 0

Re: E-liquid

Standartinė Bomberman1 »

Cikis rašė: 2021-01-07, 18:08 Permatomas bus thc distiliatas.
1g keli simtai doleriu
Spalva skiriasi nuo geltonos iki permatomos
Bet tai sakai realu kad cia Lietuvoje tokį turėtų? 10ml bonkute sake 30euru
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: E-liquid

Standartinė Ciakis »

Na distiletas 100% thc tai jei skiedzia 1:50 tai gal ir galima :) sunku pasakyti
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: E-liquid

Standartinė nenaudelis »

Bomberman1 rašė: 2021-01-07, 12:04
nenaudelis rašė: 2021-01-07, 10:46 Hmmm ar tai tikrai THC ? Natur product nesu mates permatomo (negaliu girtis, kad mates labai daug), o permatomos chimkes - esu :) Gal jau yra ir THC kristalu, panasiai kaip ir CBD, bet tada gal per pigiai 30eu uz buteliuka.
Google vaizduose paieškojus gali rasti ir permatoma tai gal ir ne chimke nors ka čia gali žinoti, nes veikia tai galingai, 3 puffai ir jau vos gali atsistot.
Kiek ilgai trunka poveikis ? Chimkes tai geras pusvalandis ir pamirsai. Ir poveikis toks "bukas" - tiesiog trenkia per galva kaip su pagaliu ir viskas. Parinkinedamas koncentracija buvau irgi padaugines, antra karta nebenoriu. Pameginau tik del bendro isprusimo, kad paskui kas nors neikistu ko nereikia :) O paskui dariau vape is tikros :x: tai skirtumas didziulis ir nebunant dideliu gurmanu. Lietuvoj distiliatas turbut didele egzotika, o chimkes yra ivairiu formuliu ir speju ju poveikis kazkiek skiriasi.
Bomberman1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2021-01-05, 19:07
Reputacija: 0

Re: E-liquid

Standartinė Bomberman1 »

nenaudelis rašė: 2021-01-08, 14:28
Bomberman1 rašė: 2021-01-07, 12:04
nenaudelis rašė: 2021-01-07, 10:46 Hmmm ar tai tikrai THC ? Natur product nesu mates permatomo (negaliu girtis, kad mates labai daug), o permatomos chimkes - esu :) Gal jau yra ir THC kristalu, panasiai kaip ir CBD, bet tada gal per pigiai 30eu uz buteliuka.
Google vaizduose paieškojus gali rasti ir permatoma tai gal ir ne chimke nors ka čia gali žinoti, nes veikia tai galingai, 3 puffai ir jau vos gali atsistot.
Kiek ilgai trunka poveikis ? Chimkes tai geras pusvalandis ir pamirsai. Ir poveikis toks "bukas" - tiesiog trenkia per galva kaip su pagaliu ir viskas. Parinkinedamas koncentracija buvau irgi padaugines, antra karta nebenoriu. Pameginau tik del bendro isprusimo, kad paskui kas nors neikistu ko nereikia :) O paskui dariau vape is tikros :x: tai skirtumas didziulis ir nebunant dideliu gurmanu. Lietuvoj distiliatas turbut didele egzotika, o chimkes yra ivairiu formuliu ir speju ju poveikis kazkiek skiriasi.
Po tu 3 puffu gal gera pusvalandi skraidziau ir paskui viskas aprimo, o del poveikio tai neatrode kad būtų bukas, cystai zalio pojutis, alkis, mintys įdomios, juokas😅 o tai kaip pats dareis skysti ir kaip gavos?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: E-liquid

Standartinė nenaudelis »

Turejau koncentrato, greiciausiai toki pat buteliuka. Bet man pakankmai itikinamai isaiskino, kad ji reikia skiesti, tai as ji taip 10ml bazes ir koks 20-30 lasiuku, 3 pufu neuztekdavo, bet taip kokiu 10 reikdavo iki vidutinio efekto. Gal todel mane taip veike, kad per skysta naudojau, bet pabaigiau vargais negalais ir daugiau nebereikia. Tikro produkto bent man tikrai nepakeis. O gryno net nemeginau, nenoriu gala pirma laiko gaut :) Esu girdejas nesenu istoriju, kaip pabande, pasirode kad neveikia, dar dadejo ir ... netiketai miesto vidury uzsistounino :D
Prisiminiau dar tokias legendas, kad kazkokius "stebuklingus" buteliukus po 100eu pardavinejo pries koki pusmeti ...
Bomberman1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2021-01-05, 19:07
Reputacija: 0

Re: E-liquid

Standartinė Bomberman1 »

Aišku tikrą smagiau rūkyti, bet dėl slaptumo toks dalykas tobulas, kambary ar mašinoje garini jokiu įkalčių neturi, gali ramus būti, tik kazkaip turiu įtarimą kad cia chimke buvo, nors ir kaip viskas natural atrodė, nes zinau žmonių kurie rūke ta skysti ir buvo numyzinti, gavo neigiamus atsakymus
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: E-liquid

Standartinė nenaudelis »

Speju yra tos chemijos ... dar priklauso ir nuo to kur kas ja dare, niekas gi ten super laboratorijose neverda to marmalo. Tai ir gaunasi viena panasesne kita nelabai :)
O jei tikrinant tures nora giliau pakapstyt tai aptiks ta chimke. Tik ieskot turi konkrecios "modifikacijos" t.y. formules. Bet visos jos yra zinomos, o draudziamu medziagu sarase yra bendrine formule, kiek zinau. Jei klystu, kas nors pataisys.
Is kitos puses del sunkesnio aptikimo ir trumpalaikio "kaifo" ar verta rizikuot pasaliniais tos chemijos poveikiais ?
Rašyti atsakymą