Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
opsia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2016-03-07, 12:01
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė opsia »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Augini - kai pasodini, kasi duobę, laistai, prižiūri ir mulčiuoji, ir fotkes į legalų keli. (BK)
Auga ir neužtikrini apsaugos - kai patvory kur sudygsta o nepastebi ir netyčia palieki augti. (ANK)
ANK gauni už tai jei jos pačios užaugo - miškuose, pievose ir t.t. pasitaiko juk. Kvaila būtų bausti BK žmogų kurio laukuose užaugo kanapė.
BK išvengti galima turint galvą ant pečių. Plačiau nesiplėsiu :D
Jei jau turi tokia didele galva, issiplesk ir padek sugalvoti kaip isvengti BK, ar be advokato as galiu tik pasvajoti apie tai?:D
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Skaitau ir išvada tokia. Jei vartoji vienas, turi mažą kiekį, neplatini, neranda svarsryklių maišelių ar panašiai ir tave čiumpa - seniau gaudavai atpk susimoki bauda ir baigta.
Analogiška situacija - pripaišys BK ir sėsi į zoną nes esi grėsmė visuomenei?
Prašau parodykit kad aš durnas ir čia nei dalies tiesos nėra.
Pareigūnai klauso.
opsia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2016-03-07, 12:01
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė opsia »

kauptukas rašė:Skaitau ir išvada tokia. Jei vartoji vienas, turi mažą kiekį, neplatini, neranda svarsryklių maišelių ar panašiai ir tave čiumpa - seniau gaudavai atpk susimoki bauda ir baigta.
Analogiška situacija - pripaišys BK ir sėsi į zoną nes esi grėsmė visuomenei?
Prašau parodykit kad aš durnas ir čia nei dalies tiesos nėra.
bk ir nemenka bauda
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Fred »

G. rašė:Kaip įmanoma vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas be gydytojo paskyrimo (ANK), jų neteisėtai neįgyjant, nelaikant ir nedisponuojant be tikslo platinti (BK)? Niekas nesikeičia. Kaip buvo jovalas, taip ir liks. Norės - vartotojui pieš BK, norės - pieš ANK.. Kiba atskirtas vartojimas nuo neteisėto įgyjimo ir laikymo? Juokdariai.. Jeigu jau turi, reiškias įgyjai ir laikai. Jeigu įgyjai ir laikai (BK), reiškias vartoji (ANK) arba platini (BK). Platinimo (BK) įrodymų nėra, reiškia - vartoji (ANK), turiu 100g (BK) ir tą 100g vartoju sau be gydytojo paskyrimo (ANK). Žodžiu, dekriminalizuoja pas mus narkotikus ir tuo pačiu palieka kriminalistinį šansą :D Bet taip jau ir anksčiau gi buvo.. tai niekas nesikeičia :( Beje, nedidelį kiekį kartu su neteisėtu įgyjimu ir laikymu be tikslo platinti išbraukė (kai keitė nuo ATPK), ir dabar gavosi taip, kad nors kilogramą su savim turėk, vistiek be platinimo įrodymo būsi tik laikytojas/vartotojas (BK/ANK). Ar čia vartojimas tai reiškia buvimą apsaigus? Ne. Ar vartojimas yra buvimas sulaikytu kai rankoje pusiau nurukytas kasekas? Tai ką tu darai su ta žole? Vartoji ar laikai? Neatskiriami dalykai. Vartoti nelaikant yra fiziškai neįmanoma kaip ir pravažiuoti raudoną šviesoforo signalą nedisponuojant, nelaikant transporto priemonės.
Auginimas irgi - niekas nesikeičia. Dekriminalizuota ir kriminalizuota vienu metu. Arba augini narkotikus (BK), arba nesiimi narkotinių medžiagų turinčių pasėlių apsaugos užtikrinimo priemonių, t.y. dėjau skersą ant licencijų, dėjau skersą ant leidžiamų ir draudžiamų veislių, dėjau skersą ant pasėlių deklaravimo, dėjau skersą ant tyrimų ir t.t. auginu ką noriu ir kaip noriu, realizuoju (vartoju) nepaisydamas jokių apsaugos priemonių (ANK).
Galbūt tas palikta atvejams, kai sulaiko ir aptinka organizme šių medžiagų, tačiau prie savęs vartotojas jų jau nebeturi, nes viską surijo?
Kas žino, gal pagaliau pradės tikrinti DMT organizme ir pagaliau visus iš eilės bausti pagal naują kodeksą?
tester
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2016-03-07, 23:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tester »

DMT gi per kelias minutes organizmas isskaido ir kiek zinau nera jokiu budu jo aptikti.
Ir dar musu organizmas pats DMT sintetina :D
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė saldi.juoda.naktis »

tester rašė:DMT gi per kelias minutes organizmas isskaido ir kiek zinau nera jokiu budu jo aptikti.
Ir dar musu organizmas pats DMT sintetina :D
Fred, ko gero, tą ir turėjo omeny, kad DMT pats gaminasi kūne
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė flukis »

opsia rašė:Man analogiska situacija buvo, apskundziau apeliacini, prie manes neuzanspaudavo ir kozeris buvo auksciausio teismo bylos kur zmones isteisino is bk i atpk. Cia jau teisejams ner kur detis, perkvalifikavo i atpk. Bet akurat jau 9 menesiai nuo pazeidimo praejo taip ir nuplauke mano administracinis pazeidimas. Tokia pasakele "kazkoks" zmogelis pasake atsiktiktinai internete rastam zolininkui, kuriam ta pati kabino. Zolininkas po keliu men zmogeliui parase: "Sveikas, baiges viskas tuom kad gavau administracine bauda 30e"
sveikas fluki, tai ka mano atveju siulytum daryti, kad sitaip pasibaigtu irgi viskas?[/quote]

Sveikas uzmaciau, kad manes ieskai. Tai va. Jei tave pagavo iki 5g, be sunkinanciu aplinkybiu. Issivartysi su atpk labai nesunkiai. Nezinau ar prieme ank ar ne. Su ank tikrai kiek suprantu neimanoma, tai tikrai niekuom padet negaliu. Tu eini pas tyreja. Kalbek, tai ka jau sakiai, nekeisk parodymu. Tau tyreja pasakys, kada sius i teisma tavo byla ir tu paskutini kart pas ja atejes atsinesk lapus su auksciausio teismo nuosprendziais kuriuose zmones isteisino is bk i atpk. Ir pasakyk, kad va teismo nuosprendziai. Aukciausiais teismas yra pats svarbiausias, i ji turi lygiuotis visi kiti teismai. Teisejas tikrai taikys atpk, nebent ras prie ko prisipist ir pripaisyt sunkinanciu aplinkybiu. Man buvo 2 apeliaciniai teismai. Tiesa, ne tik gyniausi bet ir puoliau, sakiau, delko prie manes neauzplombavo rastu kasiaku ir iskur as zinau, kad tie patys kasiakai pasieke laboratorija. Tai operai prie darbo vazinejo, dare zapadlo skambino i darboviete ir sakydavo, kad manes iesko policija, tai cia priklauso nuo aplinkybiu ar verta tai daryt, as manau nedaryciau to, nors siaip px, taip darydamas gali laiko islost. Tai per antra teisma kviete ta menta, kuris rado pas mane kasiakus, jis neatejo. Prokuroras sake, kad viskas afigenai cia susukta mano atveju. Ner prie ko prisipist. Tik reikejo pateikt daugiau e teismo bylu. Nesvarbu ar 0.01g ar 4.99g pagal istatyma tai taspats labai nedidelis kiekis ir pats uztare mane teisme. Tipo va nedidelis kiekis mokosi dirba ir panasiai.
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Fred »

saldi.juoda.naktis rašė:
tester rašė:DMT gi per kelias minutes organizmas isskaido ir kiek zinau nera jokiu budu jo aptikti.
Ir dar musu organizmas pats DMT sintetina :D
Fred, ko gero, tą ir turėjo omeny, kad DMT pats gaminasi kūne
Taip, aš būtent apie tai. Bet kadangi apatinės ribos kiekiui nėra, gali kad ir nanogramas būti, ir jau formaliai tampi nusikalteliu, kiekvienas iš mūsų tampa nusikalteliu kaip minimum už vartojimą DMT, o jei gerai painterpretuoti, galima ir už gamybą traukti, o važiuojant per sienas - už kontrabandą. Kada įstatymas pradės veikti šią linkme?
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė brownas »

Fred, jei cheminis junginys pasigamina naturaliai organizme, tai kaip tau gamyba pripaisys arba kontrobanda? :D
nelogiskai tu cia issireiskei :)

cia jau ne apie tai, bet pats issisukau nuo baudos uz kanapiu vartojima. buvo taip jog kazkas is geru draugu pasake krimams, kad esu susjas su nemazu kiekiu pirkimu(20-50g). atvaziavo is ryto jie pas mane ir pasijame is namu, telefona dar nespejus pasisveikinti pajame is manes. nieko nepaaiskine issiveze i komisariata. aisku pasodino ant klibancios senos tarybines kedutes, pradejo rekti kaip man dabar nepasiseke, kaip ilgai mane pasodins ir kokias baudas gausiu uz platinima. kai gavau laiko pasireiksti pasakiau, kad neturiu nei gramo su savimi ir neturejau jau ilga laika. nieko apie platinima nezinau ir ypac apie isigijima kanapiu. aisku pakviete kita kolega is priesais esamo kabineto ir gauvau paragauti tazerio nuo ju kolegos(turbut bande jau prievarta isgauti ko jie nori). tuomet vistiek aiskinau, kad neperku nes nezinau kur ir nieko neplatinu. tuomet pradejo svaicioti apie narkotiku testa, neslepdamas pasakiau, kad parukau kartais ir paskurini karta rukiau pries nepilna savaite. kadangi pagavo kabliuka, kad rukau vel pradejo spausti su klausimu "pas ka perki? koks vardas? kur gyvena?". i siuos klausimus visa laika atsakinejau taip "neperku nieko. kartais buna kad bare susipazinus su kompanija prikabina parukyt ir viskas". na aisku tada klausinejo kokie vardai, bet sakiau neklausineju per daug, juk prikabina parukyt tai man nesvarbu kas jie tokie. na ir galiausiai po 2valandu ant klibancios kedutes su istorija, kad rukau tik kai prikabina kas nors ir neuzmezgineju tokiu kontaktu paleido. o iseinant per duris paklause ar noriu nusimyzti, tada ispaude lengva sypsena sis klausimas ir atsakiau, kad nenoriu ir tuom pasibaige mano vizitas.
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Fred »

brownas rašė:Fred, jei cheminis junginys pasigamina naturaliai organizme, tai kaip tau gamyba pripaisys arba kontrobanda? :D
nelogiskai tu cia issireiskei :)

cia jau ne apie tai, bet pats issisukau nuo baudos uz kanapiu vartojima. buvo taip jog kazkas is geru draugu pasake krimams, kad esu susjas su nemazu kiekiu pirkimu(20-50g). atvaziavo is ryto jie pas mane ir pasijame is namu, telefona dar nespejus pasisveikinti pajame is manes. nieko nepaaiskine issiveze i komisariata. aisku pasodino ant klibancios senos tarybines kedutes, pradejo rekti kaip man dabar nepasiseke, kaip ilgai mane pasodins ir kokias baudas gausiu uz platinima. kai gavau laiko pasireiksti pasakiau, kad neturiu nei gramo su savimi ir neturejau jau ilga laika. nieko apie platinima nezinau ir ypac apie isigijima kanapiu. aisku pakviete kita kolega is priesais esamo kabineto ir gauvau paragauti tazerio nuo ju kolegos(turbut bande jau prievarta isgauti ko jie nori). tuomet vistiek aiskinau, kad neperku nes nezinau kur ir nieko neplatinu. tuomet pradejo svaicioti apie narkotiku testa, neslepdamas pasakiau, kad parukau kartais ir paskurini karta rukiau pries nepilna savaite. kadangi pagavo kabliuka, kad rukau vel pradejo spausti su klausimu "pas ka perki? koks vardas? kur gyvena?". i siuos klausimus visa laika atsakinejau taip "neperku nieko. kartais buna kad bare susipazinus su kompanija prikabina parukyt ir viskas". na aisku tada klausinejo kokie vardai, bet sakiau neklausineju per daug, juk prikabina parukyt tai man nesvarbu kas jie tokie. na ir galiausiai po 2valandu ant klibancios kedutes su istorija, kad rukau tik kai prikabina kas nors ir neuzmezgineju tokiu kontaktu paleido. o iseinant per duris paklause ar noriu nusimyzti, tada ispaude lengva sypsena sis klausimas ir atsakiau, kad nenoriu ir tuom pasibaige mano vizitas.
Nu bent jau vartojimą tai galima priinterpretuoti? :) Juk vartoja tas žmogus uždraustą medžiagą, koks skirtumas, natūraliai ji gaminasi ar iš išorės patenka?
Kofeinas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-03-16, 18:50
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Kofeinas »

Sveiki esu naujokas siame forume. Gal galetumet prasyti kas nors ABC ka daryti jei su chebra mentai pagauna ir turim mazesni kieki negu 5g? Arba tik viena? Ir kaip reiketu isvengti BK?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

pilnas forumas..
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė brownas »

Fred rašė: Nu bent jau vartojimą tai galima priinterpretuoti? :) Juk vartoja tas žmogus uždraustą medžiagą, koks skirtumas, natūraliai ji gaminasi ar iš išorės patenka?
Fredai, dabar pats pagalvok pats tarkim uz kazka papuoli pas pareigunus ir paima is taves tyrimus ir randa DMT, nors tu jo gyvenime nevartojas. tai kaip pats elgtumeisi? leistumeisi isprievartaujamas su tokia nesamone?

tam ir yra medicininiai tyrimai, kad galetumei nuo tokiu nesamoniu apsiginti. pateiksi mokslinius tyrimus kurie yrodo tavo nekaltuma, nes ta medziaga naturaliai gaminasi tavo organizme(smegenyse). siaip dar jei taip galvoji, kad uz naturalu medziagu gaminima organizme gaunamos baudos, tai prisimink alkoholis tai pat naturaliai gaminasi musu organizmuose, bet uz tai negauname baudu, nors pagal tave pazeistume visa eile istatymu pradedant "buvimas viesoje vietoje esant neblaiviam" :)

tad Brolau, jaudinciausi del ko ka tikrai vartoji ir rukai,o ne daryti tokias isvadas kurios gadina jaunus protus :)
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Fred »

brownas rašė:
Fred rašė: Nu bent jau vartojimą tai galima priinterpretuoti? :) Juk vartoja tas žmogus uždraustą medžiagą, koks skirtumas, natūraliai ji gaminasi ar iš išorės patenka?
Fredai, dabar pats pagalvok pats tarkim uz kazka papuoli pas pareigunus ir paima is taves tyrimus ir randa DMT, nors tu jo gyvenime nevartojas. tai kaip pats elgtumeisi? leistumeisi isprievartaujamas su tokia nesamone?

tam ir yra medicininiai tyrimai, kad galetumei nuo tokiu nesamoniu apsiginti. pateiksi mokslinius tyrimus kurie yrodo tavo nekaltuma, nes ta medziaga naturaliai gaminasi tavo organizme(smegenyse). siaip dar jei taip galvoji, kad uz naturalu medziagu gaminima organizme gaunamos baudos, tai prisimink alkoholis tai pat naturaliai gaminasi musu organizmuose, bet uz tai negauname baudu, nors pagal tave pazeistume visa eile istatymu pradedant "buvimas viesoje vietoje esant neblaiviam" :)

tad Brolau, jaudinciausi del ko ka tikrai vartoji ir rukai,o ne daryti tokias isvadas kurios gadina jaunus protus :)
Aš apeliuoju į įstatymų absurdiškumą. Kad ir štai panašiai mąstančio kolegos įstatymų absurdiškumą parodantis straipsnis - pasirodo už citrusinių prekybą kaip už I sąrašo psichotropų prekyba stambiu mąstu galima būtų sodinti prekeivius. Na o vartotojus - už turėjimą ir vartojimą irgi traukti.

http://the-nexian.me/home/knowledge/112 ... nts-of-dmt
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Fred, perdaug į mišką lendi ir išvedžiot bandai. Kabinant už narkotikus tokie išvedžiojimai nepadės, o ir parodys tai jog pats nesupranti apie ką kalbi. Žodžiu bandai palygint nepalyginamus dalykus. Taip, yra daug nelogiškų ir neracionalių įstatymų. Čia ne mum spręst jie geri ar blogi. Nors ir gyvename po "demokratijos saule".
Pareigūnai klauso.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Norėčiau išgirst jūsų nuomonė. Variantas būtų toks, jog tarkim nueini į pokalbį su advokatu, gal jį net nusisamdai, nors nesi dar pagautas su joint'u dantyse, o paprasčiausiai, kad būt pasiruošusiam, pašnekėt su juo, paklausinėt ar yra turėjęs panašių bylų, ką sakyt tam tikrose situacijose. Kaip manot ar nauda iš to būtų?
vasaris
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2016-03-18, 16:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vasaris »

Kaip manote, kaip būtų reglamentuojamas auginimas kanapės, kuri sudygo iš maistui skirtos sėklos, kurias galima nusipirkt maximoje? Nors jų daigumas ir prastas, bet vienai kitai pavyksta sudygt :D
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Fred »

kauptukas rašė:Fred, perdaug į mišką lendi ir išvedžiot bandai. Kabinant už narkotikus tokie išvedžiojimai nepadės, o ir parodys tai jog pats nesupranti apie ką kalbi. Žodžiu bandai palygint nepalyginamus dalykus. Taip, yra daug nelogiškų ir neracionalių įstatymų. Čia ne mum spręst jie geri ar blogi. Nors ir gyvename po "demokratijos saule".
Mano nuomone, turi būti aiški apatinė riba kiekio, nuo kurio atsiranda atsakomybė. Nu niekaip negali būti taip, kad yra atsakomybė už kiekį, kuris nesukelia jokio poveikio. Kitaip labai uolus įstatymų sergėtojas patrauks už disponavimą psichotropine medžiaga, nes aptiks jos nanogramų ant banknoto piniginėje. Kodėl nėra nustatyta apatinės ribos?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

vasaris rašė:Kaip manote, kaip būtų reglamentuojamas auginimas kanapės, kuri sudygo iš maistui skirtos sėklos, kurias galima nusipirkt maximoje? Nors jų daigumas ir prastas, bet vienai kitai pavyksta sudygt :D
Draudžiama.
Fred rašė:Mano nuomone, turi būti aiški apatinė riba kiekio, nuo kurio atsiranda atsakomybė. Nu niekaip negali būti taip, kad yra atsakomybė už kiekį, kuris nesukelia jokio poveikio. Kitaip labai uolus įstatymų sergėtojas patrauks už disponavimą psichotropine medžiaga, nes aptiks jos nanogramų ant banknoto piniginėje. Kodėl nėra nustatyta apatinės ribos?
Fred, http://www.vvkt.lt/lit/I-narkotiniu-ir- ... saraas/312 20-ta pozicija "DMT", NARKOTINĖS IR PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS, DRAUDŽIAMOS VARTOTI MEDICINOS TIKSLAMS
Kiekiai https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct ... F86C6BCA72 35-ta pozicija "DMT" . Nedidelis - nedaugiau 0.2g; didelis - daugiau kaip 20g; labai didelis - daugiau kaip 100g. Situ grindu ieskojai?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Fred »

G. rašė:
vasaris rašė:Kaip manote, kaip būtų reglamentuojamas auginimas kanapės, kuri sudygo iš maistui skirtos sėklos, kurias galima nusipirkt maximoje? Nors jų daigumas ir prastas, bet vienai kitai pavyksta sudygt :D
Draudžiama.
Fred rašė:Mano nuomone, turi būti aiški apatinė riba kiekio, nuo kurio atsiranda atsakomybė. Nu niekaip negali būti taip, kad yra atsakomybė už kiekį, kuris nesukelia jokio poveikio. Kitaip labai uolus įstatymų sergėtojas patrauks už disponavimą psichotropine medžiaga, nes aptiks jos nanogramų ant banknoto piniginėje. Kodėl nėra nustatyta apatinės ribos?
Fred, http://www.vvkt.lt/lit/I-narkotiniu-ir- ... saraas/312 20-ta pozicija "DMT", NARKOTINĖS IR PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS, DRAUDŽIAMOS VARTOTI MEDICINOS TIKSLAMS
Kiekiai https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct ... F86C6BCA72 35-ta pozicija "DMT" . Nedidelis - nedaugiau 0.2g; didelis - daugiau kaip 20g; labai didelis - daugiau kaip 100g. Situ grindu ieskojai?
Bet apatine riba tai nenurodyta, atsakomybe yra ir uz nanograma, ir uz kilograma.
Rašyti atsakymą