Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Closer »

Bet ar lieka teistumas tokiu atveju ? čia pagal baudžiamojo kodeksą 259? Ar susimoki baudele .... na ir kaip švarus ?
senamokykla7
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2013-10-18, 12:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė senamokykla7 »

Pagal 259s yra numatoma bauda,kuria as ir gavau,ko pasekoje tave atleidzia nuo baudziamosios atsakomybes..
Telieka susimoketi bauda ir lieki be teistinumo!:)
Siaip man dar advokatas pasake,kad galejau neatidaryti pagazines,nes tam reikia spec leidimo.
O policija daznai gudrauja ir prededa prasyti,kad parodytu gesintuva ir t.t.,kad atidarytum bagazine..
Na bet jai jis lb nores,gali tada prasyti tyrejo,kad tas duotu ta leidima,daug poperizmo ir po to jaigu kaska ras papulsi ant ugnies.
O jaigu jis pats atsidarytu,tai yra zmogaus teisiu pazeidimas,ka paskuj butu galima pritaikyti teisme savo naudai.
Kas liecia nuotraukas..jie neturejo teises ju viesinti,ka mes irgi paminejom pas tyreja.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Moderatorius »

labai sėkmingai baigėsi tau viskas, pagarba už tai,kad nenuleidai rankų. ! ;]
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

Ok, as ka tik perskaiciau paskutinius 2 puslapius. Tai ka, zmogai, jeigu mums PATINKA tai OK? O jeigu Janika, ar Janikonis, nori kitaip tai jau ir mes pradedam smerkti? Cia kaip kad gejus sakytu - "as gejus. as noriu teises. bet zoles rukyti teises tai nesuteiksiu, noriu tik teisiu pistis su kuo noriu, o ne rukyti ka noriu.".

Velniop tokius "kovotojus".

Ne uz privilegijas kovojam. O uz laisve. Arba as laisvas (pistis kaip noriu, rukyti ka noriu, ir numirti net jeigu noriu, tai irgi laisves ribose galiu tai padaryti), arba as ne laisvas. Ne-laisvi-zmones gauna privilegiju kartais - pvz, alaus nusipirkti (bet tik nestipraus, ir tik mazose talpose), arba su masina vazinetis (bet tik jeigu pirksi kura is degalines, per kuria perduosi akciza - nes jei kuro gausi be akcizo tai i kalejima galima pasodinti tave). Va tokios musu privilegijos. Uz kurias mokame pinigus, savo uzdirbtu darbu. O laisve... laisve... eh, kaip mielai sirdziai skamba... Romantiskai.

Sako, romantikai siais laikais ne tik laisves, bet ir pinigu jau nebeturi.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Shroomacher »

Būtų labai naudinga jei tie kas turėjote teisminius procesus pasidalintumėte bylos medžiaga, kaip minimum nuosprendžiu. Asmens duomenis galima užtušuoti, svarbu, kad būtų matomi kaltinimai ir nuosprendis. Tokia informacija labai padėtų visiems kas dabar turi bylas ar turės ateityje.
Bylų scan'us galima būtų uploadinti į kokį nors filehostingą.
Baltasis Dinamitas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2013-12-08, 16:03
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Baltasis Dinamitas »

Nu bl bk,isijungiau paskaityt kas idomu,tai nepykit zmones uz negrazius zodzius,ar uz ka kita ka as parasiau ar izeidziau,bet tai ar jus kurva durni,akistata su teisesauga,bazarina 50 puslapiu kaip is barygos dumu pasieme IR GAL MENTAS MATE KAIP JIS JUOS PASIEME,EINA NAHUJ,NUO 30 IKI GYVOS,JAI BUTU DAR PARTIJA TAI I ALEKTROS KEDE.Cia yra aisku tu protyngu zmoniu kas augina,ir aisku tie protyngi labai atvirai nediskutuos,nes nemanau kad as ir pats tai daryciau,bet tai bent kazka labiau i vieta kas susije su sedejimu uz auginima ar yra kamnors buve o ne bl 16iniu varkes kaip pripise bambaliu i klyna paruke dar dumu ant virsaus ir pamate ar susikisavo su mentu.Ai dar perskaiciau sekundei Lar atrasima,
"Pastebejau keista bendravima is kai kuriu forumo dalyviu. Kodel ramieji putikai soka i atlapas, del kitu vartojimo patirciu. Tema apie akistata su teisesauga, dalyve isreiske akistata, nesvarbu kad ir ne del kanapes"
Tai gal pakvieciam cia dar kokias 3 stukas bobu kad bazarintu is mamu klubo apie seimyninius konfliktus ir zeba bus galesim diskutuot su bobom kurei vyras per snuki uzvaziavo ar ispiso per sikna miegance o ja tai sutraumavo iki gyvenimo galo ir bus puiki zoles forumo tema,gi vistiek ne apie zole o ispudzius kaip kam teko su mentu pabendraut.Aisku mano kampas cia aiskei per rimtas,bet cia daugelio tai konkrecei ir persilpnas,yra zoles forumas,galu gale negelegali veikla gauni sedet uztai o cia tai tema vystosi pabendraukim apie vaikiskus susidurimus su policija.
Janika rašė:Aš vakar vos ant faro nepapuoliau. Žadėjau tipo susitikt su dileriu, o ten pasirodo ne dileris, o faras manęs laukė ir info apie mane, aišku, turėjo. Žinoma, kalta buvau aš per tą savo durnumą. Jei būčiau susitikus iškart būtų parišę... Žiauriai man čia nuskilo, nors nežinau.. Gal būčiau atsedėjus, būčiau pasimokius... Per klaidas ir mokomes, o aš amžinai išsisuku ir dar nepasimokau per tą savo durnumą... mhm
Leisk atspet,tau kokie 300 metu ir tu nekalta?
putikas rašė:Uzhvakar griebe mus mentai. Tik isejus is dealerio laiptines, prileke kazkokie marozai su pazimejimu, kad policija. Liepe isduoti dyleri, bet neisdaviau. Tada pradejo lauzyti rankas, dauzyti per galva ir grasinti jog uzdarys 48 valandom i kpz. kadangi gasdino ir labai skaudejo, pasakiau dylerio buta. sulaike ir dyleri, o mus paleido. tokie mano vakaryksciai nuotykiai. dabar galvoju, kur susirasti nauja tiekeja
Pizdec nutu maladec,duxas tu esi ar pats susipranti? Tai naxuj pats perki nelegalu dalyka ir bijodamas priimti kalte uz savo narkotine priklausomybe ar ka per bb kaziolini baryga? Duxas,silpnavalis baylys ir meme,ka dar tau pasakyt,barygos neginu bet kad tu duxas tai uzskaitau.

G.: Vartotojas perspėtas:

1) Nervus dėk į konservus, neįžeidinėk forumo vartotojų ir neprovokuok nereikalingų konfliktų;
2) Nespamink forumo trigubais pranešimais. Nori kažką pakeisti, pataisyti, papildyti - yra funkcija "redaguoti", ja ir naudokis.
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė molochas »

Nezinau , kaip ten pas tave krastuose , bet mentu marazmai tik juokas palyginus su tuo jei baryga paozini .
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė medelynas »

Man neišneša protas kaip žmonės gali pirkt t.y. mokėt pinigus už pyhą :D tiesiog nesuvokiama... prasidėt su visokiais barygom, nu gerai jei ten koks vienas kitas normalus, augina gerą ir pardavinėja saviem, bet kai dauguma pacanų tokie biški kriminalai, "aukšto" mentaliteto žmonės, kur gauni velniai žino kokius trupinius už idiotišką kainą... man keista kai žmonės per mėnesį ant parūkyt išleidžia nuo keliasdešimt iki kelių tūkstančių (būna ir tokių) litų už abejotinos kokybės trupinius, kai už keliasdešimt litų galėtų nusipirkt kelias sėklas ir jei nedaug pučia, užsiaugintų visiems metams :D iš vis jei žmonės daugiau augintusi sau nei problemų su policijom, kai išėjus iš barygos pagauna būtų (nešneku apie tokius, kurie ten mašinose pakiemiuose rūko, pridaužę važinėja, o po to per farus rodo, čia iš viso žemiausias lygis iš visų ir tikrai nepateisinamas peolgis, viešos vietos + vairavimas...), nei žiniasklaidoj tiek mirgėtų, kad prigavo baryga su narkotikais, ten maišas ganjos + dar koks gaidys + dar ir kokia "dozė" heros, kai eiliniam piliečiui visi šie trys atrodo vienodai. Iš vis juokina mane kai kiti šneka dekriminalizuot, legalizuot, kai iš vis abejotino moralumo žmonės būna, perka iš visų tų multidrugsellerių, kai žmonėms per tv visokie miltai kartu su žalumynu rodomi. Na jei norim, kad visuomenė suvoktų, kad ganja tai ne gaidys ir ne hera, gal nebepirkim iš barygų, auginkim patys, per tv nebematysim ganjos, žmonės pradės kitaip galvoti, viskas pradės keistis...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

medelynas rašė:Man neišneša protas kaip žmonės gali pirkt t.y. mokėt pinigus už pyhą :D tiesiog nesuvokiama... prasidėt su visokiais barygom, nu gerai jei ten koks vienas kitas normalus, augina gerą ir pardavinėja saviem, bet kai dauguma pacanų tokie biški kriminalai, "aukšto" mentaliteto žmonės, kur gauni velniai žino kokius trupinius už idiotišką kainą... man keista kai žmonės per mėnesį ant parūkyt išleidžia nuo keliasdešimt iki kelių tūkstančių (būna ir tokių) litų už abejotinos kokybės trupinius, kai už keliasdešimt litų galėtų nusipirkt kelias sėklas ir jei nedaug pučia, užsiaugintų visiems metams :D iš vis jei žmonės daugiau augintusi sau nei problemų su policijom, kai išėjus iš barygos pagauna būtų (nešneku apie tokius, kurie ten mašinose pakiemiuose rūko, pridaužę važinėja, o po to per farus rodo, čia iš viso žemiausias lygis iš visų ir tikrai nepateisinamas peolgis, viešos vietos + vairavimas...), nei žiniasklaidoj tiek mirgėtų, kad prigavo baryga su narkotikais, ten maišas ganjos + dar koks gaidys + dar ir kokia "dozė" heros, kai eiliniam piliečiui visi šie trys atrodo vienodai. Iš vis juokina mane kai kiti šneka dekriminalizuot, legalizuot, kai iš vis abejotino moralumo žmonės būna, perka iš visų tų multidrugsellerių, kai žmonėms per tv visokie miltai kartu su žalumynu rodomi. Na jei norim, kad visuomenė suvoktų, kad ganja tai ne gaidys ir ne hera, gal nebepirkim iš barygų, auginkim patys, per tv nebematysim ganjos, žmonės pradės kitaip galvoti, viskas pradės keistis...
Aukso žodžiai :!: va, prisegu tau :V:

[ nuotrauka ]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė molochas »

Va tame ir beda , kad nera galimybes pasiaugint , o mokam tikrai kartais ziaurius pinigus uz vakaro pasisedejima .
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė uodz »

molochas rašė:Va tame ir beda , kad nera galimybes pasiaugint , o mokam tikrai kartais ziaurius pinigus uz vakaro pasisedejima .
Misku ir kloniu plotas lietuvoje uzima 20 000 kv.km :) supratot ka norejau pasakyti :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Galimybių yra :) Žinoma, ne visiems pačios geriausios, bet jų tikrai yra. Noro trūksta ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė medelynas »

Galimybių yra over 9000. Imi kelias sėklas, daigini ant palangės, susirandi kokį krūmyną, nusiperki kelis maišelius žemių iš kokių senukų, pasidarai duobeles, susivartai žemeles, atėjus laikui pasodini medelius. Ok, nėra kur daiginti? Pasibaigus šalnoms susidaigini sėklas ir kali į spotą, užmetį bambalius, kad kas nesuvalgytų. Nėra kur daigint? Kali nedaigintas sėklas į vietą, uždengi bambaliais. Vasaros antroje pusėje ar rudenį skini derlių ir viskas čiki briki. Čia yra nusišnekėjimas, kad negalima užsiaugint. Gal tiesiog kažkas nesuvokia, kad kosminis pyhas puikiausiai užauga ir po Lietuvos saule, o ne vien po lempom... :|? 8???
Pats esu auginęs visokiom sąlygom ir tikrai ne pačiom palankiausiom auginimui, rizika visada yra, net kai atrodo, kad viskas okei, visad būna tokių veiksnių kurių niekaip negali įtakoti savo veiksmais, būna ir nuostolių ir praradimų ir džiaugsmo ir nelaimių, bet tokia jau mūsų kaip visuomenės grupės dalia, kol kas esame pasmerktieji, bet jei nesieksime savo svajonių ir norų išsipildymo, jei nesistengsime vardan savo hobio ar kai kam net gyvenimo būdo, tai kokia gi prasmė? Aš mylių kanapę, kaip taipogi mylių visą gamtą, tiek gyvąją tiek negyvąją, esu priklausomas nuo auginimo ir ne vien kanapių auginimo, vieni būna labiau zoologiški, aš esu labiau prie floros, man gražu medžiai, žolės, daržovės, viskas kas žalia, gyva, kas duoda vaisių, sėklą, kas veikia mano sąmonę ar tiesiog suteikia nuostabų estetinį pojutį ;) taip, kad nieko nėra neįmanomo, viskas priklauso nuo tavęs pačio. Žmonėms derėtų būti dvasingesniais, į gyvenimą pažvelgti šiek tiek romantiškiau, nes gyvenimas yra gražus ir kam teršti save ir savo aplinką visokiais negatyvais, kurių vienas yra juodoji rinka su visom savo baisiausiom tamsybėm ir žmogiškumo nuopuoliais...
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Closer »

Tokius postus reikia "save" ir paskui knyga isleist :)
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kasiakas »

As irgi pirkinedavau ir vis nesiryzdavau augint, tipo nera kur ir kaip. Bet po paskutinio pirkimo atsikvosejau, wtf pagalvojau, moku tokius pinigus uz kazkokius trupinius neaisikios kokybes ir nesiparinu, o reikia pinigu rimtiems dalykams, kad ir masinai kokia detale nupirkt ir pradedu gruzintis kaip gaila. O sudui neaiskiam tai negaila :D... Kazkas persiprogramavo smegenyse po tokiu pamastymu ir nebepirksiu nei uz ka daugiau, uzsipisa tegu su savo dulkem biznieriai :D, supratau, kad jei nori tai bus ir kur ir kaip augint. Rukysiu dabar tik kai uzsiauginsiu :)
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė molochas »

namuose augint negaliu su draugais tas pats , tai kazkaip nesirisa man tas auginimas , nors ir labai butu gerai .
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė medelynas »

Augink vienas, partizaniškai! ;)
vidas
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2013-12-27, 00:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vidas »

man ir augint kyla mintys, nes aplinkinių parduodančių nebėra. Tik problema, kad nėra kur, tad lauksiu vasaros, lauke bandysiu kur
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė molochas »

Pas mus buvo pristabde prekyba rimtai taip , dabar vel juokas gaut , tik kad tolerancija zymiai didesne jei nei anksciau , tai kisenes gerai papleso .
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Gerutis3 »

Sveikuciai norejau paklausti chebryte ar perkant is uzsenietisku tinklapiu seklas netenka susidurti su teisesauga ?
Rašyti atsakymą