Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Beje, teko bendrauti su vienu patruliu. Jis teigė, kad policija sustabdytų patikrinimui automobilių iš lempos niekada nešmonuoja, nebent turi informacijos iš kriminalistų.

Aišku, tai negalioja, jei vairuoji tamsintą lupeną, kurioje sėdi pilna įtartinų marozų/rastamanų/linksmos chebros raudonomis akimis ar ant galinės sėdynės mėtosi bongas ir kiti įrankiai.
Atrodyk tvarkingai ir policija iš lempos nei kišenių, nei automobilių tikrins.

Pulsit rėkti, kad čia jūsų teisė rengtis kaip nori ir vairuoti ką norite, bet gamtoje išlieka tie, kurie geriausiai prisitaiko. Tie,kurie ant veidrodėlio ar kėbulo prisiklijuoja kanapių, ant galinės sėdynės prisimėto bongų ir žolę laiko techniniame pase, tegu čia neklausinėja "ką daryti,kad nepagautų".
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Superinis kilmos komentaras :thumbup:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PagonisLTU »

+1 rep :thumbup:
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Broniusx »

Common sense strikes again
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Broniusx rašė:Common sense strikes again
Vat būtent, bet šiais laikais daugelis paprasčiausiai stokoja :/
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Balsas »

kilmantas rašė:Beje, teko bendrauti su vienu patruliu. Jis teigė, kad policija sustabdytų patikrinimui automobilių iš lempos niekada nešmonuoja, nebent turi informacijos iš kriminalistų.

Aišku, tai negalioja, jei vairuoji tamsintą lupeną, kurioje sėdi pilna įtartinų marozų/rastamanų/linksmos chebros raudonomis akimis ar ant galinės sėdynės mėtosi bongas ir kiti įrankiai.
Atrodyk tvarkingai ir policija iš lempos nei kišenių, nei automobilių tikrins.

Pulsit rėkti, kad čia jūsų teisė rengtis kaip nori ir vairuoti ką norite, bet gamtoje išlieka tie, kurie geriausiai prisitaiko. Tie,kurie ant veidrodėlio ar kėbulo prisiklijuoja kanapių, ant galinės sėdynės prisimėto bongų ir žolę laiko techniniame pase, tegu čia neklausinėja "ką daryti,kad nepagautų".
Gal kas zino kur paziuret, ka musu pareigunai gali , kai sustabdo masina, na ar kokias kitas situacijas pamodeliuot? Manau tikrai idomu daug kam ;)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Kentas »

barzas rašė: Jai pas tave kai augini ras gatavos produkcijos 100% kad tau neskaiciuos stiebu ( nebent taikys 265 str papildomai), o israus isdziovins ir svers ( su saknim su stiebais ,visa augala ne tik ziedus ).
Kad išdžiovins tai abejoju. Kažkaip neteko matyti komiasriatuose džiovinamos žolės. )) Be to, tai jau būtų narkotikų gaminimas ir apskritai nafik jiems tai daryti?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Kentonai, kas tau sakė, kad komisariate džiovina? gaminime, tu... :D Tam, kad nustatytų kiekį ir kad žinotų, kokią atsakomybę taikyti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
fliperka
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-05-16, 00:51
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė fliperka »

Turiu keista klausima, gal jis biski paranojinis, bet oh well, sedejau vilniuj vienoj kavinej, vienas su draugu, pro sona ejo mentas su plansete ir megstuku kuris policijos herba turejo ant peties, pamee ir nufotkino ar visa kavine/ ar mane nezinau, bet is variantu ka buvo galima nufotkinti tai arba as arba kavine ir iskarto kazkam skambino. As apart to, kad pats rukyciau nieko nedarau. Cia shiza ar reiktu buti atsargesniam? Daznai gal jie vaiksto ir fotkina?
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Jei tave fotkintų, tai tikrai ne inspektorius su uniformą tau matant. Greičiausiai kokiam protokolui reikėjo fotkės
maxas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014-05-16, 13:19
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė maxas »

Perskaičiau žmonių patirtis su žaliaisiais žmogeliukais. Nusprendžiau ir aš savo, savo draugų patirtį pridėti. Pirmą kartą mane buvo išsikvietę į mentūrą dėl triukšmavimo chatoje. Ale kaimynams nepatiko triukšmavimas, be jokio įspėjimo kalė pareiškimą tie asilai. Taip, asilai, nes būtų užtekę pasibelsti ir būtume normaliai pasikalbėję ir viską išsiaiškinę, bet čia Lietuvoje viskas kiek kitaip nei Vakarų Europoje. Dauguma lietuvių yra neįtikėtinai šlykštaus būdo, kuris verčia tiesiog vemti. Tai judu toliau. Gavau pareiškimą, po kelių mėnesių ir šaukimą. Aišku, butą nuomojau. Dėl to draugai, kai jiems papasakojau situaciją, sakė, kad galėjau visai nevaryti ir nieko nebūtų (be to, ir būčiau išsikraustęs po mėnesio, nes radau geresnį variantą). Bet bėda ta, kad nuoma su sutartimi, tad būtų nesunku pasidomėti, kas ten gyvena, ir tada jau būtų didesni ragai nei man buvo. Tad geriau nuo teisėsaugos nesiplauti, kai yra akivaizdūs įrodymai prieš jus, nes tokiu atveju gausite tik dar didesnes bausmes. O jeigu nežinai, ar yra įrodymai, ar ne, tai irgi geriau varyk į komisariatą, o ne ožiuokis. Jeigu manai, kad gali kažką ne to rasti, tai dėl šaukimo galima ir kitą datą sutarti (gali pasakyti, kad buvai užsienyje, todėl neradai šaukimo ir t.t.), tiesiog paskambinus tam mentui. Bet čia tais atvejais, kai tau šaukimas pareina paštu. Jeigu tave nusikaltimo vietoje pariš, tai abejoju, ar taip išsivyniosite.

Toliau nuvariau į mentūrą. Ir bendravimas su žmogumi pasižymi išskirtiniu naglumu. Klausimai iškart yra ne apie reikalą ir pareiškimą, o tokie lempiniai kaip "Ar mėgsti žaisti krepšinį?". Nu kokio bybio jam rūpi, ar mėgstu žaisti krepšinį, ar ne? Tik visiškas dalbajobas gali klausti tokių nesąmonių. Na bet iš pasakojimų supratau, kad geras policininkas Lietuvoje - miręs policininkas. Bet kur tau. Jeigu tokiais klausimais viskas tik tuo ir baigtųsi, tai net neminėčiau su tokiu negatyvu. Toliau išvis prasideda klausimai "Ar vienas gyveni?" (akivaizdu, kad norėjo pripisti straipsnį, jog slepiu dar kažką). Bet po to dar ne tokių prikolų yra ten. Negana to, kad parašyta pareiškime, kas tave apklaus, visada iš už nugaros pradės karksėti kiti debilai mentai ir savo klausimus uždavinėti. Tai koks čia bybys dabar su jais, ką? Tegul jie savo darbą dirba, o ne kišasi kur jiems nereikia. Bet va su tuo "Ar vienas gyveni?" tai labai jau kabinėjosi. Bet realiai tam įrodymų jie nebūtų išrausę, nes aš viską neigiau, o ir sutartyje aiškiai parašyta, kas butą nuomoja, tad jiems reikėtų nuolat lakstyti į butą ir tikrinti, kas jame yra. O kad tai padarytų, turėtų arba klausytis, arba lįsti į butą, arba žiūrėti butą per langus. Klausymosi atveju alibi aišku - filmą žiūrėjau, todėl yra keli skirtingai balsai, ir jie atrodo tikroviškai, nes mano laptop'as yra ne koks 10 metų senumo nupirdęs grabas. Dėl žiūrėjimo užtenka užsitraukti užuolaidas, bet net jeigu ir matytų, galima sakyti, kad svečių buvo užėję. Juk svečias nelaikomas buto gyventoju. Dėl užėjimo (kuriam reikia dar ir oderio) galima sakyti vėlgi, kad svečias. O dėl triukšmavimo orderio jiems niekas neduos, nes tai yra tik administracinė atsakomybė, kuri dar ir yra smulki. Manau, kad net lietuvių žaliašikniai turi rimtesnių reikalų nei tai. Taip kad su tuo lopu viskas baigėsi tuo, jog gavau 10 Lt baudą. Ale minimali bauda, nors kaip už pirmą tokį smulkų dalyką turėjau gauti įspėjimą, remiantis teisingumo principu, kuris išplauktų iš to, kad kaimynai su manimi nieko nesitarę iškart piso pareiškimą. Ir, žinoma, tai yra pirmas įrašas. O po to jau prasideda debilizmai "Ar gailiesi?". Ne nu rimtai. Koks asilas sugalvojo tą "Ar gailiesi?". Koks jų suknistas pisalas, ar tu gailiesi, ar ne? Užtenka paklausti, ar tu kartosi nusižengimą, ar ne, o ne ar gailiesi. Juk galima gailėtis, bet dėl kokios nors ligos daryti tą patį nusižengimą (pvz. kleptomanai ar sunkūs narkomanai, kurie supranta, kad jiems bus chana, gailisi, kad pradėjo, bet vis tiek badosi, nes jau yra priklausomybė). Bet, kaip pirmą kartą, sakyčiau, visai padoriai apsisukau, nes prisipažinau tik tai, ką jie užfiksavo, o visa kita neigiau. Bet kodėl jie norėjo taip viską pripisti? Dėl to, kad su psichologija mentai, pasirodo, ne visada yra atidirbę. Tarkime, yra dviejų žmonių tipai, kurie prisipažįsta:
1. Iš baimės
2. Tik todėl, kad yra pakankamai pagrįstų įkalčių, palaikančių kaltinimą
Mano atvejis buvo antrasis, bet mentai visuomet įsivaizduoja pirmąjį tipą ir dėl to suka, mala tokius klausimus, kurie sudirbtų žmogų taip, kad galėtų prilipdyti kuo daugiau kaltinimų. Deja, mano atveju to nėra, nes puikiai išmanau teiginių, predikatų, modalumo ir kitų rūšių logikas, tad nėra problemos atkasti, ko jie siekia savo kvailais klausimais. Kaip suprantate, jeigu nebūtų įkalčių dėl to triukšmavimo, bet būčiau triukšmavęs, tai aš būčiau ir tą neigęs bei sakyčiau, kad kaimynai meluoja. O po to dar galėčiau pripisti pareiškimą ant kaimynų už šmeižtą. Teoriškai tai galiu padaryti ir praktiškai niekas dėl to negalėtų kabinėtis (tik va jau tektų savo chatoj kaip pelei po šluota sėdėti :D). Aišku, tai darai tuo atveju, jeigu jau turi daug laisvo laiko arba ant tavęs užvaražintas pareiškimas yra labai menkinantis tavo savivertę. Tai yra, už triukšmavimą ir jo neįrodymą juk nekalsi kito pareiškimo, kad tave apšmeižė, nes čia yra smulkmė. Bet va jeigu apkaltins vagyste, žmogžudyste, tai jau geriau kalti pareiškimą už šmeižtą pareiškėjui (žinoma, jeigu to nedarėte arba viską taip užraukėte, kad neįmanoma iškasti :D).

Tai va, čia pirmoji mano akistata su teisėsauga. Kita akistata buvo įdomesnė. Šį kartą iki nieko nepriėjome nepriėjome, bet nedaug trūko iki to. Įsivaizduokite, su draugais gėrėme vandenį ir kažkas pasibeldžia (o to vandens chatoje buvo iš viso 30 ml). Tai draugas varo iškart atidarinėti jau, o aš sakau, kad neatidarinėtų (nes naktis buvo ir paprastai tokiu metu pas jį niekas nevaikšto). Tiesiog tėvai vaikystėje išmokė neatidaryti durų nepažįstamiems, prieš tai nepaklausus, kas ten yra. Tai po to jau aš bendravau su tais žaliaisiais žmogeliukais. Iškart sako, kad policija. Ir klausia, ar gali užeiti. Tai klausiu, ar jie turi orderį su antspaudu. Ir va tada jie sako, kad ne, bet vis tiek norėtų patikrinti. O aš sakau, kad į asmens būstą be orderio policija neturi teisės įeiti ir mandagiai pasakiau viso gero jiems. Toliau jie nieko nemalė ir išėjo. Kodėl jie čia užėjo, tai, manau, aišku. Vienas ožys paskundė. Ir net įtariu kuris, nes draugas gyrėsi savo derliumi keliems kitiems savo draugams, iš kurių vienas bent jau man atrodo labai nepatikimas, bet draugas vis tiek juo pasitiki. Na jo reikalas ir nieko jam nesakau dėl to.

Po to kitas draugas pasakojo, kaip jo baryga buvo prigautas. Tai kažkas jį paožino ir pas barygą užsuko tie žmogeliukai. Ir dar į chatą užsuko, nes kažkas patingėjo užrakinti duris. Jie buvo be orderio, tiesiog patys įlindo, parodė pažymėjimą ir pradėjo kratymą. Bet kadangi taip netikėtai įsilaužė, tai, matyt, dėl to išėjo ir susitarti. Susitarimo sąlygos tai debiliškos, bet bent jau ant baudžiako nepatraukė - turėjo atiduoti visus 30 ml (tačiau buvo dar 20 ml, kurie buvo gerai užkišti, ir jų nerado :D), kuriuos baryga ketino prastumti po 40 Lt už 1 ml. Negana to, iš jo nupiso elektronines svarstykles, bongą ir dar pypkę. Aš nežinau, kodėl pastaruosius du jis atidavė, bet jis buvo peršikęs ir negalvojo blaiviai. Ir net nežinau, kodėl tą barygą paožino, nes jis šūdo niekada nestumdavo ir net nedaro iš 1 ml kokių 0,7 ml ir sako, kad čia yra 1 ml. Kiek teko mano draugams, man gerti, tai jis visada duodavo tik gerą gėrimą, o ne brudą kažkokį. Tiesiog tyras šaltinio su trupučiu gazo vanduo "Vytautas". Bet va matyt kažkam užgraužė ir paožino. Šiaip aš esu prieš tokių barygų ožinimą, bet esu už tokių, kurie stumdo šūdą, deda visokius durnus priedus ir t.t. Tai va po šito įvykio baryga jau nebe toks aktyvus ir labai sunku iš jo kažką gauti, nes dar iki dabar jis peršikęs. O gaila. Tikrai gėrį stumdydavo.

Ir dar, baigiant šitą istoriją, pridėsiu, kad vienas mano draugas per tą barygą irgi ketino stumti ir kažkiek dasidurti sau ir kaip tik jam tada nenuskilo. Tai baryga vietoje neprastumto vandens 30 ml davė jam 70 g miltų. Tipo pats prastumk. Bet va bėda ta, kad draugas kontaktų neturi ir nelabai yra kur jam iškišti, tad iki dabar sėdi su tais miltais kaip ant adatų. Bet iš kitos pusės, tai vis geriau negu kad dingti su viskuo ir sakyti "Oi, sorry".

Ir reziumuojant šitą ilgą temą bei savo patirtį, noriu tiesiog pridėti, ką daryti, kad mentai jūsų neparištų ir, jeigu jau parišo, kad nepripistų daugiau negu reikia:
1. Niekada negerkite vandens viešose vietose. Come on, jau pilna jaunuolių, kurie Vilniuje sau geria ir jiems ale px, o kai mentai atvaro, jau pradeda myžti ir vieni ant kitų varažinti. Ką žinau, jeigu jau viešoje vietoje geri, tai prisiklijuok lipduką ant kaktos su tekstu "Aš geriu vandenį, mentai. Va čia varykite ir prigaukite mane kaip paskutinį debilą". Gerkite chatoje, užsirakinkite duris, jeigu tamsu, tai ir užuolaidas užsitraukite, ir niekas pas jus be orderio negalės įlįsti. Taip sakant, namai - jūsų tvirtovė.
2. Negerkite vandens su neaiškiais fruktais. Jeigu gersite su bet kuo kas papuola, tai jūsų sugėrovą gali jau sekti ir prie to pačio ir jus supakuoti.
3. Nepirkite vandens iš neaiškių barygų. Taip, sunku susirasti gerą barygą, bet, jeigu turite tikrai gerą draugą (kuriuo pasitikite 100% ir turite aiškių priežasčių juo pasitikėti) ir jis geria vandenį, tai galite per jį kažką susiveikti. Visų pirma, neaiškūs barygos, kai būna supakuoti, pradeda nuo savęs įkalčius mėtyti ir ožinti kitus. Tame tarpe galite būti ir jūs.
4. Mačiau šitame forume, kad kažkas sakė, jog mitas, kad gali būti sekamas numeris. Deja, tai tiesa, ir mano draugams teko su tuo susidurti kartą. Tiesiog kažkas jiems paskambino, niekas nekalbėjo, o draugai rėkė, kad kalbėtų. Po kurio laiko mentai prisistatė prie durų. Gerai, kad draugai žinojo, jog be orderio gali ir neįsileisti, tad mentai turėjo išlėkti atgal.
5. Savo vandenį laikykite tokioje vietoje, kurioje patys lengvai susirasite jį, bet kiti nerastų. Matote, esu girdėjęs istorijų, kaip kažkas pasideda vandenį, po to jis kažkur išsilieja už lentynos ir niekas jo neranda. O tada po kurio laiko, kai jau susikaupia įtarimų, atvaro mentai, žmonės pamiršta, kad kažkada vandenį išliejo, tad leidžia mentams daryti kratą - ale vis tiek nieko neras. Bet kur tau - suranda seniai užmirštą vandenį, išsiliejusį prieš kelis mėnesius. Ir štai tiesus kelias į baudžiaką jums. Na bet jeigu jau išsiliejo jums vanduo, tai patys išsikratykit chatą ir kratykit tol, kol jį surasite. Gal tai ir užknis, bet tai kainuos gerokai mažiau nervų nei, kai jus pagaus kokie žali žmogeliukai.
6. Nelaikykit vandens skirtinguose buteliukuose, nes jums iškart bandys pripaišyti platinimą. Susivarykit į vieną bonkę visą turinį ir, jeigu pagaus, tai bent jau galėsite vartytis, kad savam naudojimui.
7. Dar apie platinimą. Žaliems lopams - tai šventa misija pripisti, kad platinate. Jiems nusišikti, ar platinate, ar ne. Jeigu tik ras, už ko jums pripisti platinimą, tą jie ir padarys - kad ir kaip tai absurdiškai atrodys. O teisėjai, prokurorai yra nupirdę postsovietiniai asilėliai, kurie tik apsidžiaugs, galėdami jums priknisti platinimą. Kodėl? Todėl, kad už vartojimą savoms reikmėms galite išsivynioti ir baudelėmis, o va už platinimą - pasėdėti ir už grotų. O už grotų sėdėdami jūs galite ir išprotėti, ir psichika pakrikti, nes šios lietuviškos teisinės sistemos tikslas - tai nepadėti žmogui nedaryti nusikaltimų, o jį visiškai suėsti, sušikti ir pražudyti. Jeigu tikslas būtų perauklėjimas, tai baudžiakas visai kitaip atrodytų, o teisėsaugos bendravimas su žmonėmis būtų kaip su žmonėmis. Atminkite, jeigu jus pagauna net ir nusikaltimo vietoje, tai jūs dar ne vagis - tik įtariamasis. Todėl teisėsauga teoriškai su jumis privalo bendrauti kaip su žmogumi. O kaip pas mus yra? Iškart bando pripisti visko kuo daugiau, kai kur užsiima ir kankinimais, o bendravimas - kaip su šimtą žmonių išskerdusiu ir nukankinusiu žmogžudžiu.
8. Nebūkite ožiais, kur to nereikia. Sakykime, yra baryga, kuris jums visada duoda tik gėrį ir nieko nenusuka. Tokiu atveju turėtumėte būti dėkingas tokiam ar tokiai barygai ir, jeigu jus pagauna, tai nieko nesakyti apie jį.
9. Žinokite savo teises. Pavyzdžiui, yra žaliagaidžių, kurie mėgsta kankinti. Jeigu jau kankina, tai bandykite kaip nors vartytis, kad tvotų į tas vietas, kur bus matomos žaizdos ar mėlynės. Tada galėsite parašyti pareiškimą už kankinimą ir būtinai straipsnį parašykite dar ir į visus įmanomus dienraščius, paprašykite, kad kas į blog'us papost'intų, jeigu žurnaliūgos dirba išvien su valdžia (o taip ir yra). Kuo daugiau blog'ų bus, tuo geriau - tada ir žurnaliūgos nelabai ką padarys, nes jų mažiau nei bloger'ių, tad bendras jų SEO balas bus mažesnis nei visos masės. Išnaudokite šiuolaikinį Web 3.0. Tokie padugnės kankintojai turi būti žinomi visai Lietuvai. Ir ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui. Tad būtų puiku pavaryti dar ir anglų kalba, kokia nors kitą, kurią mokate, tokį įvykį. Va tada tai jau ir Lietuva turėtų problemų už žmogaus teisių pažeidinėjimus. Jeigu tikrai pasistengtumėte, tai ir vienas žmogus gali apšikti sistemą taip, kad ji bandys arba tartis, arba turės kažkaip kompensuoti padarytą žalą. Išvis būčiau už tai, kad bet kokie žmogaus teisių pažeidimai Lietuvoje būtų viešinami per visur, kur tik įmanoma. Gal tada Lietuvos valdžia susimąstys, kad reikia susitvarkyti. Tiesiog nebijokite būti ir vienas karo lauke pradžioje. Jeigu ilgai išbūsite, vėliau prie jūsų prisijungs ir daugiau žmonių, jeigu tik jūsų idėja bus tikrai teisinga. "Vienas lauke - ne karys" yra tik sistemos peršamas mąstymo būdas, kuriuo daug kas iš mūsų ir patiki, dėl ko ir nesiima jokių veiksmų. Netikėkite tokiomis nesąmonėmis, nes jos yra nepagrįstos. Dabar yra XXI amžius ir elkitės kaip XXI amžiaus žmonės, o ne kaip kažkokios atsilikusios ankstyvųjų viduramžių atmatos. Turime technologijas, kurių cenzūravimas sistemai yra jau beveik neįmanomas. Ir jeigu užcenzūruos vieną, visada atsiras kita, kuri pakeis užcenzūruotą.
10. Stiprinkite savo psichologiją ir išmokite bent jau teiginių logikos taip kaip mokate daugybos lentelę. Kai jus pagauna, stipri psichologija yra viena iš pagrindinių savybių, kurią privalote turėti. Jeigu jūsų psichologija bus silpna, tuomet žaliagaidžiai tuo pasinaudos ir prikiš jums nebūtų dalykų. O mokėti logiką naudinga tuo, kad jūs galite lengviau pastebėti žaliagaidžių sakomas nesąmones jums ir iš to suprasti, kuriose vietose jums bando kažką prikišti. O kai lengvai nustatysite, kai bando kažką prikišti, žinosite, ką tiksliai atsakyti. O tikslūs atsakymai turi būti trumpi ir aiškūs. Jeigu klausia, ar platinate, nebandykite kažkaip vartytis, rodyti pyktį, o tiesiog sakykite "Ne". Jeigu klausia, kas suko, sakote "Nežinau". Taip pat sužinokite, kuo esate kaltinamas, kokius įrodymus turi. Jie tai jums privalo pateikti. O jeigu nepateikia, tai šitaip yra pažeidžiamos jūsų teisės. Tai yra, bendravimas turi būti kuo paprastesnis, aiškesnis iš jūsų pusės, kad po to negalėtų iš jūsų visaip vartytis, susukinėti jūsų atsakinėjimą taip, kad teisme prieš jus visa tai panaudotų taip, kad užvarytų didžiausią bausmę.
11. Advokatas. Taipogi jūs turite teisę į advokatą. Jeigu kvepia, kad baudos bus keturženklės sumos, tai naudinga bandyti kažką daryti su advokatu. Bet, prieš priimant sprendimą, ar naudotis advokato paslaugomis, susižinokite, kuo esate kaltinamas, kokie įkalčiai prieš jus yra, ir tada bus aišku, ar advokatas padės. Tarkime, jeigu jūs stumdėte herą ir jus nufilmavo, tai vargu, ar jau čia išsivyniosite. Nors vartytis galima, bet teisėjai paprastai į vartymusis dėmesio nekreipia, nes jų praktikoje tokių besivartančių yra šimtai.
12. Bet kaip tada vartytis teisme? Paprastai teisėjai mėgsta atsižvelgti į praeitų teismų praktikas su panašiomis bylomis ir pagal tai priima sprendimus. Ne visi, bet yra daug tokių, kurie būtent šitaip daro (žinau tai, nes turiu giminėje teisininkų ir jie man taip pasakojo). Tiesiog įstatymų yra krūva, straipsnių daug. Univere jie mokosi įstatymus, kai kas atmintinai juos išmoksta, bet po kurio laiko viską pamiršta, todėl labai sudėtinga teisėjams susigaudyti kontekste. Ir dėl to jie geriau, taupydami savo laiką, susiras panašias praktikas ir pagal tai paskirs nuosprendį. Nemanykite, kad teisėjai gerai išmano įstatymus. Šūdą jie išmano (ne visi, bet dauguma tikrai). Va jeigu teisėjai būtų masiškai baudžiami už neadekvačiai priimtus sprendimus, gal tada jie geriau išmanytų įstatymus. O dabar yra kaip yra. Bet kuriuo atveju moralas yra toks, kad jūs irgi galite susirasti panašias bylas ir žiūrėti, kaip buvo kažkas nubaustas, ir pagal tai su advokatu suderinti siūlymą, kad bausmė jums būtų minimali ir tik už tai, nuo ko nusiplauti tikrai neįmanoma.

Tai va, šiandienai tiek. Nesakysiu, kad taip išsisuksite nuo atsakomybės, bet tai galite mėginti pritaikyti, kad jūsų atsakomybė būtų kiek įmanoma mažesnė. Tiesiog eikite švaria ir šviesia galva ir jokiais būdais nemalkite šūdo, nepsichuokite, nes pagrinde dėl pastarųjų dviejų dalykų ir gauna žmonės bausmes, kurios yra neadekvačios padarytam nusikaltimui ir šiuolaikinio mokslo žinioms.

P.S. Jokiais būdais neskatinu daryti nusikalstamos veikos, jeigu kam nors taip pasirodė. Tiesiog pasakojo, kaip galima gauti tokią atsakomybę padarytos nusikalstamos veikos atveju, kokios esate vertas iš tikrųjų, o ne gauti už nieką metus kalėjimo kaip žmogžudys, nors toks nesate.
P.P.S. Čia gali ateiti veikėjų iš teisėsaugos institucijų, mano rašliava jiems gali žiauriai nepatikti, bet pasakysiu jiems štai ką - kitą kartą ketinu parašyti dar daugiau patarimų žmonėms, kurie nepagrįstai kenčia per juos. Kadangi nusikalstama veika neskatinama, tai yra tik teorinio ir praktinio pobūdžio informacija. O jeigu jie ketina ją kaip nors blokuoti ar ištrinti, tuomet nieko kito neliks kaip šią informaciją atkurti (aš jos kopiją turiu ir visada turėsiu) ir paplatinti dar labiau, kad ištrynimo tikimybė sukonverguotų į riebų nulį. Tuo pačiu teks aprašyti, kad Lietuvoje vyksta masinis valdžios organams nepalankios informacijos (t.y. informacijos, kurie žmonėms gali ateityje padėti gauti tinkamą atsakomybę už padarytą veiką, o ne iš šiknos ištrauktą) cenzūravimas.
P.P.P.S. Kai kuriuos pareigūnus vadinu žaliagaidžiais, asilėliais ir kitais "maloniais" pasakymais. Iškart atsiprašau adminų už keiksmažodžius ir pridedu tai, kad šitaip vadinu tik tuos, kurie stengiasi užvaryti kiek įmanoma didesnes atsakomybes nepagrįstai. Pareigūnus, kurie sąžiningai dirba savo darbą, aš gerbiu už jų darbą ir tikiu, kad mums būtent tokių ir reikia. Gaila, kad Lietuvoje jų arba nėra, arba yra koks vienas kitas.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Suprantu, kad labai stengėisi čia išsilieti emocijas, maxai, pasidalinti patartimi, patarimais, viskas puikiai pavyko, bet pripažink, kad pats irgi nesi spindulėlis, matosi iš tavo pateiktos informacijos. Labai daug sufleruoja apie tave ir tavo požiūrį į visuomenę :) Nesistebėk, kad tave "stengiasi užvaryti kiek įmanoma didesnes atsakomybes nepagrįstai", nes ne kas kitas kaip tik pats save pastatėi į tokią situaciją. Pats žinai, kodėl policijai tu toks įdomus. Keisk požiūrį, nes gali prisivirti labai labai neskanios košės. Patikėk, yra pareigūnų, kurie už tave gudresni.
Klausimai iškart yra ne apie reikalą ir pareiškimą, o tokie lempiniai kaip "Ar mėgsti žaisti krepšinį?". Nu kokio bybio jam rūpi, ar mėgstu žaisti krepšinį, ar ne? Tik visiškas dalbajobas gali klausti tokių nesąmonių.
Kibai ;) sėkmės išsisukinėjant, bet iškart patariu, kol dar nesėdi - apmąstyk savo požiūrį į patį save ir visuomenę, kurioje gyveni ir kurioje nori gyventi :V: Legalize :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
maxas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014-05-16, 13:19
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė maxas »

Gal ir klystu, G., bet atrodo, jog nemėgsti kritinio požiūrio. Sutinku, mano kritika nepasižymėjo dideliu konstruktyvumu, todėl tokia kritika gali tikti tik tiems, kas iš tiesų yra su tuo susidūrę. Tad galbūt tu pripažįsti konstruktyvią kritiką. O jeigu ir ši rūšis tau netinka, tuomet siūlau pradėti analizuoti savo mąstymą. Toliau labai keista, kad mano pasakymus interpretavai visai ne taip kaip parašiau. Taip teigiu, nes paminėjai, jog būtent mane "stengiasi užvaryti kiek įmanoma didesnes atsakomybes nepagrįstai" ir pagal tave tarsi reikia suprasti, kad jau nieko kito nekabina. Jeigu tik mane kabintų, o kitų nekabintų, tai tada būtų mano problema. Bet kadangi esu ne vienas, tai yra teisėsaugos problema. Ir dėl kabinimo patikslinsiu - aš nieko prieš, kai teisėsauga sugauna nusikaltėlius, o po to jiems paskiria tinkamus nuosprendžius. Už tokį darbą teisėsaugą reikia gerbti. Bet kai prasideda nuosprendžių hiperbolizavimas, tai jau pagarbos tokia institucija nenusipelnė. Kita vertus, jeigu bandei perprasti gilią mintį, tai jos čia nebuvo.

Toliau pereisiu prie kito fakto - šiuo metu manęs nekabina. Taigi, tavo teiginys su paimta citata šioje vietoje yra netikslūs. Tad draugiškai patariu tau permąstyti savo požiūrį į save ir visuomenę. Tiesiog pasidomėk konstruktyvia kritika, visumos suvokimu, o ne bandyk kabinėtis prie kokių nors detalių, jas ištraukti iš konteksto ir tada pridėti savo subjektyvų požiūrį. Toks mąstymo modelis negerina suvokimo ir neprideda naujos informacijos. :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Ar tau būtų nuostabu, kad teisėsauga įtartų tave platinimu? Tiesiog ne tai, kad iš lempos nepagrįstai stengiasi užvaryti kiek įmanoma didesnes atsakomybes, bet tiesiog įtartų, kad tu bendradarbiauji ar bendrai turi bet kokios informacijos apie platintojus, kuri galėtų jiems padėti iki jų dasikapstyti?
maxas rašė:Šį kartą iki nieko nepriėjome nepriėjome, bet nedaug trūko iki to. Įsivaizduokite, su draugais gėrėme vandenį ir kažkas pasibeldžia (o to vandens chatoje buvo iš viso 30 ml). Tai draugas varo iškart atidarinėti jau, o aš sakau, kad neatidarinėtų (nes naktis buvo ir paprastai tokiu metu pas jį niekas nevaikšto). Tiesiog tėvai vaikystėje išmokė neatidaryti durų nepažįstamiems, prieš tai nepaklausus, kas ten yra. Tai po to jau aš bendravau su tais žaliaisiais žmogeliukais. Iškart sako, kad policija. Ir klausia, ar gali užeiti. Tai klausiu, ar jie turi orderį su antspaudu. Ir va tada jie sako, kad ne, bet vis tiek norėtų patikrinti. O aš sakau, kad į asmens būstą be orderio policija neturi teisės įeiti ir mandagiai pasakiau viso gero jiems. Toliau jie nieko nemalė ir išėjo. Kodėl jie čia užėjo, tai, manau, aišku.
maxas rašė:Po to kitas draugas pasakojo, kaip jo baryga buvo prigautas. Tai kažkas jį paožino ir pas barygą užsuko tie žmogeliukai. Ir dar į chatą užsuko, nes kažkas patingėjo užrakinti duris. Jie buvo be orderio, tiesiog patys įlindo, parodė pažymėjimą ir pradėjo kratymą. Bet kadangi taip netikėtai įsilaužė, tai, matyt, dėl to išėjo ir susitarti. Susitarimo sąlygos tai debiliškos, bet bent jau ant baudžiako nepatraukė - turėjo atiduoti visus 30 ml (tačiau buvo dar 20 ml, kurie buvo gerai užkišti, ir jų nerado :D), kuriuos baryga ketino prastumti po 40 Lt už 1 ml. Negana to, iš jo nupiso elektronines svarstykles, bongą ir dar pypkę. Aš nežinau, kodėl pastaruosius du jis atidavė, bet jis buvo peršikęs ir negalvojo blaiviai. Ir net nežinau, kodėl tą barygą paožino, nes jis šūdo niekada nestumdavo ir net nedaro iš 1 ml kokių 0,7 ml ir sako, kad čia yra 1 ml. Kiek teko mano draugams, man gerti, tai jis visada duodavo tik gerą gėrimą, o ne brudą kažkokį. Tiesiog tyras šaltinio su trupučiu gazo vanduo "Vytautas". Bet va matyt kažkam užgraužė ir paožino. Šiaip aš esu prieš tokių barygų ožinimą, bet esu už tokių, kurie stumdo šūdą, deda visokius durnus priedus ir t.t. Tai va po šito įvykio baryga jau nebe toks aktyvus ir labai sunku iš jo kažką gauti, nes dar iki dabar jis peršikęs. O gaila. Tikrai gėrį stumdydavo.
Žinoma, kad taip, tad ir pykti nėra ko, kad čia hiperbolizuoja su tais kaltinimais. Jeigu tie hiperbolizuoti kaltinimai tavęs iš tiesų neliečia, tai jie nukris ir nėra ko parintis, bet kiek tu pats pasakėi, tai bent jau man panašu, kad tie "hiporbelizuoti" kaltinimai visgi šiek tiek liečia ir tamstą, kuris šiek tiek bijote prisipažinti. Teisėsauga turi savo darbo metodus, jie gali įtarinėti kuo tik nori, o priversti atsakyti tik už tai, ką padarėi. Aišku, galima dabar prisiminti ir tokius mentus, kurie pakišinėja ir tikrai iš oro absoliučiai nekaltą žmogų suėda, bet man nepanašu (tikrai taip - subjektyvi nuomonė), kad tu būtum absoliučiai nekaltas. Gal taip jautiesi, bet jausmai ne visada atspindi realybę. Su realybe geriau kovoti logika ir faktais (nesakau, kad šių pas tave nėra, bet tiek pas mane, tiek pas tave, tiek pas visus kitus jų gali būti daugiau). Spėju, kad pats žinai, jog, žiūrint iš tam tikros perspektyvos, tikrų tikriausiai esi platintojų bendrininkas ir pats kartas nuo karto "išeini su kuo nors pažaisti krepšinio". Organizuoto nusikalstamumo bylų tyrimai gali būti milžiniški ir labai ilgai trunkantys, turėk tai omenyje.

Kitas dalykas, tavo ožintojų (tų kurie prisipažįsta, sako tiesą) klasifikacija yra labai įdomi :) 1. Iš baimės ir 2. Tik todėl, kad yra pakankamai pagrįstų įkalčių, palaikančių kaltinimą. Pamąstyk tol, kol suprasi kad 1 ir 2 yra tik elementai sudarantys tikrąjį "1 and only" ;) Ką tu parašėi aš kuo puikiausiai suprantu ir palaikau, tik noriu tave kaip čia dabar pasakyti... sudrausminti, kad būtum atsargesnis ir atidžiau žiūrėtum, su kuo turi reikalų, nes iš tavo 2 susidūrimų su teisėsauga, peršasi įtarimas, kad žalieji žmogeliukai pas tave dar sugrįš, nes norės tavo turimos informacijos (farams ji saldi, o tu jos visai nemažai turi :)). Bet neatmetamas ir toks variantas, kad pas tave rimtai lopai kabinėjasi, kurie niekada nieko apart tavo laiko ir nervų taip ir neišpeš šitam beprasmiam katės ir pelės žaidime, kuris dar turi ir kovos su vėjo malūnais pavadinimą. Iš rašybos matosi, kad nesi atsilupėlis ir skiri gerą nuo blogo, todėl man tiesiog būtų labai gaila, jeigu toks žmogus kaip tu gautų metų pasėdėti už veikas, susijusias su švenčiausiaja žolele. Prisižiūrėk, daugiau nieko neturiu pasakyti :V: ai, viskas yra 50/50, kur lenksi, ten nulenksi ;) Lenk savo chebrą į legalizaciją, kad kai ji įvyks, jie galėtų tęsti savo hobius teisėtai (aišku atsirastų tam tikri formalumai, pelnas gal kiek mažesnis, daugiau pisliavos, bet vistiek, manau, kad specializavimasis ir profesionalizavimasis viešai kelia daug didesnį pasitenkinimą savimi pačiu ir bendrai gyvenimu. Bet čia, žinoma, kaip kam) ;) --==::~~ :x: Primirksėjau, manau, pakankamai :] :D Ai, dar - kritinį požiūrį mėgstu ir net labai, bet dar kartais mėgstu ir jį patį pakritikuoti ir tada gauti kritikos atgal :rofl: Kriminogeninis nusikaltėlis kaitina puodą su kritinės temperatūros žaibais :bong: :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

G. rašė:
kulturingas rašė:As uz auginima galiu bet kada papulti. bet tai bus tik 4-6 augalai, ir pagal apeliacinio teismo sprendimus, cia tik ATPK. Ir taip, vaikai nustokit nesamones kalbeti. Auginimo atveju yra teisiama pagal auganciu augalu stiebu kieki, o ne pagal "vieni augalai mazi, kiti dideli, svere tiek ir tiek"... bbd kiek jie svere. . 8 Skaitosi "didelio kiekio auginimas", 7 - nesiskaito. Juk pilni forumai su bylu numeriais, blemba.
KIEK LAIKO TAU REIKIA, KAD ĮSIKALTUM, JOG UŽ AUGINIMĄ GALI BŪTI TAIKOMAS NE TIK ATPK, O IR BK IR DAR, KAD PRAKTIKOJE PIRMENYBĖ DAŽNIAUSIAI YRA TAIKOMA BŪTENT BK, O ATPK TIK TADA KAI BAIGI LAIŽYTI TEISĖJUI?

IR KAD NEDIDELIS, DIDELIS IR LABAI DIDELIS KIEKIAI YRA NUSTATINĖJAMI PAGAL SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS PATVIRTINTAS REKOMENDACIJAS, KURIOSE:

Kanapės (ir jų dalys)
1) 5 g
2) 500 g
3) 2500 g

Kanapių aliejus
1) 0,05 g
2) 5 g
3) 25 g

Kanapių derva
1) 0,25 g
2) 25 g
3) 125 g

Kanapių ekstraktai ir tinktūros
1) 1 l
2) 100 l
3) 500 l

1-Nedidelis kiekis (ne daugiau kaip)
2-Didelis kiekis (daugiau kaip)
3-Labai didelis kiekis (daugiau kaip)

O NE PAGAL KAŽKOKIUS JIBANUTUS STIEBUS. Taip, žinau, praktikoj yra buvę, kad kažkokiam bičui paskaičiavo pagal stiebus ir taikė ATPK 107-ą. Aš spėju, kad jame skaičiavo stiebus, o ne gramus ir taikė ATPK, o ne BK tik todėl, nes tas bičas prigrūdo bilekiek pinigų į savo advokato subinę, katras dalį išsikrapštė ir padavė teisėjui.

Auksiniai žodžiai yra šie:
Rastafari rašė:Riba - teisėjo makaulėje.
KULTURINGAI, TAVO BYLA S. B. BYLA (šitą bylą, beje jau išnagrinėjom kitoj temoj, pameni? :D :arrow: viewtopic.php?f=1&t=6010)

Sakai, kad tegu tiesa būtų žinoma, bet pats, atsiprašau už išsireiškimą, pizdelini pro rakto skylutę kaip didelis. Atidaryk duris ir out of the box, kulturingai, OUT OF THE FUCKING BOX !!! Jau turbūt kokį penktą kartą apie tai kalbam :crazy: :crazy: :crazy: Be pykčių aš čia ir be užgauliojimų, tiesiog, kulturingai, nebežinau kaip kitaip tau įkalti į galvą atsakomybes, kurios gali būti taikomos už kanapių auginimą ir kaip įstatymų numatyta tvarka PRIVALO būti apskaičiuojami nedideli, dideli ir labai dideli kanapių kiekiai... :/ Tiesa yra, bet tu ją ignoruoji. Užsidėjai rožinius akinius per kuriuos matai tik atpk ir stiebus. Nusiimk pagaliau !( No hard feelings, bet tikrai jau, kulturingai, kiek galima šitų tavo paistalų apie neva dekriminalizuotą auginimą asmeniniams tikslams, atpk ir kiekių skaičiavimą stiebais? 8???

Kad niekieno neužgautų šitas mano pranešimas, va pokštas:

Sėdi pripūtęs rastamanas kambary, kaip visada gliučina kažką. Staiga prasidaro durys, į kambarį įeina giltinė ir sako:
-Nu ką, mirsim šiandien...
Na ka, galvoja rastamanas, reikia paskutini joint'a parukyti pries mirtį. Atsisėdo, susisuko ir apsirūkė kartu su giltine. Giltinė pavargo, prispaudė ant miego ir išėjo namo.
Kitą dieną vėl pas prirūkiūsį rastamaną ateina giltinė, vėl sako mirsi. Aišku, prieš mirtį dar joint'ėlį, parūkė su giltine ir vėl nebemirė rastamanas, nes giltinė privargo ir miegot išėjo.
Trečia dieną atsikelia rastamanas prisiminė, kad vėl giltinė ateis, galvoja neberūkysiu ir blaivas sulauksiu mirties. Sėdi visas baltas, dreba. Ateina giltinė. Rastamanas:
-Tai kokia mirtis mano bus,- klausia rasta.
-Tai ne ne, viskas tvarkoj,- sako giltinė,- tik parūkom ir aš varau... :)
OK. 2014-ais metais Teismai taip nevyksta, kaip tu nori. Teismai vyksta pagal:
1: precedentus.
2: logika ir sazine.
3. istatymus.
4. kaimynu, ir tokiu kaip tu, parodymus.

Cia as isvardinau, svarbumo tvarka. Welcome to EU.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

G. rašė:Ar tau būtų nuostabu, kad teisėsauga įtartų tave platinimu? Tiesiog ne tai, kad iš lempos nepagrįstai stengiasi užvaryti kiek įmanoma didesnes atsakomybes, bet tiesiog įtartų, kad tu bendradarbiauji ar bendrai turi bet kokios informacijos apie platintojus, kuri galėtų jiems padėti iki jų dasikapstyti?
Taip. Kaltinimai, aisku bus net jeigu viena W.W. turesi - 100% kad kaltinimus gausi arba uz didelio kiekio auginima, arba uz platinima. Bet tai nereiskia, kad kuris nors teismas tai pripazins. O jeigu Pirma instancija ir pripazins, tai yra (ne vienas atvejis) kai Apeliacinio Teismo Teiseju Kolegija, nutaria, jog tai nera BK. Ir uz kiekviena neteisetai ikalinta diena, dar gauni po 260Lt/day kompensacija. (Beveik atperka nukirsta derliu). Nu juk pilna precedentu - ar taip sunku google'inti? Dometis? Teisejai taip raso. Ne as sugalvojau juk.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

kulturingas rašė:Ir uz kiekviena neteisetai ikalinta diena, dar gauni po 260Lt/day kompensacija.
labai daug kas gauna tokius dėl įkalinimo už :x: ? Nes man tai atrodo, kad visi, kas sėdi už :x: yra įkalinti neteisėtai. Pagal įstatymą, bet neteisėtai, nes pats įstatymas neteisėtas. Toks, koks jis yra dabar jis negali egzistuoti, todėl siūlau ne skatinti auginti, o skatinti legalizuoti, kulturingai :yawn:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

G. rašė:
kulturingas rašė:Ir uz kiekviena neteisetai ikalinta diena, dar gauni po 260Lt/day kompensacija.
labai daug kas gauna tokius dėl įkalinimo už :x: ? Nes man tai atrodo, kad visi, kas sėdi už :x: yra įkalinti neteisėtai. Pagal įstatymą, bet neteisėtai, nes pats įstatymas neteisėtas. Toks, koks jis yra dabar jis negali egzistuoti, todėl siūlau ne skatinti auginti, o skatinti legalizuoti, kulturingai :yawn:
Daug kas sedi, uz "techniska" platinima. T.y. pavaisinai savo broli - jis ikliuvo, pasake kad Tu davei - tu sedi uz platinima. Teisiskai tada yra taip.

Uz tai as skatinu, kad kiekvienas brolis uzsiaugintu SAU. Auginkinkime - uz auginima nesodina. (iki 8 augalu yra bauda nuo 100 iki 500 litu). Pagal Administracines Teises Pazeidumu Kodeksa, ar kaip jis ten vadinasi... Savo reikmems auginti, Lietuvoje, yra dekriminalizuota is esmes. Gali gauti bauda - bet jokio kalejimo. Tik nesidalink, nevaisink, neparduok.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Rašyti atsakymą