Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė coffesin »

Kažkas man yra sakęs kad per ICQ saugu kalbėt. Gal kas daugiau žino?
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Spotless »

Skype irgi dabar SSL encodina. Jeigu history isjungsi, busi saugus.
MR.Weeds
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-10-14, 20:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė MR.Weeds »

ziuriu cia visi taip paprastai su savo patirtim o man buvo liudniau:) tai va buvo taip 2005metais ziaurei buvau uzsivedes augint ir tik augint :x: rukyt net nerukydavau viska broliuj atiduodavau tas su draugais ten dedavo non stop:) tai va auginau auginau kol viena diena supakavo su 400g 2.6metu teko atsidet va cia tai buvo abidna :/
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

MR.Weeds rašė:ziuriu čia visi taip paprastai su savo patirtim o man buvo liudniau:) tai va buvo taip 2005metais ziaurei buvau uzsivedes augint ir tik augint :x: rukyt net nerukydavau viska broliuj atiduodavau tas su draugais ten dedavo non stop:) tai va auginau auginau kol viena diena supakavo su 400g 2.6metu teko atsidet va čia tai buvo abidna :/
uhh tikrai kad abydna !|
PsYchotherapist
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė nenoris »

MR.Weeds rašė:ziuriu čia visi taip paprastai su savo patirtim o man buvo liudniau:) tai va buvo taip 2005metais ziaurei buvau uzsivedes augint ir tik augint :x: rukyt net nerukydavau viska broliuj atiduodavau tas su draugais ten dedavo non stop:) tai va auginau auginau kol viena diena supakavo su 400g 2.6metu teko atsidet va čia tai buvo abidna :/
ziauros teisetvarkos recesijos,pries metus sedejau bomzatnike uz cenzura ir mentu skodos dauzyma-gavau 17d.pagal sena cccp modely,sklepe kaimynai ruke ganja mentas uzuode ir priciupo su pusgramiu ops 8men.i Siaulius . o stai palyginimuj Svedijos sistema- tipo griesciausios baudos-2m.tryniausi vilos rezime,gana daznai rukydavom hasa vakarais ir saunoj po sporto,ir jei vakta priciups tik atima ir viskas auklejo gerumu.o va pas mus nera jokio zmoniskumo,reikia pasakyti tos 17d su chroniais koncenais sirnikais ir zekais tam ex kgb skepe -manes ne kiek nepataise tik sugadino psichika ir padare dar piktesniu izulesniu,isejau ir apmyzau mentu suny :D
Destination Goa
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

nenoris rašė: apmyzau mentu suny :D
8/
PsYchotherapist
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Boomnock »

Kiek aš skaitau pono nenoris postų, ir kad ir kaip stengiuos ką nors suprast vistiek nieko nesuprantu ;D
, bet tai tik mano nuomonė.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Boomnock rašė:Kiek aš skaitau pono nenoris postų, ir kad ir kaip stengiuos ką nors suprast vistiek nieko nesuprantu ;D
Nenoris nepatenkintas Lietuvos teisine sisteme, sulaikymo salygomis ir dar daug kuo, net pats tikriausiai nelabai žino kuo, noredamas išreikšt savo protesta apmyžo šuni. Ka čia nesuprast? :)

Tik prie ko čia tas šuo? Bent jau menta butum apmyžes :D
Man galvoi negerai....
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė nenoris »

Tik prie ko čia tas šuo? Bent jau menta butum apmyžes :D[/quote]
tas suo mento iskamsa :E o jei uz neijokia tema cccr sistema sodina 17paru tai uz mento apmyzyma butu i CZV kalejima uzdare 8()
Destination Goa
Paranojikas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-10-30, 20:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Paranojikas »

Spotless rašė:Skype irgi dabar SSL encodina. Jeigu history isjungsi, busi saugus.
O kaip ta history isjungt skype?
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jamaicaman »

tai cia tave jau sodina ?
I'm back.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

"jam įteikiama narkotinė medžiaga - kanapių sėklos". Be to niekad nesupratau kokia gali būti kontrabanda kai pats žmogus krovinio negabena? Baust paštininką turėtų, kuris gabena "narkotikus" :D

"Teismas atsižvelgia į tai, kad narkotinės ir psichotropinės medžiagos kelia didelę grėsmę žmonių gyvybei ir sveikatai". "Skiriant bausmę atsižvelgiama į narkotinių medžiagų kiekį, narkotinės medžiagos kanapių ir jų dalių veikliosios medžiagos pavojingumą žmogaus sveikatai".
Jau vien dėl tokių teiginių galima spaust "teisiuosius" į kampą 8/ Kokios "veikliosios medžiagos" yra kanapių sėklose? Kas man į tai atsakys, a?

Dėkui, kad pasidalinai sava patirtimi ir info, manau ji pravers :)

dart papildau:
NARKOTINIŲ IR PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ, KURIOMS ĮVEŽTI AR IŠVEŽTI REIKIA SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS LEIDIMO, SĄRAŠAS
I SĄRAŠAS
NARKOTINĖS IR PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS,draudžiamos vartoti medicinos tikslams
1961 m.Bendrosios narkotinių medžiagų konvencijos IV sąrašas

Kanapės(ir jų dalys) [Cannabisplant, Anhascha,Cannabis sativa, Hemp,Hushish, Kanab, Marihuana] 1211.90.95.

Kanapių aliejus [Cannabisoil, Hashishoil] 1302.19.91.0

Kanapių derva [Cannabisresin, ResinCannabis indicae, Chus,Hashish, Hasis] 1301.90.90.0

Kanapių ekstraktai ir tinktūros [Extractsand tinctures of Cannabis] 1302.19.91.0

Galiu sutikti, jog kanapių sėklos yra kanapių dalis, bet niekad nesutiksiu, jog sėklos yra narkotinė medžiaga. Čia tas pats kas sakyti, jog moters įsčiose besivystantis vaikelis yra blogas ir užaugęs taps žudiku, todėl davai, reik daryti abortą.
Aha, ir suprantu, jog ne vien už sėklas paraukė patį.
Paranojikas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-10-30, 20:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Paranojikas »

Tai ne vien seklos buvo ir :x: Nesodina tiesiog lygtinai gavau 1.6 metu zonos, metams laiko lygtinumas tai reiske kad net ir gavus du administracinius prasizengimus per tuos metus, pasodins tai is tu girtas viesoi vietoi ir t.t.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė badnews »

Paranojikas rašė: yrangos net neliete 8)
mum ne Lt paėmė visą įrangą, sėklas, o vietiniai pasakojo, kad ir kopmus paima, ir mokomasias dvd, ir spauda su tuo suijusią. žodžiu, lieki žmogus ir be stuffo ir be info :D
togetha brotha
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Sveiki,
ar teko kamnors susidurti su situacija, kai pagauna muitininkas su sunimi?
Grizinejau is Olandijos, ten buvau nusipirkes, galvoju neismesi gi gero daikto, tai ir neissiemiau is tases - o cia se kad nori - pagavo, 2 parom uzsidare, dabar teismas laukia pagal kontrabanda 199str 2d ir 259str 1d.
Viso surado 0.8g :x: ir 1.5g Hash :(
Bijau, kad sukis mane i cype ilgam :(
Buvau kvailys, kad prisipazinau.. reikejo kaip cia kazkas sake - stipriai ir iki galo meluot..

Buvau pasibaisejes Lietuvoj galiojanciais teises aktais - negana to, kad Kanape apskritai neatskirta teisiskai nuo kitu narkotiku, visiskai neatsizvelgiama i gabenama kieki, o dar ir kiekiai "rekomenduojami" - prasilenkia su sveiku protu - kanapiu ir ju daliu mazas kiekis iki 5g, o va jau haso iki 0.25g.. tai ka tipo hasas 20 kartu ziauresnis???

Tuo tarpu broliai Latviai uz toki bajeri butu tik administracine bauda israse... Reikejo per Ryga keliaut...

PS. auginu mazamete dukryte, dirbu - charakterisitikos geros..
Dekoju, jei suteiktumet kokios info, ko galeciau tiketis..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Taigi ar neskaitei BK?

XXXI SKYRIUS
NUSIKALTIMAI IR BAUDŽIAMIEJI NUSIŽENGIMAI EKONOMIKAI IR VERSLO TVARKAI
199 straipsnis. Kontrabanda
2. Tas, kas nepateikdamas muitinės kontrolei ar kitaip jos išvengdamas arba neturėdamas leidimo per Lietuvos Respublikos valstybės sieną gabeno šaunamuosius ginklus, šaudmenis, sprogmenis, sprogstamąsias, radioaktyviąsias medžiagas ar kitas strategines prekes, nuodingąsias, stipriai veikiančias, narkotines, psichotropines medžiagas arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų pirmtakus (prekursorius), baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dešimties metų.

Aš pirštu badyčiau į straipsnį ir aiškinčiau, kad kanapė nei teisiškai nei morališkai nei fiziškai ar dar kaip nors negali būti lyginama su sprogmenimis, šaunamaisiais ginklais, visokiu radioaktyviu plutoniu ir pan., kadangi neturi žudančiosios galios net to tikslingai siekiant. Taigi žinant tai numatytos bausmės yra absurdiškos, nežmoniškos, viduramžiškos ir neteisingos. Tegul jie pasiema BK ir su juo išsitrina galvą. Plėstis toliau nelabai dabar yra laiko. Sėkmės. Gal advokatas sugebės ištempt lygtinumą ar baudą. Vaikas juk negali būt paliktas be tėvo už tokį juokingą kiekį ir iš viso kuo toliau tuo gražiau .\
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Tik jau nesugalvok jiems pasiulyt ta galva išsitrint. Nes tai tau tikrai naudos nedades. Tau naudingi veiksniai bus tai, kad turi vaika ir esi šeimos maitintojas, tavo teigiama charakteristika (anksčiau neturejes reikalu su teisesauga) ir beabejo gailestis del pirma kart neapgalvoto poelgio( susikurk istorija, kad buvai suklaidintas ko nors ir tai buvo pirmas ir paskutinis kartas)
Betkokiu atveju parašyk kaip viskas eisis, čia manau daug kam bus aktualu. Sekmes.
Man galvoi negerai....
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Tai koks straipsnis as puikiai zinau, ir perskaites ne viena nutarima, tiesiog mazai atseit teismuose praktikos tokiais klausimais, tai gal sakau realios patirties kazkokios zinot..
Vienam nealimeliui va uz 28g is olandijos furoj bandziusiam parsivezt buvo ir paskirti tie 3 metai, tiesa, jis buvo uz vairo prirukes, ir pasake, kad tipo ruke pries savo valia, nes bande hera mest.. nu tai nzn..
pasiulyciau as jiem tuo straipsniu ne galva issizulyt, bet ir i subine susikist, tik manau tai ne geriausia mintis - teks sukandus dantis sakyt kaip as gailiuosi, kad pabandziau siu ziauriuju mirtinu narkotiku. :E
Del suklaidinimo - reikes kazka gailestingo susikurt..
Beda dar ta, kad teises uz avarija girtam atimtos - simtus kartu prirukes vazinejausi, ir nevirsydamas greicio ramiai nukeliaudavau, o va viena karta buvau alkoholio to brudo prisilakes, ir ivaziavau i kita masina, nes smegeneles neveike, skirtingai nei nuo ganjos.. tas gali irgi pliusu nepridet.. :(
Na, tikiuosi, kad teismas bus supratingas, ir atsizvelgs i seimynine padeti, ir pan.

Teismas, beje, gruodzio 2, tai ziniu gan greit bus.. geriau jau butu pagave, kai seedus siunciausi..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Tinius rašė:teks sukandus dantis sakyt kaip as gailiuosi, kad pabandziau siu ziauriuju mirtinu narkotiku. :E
Del suklaidinimo - reikes kazka gailestingo susikurt..
tai gal geriau daugiau nerūkyk ir negerk, o ta proga mes visokių legalizacijų ar dekriminalizacijų dar palauksime. kam rūkt jei nežinai ką ir kodėl rūkai? sako bijai vilko neik į mišką. čia žmogus bijo bet vistiek eina, paskui pamiškėj sėdi su iškastu subinės gabalu. jeigu jau lendam miškan tai ir stovim už save, o ne bėgam į krūmus. Tiniau, neįsižeisk, nepyk labai ant manis, kandus kartais žmogus esu :) bet variantas šitas daug kam limpa, ne tau vienam. juk lipdami balon nesitikime išlipti sausi, ar ne? :)
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė nenoris »

Tinius rašė:Sveiki,
ar teko kamnors susidurti su situacija, kai pagauna muitininkas su sunimi?
Grizinejau is Olandijos, ten buvau nusipirkes, galvoju neismesi gi gero daikto, tai ir neissiemiau is tases - o čia se kad nori - pagavo, 2 parom uzsidare, dabar teismas laukia pagal kontrabanda 199str 2d ir 259str 1d.
Viso surado 0.8g :x: ir 1.5g Hash :(
Bijau, kad sukis mane i cype ilgam :(
Buvau kvailys, kad prisipazinau.. reikejo kaip čia kazkas sake - stipriai ir iki galo meluot..

Buvau pasibaisejes Lietuvoj galiojanciais teises aktais - negana to, kad Kanape apskritai neatskirta teisiskai nuo kitu narkotiku, visiskai neatsizvelgiama i gabenama kieki, o dar ir kiekiai "rekomenduojami" - prasilenkia su sveiku protu - kanapiu ir ju daliu mazas kiekis iki 5g, o va jau haso iki 0.25g.. tai ka tipo hasas 20 kartu ziauresnis???

Tuo tarpu broliai Latviai uz toki bajeri butu tik administracine bauda israse... Reikejo per Ryga keliaut...

PS. auginu mazamete dukryte, dirbu - charakterisitikos geros..
Dekoju, jei suteiktumet kokios info, ko galeciau tiketis..
suo uzuodzia viska tik kiek girdejau suns pyzdos gleiviu ar pusles -nepaima ar sisivelia uosle,dar ziauriau uzuodzia sernas,kai sedejau 17p mentas gyresi pagaves kameroj rukancius viena uz 0.5gr 6men i Siauliu izoliator pasiunte,kai sedi 2p ateina mentas ir kisa popiry tipo rasyk kaip buvo-nu kaip jie nori gali daryti psichologiny spaudima-ar apsimesti draugu,okai paleidzia po 2paru dalyvauja mentovskas paprastai advokatas ir reikia kruva popieriu pasirasyti-viska neigti ir menta traktuoti kaip priesa.db tau reikia advokato taisyti padety,tase su staff is second hand buvo,staff pakistas-uzmirstas-nors parodymu kaitaliojimas ne y gera,seiliu tikiuosi netyre?Ryga tik amdinistracine bauda-na nzn,06m vien uz alu mentes vos nenutempe kazkur?o sedejimo salygos Rygoj siaubas vandens iki keliu parasa vandeny,nebuvau pasakojo,tik Estijoj baudos administracines uz smulkme nuo 2003m regis kai Lt priesingai uz smulkme sugriestino O3m.sorry nieko negaliu padet teisiskai,nu tiesiog nebestovi ant Lt,po tokiu ziniu
Destination Goa
Rašyti atsakymą