Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė flukis »

Sakyk, kad su draugais radot, paruket, atvaziavo policija suseme, daugiau nieko nezinai, nieko nematei. Tegul tie dviese purkstauja, o visi kiti ta pacia istorija sako.
Kartais
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015-11-15, 19:35
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Kartais »

Jei kazkas dar kazka sugalvosit laukiu pasiulymu. Nes del 1,7 g ir 6 buvusiu zmoniu ispute toki burbula, zino visas rajonas, vietiniai laikrasciai ir t.t
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ekko »

As nesuprantu kaip jus taip tampo po ta mentine. Mano draugui buvo ne vienam, pagave su 1,2gr. Nuveze i narkologini rado thc, bauda ipyso 10lt, kita buvo pagave bauda didesne nes ne pirma karta. O musharom aiskina jog parkeli sedejau, narkomanas senis priejo kazkoks pasiule zoles, kaip debilas nusipirkau. Toki sauni ar kazka panasaus ir viskas, irodimu juk nera daugiau jiem. Ir visada tapati kartot reikia, neprasimest.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

monogamija rašė:As nesuprantu kaip jus taip tampo po ta mentine. Mano draugui buvo ne vienam, pagave su 1,2gr. Nuveze i narkologini rado thc, bauda ipyso 10lt, kita buvo pagave bauda didesne nes ne pirma karta. O musharom aiskina jog parkeli sedejau, narkomanas senis priejo kazkoks pasiule zoles, kaip debilas nusipirkau. Toki sauni ar kazka panasaus ir viskas, irodimu juk nera daugiau jiem. Ir visada tapati kartot reikia, neprasimest.
Tai pasisekė, kad ATPK gavo. Tuos, ką po mentines tampo, tiem BK taikosi piešt. Aš todėl ir siūlau, kad skubiai stumtų advokatus perklasifikuot.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ekko »

Tai aišku advokato reikia. Turėjau aš 4epizodus vienoi byloi. Jau ėjo be liktinumu iškart pagal istatymus turėjo sodint nu bet veliau lengvinančios aplinkybes ir etc.. Grupiuotas,planuotas,smurtiniai apiplešimai, sukišau nemažai patikėkit. Turėjau du advokatus, tai kartais jie net už mane kalbėdavo pas tyrėja. Pats dar pasufleruoja kaip papyst prota tyrėjai. Ir sako jei kvies tave i policija, iškart man skambini be manes niekur neini.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Sveiki, isliko problemele. Nesenai su draugais sedejom masinoje privaziavo patrulis padare smona ir rado labai maza kieki 0.2 kazkur ( Nuveze i komisariata pasake priduot analizus(pridaviau i narkologini ten tikrai suras). Iskviete tevus, ateme telefona jame gali kazka surast jeigu kazko nespejau istrynt? Zaliukai sake kad man gresia teismas ir kad mane gali pasodint ant 2 metu (esu nepilnametis visdar, greitu metu jau sulauksiu pilnametystes). Kas is tikruju man gresia, nes viska rado pas mane?( as prisipazinau kai pradejo presuot kad visus draugus temps kartu)
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

Anonymous rašė:Sveiki, isliko problemele. Nesenai su draugais sedejom masinoje privaziavo patrulis padare smona ir rado labai maza kieki 0.2 kazkur ( Nuveze i komisariata pasake priduot analizus(pridaviau i narkologini ten tikrai suras). Iskviete tevus, ateme telefona jame gali kazka surast jeigu kazko nespejau istrynt? Zaliukai sake kad man gresia teismas ir kad mane gali pasodint ant 2 metu (esu nepilnametis visdar, greitu metu jau sulauksiu pilnametystes). Kas is tikruju man gresia, nes viska rado pas mane?( as prisipazinau kai pradejo presuot kad visus draugus temps kartu)
Registruodamesi “www.legalus.net”, jūs patvirtinate, kad susipažinote su čia surašytomis taisyklėmis, joms pritariate, ir pasižadate jų laikytis, bei esate pilnametis pagal savo šalies pilietybės įstatymus.
ucp.php?mode=terms
LR BK 259 str. 2 d. bet su advokatu bandyti reiketu ant ATPK vartyti jai su tokiu mazu kiekiu, priklausis ar nepies platinimo , ka kiti sake? ( kurie su tavim buvo ) jai kartu ruket ir stums ant taves kad vaisinai tu LR BK 260str 1 d. dar gali susviesti piesti .... priklauso ka jie nori inkriminuoti kokia veika ar pagal BK ar ATPK , aisku jiems labiau patinka BK nes taip atrodo kad jie labiau dirba ir ne tik administracinius pazeidimus isaiskina ,bet ir baudziamasias veikas
Daugiau info pateik ka sake? Pats ka sakei ,ka kabinti bando ir panasiai, nes dabar per maza informacijos kazka spelioti . cia kaip su moterim pasimilejus ir jau po 15 minuciu spelioti ar ji pastos ar ne......
O uz tirima kad ras tai tevams bauda ten kelesdesimt euru bus, nes kai nepilnametis uz tave atsako tevai.....
platinima ar savo reikmem?
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Mentai net nesake ka paisys, sake tiktais kad teismas bus. Mentam sakaiu kad nerukaiu su niekuom(is tikruju tai manau zinot kai buvo), kad dar ne nespejau parukyt is to paketo kur surado.Pas 1 drauga isvis nieko neras slapime jis nebuvo su mumis tik jo masinoj mus pagavo o pas kita ras, bet jis nieko apie mane nesakys. ATPK tai cia kas bus?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

ATPK -Administracinis Teises Pazeidimo Kodeksas tai tau uz vartojima pagal tirimus teismas bus, bet i ji net nevisada kviecemi kartais tik ateina lapukas i pasto dezute su paskirta bauda ten 10 gal 20€ bus tevam teks sumoketi kai nesi pilnametis, o jai nekabins tau LR BK( Baudziamasis Kodeksas LR tai Lietuvos Respublika) , o ATPK 44str ten irgi bauda , Blogiause buna kai LR BK taiko, nesvarbu kad ten bauda dazniause duoda uz 259 str 2 d bet kartu ir igyji teistuma uz BK va kur buna blogiau ypac jai kur darbinies ir praso neteistumo pazymos ir va cia islenda kad tu uz narkata jau teistas....
Pasiskaityk syta visa tema nekarta isaiskinta yra visi straipsniai tiek BK kas liecia su kanape tiek ATPK
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Mano pozicijoje kiek matau labai pukiai sueina ATPK. O kaip suzinot dabar ka jie bandys man pritaikyt, mane iskvies dar kurnors pas koki nors kriminalista kuriam turesiu duot parodymus? (Draugus irgi tempios kartu su manimi) ? Ir ar man gali pritaikyt ta pati ka ir sitam zmogui http://liteko.teismai.lt/viesasprendimu ... 91c0cd5b86?
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Atsiprasau uz spama, bet Nepilnamečių nuo keturiolikos iki šešiolikos metų neteisėtas narkotinių ar psichotropinių
medžiagų įgijimas ar laikymas nedideliais kiekiais be tikslo parduoti ar kitaip platinti, taip pat
narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo
užtraukia baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) iki penkių šimtų litų su narkotinių ar
psichotropinių medžiagų konfiskavimu. O man dabar 17 tai kaip cia bus ?
Paskutinį kartą redagavo Snoop pig 2015-11-28, 19:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

Anonymous rašė:Mano pozicijoje kiek matau labai pukiai sueina ATPK. O kaip suzinot dabar ka jie bandys man pritaikyt, mane iskvies dar kurnors pas koki nors kriminalista kuriam turesiu duot parodymus? (Draugus irgi tempios kartu su manimi) ? Ir ar man gali pritaikyt ta pati ka ir sitam zmogui http://liteko.teismai.lt/viesasprendimu ... 91c0cd5b86?
Tai tu normaliau paskaityk, kad ten nenustatinejo THC % koncentracijos, tu pirma palauk ir paziurek ka kabins tau , juk nesame aiskeregiai, negalima pasakyti kaip susvies jiems ka taikyti, kokie pas juos irodimai ir panasiai.... anksciau aplamai netyrdavo THC % koncentracijos daug ka taip suvalge teismine sistema buvo, mane pati kai teise as bilinejausi del THC % koncentracijos, ikiteisminio tyreja man isvys sake cia LT cia tokiu tyrimu nereike , bet teisme savo pasiekiau, bet ir bilinejausi vos ne du metus. o ir tyrejam jai netire THC koncentracijos geriau nieko nesakyti tik teisme pradeti reikalaut kad irodytu jok ten yra narkotine ar medicinine kanape o ne pluostine, taip sumenkini ikiteisminio tyrimo tyreju netik darba bet ir kvalifikacija , nes tada teismas papildomai turi skyrti tyrima nustatyti ar tten yra narkotine/medicinine kanape ar pagal ES teises aktus pluostine.
O del visa kyto palauk kol ar tave i apklausas kvies kokius kaltinimus pateiks , ar itare kokia nusikalstama veika esi padares, vistiek turejo sakyti kuom tave itare nes kol vyksta ikiteisminio tyrimas tu esi itaremasis , kai pateike kaltinima jau perduodant byla i teisma - kaltinamasis, aplamai patarciau tau daugiau paskaityti, nes as tau smulkiai visko neisaiskinsiu nes pas mane kantrybes tiek nera , kad visa ta sistemos darba aiskinti ir ju isvedziojimus, bet pasiskaityk gerai kodeksa ,syta tema, ir aplamai stenkis galvoti, suprantu kad nepilnaciui kartais informacija sunkiau suvirskinti, bet jai nesisviesi ir nesidomesi kas grese o tik kazkam nutikus begsi klausti kas grese tau niekas neisaiskins
Kad organizme ten ras ten maziause galva turetu skaudeti tiek kad metus i narkologine iskaita pastatys ir bauda ten kelesdesimt euru gali siekti, o uz radini ( ta maiseli )neaisku gal isvys jiems neidomu bus, pirma palauk ir surink pats daugiau informacijos ko jie is taves nori, nes to nezinant spelioti neapsimoka
P.S. jai jau tau ir kabins LR BK 256str 2 ar 1 d kaip susvies bet uz toki kieki greiciause 2 dalis butu ( jai nebus irodimu platinimui) , tyrimai ustruks kol teismai gali ir pusmetis ir metai praeiti, gal jau ir pilnameciu busi, bet vistiek tau bus kaip lengvinanti palinkybe ta kad tu nusiklastama veika padarei dar budamas nepilnametis ten svelnesne bausme taiko, daznai puse to ka galetu skyrti pilnametystes sulaukusiam, nes nepilnameciam bent anksciau tikrai buvo maksimali bausme 10 metu, dydesniu negaledavo duoti ( cia uz ziaresnes zmogzudystes )
bet su geresniu advokatu galima iki ATPK isvartyti is BK 259str 2d
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

barzas rašė:
Anonymous rašė:Mano pozicijoje kiek matau labai pukiai sueina ATPK. O kaip suzinot dabar ka jie bandys man pritaikyt, mane iskvies dar kurnors pas koki nors kriminalista kuriam turesiu duot parodymus? (Draugus irgi tempios kartu su manimi) ? Ir ar man gali pritaikyt ta pati ka ir sitam zmogui http://liteko.teismai.lt/viesasprendimu ... 91c0cd5b86?
Tai tu normaliau paskaityk, kad ten nenustatinejo THC % koncentracijos, tu pirma palauk ir paziurek ka kabins tau , juk nesame aiskeregiai, negalima pasakyti kaip susvies jiems ka taikyti, kokie pas juos irodimai ir panasiai.... anksciau aplamai netyrdavo THC % koncentracijos daug ka taip suvalge teismine sistema buvo, mane pati kai teise as bilinejausi del THC % koncentracijos, ikiteisminio tyreja man isvys sake cia LT cia tokiu tyrimu nereike , bet teisme savo pasiekiau, bet ir bilinejausi vos ne du metus. o ir tyrejam jai netire THC koncentracijos geriau nieko nesakyti tik teisme pradeti reikalaut kad irodytu jok ten yra narkotine ar medicinine kanape o ne pluostine, taip sumenkini ikiteisminio tyrimo tyreju netik darba bet ir kvalifikacija , nes tada teismas papildomai turi skyrti tyrima nustatyti ar tten yra narkotine/medicinine kanape ar pagal ES teises aktus pluostine.
O del visa kyto palauk kol ar tave i apklausas kvies kokius kaltinimus pateiks , ar itare kokia nusikalstama veika esi padares, vistiek turejo sakyti kuom tave itare nes kol vyksta ikiteisminio tyrimas tu esi itaremasis , kai pateike kaltinima jau perduodant byla i teisma - kaltinamasis, aplamai patarciau tau daugiau paskaityti, nes as tau smulkiai visko neisaiskinsiu nes pas mane kantrybes tiek nera , kad visa ta sistemos darba aiskinti ir ju isvedziojimus, bet pasiskaityk gerai kodeksa ,syta tema, ir aplamai stenkis galvoti, suprantu kad nepilnaciui kartais informacija sunkiau suvirskinti, bet jai nesisviesi ir nesidomesi kas grese o tik kazkam nutikus begsi klausti kas grese tau niekas neisaiskins
Kad organizme ten ras ten maziause galva turetu skaudeti tiek kad metus i narkologine iskaita pastatys ir bauda ten kelesdesimt euru gali siekti, o uz radini ( ta maiseli )neaisku gal isvys jiems neidomu bus, pirma palauk ir surink pats daugiau informacijos ko jie is taves nori, nes to nezinant spelioti neapsimoka
P.S. jai jau tau ir kabins LR BK 256str 2 ar 1 d kaip susvies bet uz toki kieki greiciause 2 dalis butu ( jai nebus irodimu platinimui) , tyrimai ustruks kol teismai gali ir pusmetis ir metai praeiti, gal jau ir pilnameciu busi, bet vistiek tau bus kaip lengvinanti palinkybe ta kad tu nusiklastama veika padarei dar budamas nepilnametis ten svelnesne bausme taiko, daznai puse to ka galetu skyrti pilnametystes sulaukusiam, nes nepilnameciam bent anksciau tikrai buvo maksimali bausme 10 metu, dydesniu negaledavo duoti ( cia uz ziaresnes zmogzudystes )
bet su geresniu advokatu galima iki ATPK isvartyti is BK 259str 2d
Dekui uz labai vertinga informacija, klausiau pas tevus sake baudziamaja byla kazkokia uzvede. Po kiek laiko galima tiketis iskvetimo i apklausos seansa?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

Anonymous rašė: Dekui uz labai vertinga informacija, klausiau pas tevus sake baudziamaja byla kazkokia uzvede. Po kiek laiko galima tiketis iskvetimo i apklausos seansa?
Kazkur po menesio greiciause nes jai BK uzvede greiciause 259str 2 d ( greiciause)
Kai ateis atsakimas is labaratorijos kokia medziaga ten buvo pas tave rasta atydziai skaitik isvadas , bet patarimas toks liezuvi prilaikyk, kol nepilnametis realiai taves be tevu negali apklausineti, bet pas mus nevisalaika jie patys laikosi istatimu, skaityk bet ziurek jai nebus nustatyta Thc % koncentracijos, neskubek jiems to sakyti, geriau teisme pasinaudok tokia galimybe nes kaip ir minejau tu sumenkinsi ne tik ikiteisminio tyrejo darba bet ir jo kvalifikacija nes jisai pats nezino ES teises aktu kurie yra virsesni uz vietinius istatimus,( jie nera rekomendacinio pobudzio kaip musiskiai galvoja), plius taip pat nukence ir prokuroro kuris kuravo ta ikiteismini tyrima, realiai teisineja valstybeje turetu irodineti tavo kalte kad tu esi padares nusikalstama veika, bet pas mus dazniause yra atvirksciai tu turi irodineti savo nekaltuma .....
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Berods girdejau kazka sake zaliukai kad sius tikrint kas ten pas mane tokio maiselyje yra, tai manau situom man nelabai paeis pasinaudot. Jeigu jau taikys Bk reikes bandyt perkreipt i ATPK. Dekui tau labai uz kantrybe ir informacija kuri ateityje man tikrai pravers.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

Anonymous rašė:Berods girdejau kazka sake zaliukai kad sius tikrint kas ten pas mane tokio maiselyje yra, tai manau situom man nelabai paeis pasinaudot. Jeigu jau taikys Bk reikes bandyt perkreipt i ATPK. Dekui tau labai uz kantrybe ir informacija kuri ateityje man tikrai pravers.
Tai kad tirs nustatyti tai taip, bet buna nustato kanapes ir ju dalis experto isvadoje ir nebuna nustatyta THC % koncentracija, o tik parasyta kad '' kanapes ir ju dalys'' , ir jai ten nedaug jos buvo daznai buna taip kad antram tyrimui nustatyti THC % koncentracijos jos nebelieka ( pasitaiko taip) leistina norma 0,2% THC pluostinei, ir jai nera parasyta kad syta virsyjo, jie negali tau kabinti kad tai narkotine/medicinine, va tada isvys issivartai kaip nepadares nusikalstamos veikos..... i syta atkreipk demesi kai skaitysi isvadas, bet neskubek iskarto ten dziaugsma rodyti jai taip nutiks ir jiems aiskinti, cia tau teisme lengviau butu pasinaudoti, ir butent kaip toj nuorodoje kur pats buvai numetes pirma .....
Ir pamirsti nereike kad su laiku THC skyla i CBD ir kitus ten heminius junginius gaunasi mazesne koncentracija to pacio THC po kurio laiko, tai kartais laiko tempimas irgi i nauda buna kad ir lieka tyrimui dar medzegos......
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Ziurint kiek jiems tos medziagos reikia 1 tyrimui. Turiu dar 1 klausima, ar ponai kurie mane sulaike ir iformino apie si ivyki pranes mano mokimo istaigai?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

Anonymous rašė:Ziurint kiek jiems tos medziagos reikia 1 tyrimui. Turiu dar 1 klausima, ar ponai kurie mane sulaike ir iformino apie si ivyki pranes mano mokimo istaigai?
Abejoju, nebe CCCP laikai kad į mokymo istaiga ar darboviete pranesinėtu, nebėra to kaip anksčiau budavo prieš visa mokykla pastatydavo prasikaltusius kaip dydžiausius nusidėjelius, niekam šiais laikais tokie dalikai nebeidomus....
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė lentusas »

taip, mokyklos valdzia suzino, jie siuncia uzklausa del tavo charakteristikos, aukletojas ar kaip ten buna, suraso tavo charakteristika ir siuncia tiem kas jos prase, taip pat gali uzklausa dar eiti ir i psicho centra, - patikrinti ar neesi turejas "sveikatos" - proto sutrikimu, taigi vienaip ar kitaip jei yra iki teisiminis tyrimas, mokymo istaiga suzinos. Bet cia nera del ko parintis ;)
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė flukis »

Jei kabins bk uz laikyma palauk teismo nuosprendzio, tada apskusk, pateik auksciausiojo teismo nuosprendzius, kuriuose pakeite is bk i atpk uz labai mazus kiekius. Ir pakeis is bk i atpk. + kris pirmos teisejos reputacija, gal kita karta gal pamastys ar vertas zmogus to bk ir paciam ant sirdies bus geriau.
Arba drasiai gali prasyt laidavimo 99% manau, kad sueis. Nebent turi kokiu sunkinanciu aplinkybiu
Rašyti atsakymą