Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė mąstytojas »

bigbud rašė:http://zarasiskis.balsas.lt/naujienos_/ ... ojas-4510/ vat kaip kaimo vyrai sukesi
Aj čia truputuka paauginam laisvalaikiu
8|
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

Norejau paklausti, gal kas gali is patirties pasakyti kaip kruopsciai atliekamos kratos? Ar verta ka nors laikyti namie paslepus, ar viska isvercia ir vistiek randa? Juk galima isardyti koki gartrauki (virtuveje imontuotas, auginimui nenaudojamas tai jo nepaimtu) ir i vidu pasideti ka tik nori - turiu itarima kad niekas net nemegintu taip atsakingai ieskoti, ar klystu?
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
dr.dre
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2013-07-06, 13:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dr.dre »

kulturingas rašė:Norejau paklausti, gal kas gali is patirties pasakyti kaip kruopsciai atliekamos kratos? Ar verta ka nors laikyti namie paslepus, ar viska isvercia ir vistiek randa? Juk galima isardyti koki gartrauki (virtuveje imontuotas, auginimui nenaudojamas tai jo nepaimtu) ir i vidu pasideti ka tik nori - turiu itarima kad niekas net nemegintu taip atsakingai ieskoti, ar klystu?

Vien dėl to, kad jau čia parašei, tai būtent gartraukį ir tikrins :D o šiaip, priklauso nuo pačios priežasties rimtumo. Iš gero draugo patirties , tai ką tu sakei poste, padėjo.
Peckelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2012-07-19, 22:01
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Peckelis »

pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

1040lt gavau uz 0.6 :o rasiau prasyma sumazinti bauda, tuo metu officialiai buvau bedarbis katik baiges 3cia profkes kursa - nesumazino ne kiek.Neatsizvelge i nieka, nei kad naslaitis, sunki finansine padetis ir t.t zodziu jokios pasakos nepadejo
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

pilietis rašė:1040lt gavau uz 0.6 :o rasiau prasyma sumazinti bauda, tuo metu officialiai buvau bedarbis katik baiges 3cia profkes kursa - nesumazino ne kiek.Neatsizvelge i nieka, nei kad naslaitis, sunki finansine padetis ir t.t zodziu jokios pasakos nepadejo
QFT.

Nors bauda yra bauda. Nelabai kam turbut rupi ar bauda bus 40Lt ar 4000Lt. Daugmaz kol nesodina tol dekingas turetum jaustis.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Kad nelabai galėjo daugiau negu 1000 duot už 0.6 :|? su hašu gal pagavo?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Rankdarbis »

kulturingas rašė:
pilietis rašė:1040lt gavau uz 0.6 :o rasiau prasyma sumazinti bauda, tuo metu officialiai buvau bedarbis katik baiges 3cia profkes kursa - nesumazino ne kiek.Neatsizvelge i nieka, nei kad naslaitis, sunki finansine padetis ir t.t zodziu jokios pasakos nepadejo
QFT.

Nors bauda yra bauda. Nelabai kam turbut rupi ar bauda bus 40Lt ar 4000Lt. Daugmaz kol nesodina tol dekingas turetum jaustis.
Nu sakykit ka norit , as 4000 uz grama sumokejas nesijausciau dekingas :D
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

G. rašė:Kad nelabai galėjo daugiau negu 1000 duot už 0.6 :|? su hašu gal pagavo?
Ne su hashu. Su nebloga zole... 14,2% thc ekspertizej rado :D
cia dar su daug lengvinanciu aplinkybiu, gailiuosi, prisipazinau ir t.t
Visu parodymai sutapo, na tokie ten ir parodymai... visi tipo gatovi niekas nieko neatsimena... Myzaluose 1,89% promiles rado. sunkinanti aplinkybe :/
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

pilietis rašė:Myzaluose 1,89% promiles rado. sunkinanti aplinkybe :/
Tipo jei ne promiles, butum neturejes sunkinanciu aplinkybiu ir dar galimai sutaupes kelis simtus litu baudos? :D

Isvada - rukyk zole, bet negerk :D :D :D

EDIT: Ir nuo kada myzaluose alkoholi tikrina? Jauciu patrulis taip apsidziauge "narkomana" sulaikes, pagalvojo naujas karjeros zingsnis cia jam, kad net pamirso alkotesteri paduoti :D tai tada is to slapimo kur buvo paimta nustatyt draudziamom medziagom (THC, amfa, ir t.t.) tai tuo paciu ir alkoholi gavo matuoti :D :D as suprantu kad gauti 1000Lt baudos pagal baudziamojo kodekso straipsni nera faina, bet istorija tai vistiek juokinga :D :D :D :D :D Manau atsirastu simtas zmoniu sumokanciu po 10Lt kad isgirsti tokia istorija :D taigi, verta tavo baudos ;)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

edited
Anonimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2013-01-28, 23:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonimas »

Sveiki vyrai,
gal patarsit ka daryt, nutiko problemele, pagavo drauga su 0,5 gramo, ir poto vyko ten tyrimas ir pns. ir siandien paskambino man is policijos ir pradejo grybau, kad esu jiems itartinas ir klause ar sutikciau pasidaryti kraujo tyrima, as aisku sakiau be problemu, kad ir siandien, jie atsake, kad viskas aisku su manim ir, kad susisieks. Tai noriu suzinoti ar jie turi teise, be jokio pagrindo prasyti manes to kraujo tyrimo, ir kaip ko greiciau isvalyti organizma (siandien puciau). Ar isvis imanoma per kelias diena (3-4 ) issivalyt, zinau, kad reikia gerti daug skysciu, gal dar kokiu patarimu? Kaip del telefono ar jie gali tikrinti mano sms ir klausyti pokalbius?
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė flukis »

Kiek girdejau reikia gert kuo riebesni piena. O tau paciam nekeista, iskur policjia itaria, kad rukai? Ar nepaprasciau butu isvaryt tarkim i koki kaima savaitelei, dviem?

Ne i tema, bet ziauru, kai tokios grieztos baudos, tokie paprastu putiku sekimai vyksta, isvis ar verta rukyt?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Gausi 50lt baudos, ko gero įskundė tave, gal esi sekamas. Tikrinti sms ir pokalbių negali, tačiau vis tiek tai daro.
Anonimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2013-01-28, 23:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonimas »

Tai kaip supratau, kad jie mano zinuciu panaudoti teisme negali prie mane?
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

Anonimas rašė:Tai kaip supratau, kad jie mano zinuciu panaudoti teisme negali prie mane?
Kodel ne? Ar jie jas gavo nelegaliai? Viska panaudoti gali. O byla tai priklauso ka pats pasakysi. Su puse gramo gali ir platinima prikabinti, jei pasakysi kad neseisi su draugu pasidalinti. Ar jei pasakysi, kad tavo draugas tau sake pasidalins (platins) - irgi ne kas... "radau numesta, nes gal kazkas jau nuo jusu begdamas ismete" yra gera istorija. neisradinek dviracio ir bus ok.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

Jeigu jau šiukšlės skambina tau į mobilų tai keisk numerį ir ragelį , kai pas mentus esi ir prašo tel numerio tavęs , atsakymas paprastas NETURIU net jeigu maigai ragelį jų akivaizdoje , nėrą įstatymų verčiančių žmogų dalintis kontaktiniais numeriais su šiukšlėmis. Pagavo apsvaigusi ,bet be kanapių kišenėse ? Gali garsiai žvengdamas sakyti ,kad rukei rastos lauke augančios kanapės žiedus. Ir tegul apsišika su savo 50 Lt baudos kvitu

Nebesiparinkite jeigu bando išgasdinti be pagrindo :x: :V:
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

Pagaliau bauda susimokejau, tai taip gaila bapkiu pasidare :| uz tokia nesamone beveik menesio atlyginimas, man idomu ka teiseja galvojo tokia bauda skirdama, is kur pas bedarbi tokios bapkes gali but. Nors tuo metu ir dirbau (xalturinau), officialiai jokiu pajamu neturejau apart naslaicio pensijos 200lt/men kurios ir taip nematydavau
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė delta9 »

Noriu jūsų žinių, patarimo, žinau jau ruošiasi pas mane žalieji su orderiu... aš švarus tik turiu grow boxa braškėm augint.. elektroninis durų užraktas, aptrauktas kilmine danga su kontroles pultu ir visi kiti užgyventi pribambasai. ir ką jie man dėl jo gali pasakyti ? kapot nesinori bet jie gi mėgsta prisigalvot frazių kaip "įranga narkotinėms medžiagoms gaminti"
I ♥ northern lights
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Augink kokį pirktinį bonsą ar kažką, ir nieko nepripaišys - tam tu ir turi tą boxą.
Rašyti atsakymą