Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Emerica
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-02-11, 14:23
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Emerica »

Sveiki,

Turiu tokia nemenka problema. Istorija tokia susipykau su draugu del verslo, ir jis mane pakiso policijai, kad pagal 260 straipsni 1 dali. Dabar esu kaltinamas kad perdaviau 2 gabalelius lsd, bet nezinau ka gali dar pripaisyti.

Istorija yra labai ilga ir komplikuota, zodziu realiai mane pakiso, visi tai supranta.

Man reikia labai dideles pagalbos susirasti geriausia advokata sitam reikale. Esu geras zmogus, neteistas, dirbantis tikrai nenoriu sesti i kaleima.

Bet kokia info susijusi su 260straipsniu 1dalim labai vertinga. Aciu labai isanksto uz informacija.
Emerica
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-02-11, 14:23
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Emerica »

jo suprantu, ta bet visada gali atsizvelgti i zmogiskaji faktoriu teismas, niekad neturejau jokiu problemu su teisesauga. Kai vyko tardymas atsakiau i visus klausimus ir pan.
Dare krata namie, aisku nieko nerado, dare narkotiku testus irgi svaru. Man labai reikia pagalbos is tu kurie susidure ir kazkaip susitvarke tas problemas. As vistiek turi vilti kad imanoma kazkaip iseiti is sitos sitaucijos be realaus sedejimo.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Iš bėdos galima šitą bandyt. Paskutiniu metu populiarus, gerai sueina, jei girtas ką nors su mašina suvažinėji ar pan.

Kodas: Pasirinkti visus

BK40 straipsnis. Atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą
1. Asmuo, padaręs baudžiamąjį nusižengimą, neatsargų arba nesunkų ar apysunkį tyčinį nusikaltimą, teismo gali būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jeigu yra asmens, kuris vertas teismo pasitikėjimo, prašymas perduoti kaltininką jo atsakomybei pagal laidavimą. Laidavimas gali būti paskirtas su užstatu arba be jo.
2. Asmuo teismo gali būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, jeigu:
1) jis pirmą kartą padarė nusikalstamą veiką ir
2) visiškai pripažino savo kaltę ir gailisi padaręs nusikalstamą veiką, ir
3) bent iš dalies atlygino ar pašalino padarytą žalą arba įsipareigojo ją atlyginti, jeigu ji buvo padaryta, ir
4) yra pagrindo manyti, kad jis visiškai atlygins ar pašalins padarytą žalą, laikysis įstatymų ir nedarys naujų nusikalstamų veikų.
3. Laiduotojas gali būti kaltininko tėvai, artimieji giminaičiai ar kiti teismo pasitikėjimo verti asmenys. Teismas, priimdamas sprendimą, atsižvelgia į laiduotojo asmenines savybes ar veiklos pobūdį ir galimybę daryti teigiamą įtaką kaltininkui.
4. Laidavimo terminas nustatomas nuo vienerių iki trejų metų.
5. Prašydamas perduoti asmenį pagal laidavimą su užstatu, laiduotojas įsipareigoja įmokėti teismo nustatyto dydžio užstatą. Atsižvelgdamas į laiduotojo asmenines savybes ir jo turtinę padėtį, teismas nustato užstato dydį arba sprendžia dėl atleidimo nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą be užstato. Užstatas grąžinamas pasibaigus laidavimo terminui, jeigu asmuo, už kurį buvo laiduota, per teismo nustatytą laidavimo terminą nepadarė naujos nusikalstamos veikos.
6. Laiduotojas turi teisę atsisakyti laidavimo. Šiuo atveju teismas, atsižvelgdamas į laidavimo atsisakymo priežastis, sprendžia dėl užstato grąžinimo, taip pat dėl asmens baudžiamosios atsakomybės už padarytą nusikalstamą veiką, kito laiduotojo paskyrimo ar asmens atleidimo nuo baudžiamosios atsakomybės.
7. Jeigu asmuo, atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, laidavimo metu padarė naują baudžiamąjį nusižengimą ar neatsargų nusikaltimą, teismas gali panaikinti sprendimą atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės ir spręsti dėl šio asmens baudžiamosios atsakomybės už visas padarytas veikas.
8. Jeigu asmuo, atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, laidavimo metu padarė naują tyčinį nusikaltimą, ankstesnis sprendimas atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės nustoja galioti ir sprendžiama dėl šio asmens baudžiamosios atsakomybės už visas padarytas nusikalstamas veikas.
 
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Sorry, barzai, kad čia parinuosi, bet tu esi visiškai teisus. Emerica atveju, net neverta kalbėti apie laidavimą, nes:
1) Sunkus nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė viršija šešerius metus laisvės atėmimo, bet neviršija dešimties metų laisvės atėmimo.
2) Baudžiamasis nusižengimas yra pavojinga ir šiame kodekse uždrausta veika (veikimas ar neveikimas), už kurią numatyta bausmė, nesusijusi su laisvės atėmimu, išskyrus areštą.

Viskas, barzai, baigiam apie laidavimą, nes Emerica atveju, galimybės laiduoti tikrai nėra. Dar kartą atsiprašau, barzai, už šitą jovalą. My bad, apsimoviau :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Sveiki. Taigi nutiko taip, kad važiavome tryse su mašina, vairuotojas užsižioplino ir pravažiavo raudoną šviesą, sustabdė mentai, apieškojo, pas draugą rado, kaip jis sakė kažkur puseką. Visus tris išvežė į komisariatą, surašė duomenis, pasiliko mobilekus per naktį, tada nuvežė į narkologinį, išmyždino ir tiek. Tai noriu paklausti, jeigu mano šlapime ras kanapių, tai jau visą gyvenimą negalėsiu dirbti valstybės tarnyboj?
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Buvo draugam panašiai, tik juos pučiančius stvėrė mašinoj. Nuvežė, išmyždino, pas vieną rado gramą. Bet kadangi visi buvo ne durniai, tai visi naglais snukiais teigė, kad rūkė prieš savaitę Olandijoj, o ne mašinoj, o gramo savininkas iš nepažįstamo čigono nusipirko Kalvarijų gatvėj.
Draugams nieko nebuvo visiškai, nors spaudė, grąsino ir t.t., o gramo savininkas gavo ATPK su keliais šimtukais baudos.
Jei būtų prasileidę ant bazaro, gramo savininkas būtų gavęs nuo 2 metų, o visi greičiausiai ant narkologinės įskaitos + ATPK už vartojimą.

Junk naglą rožą ir kategoriškai neik kad rūkei Lietuvoj. Duok parodymus, kad buvai savaitgalį nulėkęs su mašina į Amsterį pasisvečiuot, rūkei coffee shope, pasakyk pavadinimą ir adresą. Turėtum praslysti. Pridurk dėl visa pikto, kad telefoną buvai namie palikęs - jei netyčia sugalvotų patikrinti, prie kokių GSM bokštų buvai prisijungęs. Jei visgi nubaus, tai bus labai rimtas žmogaus teisių pažeidimas.

Nuoširdžiai atsakyk - su kokia mašina, kelintų metų ir kaip ji atrodė važiavot, kai sustabdė? Kaip buvo jūsų draugai apsirengę ir ar buvo blaivūs, adekvatūs?
Sunku patikėti, kad padoriai atrodantį automobilį su padoriai atrodančiais žmonėmis šmonuotų. Ar tik nebus jūsų auto gana "įtartinas" (sena audi/bmw/vw, tamsinta), o jūs buvot nelabai adekvatūs (kapišonai, raudonos akys, rasta atributai) ?
Kiek pasišneku su patruliais, tai be rimtos priežasties niekada nekrato nei auto, nei kišenių
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Na mašina tai tikrai ne pirmos jaunystės mazdutė iš išorės nekaip atrodanti, bet techniškai tvarkinga. Vairuotojas padarė labai grubų nusižengimą, tai užtai turbūt ir pasirodė įtartina. Radęs pas draugą pakelį mentas sakė, kad visi atrodom apsirūkę, nors buvo naktis, akių net nelabai ir matėsi. Dūmų saviningas buvo išgėręs. Neturėjom jokios atributikos, draugai paprastais laisvalaikio rūbais apsirengę, niekuo neišsiskiriantys, gal tik vairuotojas ilgais plaukais išsiskyrė. Pradėjo kratyt net nepažiūrėję į vidų normaliai, tiesiog vienas priėjo prie vairuotojo, kitas atidarė keleivio duris ir liepė išlipti. Aš tai ir buvau su kapišonu, nes tikrai šalta buvo. Draugelis prisipažino ir kur pirko ir kaip, na jis reive buvo prieš tai. Kai buvau pasiimt ragelio ir sakiau tyrėjai apie užsienį savaitgalį, tai sakė nuo rankų nuotepos parodys viską, na o kokie rezultatai bus tikrai nežinau...
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

tai sIAULIAI pirmauja pagal sobakas ir tai mano regionas koksai siaubo filmas,nesenai buvau pas bionergetika tai perspejo apie kalejimo gresme -jei kvailiosiu toliau,turbut laikas kelt bures
ganja uber alles
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bill »

O ka, bijai sest uz zolyte? Bet gi cia visas linksmumas ir yra 8)
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

bill rašė:O ka, bijai sest uz zolyte? Bet gi cia visas linksmumas ir yra 8)
Nezinau ar Siauliuose rusiskai supranta ,bet daina imesiu.
Paskutinis dainuojantis patarimus dalina del kalejimo ;)

https://www.youtube.com/watch?v=GuDLgEIc6vU
https://www.youtube.com/watch?v=GuDLgEIc6vU
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bill »

vartotikas rašė:
bill rašė:O ka, bijai sest uz zolyte? Bet gi cia visas linksmumas ir yra 8)
Nezinau ar Siauliuose rusiskai supranta ,bet daina imesiu.
Paskutinis dainuojantis patarimus dalina del kalejimo ;)

https://www.youtube.com/watch?v=GuDLgEIc6vU
https://www.youtube.com/watch?v=GuDLgEIc6vU
as tai nei bum bum rusiskai, tai nei bum bum nesupratau tavo isireiskimo, savais zodziais gal ka..?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė THCholic »

Kad tu ir lietuviškai neatrodo kad mokėtum.
Paaiškink kame gi linksmumas yra tavo požiūriu? Gal tu mentas? :D
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

bill rašė:
vartotikas rašė:
bill rašė:O ka, bijai sest uz zolyte? Bet gi cia visas linksmumas ir yra 8)
Nezinau ar Siauliuose rusiskai supranta ,bet daina imesiu.
Paskutinis dainuojantis patarimus dalina del kalejimo ;)

https://www.youtube.com/watch?v=GuDLgEIc6vU
https://www.youtube.com/watch?v=GuDLgEIc6vU
as tai nei bum bum rusiskai, tai nei bum bum nesupratau tavo isireiskimo, savais zodziais gal ka..?

Savais zodziais ?

Subresk !!! Ir ne tik "kuno kulturos" pamokas lankyti reikia.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Neseniai pilnametystės sulaukė, tai dar pasėkmių ir aplamai pasaulio suvokimas menkai susiformavęs.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bill »

Zinoma ponai =( as "nerastingas" nes esu laisvo issireiskimo zmogus, zinoma as nesubrendes nes esu jaunos sielos ir svajojantis, zinoma man nesusiformaves pasekmiu ir pasaulio suvokimas, nes as suvokiu kad ir sesti uz kanapes butu tikrai nesekme, o jei jau sesi, tai galesi tik ironiskai pasijuokti is savo suvokimo "ka tu darai" ir ka tu "gauni uz tai", kaip ir sakiau gali arba juoktis is galimos ateities jei atsisesi. Arba gali buti subrendes, lituanistas isnagrinejas pasaulio suvokima ir paranojinti
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bill »

Vyre, as nebijau sesti, ar tai vercia tave lauzyti esme "tu nesi as" kad galetum man kisti savo nuomone apie mane, tu paziurek kokiu kampu as kalbu apie bet ka ir kokiu kampu tu galvoji apie tai ka as kalbu, tokiu: >koks jis< >koks as< >reziume<, as tik issakiau nuomone is savo suvokimo kaip as reguociau y supakavima del zoles, nes reikia ieskoti teigiamo kampo tokioje ironiskoje situacijoje, kitu atveju galesi sugriauzst ir teisesauga ir istatymus ir save is vidaus
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė THCholic »

"Aš nebijau sėsti" :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bill »

Kur as? Darzelyje? Cia reikia du kartus kartoti? Ar man atrasyti: "Tu bijai sesti" :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė THCholic »

Ne ne, baik tu :) Svarbiausiai nemušk :D
O kai jau sėsi - nepamiršk xatoj tokiu tonu ir va taip papezėti, paaiškins ten tau kaip yra ir išmokys galva galvoti o ne subine :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bill »

Rimciausemia ir turbut vieninteliame lietuvos forume uz kanapes ir ju legalizacijos skatinama, susibure is pirmo zvilgsnio intelektualus moderatoriai, kur prasideda minciu, nuomoniu, susikirtimai, pasibaigia pagarba, supratimas ir prasideda pamokos kokiu buti, juokai ir dar blogiau, gal as legalizacijos greitu metu ir nebesitykesiu ir kaip sakiau ironiskai pasijuoksiu jei likimo vingiai pareigunus nuves prie mano duru.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Rašyti atsakymą