Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

NoriuParukyt rašė:I klausyma atsakyk prasau :) O kur kas ir kaip manau nesvarbu.
Yra didelis skirtumas. Aplinkybės vis kitokios. Baumes irgi kitokios.
Bet realiai, jeigu šiaip tikrina, reikia pačiam susimokėt.
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

arabas rašė:Sveiki, rytoj važiuosiu į mentyną, dėl 1g. Telefonu tyrėja sakė, kad bus teismas ir tik po teismo galėsiu skųsti, jog pakeistų BK į ATPK. Ar neįmanoma, tai padaryti prieš teismą ? Pasirodys gal durnas klausimas, bet pirmą kartą papuoliau.

Atstovauji savo Elgesiui ... Teismas- Reikšme viso proceso... Noretusi nesikartuot Suimtam bunannt ,kad Kanape nenusikalsta o zmones pries save Nusi...
Vartotojo avataras
mindful
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2016-04-01, 13:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė mindful »

SuNeasmenines rašė:
arabas rašė:Sveiki, rytoj važiuosiu į mentyną, dėl 1g. Telefonu tyrėja sakė, kad bus teismas ir tik po teismo galėsiu skųsti, jog pakeistų BK į ATPK. Ar neįmanoma, tai padaryti prieš teismą ? Pasirodys gal durnas klausimas, bet pirmą kartą papuoliau.

Atstovauji savo Elgesiui ... Teismas- Reikšme viso proceso... Noretusi nesikartuot Suimtam bunannt ,kad Kanape nenusikalsta o zmones pries save Nusi...
o sizofrenikas apsireiske, kur buvai dinges, gal paru buvai gaves ar kur durys be rankenu poilsiavai
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė patarimas »

NoriuParukyt rašė:Sveiki, iskylo klausimas. Pagavo mane, isveze pasisiot (aisku turi surast, nes ta pacia diena rukiau) ir paleido. Neskambina jau mazdaug pusmeti ir as visai nieko nezinau. Tad klausimas toks ar man reikes priduot kokiusnors tyrimus jeigu as ruosiuosi eit laikyt teisiu? Ir po kiek laiko man mazdaug paskambins ir kanors pasakys?
Labai mazai informacijos davei, ar turejai prie saves, ar zinojo, kad turejei ir pan? O siaip turetum gauti bauda apie 2 eurus, jei ras slapime :)
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė patarimas »

arabas rašė:Sveiki, rytoj važiuosiu į mentyną, dėl 1g. Telefonu tyrėja sakė, kad bus teismas ir tik po teismo galėsiu skųsti, jog pakeistų BK į ATPK. Ar neįmanoma, tai padaryti prieš teismą ? Pasirodys gal durnas klausimas, bet pirmą kartą papuoliau.
Turi but prokuroro nutarimas, jog bus teismas, tada Tu pasakai savo tyrejei, jog nesutinki su tuo ir nori kad perkvalifikuotu i atpk, tyreje turetu uzsirasyti ir perduoti tai prokurorui. O prokuroras turetu nesiterlioti ir nutraukti byla :)
arabas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-05-19, 14:56
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė arabas »

patarimas rašė:
arabas rašė:Sveiki, rytoj važiuosiu į mentyną, dėl 1g. Telefonu tyrėja sakė, kad bus teismas ir tik po teismo galėsiu skųsti, jog pakeistų BK į ATPK. Ar neįmanoma, tai padaryti prieš teismą ? Pasirodys gal durnas klausimas, bet pirmą kartą papuoliau.
Turi but prokuroro nutarimas, jog bus teismas, tada Tu pasakai savo tyrejei, jog nesutinki su tuo ir nori kad perkvalifikuotu i atpk, tyreje turetu uzsirasyti ir perduoti tai prokurorui. O prokuroras turetu nesiterlioti ir nutraukti byla :)
Taip, rado 0.73g. Aiškino man, kad nieko jie negali pakeist ir t.t. Kaip bebūtų, byla nueis į teismą, siūlo man 6mėn. viešų, gal ne taip ir blogai, kiek žinau nesunku ten susitart už popierinius, kad nereikėtų dirbt..
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė patarimas »

arabas rašė:
patarimas rašė:
arabas rašė:Sveiki, rytoj važiuosiu į mentyną, dėl 1g. Telefonu tyrėja sakė, kad bus teismas ir tik po teismo galėsiu skųsti, jog pakeistų BK į ATPK. Ar neįmanoma, tai padaryti prieš teismą ? Pasirodys gal durnas klausimas, bet pirmą kartą papuoliau.
Turi but prokuroro nutarimas, jog bus teismas, tada Tu pasakai savo tyrejei, jog nesutinki su tuo ir nori kad perkvalifikuotu i atpk, tyreje turetu uzsirasyti ir perduoti tai prokurorui. O prokuroras turetu nesiterlioti ir nutraukti byla :)
Taip, rado 0.73g. Aiškino man, kad nieko jie negali pakeist ir t.t. Kaip bebūtų, byla nueis į teismą, siūlo man 6mėn. viešų, gal ne taip ir blogai, kiek žinau nesunku ten susitart už popierinius, kad nereikėtų dirbt..
Maziau klausyk Tu ju, is manes irgi pizdielino. Iki 5g galima perkvalifikuoti i atpk, jei bus teismas, tiesiog apeliacini parasysi aukstesniajam ir nutrauks. Gerai, sumokesi Tu tuos pinigus, kad nedirbtum, bet ant kaktos uzlipinta bus, kad esi narkata. Jei nori irasa turet gyvenime, tai sekmes :D
arabas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-05-19, 14:56
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė arabas »

Dėkui už info ! Taip ir padarysiu. Bl kas per žertvos tie mentai mūsų, nesuprantu, tik kad kitiem blogiau būtų.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

arabas rašė:Dėkui už info ! Taip ir padarysiu. Bl kas per žertvos tie mentai mūsų, nesuprantu, tik kad kitiem blogiau būtų.
Teisingai žmogus sako! Iki 5g ramu.
NoriuParukyt
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2016-04-25, 23:47
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė NoriuParukyt »

NoriuParukyt rašė:Sveiki, iskylo klausimas. Pagavo mane, isveze pasisiot (aisku turi surast, nes ta pacia diena rukiau) ir paleido. Neskambina jau mazdaug pusmeti ir as visai nieko nezinau. Tad klausimas toks ar man reikes priduot kokiusnors tyrimus jeigu as ruosiuosi eit laikyt teisiu? Ir po kiek laiko man mazdaug paskambins ir kanors pasakys?
Pades kasnors siuo klausymu ?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Man atrodo jiem px. Dėl teisių nesijaudink - ten pas paichologa tik nueit ir pažymos kad į priklausomybes neįrašytas.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
POLICIJA-
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2016-03-31, 14:17
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė POLICIJA- »

gal kas domejosi kokie dabar reikalai su beruosiamu priimti ank. gal svelnino uz vartojima ir disponavima sau
draugas pareigunas
NoriuParukyt
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2016-04-25, 23:47
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė NoriuParukyt »

Sveiki, manau, kad apie auginimo vieta lauke kazkas suzinojo, del to kad dingo pagaliukas su sniureliu kuri pastaciau prie iejimo i vieta. Budamas spote girdejau keistus garsus krumuose isgirdes greitai nuejau is ten. Kaip manot ar tai galejo but policija ar koks paprastas zmogus? Apie augalus pamirst?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Jeigu būtu agurkai, tai iškart būtų čiupę tave. Bus paprastas praeivis tikriausiai. Nueik iškask ir pernešk kitur, gali ir palikt likimo valiai. Betkokiu atveju ten lankydamasis rizikuoji tad mano siūlymus girdėjai.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Rastafari »

NoriuParukyt rašė:Sveiki, manau, kad apie auginimo vieta lauke kazkas suzinojo, del to kad dingo pagaliukas su sniureliu kuri pastaciau prie iejimo i vieta. Budamas spote girdejau keistus garsus krumuose isgirdes greitai nuejau is ten. Kaip manot ar tai galejo but policija ar koks paprastas zmogus? Apie augalus pamirst?
Gali būt ir žvėris koks, bet kokiu atveju geriau perkelti į kitą vietą.
rokasma
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2013-04-28, 17:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė rokasma »

Sveiki, ejo seklos is royalqueen registruotu man, kazko uzgaiso, siandien radau praleista skambuti ir palikta sms: del siuntos is de. Isvis 3 seklos, kaip issivartyt? Atgal neskambinau dar...
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

rokasma rašė:Sveiki, ejo seklos is royalqueen registruotu man, kazko uzgaiso, siandien radau praleista skambuti ir palikta sms: del siuntos is de. Isvis 3 seklos, kaip issivartyt? Atgal neskambinau dar...
Matomai is krimiu jau. Galvokis istorija kaip teisintis ir svelnint aplinkybes. Jei nesunku atnaujink su info.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WTČ »

Del 3 seklu..su orig.pakuotem?
if u want to be a water be a water ma friend :V:
rokasma
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2013-04-28, 17:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė rokasma »

Matot royal siunte registruotu visame tame ir yra beda, ziuresim kas bus toliau.
Humanitus
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-05-11, 14:09
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Humanitus »

O kokiu būdu mokėjai?
Rašyti atsakymą