Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

draugas platino narkotines medziagas - kanapes ir ju dalis. 2 zmones pirkusius is jo sulaike su keliais gram., o jie pasake , kad isigijo is jo, ju parodymai uzfiksuoti.
sekancia diena pas ji atliko krata. Rado svarstykles 0.01 tikslumo, apie 88g. ir keliolika gramu supakuotu i folija po 1grama..
Ar imanoma , kad ji paledo po paros uz tai , kad prisipazino ir kad jie patikejo "draugo is olandijos"versija ?
debiliskiausias variantas yra kazka prisipazint.. eis pagal bk 260 str, kuri dalis nezinau, gal barzas uzsuks paaiskins placiau, bet ses 150% duodu. :)
3D akiniai
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-06-28, 11:02
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė 3D akiniai »

jah, tai taip suprantu kad ses. mane labiausiai domina, kodel ji paleido PO PAROS? ar ant sekimo, ar jis pridave visus draugus ?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

nesvarbu pridave ar ne, uz tai nepaleidzia, bet jai gerai paspaude tai manau pridave(zadejo, kad bus mazesnes pasekmes..) ant sekimo pajungtas manau tikrai. O kodel po paros paleido tai tikrai nezinau, gal susirinko irodymus kuriu jiems uztenka ir viskas, issikvies kada reikes.
kolibris
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-04-13, 21:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kolibris »

Sveiki , biški neitema paklausiu.
Jei mentai turi filmuotos medžiagos , ar jie gali man kopija duot . (Medziagoi pagrinde aš)
Iki teisminiam tyrime
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė flukis »

Sveiki. Nubaude mane pagal bk 259 str 2 dali. Pries 3 dienas buvau nuvares i teisma pasiimti lapa, baudai. Ir dabar tokia situacija nuo sendien issigaliojo atpk 44 straipsnis http://www.infolex.lt/ta/103787:str44 . Pas mane rado 1.191g. Ar verta kaipnors apskusti. Kaip manot islosciau, kad bk panaikintu?
lilo
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2012-09-10, 18:28
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė lilo »

Na bent siokios tokios geros naujienos. Uz mazus kiekius zmones pagaliau atpk gaus
Kodėl taip sakai, ar tai reiškia kad BK irgi buvo pakeistas, ar kažkokie proceso pakeitimai įvyko? Daugiau detalių būtų įdomu sužinoti.
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė flukis »

As narsydamas po straipsnius radau ta 44 atpk. Tai sakau kodel nepabandzius apskust, kad atpk israsytu. Nes bk 259 antra dalis ir atpk 44 identiski straipsniai. O pats bk straipsnis nebuvo pakeistas
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Kad BK ir ATPK visada buvo, ką ten šiandien pakeitė tai turbūt panaikino baudas litais, nes nuo, atrodo, vakar nebeprivaloma kainų litais nurodinėt, tai baudų čj irgi. Anksčiau skambėjo taip
ATPK 44 rašė:Neteisėtas narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimas ar laikymas nedideliais kiekiais be tikslo parduoti ar kitaip platinti –
užtraukia baudą iki vieno tūkstančio litų su psichotropinių ar narkotinių medžiagų konfiskavimu arba administracinį areštą iki trisdešimties parų su narkotinių ar psichotropinių medžiagų konfiskavimu.
Narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo arba asmenų, sulaikytų už administracinių teisės pažeidimų (išskyrus teisės pažeidimus, numatytus šio kodekso 126 straipsnio ketvirtojoje ir šeštojoje dalyse ir 129 straipsnyje) padarymą ir įtariamų apsvaigus nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, apsvaigimo patikrinimo vengimas –
užtraukia baudą iki penkių šimtų litų.
Nepilnamečių nuo keturiolikos iki šešiolikos metų neteisėtas narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimas ar laikymas nedideliais kiekiais be tikslo parduoti ar kitaip platinti, taip pat narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo –
užtraukia baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) iki penkių šimtų litų su narkotinių ar psichotropinių medžiagų konfiskavimu.
Pastaba. Asmuo, savanoriškai atidavęs nedideliu kiekiu turėtą narkotinę ar psichotropinę medžiagą, kurią jis įgijo arba laikė be tikslo parduoti, taip pat savanoriškai kreipęsis į medicinos įstaigą dėl medicinos pagalbos suteikimo ryšium su narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimu be gydytojo paskyrimo, atleidžiamas nuo administracinės atsakomybės už šiame straipsnyje numatytus veiksmus.
Tai dabarr skaityk sumažino baudas po ~1 €, toks ir pakeitimas :D

Šiaip fluki turi pilną teisę skųst teismo nuosprendį, man atrodo, 7 dienas. Tai tau reikėtų paskubėti, jeigu nori teistumą nusiplauti. O šiaip labai nedaug šansų duočiau, kad perkvalifikuotų iš BK259 į ATPK 44, nes ta prasme, jiems p* yra. Abu straipsniai sako tą patį, tai kokį norį tokį ir prikabina, jie turi pilną laisvę, nes viskas pagal įstatymo raidę. O ir šiaip, kada tave sulaikė? Nes ATPK nuobaudas gali skirti tik per 6 mėnesius nuo nusižengimo padarymo. Turėk, omeny, kad pats perkvalifikavimas dar užtruktų, kol tie bezdalai savo šiknas sujudintų. Tai variantas yra netgi ir toks, kad tiesiog išsišvaistytum savo laiką ir pinigus advokatui. Realiai, ko tu prašytum instancijų tai, kad tavo bausmė susidarytų tik iš piniginės baudos, o ne iš piniginės baudos+teistumo. Bet jau kaip sakiau - tau nuobaudą skyrė pagal įstatymą ir viskas čia yra teisinga. Bet aš, asmeniškai, labai norėčiau, kad kažkas tuos krušalus jų pačių žaidime pap*stų ir kad galiausiai kažkokio žmogaus - galbūt tavo, fluki- dėka būtų sutvarkytas šita nesamonė su galimybe skirti BK ir ATPK už vieną ir tą patį nusižengimą.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė flukis »

Pagavo mane seniai. Sausio 10 diena. Advokato as neturejau. Ejau tik pas tyreja, is nieko nepirkau, radau, priklause man niekam nedaviau ir man niekas nedave. Nezinojau, kad ten yra zole, nes buvo maisyta su tabaku, nebuvo kvapo, atrode kaip paprastas tabakas, aisku pasakiau, kad gailiuosi, jei buciau zinojes, kad ten kanape buciau neemes. Advokato nesamdysiu, nes neturiu pinigu, tiesiog parasysiu laiska, motyvuosiu tuo, kad teistumas man trugdys ateityje, esu doras pilietis... Turbut teks kartu su advokatu ar gerai istatymus zinanciu zmogum teks rasyti. Apskusti galiu per 14 dienu, turiu laiko iki liepos 14. Surizikuosiu, nieko vistiek neprarasiu, kas bus tas bus, o kovot, plaukt pries srove, nera nei laiko, nei pinigu.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Jeigu sausio 10 tave sulaikė, tai reiškia kad per vieną savaitę tu turi apskųsti ir tau turi perkvalifikuoti iš BK į ATPK, kas praktiškai yra beveik neįmanoma, nes bus savaitgalis, dvi dienos nedarbo, tai realiai per artimiausias penkias darbo dienas tu turėtum apskųsti nuosprendį, jį turėtų išanalizuoti, priimti perkvalifikavimo sprendimą, skirti naują atsakomybę. Šansai - sakyčiau, kad nuliniai, nes čia biurokratija bilekokia ir čia viskas bilekaip ilgai tempiasi dėl sunkių teisėsaugos pareigūnų subinių, storų pirštų ir bendro flegmatiškumo, bet bandyk tikrai. Ko ir kaip prašyti, viską žinai, tad skubėk. Perkvalifikavimo šansus padidintum, jeigu ne laiškus rašytum, o skambintum ar važiuotum akis į akį kalbėti ir spaustum, kad reikia veikti skubiai, nes čia yra ne teisingumas, o tavęs žalojimas (neadekvati bausmė) už tokį menkniekį gadinti tavo reputaciją (nes tu pagalvok, darbdavys atsiverčia pažiūrėt, kas tu toks ir mato, kad už narkotikus teistas, taigi čia pi*dec) ir kad viskas vyktų skubiai. Turi 5 dienas, misija neįmanoma, bet vistiek - pirmyn!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

barzas rašė:G. ATPK yra taikomas tik tada kai nera uz ta pacia veika numatytos baudziamosios atsakomybes ( BK )
O tai kaip tada taip gaunasi, kad kai kuriuos žmones pagauna su nedideliu kiekiu ir be tikslo platinti ir ATPK kabina? Pvz buvo neseniai festas "Revolution", tai ten mentiara irgi administracinių keliems pripaišė. Prie punkto netgi sakė taip: "Jeigu atiduodat narkotikus čia ir dabar - surašom administracines ir laisvi, o jeigu randam - pradedam ikiteisminius" Buvo, kas atidavė, buvo kieno šuo suvalgė, nes į sumuštinį įdėta buvo :D + dar kaip tada šiais atvejais iš e-teismų?
A2.1.-5419-358/2014
A2.1.-6717-825/2014
A2.1.-3619-953/2014
A2.1.-5068-358/2014
A2.1.-5297-358/2014
A2.1.-5420-358/2014
Kodėl šitie bičai gavo ATPK, o ne BK? Aš tai galvoju, kad čia mentiara grynai pats renkasi pagal savo nuožiūrą - jeigu jam patinki, kabina ATPK, jeigu jam nepatinki - kabina BK. Nors kitu atveju atveju tai ką sakai yra savaime suprantama, nes jeigu akivaizdžiai yra kažkam padaroma kažkokia žala ir nėra jokio BK straipsnio, kuris tiktų būtent tam nusižengimui, tai nieko kito nelieka kaip tik po ATPK kapstytis. Bet tai vistiek nepaaiškina atvejų, kai žmonės už nedidelio kiekio laikymą, be tikslo platinti gauna ATPK, nors tą patį ir BK galima rasti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

G. rašė:nes tu pagalvok, darbdavys atsiverčia pažiūrėt, kas tu toks ir mato, kad už narkotikus teistas, taigi čia pi*dec
Papsakok daugiau. kiek aš domėjausi, asmens duomenų apsaugos įstatymas neblogai veikia ir paprastas darbdavys (jei jis ne iš VRM/kitų institucijų ar specifinių įmonių kaip bankai ir pan) negali to matyti. Įsivaizduoju, kad prašant leidimo išvykti į USA, šis teistumas pakiš koją.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

ta prasme mane užp*sa 20 metų girdimas absoliutinimas "teistas niekur neįsidarbinsi". Jo, kai kur kils problemų, bet drįsčiau teigti, kad tik mažoje dalyje darboviečių
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Nusileiskim ant žemės, niekas nesako, kad "teistas niekur neįsidarbinsi", visi sako, kad "teistas sunkiau įsidarbinsi". O darbų pasauly yra milijonai, savaime suprantama, kad nepriekaištinga reputacija būtina ne visiems jų. Teistumas automatiškai varžo žmogiškas teises ir laisves. Tai gali liesti darbą, poilsį ir kasdienį gyvenimą, o gali ir visiškai neturėti jokios įtakos, čia jau priklauso nuo to, kuo užsiimi ir kaip gyveni. Teistumas niekada nelaikomas privalumu, tad visumoje sakyti, kad čia nieko baisaus yra neteisinga. Kam teistumas nieko baisaus, kam visiška ž*pa, kam karjeras, kam gyvenimus griauna, kam nieko, nuo žmogaus priklauso. Valstybės tarnybos postų politika tokia, kad teisti neimami, o tokią vidine personalo politiką rašytą ar nerašytą gali turėti absoliučiai bet kokia organizacija. Pamatys, kad teistas ir per intervą sakys "Sorry, žmogau, netinki", paklausi "O kodėl?", pasakys "Kvalifikacija netinka" nors omeny turės tai, kad esi teistas ir galvos, kad jei buvai teistas, tai šansai, kad vėl kažkada būsi teisiamas yra didesni nei žmogaus, kuris niekada nebuvo teistas. Teistas už narkotikus? Hm. tai gal ir dabar vartoja? Gal jo darbo kokybė prastesnė būtų? Daug niuansų čia gali būti. Beje, darbinimesi ne tik teistumas gali pagalius į ratus kišt. Gali ir lytis, seksualinė orientacija, patirtis, amžius, rasė, šeimyninė padėtis ir kt.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

sveiki, siunciau grybu sporas (spore print) (prasau tolerancijos), man atejo itarimas kad pagavo, bet neturiu kaip ir jokio pagrindo taip manyti, uzsisakinejau is austrijos, kredito kortele, registruota siunta (kito varianto nebuvo), atskrido i lietuva per 2 dienas, pasto paskirstymo punkte uzsilaike diena ir parase kad issiunte i mano pasta, bet ne i mano o i visiskai kita salies gala nusiunte - i klaipeda, ten uzsibuvo 2 dienas ir paskiau man paskambino (30-40 amziaus vyras, sake kad is lpexpress) ir pasake kad manes namie nera o siunta atkeliavo, as pasakiau kad tiesiog i pasto dezute idetu o jis atsake kad negalima taip (gal pinigu uz atnesima nori? arba nori sulaikyt asmeniskai?) as pasakiau kad grysiu po savaites, jis atsake kad uzsirase ir atvyks tada, balsas/tonas labai dideliu itarimu nesukele (ir neturetu jei moketu dirbti savo darba).
sporu sunys lietuvos neuzuodzia, jos turetu but hermetiniam aliuminio pakelyje, pigios arbatos pakelio formos, kitu forumu veikejai rase kad sporu siuntimus sugauna reciausiai, jas siust saugiausia,
taigi kalusimai patyrusiems:
ar galejo issiaiskint kas tai per siunta, ja istirti ir apsimestinai pristatyti per 3 dienas?
jei sugavo, kaip galeciau issidukt, kaip elgtis man?
kokia atsakomybe gresia?
kokiu atsargumo priemoniu tureciau imtis? (ar pades istorijos ir viso kito s istrinimas?)
aciu uz atsakymus, taikos jums! :V:
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė H2O »

Mano supratimu tikimybė artima nuliui. Jei būtų įtarimas dėl kontrabandos, pakviestų atsiimti, o ne į namus nešiotų.
Nežinau ar už sporas yra kažką nubaudę, bet aš neigčiau , kad tai mano, sakyčiau, kad gal kažkas piktybiškai ar ant bajerio padarė.
Kitą kartą nenaudok savo adreso ir nemokėk savo kortele. Kompą ir telefoną visada patartina laikyti švaroje :)
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

hm, esu cia skaites kaip kiaulicininkai apsimeta pastininkais, pristato siunta ir is kart daro krata, galvoju gal ir cia panasi situacija..
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė CepelinoBarzda »

Taip, būna atvejų, o ir žinau ne vieną ir ne du, kai krymai apsimeta paštininkais, įduoda pasirašyt už siuntą, o tada - surprise :)
2rex
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-06-04, 20:25
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė 2rex »

Labai didelis ačiū visiems man padėjusiems, ypač G :)
Išlipau tik su įspėjimu :3
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Būk palaimintas, žmogau :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą