Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

pilietis rašė:
naktibaldas rašė:Bus 259 2-a dalis. Siaip gausi 1200Lt bauda, čia geriausiu atveju, nes ne tave viena suseme, nezinia, kokius parodymus kiti apie tave duos. Jei ju parodymuose bus nurodyta, kad tu vaisinai- tau automatiskai prisiuvamas platinimas. Nuo 2 iki 5 metu. Krata namie pilnai gali padaryt, velgi, viskas priklauso, ka protokole nurode tavo hebrantai.
nu kuo toliau tuo baisiau... juos dar issikvies parodymus duot ? kiek zinau - ne. minejo, kad mane issikvies. Tame lape kuri pildeme visi paraseme ta pati, jog ta vakara rukem ir gerem...
daugiau nerukysiu, tokia smulkmena panasu kad man gyvenima gerai apgadins. Dar kova turejau isvaziuot i vokietija neduok dieve bus toks prikolas kad is salies isvykt negalesiu.
Ka patartumete daryti ? advokatams tiek pinigu tikrai neturesiu, o kad 1 gramas man taip gyvenima sugadins tikrai nesitikejau..
Keista, kad nebutu klausimu 'is kur gavot', arba KURIS SUKO.;) Pvz, as susukau, uzsitraukiau, perdaviau tau- viskas, uz tai realiai uzdaro. ;) Nebutina parduoti, vaisinimas irgi platinimas.
Siaip paklausk tyrejos, kaip ten reikalai, kas gresia, ar reikia advokato. Gal nesigilins, pasirasysi, kad su kaltinimais sutinki, del to gailiesi, ir viska nutrauks ikiteisminiam tyrime, ir issisuksi tik su bauda.
Siaip jei prades kapstyt is kur gavot, tai kartu neruket, nieks nevaisino, nieks nesuko ir nieks neperdavinejo, o pas tave kaip rado, tai jiems yra standartinis atsakymas- tada tai ir tada, prie to ir to namo, pas nepazistama asmeni isigyjau savo reikmems. Itariu protokole ten jau shudo primalet, kad kartu ruket, tai gali pradet kapstyt kuris gavo, ir kuris suko. Keista butu, jei nepabandytu platinimo prisiut.
Pilypas is kanapiu
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

naktibaldas rašė:
pilietis rašė:
naktibaldas rašė:Bus 259 2-a dalis. Siaip gausi 1200Lt bauda, čia geriausiu atveju, nes ne tave viena suseme, nezinia, kokius parodymus kiti apie tave duos. Jei ju parodymuose bus nurodyta, kad tu vaisinai- tau automatiskai prisiuvamas platinimas. Nuo 2 iki 5 metu. Krata namie pilnai gali padaryt, velgi, viskas priklauso, ka protokole nurode tavo hebrantai.
nu kuo toliau tuo baisiau... juos dar issikvies parodymus duot ? kiek zinau - ne. minejo, kad mane issikvies. Tame lape kuri pildeme visi paraseme ta pati, jog ta vakara rukem ir gerem...
daugiau nerukysiu, tokia smulkmena panasu kad man gyvenima gerai apgadins. Dar kova turejau isvaziuot i vokietija neduok dieve bus toks prikolas kad is salies isvykt negalesiu.
Ka patartumete daryti ? advokatams tiek pinigu tikrai neturesiu, o kad 1 gramas man taip gyvenima sugadins tikrai nesitikejau..
Keista, kad nebutu klausimu 'is kur gavot', arba KURIS SUKO.;) Pvz, as susukau, uzsitraukiau, perdaviau tau- viskas, uz tai realiai uzdaro. ;) Nebutina parduoti, vaisinimas irgi platinimas.
Siaip paklausk tyrejos, kaip ten reikalai, kas gresia, ar reikia advokato. Gal nesigilins, pasirasysi, kad su kaltinimais sutinki, del to gailiesi, ir viska nutrauks ikiteisminiam tyrime, ir issisuksi tik su bauda.
Siaip jei prades kapstyt is kur gavot, tai kartu neruket, nieks nevaisino, nieks nesuko ir nieks neperdavinejo, o pas tave kaip rado, tai jiems yra standartinis atsakymas- tada tai ir tada, prie to ir to namo, pas nepazistama asmeni isigyjau savo reikmems. Itariu protokole ten jau shudo primalet, kad kartu ruket, tai gali pradet kapstyt kuris gavo, ir kuris suko. Keista butu, jei nepabandytu platinimo prisiut.
tai kai mane issikvies, ka man jiems sakyt ? tiesa sakai, visi parasem kad rukem ta pati vakara... Lyg ir taremes sakyt, jog visi metemes pinigus ir pirkom kartu...
jau as ramiai neuzmiegu del sitos nesamones... kiek zinau, noredami platinima prisekt jie turi mane pagaut "sanderio vietoje"... bent jau kiek teko skaityt
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Nepanikuok taip stipriai :) Nėra dar taip baisu, kad naktim nemiegot. Jeigu nesijauti padares nusikaltimą, sukėlęs kažkam žalos apart policijos pajegų ir tyrėjų laiko švaistymo tai ir buk ramus. Ne piniguose laimė, kad taip pergyvent dėl baudos. Jeigu tikrai nieko blogo nepadarėi rūkydams tą gramoką tai aš tave palaikau.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Na dabar daroma expertize, tai gali uztrukti iki puses metu. Tirs ta tavo grama. Matai, bajeris tame, kad cia su musu istatymais, viskas gaunasi ne vaikiskai rimta. Pch, kad tu pirkai, kad pats neparduodi, bet aiskinsis, kas pirko, ir kas suko, jam, atsizvelgiant i kitu parodymus, bus bandomas prisiuti platinimas. Platinimas tai nebutinai pardavinejimas, tai gali buti traktuojama ir tuo atveju, jei visi sumetet pinigus, o tu paemei. Po apklausos paklausk, kuriuo cia str kvepia, jei disponavimas be tikslo platinti, tai atsipirksi 1200Lt bauda, o jei kapstys giliau- o kapstyti gali, kad iduotum baryga, gali pradeti santazuoti, kad taikys tau platinima, o labai reiks, ir pritaikys. ;)
G., tu neteisus, cia, su musu istatymais, ir eilini hipi pasodint galima. ;)
As nevynioju i vata, ir nesileidziu i demagogijas, kaltas tu, ar ne, rashau, kaip tai traktuojama pagal musu istatymus, ir kokios bausmes uz tai vaiksto.
Kolkas dar nesiieskok advokato, nes paprasciausiai apgaus tave advokatas, prigasdins, neva, be jo niekaip neissisuksi. Paklausk tyrejos, koks eina str, ar imanoma, kad ji pasnekejusi su prokuroru be teismo nutrauks byla, nes sutinki su kaltinimais, ir reikia advokato, ar ne.
Jei eina mano minetasis str, nx tas advokatas, nes dar jam sumokesi apie stuka litu, o tolko nebus jokio, nes ir be jo atstovavimo viskas uzsirauks.
Pilypas is kanapiu
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

naktibaldas rašė:Na dabar daroma expertize, tai gali uztrukti iki puses metu. Tirs ta tavo grama. Matai, bajeris tame, kad čia su musu istatymais, viskas gaunasi ne vaikiskai rimta. Pch, kad tu pirkai, kad pats neparduodi, bet aiskinsis, kas pirko, ir kas suko, jam, atsizvelgiant i kitu parodymus, bus bandomas prisiuti platinimas. Platinimas tai nebutinai pardavinejimas, tai gali buti traktuojama ir tuo atveju, jei visi sumetet pinigus, o tu paemei. Po apklausos paklausk, kuriuo čia str kvepia, jei disponavimas be tikslo platinti, tai atsipirksi 1200Lt bauda, o jei kapstys giliau- o kapstyti gali, kad iduotum baryga, gali pradeti santazuoti, kad taikys tau platinima, o labai reiks, ir pritaikys. ;)
G., tu neteisus, čia, su musu istatymais, ir eilini hipi pasodint galima. ;)
As nevynioju i vata, ir nesileidziu i demagogijas, kaltas tu, ar ne, rashau, kaip tai traktuojama pagal musu istatymus, ir kokios bausmes uz tai vaiksto.
Kolkas dar nesiieskok advokato, nes paprasciausiai apgaus tave advokatas, prigasdins, neva, be jo niekaip neissisuksi. Paklausk tyrejos, koks eina str, ar imanoma, kad ji pasnekejusi su prokuroru be teismo nutrauks byla, nes sutinki su kaltinimais, ir reikia advokato, ar ne.
Jei eina mano minetasis str, nx tas advokatas, nes dar jam sumokesi apie stuka litu, o tolko nebus jokio, nes ir be jo atstovavimo viskas uzsirauks.
o kaip man su tyreja susisiekti ? tiesiog i komisariata kuriame buvau nuvykti ir pasiteirauti ?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Tai kviesis tave apklausai, seip ne i PK.
Pilypas is kanapiu
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

Bus 259 2-a dalis, baigs baudziamuoju ysakymu ir viskas, net y teisma nereiks. Jei sakysit,kad ruket visi, tai bus bendrininkavimas, o tai sunkinanti aplinkybe, del ko gali didet bauda. Draugai turetu gauti po 50lt jei ras slapime THC.
As pats pries kelis men. uz 0.5g susimokejau 3MGL.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

O man uz 0.31g ikale rodos 1200, ar tai 1300Lt baudos, ir dar stuka advokatei sumokejau, nes prasidejo tos nesamones- kas iniciatorius platintojas. ;)
Pilypas is kanapiu
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė 2bulumas »

tai isivazduoju lt kas butu jeigu pagautu herbariuma su prisirpusiom galvom 100g+ :/
Raver
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

naktibaldas rašė:O man uz 0.31g ikale rodos 1200, ar tai 1300Lt baudos, ir dar stuka advokatei sumokejau, nes prasidejo tos nesamones- kas iniciatorius platintojas. ;)
Tai pries metus ir as susimokejau 1400 lt, o tada pas mus abu su draugeliu rado 1.3g kaskur nes tik nuruke bisky buvom. Isvis tada privaziavo kokia 7 mentu masinos, ekspertai eme tepinelius visokius ir tt, galiausiai sugalvojo 2 parom uzdaryt. tai uz 2paras numinusavo 4MGL. Bande ir mus ten gazdyt, kad sesim 4metam ir bauda is pradziu ten apie 4000lt norejo duot.
Del platinimo tai drauga bande prigaut nes tik is bankomato stuka babunu buvo nusiemes, bet jiems ten nieko nepavyko nors ten musu parodymai skyresi, galiausiai kaskada issikviete per nauja viska supildem pagal mane ir viskas. Pasakiau, kad susimetem pinigu as nuejau ir paimiau, bisky parukem ir mentai tipo atleke (o del pinigu davimo kai susimetat niekad nesakykit, kad pinigus davet kai jau atnese zole, nes gali pripaisyt platinima)
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

Bedos po viena nevaiksto.... Vakar nakti sugalvojau rukyt iki statoilo nuvaryt nusipirkt isgeres pora buteliu alaus... jau lauke agurkiniai, iskart priejo dokus ir t.t duok... Sako matau ne 1l alaus isgeres... jau tokie nepatyre mentai pasitaike... dave man is statoilo isvaryt nuo kameru, poto patys prie vairo atsisedo ir iki manes daveze, pasiskolinau is brolio 250 ir suejo jiem... Net vairuot normaliai nemokejo mentai :} I diktofona viska surases buvau sake be 200 eu niekaip nesitars, bet kai jau patys prisisike buvo tai ir 250lt suejo
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Broniusx »

pilietis rašė:Bedos po viena nevaiksto.... Vakar nakti sugalvojau rukyt iki statoilo nuvaryt nusipirkt isgeres pora buteliu alaus... jau lauke agurkiniai, iskart priejo dokus ir t.t duok... Sako matau ne 1l alaus isgeres... jau tokie nepatyre mentai pasitaike... dave man is statoilo isvaryt nuo kameru, poto patys prie vairo atsisedo ir iki manes daveze, pasiskolinau is brolio 250 ir suejo jiem... Net vairuot normaliai nemokejo mentai :} I diktofona viska surases buvau sake be 200 eu niekaip nesitars, bet kai jau patys prisisike buvo tai ir 250lt suejo
Pora alaus, ar "pora" bet ties antru nustojai skaiciuot? Jei neesi smulkus labai, nebutum priputes... Bent jau putei?
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė manjakas »

zmogus atrodo ramus, tvarkingas, neputojantis,o antrankius uzdejo kaip baisiausiam nesutvardomam nieksui :(
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė lasten »

bet vistiek saunuolis, galiu pasakyt kad jau turejo reikalu su policija, nieko tokio nepasake, tylejo kur reikejo :)
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Stoned4life »

tobulumas rašė:Rodė vakar per FARUS barygėlę prigavo su 13 mašiukų, ir KPZ pasitiko jį plakatas ant sienos "Kanapės pats kvailiausias būdas patekti už grotų" krc ir graudu ir juokinga, pusia valandos žvengiau pripalines..
Ta patį rašyti norėjau :D Čia tas plakatas yra tikras pasityčiojimas iš žmonių.Kartais bjauru pažiūrėti koks nesąžiningas yra pasaulis :(
Voice of the people is the voice of JAH
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė cryptkeeper »

reikia surenkt parada ar koki piketa uz kanapes :D tiksliai daug susirinktu jai pries tai neapsipustu ir neuztingetu :D
LoveMarryJane
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-01-31, 20:39
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė LoveMarryJane »

lasten rašė:http://www.youtube.com/watch?v=piIwjj4UUC4

nuo 23 minutės :)
dar tas komentatorius kaip nusisneka... sako 80 zmoniu prirukytu nuo 11 maisiuku tu.. '|
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė cryptkeeper »

bet cia rimtai propaganda :D typo kaip 11 deziu degtines ar kaip ten sake
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė lasten »

del tu piketu, tai aisku kad norisi kanors padaryti, bet kol visi pasislepe miniboxuose sedes ir nelys i dienos sviesa, nieko neivyks.
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė 2bulumas »

parys jie sau priestarauja. Kazin ar pareigunams butu smagiau tvarkytis su 11 deziu degtines islakusiu 80 mordu ( po 0,5 ant galvos) ar su 80 jaunuoliu suvartojusiu 11g kanapiu (0,14g ant galvos)
Raver
Rašyti atsakymą