Nuotrauka Nuotrauka

Del thc isivalymo is organizmo.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
KnZ
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2023-03-26, 16:13
Reputacija: 0

Del thc isivalymo is organizmo.

Standartinė KnZ »

Sveiki turiu bėda, dirbu vairuotoju. Uzsienyje viena karta pareigunai padare slapimo testa ir prigavo, nuo siol pastoviai jei toje salyje mane stabdo daro testa. Kliuvau du kartus, nors buvau rukes pries tris dienas abu kartus. Isveza daryti kraujo testa, kraujas mane isteisina kad nebubau pavartojas siuo metu. Bet tai uztrunka 3,4valandas policijoje. Kol paima krauja ir t.t vezu zmones, tai apkrauna reikalus. Siuo metu nerukau dvi savaites, bet visrtek jauciu tokia baime ikliuti ir primysti ant vienkartinio testo teigiama. Kaip manote ar jau bus isivales thc. Anksciau parukydavau normaliai, reguliariai. Praeita menesi mazinau, i savaite po karta, arba du. Paskutini syki rukiau pries dvi savaite cekiuka kibiriuke. Ka manote. Geriu daug alaus, vandens. Prakaituoju nakti pakankamai
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Del thc isivalymo is organizmo.

Standartinė Moderatorius »

Manau, kad dvi savaitės yra mažokai, nebent buvai labai intensyviai sportuojantis ir geriantis LABAI daug skysčių.
Nuo 3sav. testai, jeigu prieš tai įvardinti dalykai buvo daromi, gali nebeaptikt.
Kiek matau, šiek tiek pavėlavau su atsakymu, tai būk geras, duok žinot - kaip sekėsi, ačiū.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • THC Valymas is organizmo PADEKITE!
    AlphaBravo » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    13408 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.
    KoObas » » forume Legalus forumas
    174 Atsakymai
    98460 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.