Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
NiekoNeauginu
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-10-31, 17:30
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė NiekoNeauginu »

Atvaziavo cia pas mane pries kelias dienas zmones is muitines, rado kazkoki laiska su 1g kanapiu mano vardu siusta, padare krata, rado du augalus, issiveze visa deze su augalais, kompa, telefona irgi paeme. Issiveze mane I vilniu ten i ju komisariata kazkoki ar ka, apkaltino "narkotiku kontrabanda" nors ta laiska ne as siunciau, o man kazkas siunte. Kas dabar gali but uz tai ir ka man daryt? :|
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PagonisLTU »

NiekoNeauginu rašė:Atvaziavo cia pas mane pries kelias dienas zmones is muitines, rado kazkoki laiska su 1g kanapiu mano vardu siusta, padare krata, rado du augalus, issiveze visa deze su augalais, kompa, telefona irgi paeme. Issiveze mane I vilniu ten i ju komisariata kazkoki ar ka, apkaltino "narkotiku kontrabanda" nors ta laiska ne as siunciau, o man kazkas siunte. Kas dabar gali but uz tai ir ka man daryt? :|
Susirask draugelį iš kokios UK ar pan. ir paprašyk, kad tavo skriaudikams nusiųstų po tą 1g(dar geriau nulėk iki Latvijos ir iš ten siųsk pats). Akis už akį :D
NiekoNeauginu
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-10-31, 17:30
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė NiekoNeauginu »

PagonisLTU rašė:
NiekoNeauginu rašė:Atvaziavo cia pas mane pries kelias dienas zmones is muitines, rado kazkoki laiska su 1g kanapiu mano vardu siusta, padare krata, rado du augalus, issiveze visa deze su augalais, kompa, telefona irgi paeme. Issiveze mane I vilniu ten i ju komisariata kazkoki ar ka, apkaltino "narkotiku kontrabanda" nors ta laiska ne as siunciau, o man kazkas siunte. Kas dabar gali but uz tai ir ka man daryt? :|
Susirask draugelį iš kokios UK ar pan. ir paprašyk, kad tavo skriaudikams nusiųstų po tą 1g(dar geriau nulėk iki Latvijos ir iš ten siųsk pats). Akis už akį :D
Nemanau kad verta tokius prikolus daryt, vistiek man paciam nuo to naudos jokios nebus, tik dar gali problemu atsirast, o ir tiem zmonem problemu daryt nesinori, gi dirba savo darba ir tiek, ne jie tuos istatymus kuria. :|
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PagonisLTU »

NiekoNeauginu, aš tiesiog pajuokavau :D

Kalbant rimtai, bandyk įrodyti, kad tu nepažįsti to žmogaus kuris tau siuntė ir tu kontrabanda neužsiimi, nes užsiaugini savo(manau už tai bausmė mažesnė, nei už „kontrabanda“) ;) Sėkmės ;)
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PoH »

NiekoNeauginu, jeigu neprisipazinai jog siunteisi, tai viskas gerai. Patikrins kompa, banko saskaitas, ir t.t. jei nieko neras, kontrobanda niekaip neprilipdys. Nu, o del augalu tai jau kazkas bus, tik as jau tame patirties neturiu.
putikas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-11-24, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putikas »

Uzhvakar griebe mus mentai. Tik isejus is dealerio laiptines, prileke kazkokie marozai su pazimejimu, kad policija. Liepe isduoti dyleri, bet neisdaviau. Tada pradejo lauzyti rankas, dauzyti per galva ir grasinti jog uzdarys 48 valandom i kpz. kadangi gasdino ir labai skaudejo, pasakiau dylerio buta. sulaike ir dyleri, o mus paleido. tokie mano vakaryksciai nuotykiai. dabar galvoju, kur susirasti nauja tiekeja
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Rankdarbis »

Man cia vienam atrodo , kad biski nusipeza "putikas"?
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Buraka »

aha:D, po tokiu dalyku as taip ramiai nerasyciau "dabar galvoju, kur susirasti nauja tiekeja"
putikas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-11-24, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putikas »

nu ishlipau sausas is balos, o dar tam dealeriui buvau truputi skolingas. Tai nera ko pergyvent, ieskausi kito
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Rankdarbis »

Ieskokis , bet cia tau niekas nepades. Sekmes
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PagonisLTU »

putikas rašė:Uzhvakar griebe mus mentai. Tik isejus is dealerio laiptines, prileke kazkokie marozai su pazimejimu, kad policija. Liepe isduoti dyleri, bet neisdaviau. Tada pradejo lauzyti rankas, dauzyti per galva ir grasinti jog uzdarys 48 valandom i kpz. kadangi gasdino ir labai skaudejo, pasakiau dylerio buta. sulaike ir dyleri, o mus paleido. tokie mano vakaryksciai nuotykiai. dabar galvoju, kur susirasti nauja tiekeja
Aš apakęs !| 8() 8[] Tokius parazitus kaip tu po lapais užkast...
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Janika »

putikas rašė:nu ishlipau sausas is balos, o dar tam dealeriui buvau truputi skolingas. Tai nera ko pergyvent, ieskausi kito
kadangi gasdino ir labai skaudejo, pasakiau dylerio buta. sulaike ir dyleri, o mus paleido. tokie mano vakaryksciai nuotykiai. dabar galvoju, kur susirasti nauja tiekeja
Galėtum bent jau nesigirt tokiais dalykais... kitąkart sausas iš balos gali ir neišbrist. '|
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Taigi, seni, pats žinai, kad skolos niekada niekur nedingsta :) spėju, kad tai yra ne paskutinis kartas kai tave maroznia, kurie apsimeta mentais, laužia ir kažko prašo. Ateis dar skolos gi atsiimt! Nesidžiauk radęs ir neverk pametęs :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Broniusx »

troll
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

putikas rašė:Uzhvakar griebe mus mentai. Tik isejus is dealerio laiptines, prileke kazkokie marozai su pazimejimu, kad policija. Liepe isduoti dyleri, bet neisdaviau. Tada pradejo lauzyti rankas, dauzyti per galva ir grasinti jog uzdarys 48 valandom i kpz. kadangi gasdino ir labai skaudejo, pasakiau dylerio buta. sulaike ir dyleri, o mus paleido. tokie mano vakaryksciai nuotykiai. dabar galvoju, kur susirasti nauja tiekeja
Tikiuosi ,kad neberasi naujo dylerio , viena pakaziolinai ,kito ieskaisi ?
Tu silpnas ir apgailetinas zmogus pinigus saldainiams leisk ir skanu ir ozinti nieko nereikia.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Stoned4life »

Reikėjo sakyti nežinau, nemačiau, laiptinėje susitikom. Visada sakyk kad nieko nežinai ir nematei...
Voice of the people is the voice of JAH
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Jums su tiekimu sostinėje viskas ok?
Kiek susidūriau pats, tai niekas nebekelia ragelių. Visiems pažįstamiems tas pats, niekas nežino kur gaut. Sako, krimai dabar siaučia, visi sėdi tyliai dugne
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Bumbastiklas »

kilmantas rašė:Jums su tiekimu sostinėje viskas ok?
Kiek susidūriau pats, tai niekas nebekelia ragelių. Visiems pažįstamiems tas pats, niekas nežino kur gaut. Sako, krimai dabar siaučia, visi sėdi tyliai dugne
Nesusidūriau su jokiais sunkumais.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Vilnius online :) Šiandien neįprastai greitai viskas gavosi. Per 10 min :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Lar »

putikas rašė:Uzhvakar griebe mus mentai. Tik isejus is dealerio laiptines, prileke kazkokie marozai su pazimejimu, kad policija. Liepe isduoti dyleri, bet neisdaviau. Tada pradejo lauzyti rankas, dauzyti per galva ir grasinti jog uzdarys 48 valandom i kpz. kadangi gasdino ir labai skaudejo, pasakiau dylerio buta. sulaike ir dyleri, o mus paleido. tokie mano vakaryksciai nuotykiai. dabar galvoju, kur susirasti nauja tiekeja
Kazka zmogelis skedzia , visu pyrma turejo nuvest slapimo, surasyt akta (ar kaip vadinas) veliau jai sakojiesi uzdaryt i kpz. Smurtauti parrigunai negali , tardyti naudojant smurta taip pat, grasina jie visada, nevisais grasinimais galima tiketi kadangi didzioji dalis grasinimu yra is pirsto lausti, kai kad pasakytu jog uz 0,5g gresia kaleimas tarkime 2metai, daznai pareigunai padidina grasinamas nuobaudas ,tam jog isgautu informacija is ibaugintu itariamuju. Patarimas bijantiems policijos. I apklausas pas tyrejus rekomenduoju eiti su advokatu yra Lr bk istatymas numatantis galimybes i pirma apklausa ateiti su adhokatu(jai nera pinigu advokatui pasiskolinkite kainos nuo 50 ikivbeekiek). O del barygu isdavimo, negalima to daryti jai jauties pilnai subrendes rukyti zole, tai ir jauskis subrendes atsakyti uz tai ir nekisti savo tiekejo. Tiekejas smarkiai rizikuoja del paprasciausiu klientu. Putikas bent zinai ka darai imdamas ant barzdos ir ka reiskia barzda kai neatiduodi skolos. Ir dar ka noriu pridurti is asmenines patirties : tai jog nenorint isduoti draugu,bendrazygiu ar tu paciu barygu. Atsakimus atsakineti saltai, nemeluoti o neivardinti kai kuriu svarbiu faktu. Tarkime pasakoti visa nutikima tikcreiksmyngose vietose pazymeti: nepastebejau,neiziurejau,nemaciau,negirdejau,pasiule,nepzystamas.

Sitam poste tik mano nuomone. Mano bei draugu patirtis panasiose situacijosia. Nieko izeisti nenoriu,nieki neskatinu.
Rašyti atsakymą