Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Lietuvoje virš 50% auto su tamsintais langais, tarp jų žinoma ir maniškis. Girdėjau vienam pažystamam ir vaistinėlę iškratę buvo.
Pareigūnai klauso.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

na tai patys kalti, kad prašotės, jog jūsų vaistinėles kratytų. manęs niekada niekas gyvenime nėra kratęs ir tik kelis kartus stabdę reide ir už telefoną per 5 metus. gal problemos ne pareigūnuose?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Nu jo, "prašėsi" nes gyvena barake, į kurio aikštelę iš darbo ir grįžo. Vairuotojas nieko apskritai nevartoja, nei alkoholio. Jaunas, tamsinti langai, eilinis studentas "prisiprašė". Užtruko 20min, išpurtė viską nk nerado. Detalių daugiau nežinau.
Pareigūnai klauso.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

na tai ir prisiprašė kad tamsinti langai. jis kaltas tuo, kad atitinka marozų ir tarčiokų mašinos paveikslą. gal laikas nusiplėšti plėvelę kuri neša daugiau žalos nei kažkokios tai naudos?

kokia auto ir kelintų?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Auto 97 legūna, sedanas. Pirko su tamsintais :)
Pareigūnai klauso.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

na va,visiškai atitinka aprašymą - beviltiškai nuvertėjusi auto iš praeito tūkstantmečio tamsintais langais.
Aš kai pasiimdavau savo Audi A6 99 metų, tai važiuodavau su ja pasiskolinti 2012 metų Škoda Roomster'io, su kuriuo po tovažiuodavau apsipirkti. Su audyne beveik nelysdavau į kelius su savimi kažką turėdamas
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Labai logiška kad studentas vairuoja 12 metų arba senesnį automobilį. Reikia džiaugtis kad dar tokį turi. O pacanai kurie barygauja rimčiau važinėja su x5 ar betmenais. Na betkokiu atveju nemum čia spręst. O kail dėl apieškojimo.. ar neturi būt pildomas kažkoks protokolas? Kažką radus tai tiksliai turėtų būt fiksuojama protokole.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
AntIzmienu
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2016-02-25, 21:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė AntIzmienu »

Šiaip protokolas turi būti pildomas visais atvejais, randa kažką ar ne. Aišku, jeigu nereikalausi, tai nieko ir nepildys ir bus viskas įvykę tipo neoficialiai. Tai prieš ruošiantis jiem kažką kraustyt, iškart galit įspėti, kad bet kokiu atveju, ras jis ką nors ar ne, tu norėsi, kad būtų užpildytas protokolas dėl atliktos patikros. Gal atšoks tada fantazijos užsiimti niekais. Šiaip ar taip, dėl tos senos mašinos ar tavo apžėlusio snukio, tai čia niekas kitas kaip diskriminacija (aišku, jeigu nevyko reidas, nekslinda joks kvapas iš auto, prie tavęs pačio nieko neranda ar pan). Ir aplamai įdomu, kokia priežastį kratai jie pildytų nieko neradę. Kas sukėlė įtarimą? Dredai ar niaukti langai? Bet kokiu atveju mentui gali pasakyti, kad jam paranoja.. :D
xdeivix
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2016-07-06, 22:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė xdeivix »

xdeivix rašė:Sveiki,yra tokia problema.Rado mašinoj 0.2g mj,nors ir gėda prisipazinti,bet dar ir 2ekstazio tabletes.Iskele baudziamaja byla bk 259, 1d.Buvau su draugu,kuris apie tai nieko nezinojo.Atvirai paaiskinau,kad visa tai gavau is nepazystamo zmogaus,kuris man visa tai pardave vakarelyje.Tuo metu buvau neapsvaige nuo nieko.Bet veze i narkologini pasysiot,rezultatai turetu buti teigiami.Noreciau suzinoti jusu nuomone ar sia byla ymanoma pakeisti i Atpk 44? kokiu motyvu imtis?butinai reikalingas advokatas? ir jaigu kasnepatinges gal padiskutuotumeme apie tai? :)
PS:Del ekstazio apgailestauju,seip jo nepropoguoju,bet reikejo is po vakarelio iskart i darba anksti ryte tai teko si karta pasiringti tai...:/
Na aisku cia buvo viskas per mano ziopluma...Policininkas paprase atidaryti bagazine,ja apzurejas paklause ar galiu parodyti pinigine,as nieko negalvojas atsakiau,kad taip(buvau pamirses,kad is senu laiku joje laikiau 0,2g) taip ir gavosi,kad pastebejo pinigineja mj,paskui dare krata masinoje o ten rado ir ...Visko pasitaiko...Siandien atsiemiau masina is policijos eiksteles,kuria buvo isvezia su traliuku.Pasirodo uz traliuko bei eiksteles stovejimo paslaugas moketi nereikes,o nereikes todel,kad tai susija su kriminaliniu yvikiu.Kalbejau su tyreja ir jai pareiskiau savo nuomone apie sios bylos straipsni,pasakiau,kad ji apskusiu nes neatitinka teisines praktikos turetu buti ntpk 44 straipsnis.Ji mane padaryti tai atkalbinejo ir sake,kad greiciausiai straipsnio niekas nekeis.Dar uzsimine,kad zoles pats lengviausias straipnis yyra iki 0.5g,nors ir mano pagautas kiekis sio kiekio nevirsija,bet apklausoja buvau minejas kad uz ja mokejau 10e tai sako tipo pirkai 1g pilna ir cia tau nieko nesigaus....sakau tai gal man tik 0,4g tedave is kur jum zinot,sako uz 10e parduoda pilna :D nu cia taip idomiai man pasirode.Manau,kad ji pati nieko nezina ka kalba ir t.t Klausiau kokios baudos,sako kad nedideles,jaigu su visko sutiksi ir viska greitai baigsim :D sakau,kad nesutiksiu ir siusiu skunda.Visa byla su medziagom dabar sius i vilniu,sake po menesio kaskur reikes atvaziuoti ir pasirasyti sutinku ar nesutinku su byla.
As galvoju,kad reikes betkokiu atveju rasyti ta skunda,gal kas galit konkreciai pasakyti,ka jame reiketu rasyti?
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

kilmantas rašė:Suneasmeninęs yra trolis, just ignore him

del savo Dievo Karalystes ,ne atlygis...
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

Tevu santykis,Besimėgaujant gyvenimu..neatkartojamas... esu linkes turet savo veiklos.... netures mano tevu gyvenimo jokia konstitucija...
Vartotojo avataras
mindful
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2016-04-01, 13:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė mindful »

SuNeasmenines rašė:Tevu santykis,Besimėgaujant gyvenimu..neatkartojamas... esu linkes turet savo veiklos.... netures mano tevu gyvenimo jokia konstitucija...
as vis galvojau kur tu buvai dinges, bet paskaites laikrascius supratau, tu vel cia reikstis pradejai kaip tik po pranesimo kad vienoje lietuvos psihuskeje neva bombike padeta :D tai taip vel laisve atgavai :/ o gal nereikejo taip skubet, gal dar butu pagyde, pagalvok apie tai :?:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

xdeivix rašė:
xdeivix rašė:Sveiki,yra tokia problema.Rado mašinoj 0.2g mj,nors ir gėda prisipazinti,bet dar ir 2ekstazio tabletes.Iskele baudziamaja byla bk 259, 1d.Buvau su draugu,kuris apie tai nieko nezinojo.Atvirai paaiskinau,kad visa tai gavau is nepazystamo zmogaus,kuris man visa tai pardave vakarelyje.Tuo metu buvau neapsvaige nuo nieko.Bet veze i narkologini pasysiot,rezultatai turetu buti teigiami.Noreciau suzinoti jusu nuomone ar sia byla ymanoma pakeisti i Atpk 44? kokiu motyvu imtis?butinai reikalingas advokatas? ir jaigu kasnepatinges gal padiskutuotumeme apie tai? :)
PS:Del ekstazio apgailestauju,seip jo nepropoguoju,bet reikejo is po vakarelio iskart i darba anksti ryte tai teko si karta pasiringti tai...:/
Na aisku cia buvo viskas per mano ziopluma...Policininkas paprase atidaryti bagazine,ja apzurejas paklause ar galiu parodyti pinigine,as nieko negalvojas atsakiau,kad taip(buvau pamirses,kad is senu laiku joje laikiau 0,2g) taip ir gavosi,kad pastebejo pinigineja mj,paskui dare krata masinoje o ten rado ir ...Visko pasitaiko...Siandien atsiemiau masina is policijos eiksteles,kuria buvo isvezia su traliuku.Pasirodo uz traliuko bei eiksteles stovejimo paslaugas moketi nereikes,o nereikes todel,kad tai susija su kriminaliniu yvikiu.Kalbejau su tyreja ir jai pareiskiau savo nuomone apie sios bylos straipsni,pasakiau,kad ji apskusiu nes neatitinka teisines praktikos turetu buti ntpk 44 straipsnis.Ji mane padaryti tai atkalbinejo ir sake,kad greiciausiai straipsnio niekas nekeis.Dar uzsimine,kad zoles pats lengviausias straipnis yyra iki 0.5g,nors ir mano pagautas kiekis sio kiekio nevirsija,bet apklausoja buvau minejas kad uz ja mokejau 10e tai sako tipo pirkai 1g pilna ir cia tau nieko nesigaus....sakau tai gal man tik 0,4g tedave is kur jum zinot,sako uz 10e parduoda pilna :D nu cia taip idomiai man pasirode.Manau,kad ji pati nieko nezina ka kalba ir t.t Klausiau kokios baudos,sako kad nedideles,jaigu su visko sutiksi ir viska greitai baigsim :D sakau,kad nesutiksiu ir siusiu skunda.Visa byla su medziagom dabar sius i vilniu,sake po menesio kaskur reikes atvaziuoti ir pasirasyti sutinku ar nesutinku su byla.
As galvoju,kad reikes betkokiu atveju rasyti ta skunda,gal kas galit konkreciai pasakyti,ka jame reiketu rasyti?
Pakirto mane tas uz 10 duoda pilna. Iškur ji žino. Anyway tave prigaut bando, reikalauk kad svertų ir nustqtytų stiprumą... gal ten arbatos trupinta buvo. Už 10 lt niekur pilno negausi :))
Pareigūnai klauso.
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė airbee »

Jeigu jūsų išmaniojo telefono ekranas retsykiais „užsidega“ tačiau nerandate ten jokio pranešimo, tai gali reikšti jog jūsų yra klausomasi arba esate kitaip sekamas, tam tikrų kompanijų ar nenustatytų asmenų.

Įtikėti faktai paskelbė.
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
ciongas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-12-26, 18:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ciongas »

Atsakau Bumbastike, nebuvo siuntos registruotos.
Paskutinį kartą redagavo ciongas 2016-07-09, 20:46. Iš viso redaguota 1 kartą.
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

mindful rašė:
SuNeasmenines rašė:Tevu santykis,Besimėgaujant gyvenimu..neatkartojamas... esu linkes turet savo veiklos.... netures mano tevu gyvenimo jokia konstitucija...
as vis galvojau kur tu buvai dinges, bet paskaites laikrascius supratau, tu vel cia reikstis pradejai kaip tik po pranesimo kad vienoje lietuvos psihuskeje neva bombike padeta :D tai taip vel laisve atgavai :/ o gal nereikejo taip skubet, gal dar butu pagyde, pagalvok apie tai :?:
vietos praeiti daug... megstu vaikystes Medvilnes laukus ,balta spalva,ramus darbas.. savotiškai psichologija..
xdeivix
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2016-07-06, 22:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė xdeivix »

xdeivix rašė:
xdeivix rašė:Sveiki,yra tokia problema.Rado mašinoj 0.2g mj,nors ir gėda prisipazinti,bet dar ir 2ekstazio tabletes.Iskele baudziamaja byla bk 259, 1d.Buvau su draugu,kuris apie tai nieko nezinojo.Atvirai paaiskinau,kad visa tai gavau is nepazystamo zmogaus,kuris man visa tai pardave vakarelyje.Tuo metu buvau neapsvaige nuo nieko.Bet veze i narkologini pasysiot,rezultatai turetu buti teigiami.Noreciau suzinoti jusu nuomone ar sia byla ymanoma pakeisti i Atpk 44? kokiu motyvu imtis?butinai reikalingas advokatas? ir jaigu kasnepatinges gal padiskutuotumeme apie tai? :)
PS:Del ekstazio apgailestauju,seip jo nepropoguoju,bet reikejo is po vakarelio iskart i darba anksti ryte tai teko si karta pasiringti tai...:/
Na aisku cia buvo viskas per mano ziopluma...Policininkas paprase atidaryti bagazine,ja apzurejas paklause ar galiu parodyti pinigine,as nieko negalvojas atsakiau,kad taip(buvau pamirses,kad is senu laiku joje laikiau 0,2g) taip ir gavosi,kad pastebejo pinigineja mj,paskui dare krata masinoje o ten rado ir ...Visko pasitaiko...Siandien atsiemiau masina is policijos eiksteles,kuria buvo isvezia su traliuku.Pasirodo uz traliuko bei eiksteles stovejimo paslaugas moketi nereikes,o nereikes todel,kad tai susija su kriminaliniu yvikiu.Kalbejau su tyreja ir jai pareiskiau savo nuomone apie sios bylos straipsni,pasakiau,kad ji apskusiu nes neatitinka teisines praktikos turetu buti ntpk 44 straipsnis.Ji mane padaryti tai atkalbinejo ir sake,kad greiciausiai straipsnio niekas nekeis.Dar uzsimine,kad zoles pats lengviausias straipnis yyra iki 0.5g,nors ir mano pagautas kiekis sio kiekio nevirsija,bet apklausoja buvau minejas kad uz ja mokejau 10e tai sako tipo pirkai 1g pilna ir cia tau nieko nesigaus....sakau tai gal man tik 0,4g tedave is kur jum zinot,sako uz 10e parduoda pilna :D nu cia taip idomiai man pasirode.Manau,kad ji pati nieko nezina ka kalba ir t.t Klausiau kokios baudos,sako kad nedideles,jaigu su visko sutiksi ir viska greitai baigsim :D sakau,kad nesutiksiu ir siusiu skunda.Visa byla su medziagom dabar sius i vilniu,sake po menesio kaskur reikes atvaziuoti ir pasirasyti sutinku ar nesutinku su byla.
As galvoju,kad reikes betkokiu atveju rasyti ta skunda,gal kas galit konkreciai pasakyti,ka jame reiketu rasyti?
turit kas kokiu minciu?
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

xdeivix rašė:
xdeivix rašė:
xdeivix rašė:Sveiki,yra tokia problema.Rado mašinoj 0.2g mj,nors ir gėda prisipazinti,bet dar ir 2ekstazio tabletes.Iskele baudziamaja byla bk 259, 1d.Buvau su draugu,kuris apie tai nieko nezinojo.Atvirai paaiskinau,kad visa tai gavau is nepazystamo zmogaus,kuris man visa tai pardave vakarelyje.Tuo metu buvau neapsvaige nuo nieko.Bet veze i narkologini pasysiot,rezultatai turetu buti teigiami.Noreciau suzinoti jusu nuomone ar sia byla ymanoma pakeisti i Atpk 44? kokiu motyvu imtis?butinai reikalingas advokatas? ir jaigu kasnepatinges gal padiskutuotumeme apie tai? :)
PS:Del ekstazio apgailestauju,seip jo nepropoguoju,bet reikejo is po vakarelio iskart i darba anksti ryte tai teko si karta pasiringti tai...:/
Na aisku cia buvo viskas per mano ziopluma...Policininkas paprase atidaryti bagazine,ja apzurejas paklause ar galiu parodyti pinigine,as nieko negalvojas atsakiau,kad taip(buvau pamirses,kad is senu laiku joje laikiau 0,2g) taip ir gavosi,kad pastebejo pinigineja mj,paskui dare krata masinoje o ten rado ir ...Visko pasitaiko...Siandien atsiemiau masina is policijos eiksteles,kuria buvo isvezia su traliuku.Pasirodo uz traliuko bei eiksteles stovejimo paslaugas moketi nereikes,o nereikes todel,kad tai susija su kriminaliniu yvikiu.Kalbejau su tyreja ir jai pareiskiau savo nuomone apie sios bylos straipsni,pasakiau,kad ji apskusiu nes neatitinka teisines praktikos turetu buti ntpk 44 straipsnis.Ji mane padaryti tai atkalbinejo ir sake,kad greiciausiai straipsnio niekas nekeis.Dar uzsimine,kad zoles pats lengviausias straipnis yyra iki 0.5g,nors ir mano pagautas kiekis sio kiekio nevirsija,bet apklausoja buvau minejas kad uz ja mokejau 10e tai sako tipo pirkai 1g pilna ir cia tau nieko nesigaus....sakau tai gal man tik 0,4g tedave is kur jum zinot,sako uz 10e parduoda pilna :D nu cia taip idomiai man pasirode.Manau,kad ji pati nieko nezina ka kalba ir t.t Klausiau kokios baudos,sako kad nedideles,jaigu su visko sutiksi ir viska greitai baigsim :D sakau,kad nesutiksiu ir siusiu skunda.Visa byla su medziagom dabar sius i vilniu,sake po menesio kaskur reikes atvaziuoti ir pasirasyti sutinku ar nesutinku su byla.
As galvoju,kad reikes betkokiu atveju rasyti ta skunda,gal kas galit konkreciai pasakyti,ka jame reiketu rasyti?
turit kas kokiu minciu?
chemine reakcija,vidinis pasaulis is po sąmones teiraujasi ,IS KUR TOKIA SAVIJAUTA ir tai LAIKOSI PASTOVIAME BENDRAVIME... extazi kaip ir bet koki stimuliatoriu, toki kaip red bull ir panašiai ,reikia išdirbt .. padauginus, tuo dalines ir lieki nesuprastu pats sau.. TUO BAUDA ? legalizuot ,paskirtimi israsyt sau dozirovke... kad butu registruotas ivikis ,aiskiausiai nesantis atsakomybe,kaip apsidraudus.....
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

xdeivix rašė: turit kas kokiu minciu?
Tau viska ratai sushiko, nes tau dave net 259str 1d ( LR BK ) reiske svoris dydesnis ratu gaunasi ( as kas liecia hemija nelabai ja domiuos ir man svoriu ribos ju nera idomios ) , nebutu pas tau ratu rade tau taikitu ( blogesnis atvejis )arba 259str 2 d ( LR BK ) arba jau ATPK eitu ,tarp BK ir ATPK irgi yra skyrtumas veliau darbinantis ar panasei, nes kad tau ir isnyks po kazkiek laiko teistumas, bet tau vistiek irasas liks kad buvai teistas pagal LR BK tik formuluote skyrsis '' teistumas isnykes'' arba ''teistumas neisnykes'' , nes dabar daug kur ir ES darbinantis prasoma teistumo pazimos.....
Yra daug niuansu kas liecia butent kanape ar jos auginima, tu kad ir naglai ant palanges augintum, bet pas tau namie nebutu nei kiek jos paruostos ir nebutu jokiu uzuominu i platinima bent kol nusizengimu kodeksas negalioja, tau tik uz paseliu prieziura eitu ATPK aisku jai nevirsija 10 augalu ( nes cia jau LR BK 265 str ).....


P.S. aisku ir nuo kalbos ( ka prisikalbesi ikiteisminem ) daug reiks, nes nuo pacio kalbos daug kas gal pasisukti i viena ar kita puse....
xdeivix
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2016-07-06, 22:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė xdeivix »

barzas rašė:
xdeivix rašė: turit kas kokiu minciu?
Tau viska ratai sushiko, nes tau dave net 259str 1d ( LR BK ) reiske svoris dydesnis ratu gaunasi ( as kas liecia hemija nelabai ja domiuos ir man svoriu ribos ju nera idomios ) , nebutu pas tau ratu rade tau taikitu ( blogesnis atvejis )arba 259str 2 d ( LR BK ) arba jau ATPK eitu ,tarp BK ir ATPK irgi yra skyrtumas veliau darbinantis ar panasei, nes kad tau ir isnyks po kazkiek laiko teistumas, bet tau vistiek irasas liks kad buvai teistas pagal LR BK tik formuluote skyrsis '' teistumas isnykes'' arba ''teistumas neisnykes'' , nes dabar daug kur ir ES darbinantis prasoma teistumo pazimos.....
Yra daug niuansu kas liecia butent kanape ar jos auginima, tu kad ir naglai ant palanges augintum, bet pas tau namie nebutu nei kiek jos paruostos ir nebutu jokiu uzuominu i platinima bent kol nusizengimu kodeksas negalioja, tau tik uz paseliu prieziura eitu ATPK aisku jai nevirsija 10 augalu ( nes cia jau LR BK 265 str ).....


P.S. aisku ir nuo kalbos ( ka prisikalbesi ikiteisminem ) daug reiks, nes nuo pacio kalbos daug kas gal pasisukti i viena ar kita puse....
tai kiek suprantu is bk 259str 1d. jau neymanoma rasant skunda ir nesutinkant su byla,gauti atpk? Ir kiek apytiksliai cia gauciau baudos uz ta savo straipsni?
Rašyti atsakymą