Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė KingBong »

Mano tėvai tai dėl kažkokio MJ kenkimo nieko nesako, kažkada rado MJ, ir tada dėl to aišku teko aiškintis ir išsiaiškinau aš, kad tėvai ant manes pyksta dėl to, kad tai yra nusižengimas įstatymams. Maždaug: - Ar tu žinai kas bus jei policija pagaus? -ir pan. O dėl sveikatos ar panašių nesamoniu nieko...Turbūt nepaveikti dezinformacijos žmonės, bet vienaip ar kitaip užsiraukia nenormaliai, kai pastebi kad pučiu.
It's just a sweet sweet herb... :x:
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė White smoke »

Man dėl auginimo tą patį sakydavo, maždaug žinai kas bus, jeigu pagaus, kokią baudą gausi ir pan... Dėl rūkymo prieš porą metų tekdavo aiškintis, dabar mato, kad negeriu, nebesišlaistau naktim. Ir nuolat bandau užvest diskusijas apie kanapes, daug straipsnių rodau ir pan., tai nuomonė pasikeitė, žinoma sako, kad geriausia nieko nenaudotum, bet bent jau nežiūri į ganja, kaip į narkotiką :) :x:
Jungle is massive!
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Herbas »

diskusijos metu tėvų nuomone teisingi argumentai nebūdavo išreikšdami nepasitenkinimo, pykčio, ar nostalgijos tonu?
It's form the Earth
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Spotless »

Herbas rašė:diskusijos metu tėvų nuomone teisingi argumentai nebūdavo išreikšdami nepasitenkinimo, pykčio, ar nostalgijos tonu?
Nesuprantu sakinio ;)
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė KingBong »

Pas mane su tėvais iš jų ir iš manęs visada ramus tonas, nesvarbu apie ką kalbama, kalbama protingai, nesidraskant...
It's just a sweet sweet herb... :x:
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Giedrukas »

Mane irgi pagave mentai parukiusy --==::~~ buvo, cia priesh men koky mazdaug nu rado 0.5g kokia, susitart neishejo nuveze y komisariata, po to y narkologiny taip ir pasibaige. Dar grindery paeme... :| ir kolkas jokiu ziniu, o buvo cia priesh men koky, tai laukt man baudos kokios ar ramiai gyvent toliau? :)
Android
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-02-14, 21:17
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Android »

giedruk, gal placiau visa ivykiu eiga atpasakotum? butu idomu paskaityt.. :V:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sigma »

Giedrukas rašė:Mane irgi pagave mentai parukiusy --==::~~ buvo, čia priesh men koky mazdaug nu rado 0.5g kokia, susitart neishejo nuveze y komisariata, po to y narkologiny taip ir pasibaige. Dar grindery paeme... :| ir kolkas jokiu ziniu, o buvo čia priesh men koky, tai laukt man baudos kokios ar ramiai gyvent toliau? :)
Jau ką jie užregistravo, tai be senaties tikrai nemes. Taigi ten kriziniai etatų karpymai. Algos pasityčiojimui skirtos, darbuotojų mažai, o darbo dahera. Kažkada ateis laikas ir tavo bylai. Gal po metų, gal po trejų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

perdedi sigma gana dar normaliai as ir maniau kad metus kokius laukt reike. man panasi situacija tai nuo pagavimo iki teismo 4 men praejo. nors dar ir nuo kaimo priklauso gal :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Giedrukas »

va snd skambino ish komisariato kviete ateit....
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Giedrukas »

Legalus rašė:perdedi sigma gana dar normaliai as ir maniau kad metus kokius laukt reike. man panasi situacija tai nuo pagavimo iki teismo 4 men praejo. nors dar ir nuo kaimo priklauso gal :D
ir ka per teisma sake? :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

dar bus
vaikai nenarkokit vartotiku.
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Giedrukas »

o nznai ko man tiketis komisariate?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

klausines kaip viskas buvo
vaikai nenarkokit vartotiku.
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Giedrukas »

bet be baudos neprasisusksiu?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sigma »

Giedrukas rašė:bet be baudos neprasisusksiu?
Advokatą reik turėt. Policijos pas mus darbo principas yra pagautą kuo stipriau apkaltint. Nėra ten pas juos aklos teisybės, kaip kad gali susidaryt klaidingas įvaizdis. Jie beveik visada siekia pateikti tau kuo didesnius kaltinimus. Ir to siekia meluodami, prigaudinėdami, baugindami, gali ir draugeliais apsimest. Bet vistiek tu jiems tesi popierinė byla, kurią reik sutvarkyt. Tokie jau mūsų šios sistemos darbo principai. Nors ten irgi žmonės dirba. Gali jie būt ir atlaidūs, gali ir tingėt su tavim terliotis.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sigma »

Legalus rašė:klausines kaip viskas buvo
Papasakok plačiau savo istoriją. Galbūt tai kamnors padės lengviau išsisukt bei nebūt per stipriai prigautiems.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Situo atveju butu pigiau advokata pasamdyt, nes bauda bus didesne uz jo honorara. Apskritai susitarei, kad mokesi tik tokiu atveju, jei pades atsimazint nuo baudos. Nueist kartu. Jis snekes, o tu tylesi :D
Pilypas is kanapiu
Pons_Jons
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-03-03, 09:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Pons_Jons »

Tai va bukite acargus uzsisakinedami is olandu, as uzsisakiau is dutch-passion po daugiau nei 2 savaiciu kai atejo emailas kad gavo pinigus atejo pastininke bet manes nebuvo tada atejo kita diena pries 7 ryto pazadino mane sako tau laiskas nueinu sako laiskas pasirasykit kisa lietuvos pasto ta popieriu pasirasiau po poros sek jau virukas mano kolidoriui ir dar du ateina ir ta pastininke istikro mente, sako muitines policija kazka tokio tai va antanai dabar darysim krata kratos orderi paskaityt noresi? O as buvau uzsisakes paprastu pastu turejo man i dezute imest. Ir nesusivokiau kad pakuos per savo naduta boska. :(
Ai dar kai ten sedejau maciau kai pasiema dar viena laiska duoda tiem mentam ir jie vaziuoja medzioklen :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

Pons_Jons rašė:Tai va bukite acargus uzsisakinedami is olandu, as uzsisakiau is dutch-passion po daugiau nei 2 savaiciu kai atejo emailas kad gavo pinigus atejo pastininke bet manes nebuvo tada atejo kita diena pries 7 ryto pazadino mane sako tau laiskas nueinu sako laiskas pasirasykit kisa lietuvos pasto ta popieriu pasirasiau po poros sek jau virukas mano kolidoriui ir dar du ateina ir ta pastininke istikro mente, sako muitines policija kazka tokio tai va antanai dabar darysim krata kratos orderi paskaityt noresi? O as buvau uzsisakes paprastu pastu turejo man i dezute imest. Ir nesusivokiau kad pakuos per savo naduta boska. :(
Ai dar kai ten sedejau maciau kai pasiema dar viena laiska duoda tiem mentam ir jie vaziuoja medzioklen :D
Reikėjo sakyt nu rodyk kratos orderį, kitaip neįleidžiu.Ir tikrai nebūtų parodę. :) O šiaip sėklos legalios.
Aš esu labiau rizikavęs. :D
Rašyti atsakymą