Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

putejas rašė: juk lipdami balon nesitikime išlipti sausi, ar ne? :)
O kam lipt į ta bala? Galima bandyt ja peršokti, o prisemus batus gi nebutina toi baloi pradeti nardyti.
Niekam geriau nepasidarys jei vaidinsi kankini ir vietoi 1 metu gausi 3sedet. Kalejimas ne ta vieta kur reiketu gint savo isitikinimus.
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

GanjaGoblin, vartoji kanapes? Jei vartoji - vadinasi lipi į balą. Juk įstatymas jų net vartot neleidžia.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Tu sakai kad mes braidom po bala. O aš sakau, kad šokineju nuo kupsto ant kupsto. Jei kada nors man nepasiseks ir aš paslysiu viska darysiu, kad kuo greičiau iš tos balos išlipti ir išdžiuti.
Šita kelia per pelke aš pasirinkau pats ir suprantu kas man gresia, tik nesutinku, kad del savo pasirinkimo ir delto, kad kažkas mano jog šitas kelias netinkamas, turečiau joje pasilikt.
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

ar bala ar kupstas ar dar kas nors, palyginimai visi gražūs ir tinkantys :D baloj šliapia, kupstai padnoškes kiša ar paslysti nugriūni išsisuki koją ir panašiai. Žiūrėk, goblinėli :D jeigu ganja rūkai ir tau patinka ar ten manai, kad tai gerai tai juk nemesi visko vien dėl to, jog kiti sako, jog štai įstatymas draudžia arba tau ten liežuvio vėžys atsiras nuo to. rūkei ir rūkai toliau, bet faktas vienas, jeigu tu tai vartoji (eini į mišką nors žinai, kad ten vilkai/mentai/įstatymai) tai būk malonus ir stovėk už save susidūręs akis į akį su tuo vilku, o ne bėk lauk. Kam tuomet eit į ta mišką, lipt per tas balas ir kupstus, rūkyt tą ganją? Man tai atrodo kvaila. O gal aš kvailas? Vienu žodžiu yra taip: kiek žmonių tiek nuomonių.
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė nenoris »

uz vartojima pas mus tik administracine bauda-kurios nelabai ir isieskosi :D kas kita papuolus su smulkme-na nevisi mentai jau blogi,yra ir pucianciu ir net itin tolelantisku-deje pastarieji ex jie jau ex :D :D :D net kriminalistas karta mane paleido :] tokioj formoj su bongu-,bet uz smulkme kategoriski sowiet duchai-pasodinti ant parasos be bajero gali jie turi ex sowiet modeliu dar pabloginta sistema,o sedejimo salygos arestinej dar blogesnes pasidare-jau bomzatnike mano nebeduoda restorano meniu,tik kose-ir tik vienutej max 2paros galima ramiai mediduoti :/ perkels 15p bus X( pamirskit tada daktarus vaistus net mentovska advokata-jei veptelsit kanors ant mento -kokio Amsterdamo stilium,verciau buk nice artistu :D
saugotik save,gi niekas nuo tiurmos neapsaugotas
Destination Goa
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

putejas rašė: jeigu ganja rūkai ir tau patinka ar ten manai, kad tai gerai tai juk nemesi visko vien dėl to, jog kiti sako, jog štai įstatymas draudžia. rūkei ir rūkai toliau, bet faktas vienas, jeigu tu tai vartoji (eini į mišką nors žinai, kad ten vilkai/mentai/įstatymai) tai būk malonus ir stovėk už save susidūręs akis į akį su tuo vilku, o ne bėk lauk. Kam tuomet eit į ta mišką, lipt per tas balas ir kupstus, rūkyt tą ganją? Man tai atrodo kvaila.
Jei aš tave teisingai supratau, tai tu visiškai laisvai jautiesi: susisuki ir rukai betkur kur tau šauna i galva, vasara savo mergaites augini balkone visiems ant akiu, growboxas stovi nemaskuotas pas tave, kai mentai sustabdo ir klausia ko taip letai važiuoji, sakai: gi išvažiuodamas ipučiau jointuka. kas neaišku? ir t.t.
Man galvoi negerai....
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

Kad ir kaip gerbciau putejo 'gerus norus', bet musu valstybeleje nepastovetum su 'teisingu' poziuriu ;) o ganjagoblin teisus.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

kur dingo pries tai buves postas? :|?
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Barrel rašė:kur dingo pries tai buves postas? :|?

Mistika :D Nors gal ir gerai vistiek kažkokias nesamones raše :D Gerai einu --==::~~ Ramybes ir taikos :V:
Man galvoi negerai....
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raMa »

BK 259str. 2 dalis.(Neteisėtai įgijo, laikė ir gabeno nedidelį kiekį narkotinių bei psichotropinių medžiagų, neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti) keletas klausimų:
1. Kas gresia?
2. Kaip galima sumažinti bausmę?
3. Kiek užtrunka maždaug iki teismo viskas?
4. Ir apskritai ką jie tam ikiteisminiam tyrime tiria? (be tikslaus kiekio ir ar tai narkotikai...)
P.S. Ikiteisminis tyrimas vyko beveik 3 mėnesius.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

BK 259 straipsnis. Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti

2. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.
----------
1) Kas parašyta tas ir gresia. Ar nesupratau gal klausimo? Bausmė priklausys nuo tavo kriminalinės istorijos, nusižengimo "stambumo", tavo ginamųjų veiksmų ir t.t. Numatomą tikslią bausmę gali pasakyt nebent advokatas nes jis man rods turėtų kontaktuot su teisėju arba pats teisėjas.
2) Jei advokatas dirbs savo darbą tai tikimybė gaut mažesnę bausmę arba visai negaut didėja. Priklauso ir nuo tavo pačio veiksmų kol vyksta ikiteisminis tyrimas, kaip tu viską pateiksi protokoluose ir pan. Teismas mol paskui spręs.
3) Nežinau ar yra standartiniai terminai, tačiau priklauso nuo daugelio aplinkybių. Rašai, jog truko 3mėn. Vieniems 3, kitiems mėnuo, kitiems gali trukt ir pusmetį.
4) Renka įkalčius, pildo popierius, ruošiasi teismui, tąso tau nervus ir panašiai.
Neturim mes teisininkų, kad atsakyt tiksliau, nebent yr kas žino labai gerai viską 8/
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Gresia metadono programa :)
O jei rimciau -
jei neteistas gresia greiciausiai bauda;
galima prasyt apskritai atleidimo nuo baudz. atsakomybes pagal laidavimą.. Na - cia advokatas turėtų kažką sugalvot..
Man regis, kad netiria nieko daugiau, kaip kad tik ar yra THC bent kiek radinyje, ir koks radinio svoris. Zinoma, ikiteisminio tyrimo metu surašo liudininku parodymus, pirmines apklausos protokola...
Užtrukt gali labai įvairiai čia manau...
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Tyrime suraso ta visa pasaka kure paseki :D Pas tyreja tokiu dalyku reike klaust kada teismas...
vaikai nenarkokit vartotiku.
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė AstralProjection »

Spotless rašė:Skype irgi dabar SSL encodina. Jeigu history isjungsi, busi saugus.
Tik nesugalvokit per skype svarbių dalykų aptarinėt.
Skype pagal įstatymus yra laikoma telekomunikacijų bendrovė, o telekomunikacijų bendrovė PRIVALO duoti backdoor'ą spec tarnyboms. Be backdoor'o ji bus paprasčiausiai uždrausta.

Žinau ne vieną atvejį, kai susėmė tik per skype bendravusius asmenis.
Beje, vienas garsesnių būtų pats Henrikas ;)
Logiškai pagalvokit, jei jau skype ar tie patys garsieji cryptophone tikrai veiktų, taigi čia būtų atrištos rankos visiems niekšeliams, pradedant mašinvagiais ir baigiant bin ladenais ;)

Internete saugių protokolų ar programų nėra. Viskas priklauso nuo to, ant kiek įdomūs jūs esat Didžiajam Broliui ;)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jefridas »

Nesupratau. Ką jūs čia diskutuojate? Jūs gal dyleriai kažkokie ar kas? Tyliai rūkai sau, ir niekam netrugdai.. O dabar, šnekate, kaip paranoikai. Tai išeina - skype nesinaudoti, Interneto irgi vengti, mobilieji irgi nesaugu, viskas nesaugu.

Neik į gatvę, sėdėk namie, ir viskas bus gerai.

Tai, tokiu atvėju reiškias čia renkasi ne tik taikūs rastamanai, o ir paranoikai dyleriai kurie turi tūkstantį patarimų kaip apeiti įstatymus ir likti nepagautam. Tfu ant dylerių. Šūnys.
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė AstralProjection »

Jokie mes čia ne dyleriai, bet niekad nežinai kada didysis brolis sugalvos tavo log'us iš stalčiaus ištraukt.
Ir šiaip manau abydna būtų dėl pusgramio sėst, jei kažkam antpečių reikės.
Va elementari situacija: reikia pagauti prekeivį, nes nepadaryta mėnesio norma. Milicininkas žino, kad petras iš braškių gatvės mėgsta parūkyt. Pats petras jiems kaip ir neįdomus, bet per jį jie gali prisikast iki zenius, kuris be stogo dirba. Užpelenguoja petrą, susemia jį, ir tada pasiūlo tapt liūdytoju mainais į administracinę nuobaudą.
Vat ir sėdi petras dabar pats šūdo krūvoj, nors kaip ir nieko blogo nepadarė.

Nepamiršk, kad teisėsauga mėgsta smulkme užsiimt, nes pastaroji neturi brangių advokatų, kad išsisukt.
Kas saugosi pats, tam ir dievulis padeda.

O tikri dyleriai abejoju ar būtų tokie durni, ir sėdėtų tokiuose forumuose, ar juolabiau čia rašinėtų :)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jefridas »

Teisybės tavo žodžiuose yra. Gyvenimas toks - jeigu tyliai sau išsiaugini augalą ir tyliai sau jį rūkai, niekas net nežinos, kad tu jį auginį ir tu jį rūkai. O vat jeigu pasigirsi draugui, po to draugas pasigirs kitam draugui, po to bus gimtadienis ir tu išgelbėsi draugus, o po to atsiras dar draugas kuris irgi norėtų iš tavęs nusipirkti šiek tiek, draugiškai, tai tada jau galima nagrinėti tokį scenarijų kuri tu pasakei, kitais atvejais - tai negalioja.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Slow Stone »

Jefridas rašė:Nesupratau. Ką jūs čia diskutuojate? Jūs gal dyleriai kažkokie ar kas? Tyliai rūkai sau, ir niekam netrugdai.. O dabar, šnekate, kaip paranoikai.
Augintojas ar prekeivis, policininkas abu vienodai jama. Jeigu išdrįsti eit į tokius puslapius dalintis auginimo (jiems vienodai, kad asmeniniam naudojimui) patirtimi, tai paranoja ir šansai bėdoms auga kaip ant mielių.
Jefridai, gal čia, legaliam forume, legaliai rašinėti tau smagu, jauku ir saugu, bet herbariumo skiltis yra viena nesaugiausių vietų lietuviškam internete, sakysi ne?
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jefridas »

Slow Stone. Tam, kad "neauginti" paranojos ir sansu bedoms, reikia save saugoti. Kaip ir gyvenime, taip ir virtualiuose forumuose (kurie yra potencialus bedu sukelejai). Juk realybe tokia - realybeje zmogus nesaugantis saves (pateiksiu banaliai: ruko, geria, nesirupina sveikata, valgo bet ka) ir atrodo kaip zmogus nesaugantis saves, sukrioses. Jeigu tu seki kiekviena savo veiksma, tavo sansai iklimpti i kazkoki mesla zenkliai sumazeja (buna nebent taip, kad pats specialiai iklempi i suda nes zinai kad budamas sude galesi sau pasidaryti daugiau naudos ir sudo efektas bus menkas).

Yra puikus isradimas vardu PROXY. Pasidomek. Yra nemokamu, bet jie buna labai leti (kartais pavyksta surasti greita). O siaip kainuoja nedaug (uz 5-15$ rasi tikrai gera proxy) ir nebus bedu :) Galesi ramiausiai miegoti, nebus baisus jokie zali zmones.

Juk saugumas tiek nedaug kainuoja.. Kodel zmones juo nesinaudoja?
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Slow Stone »

Hmm, jo, proxy... Kada tai domėjaus, bet esu lėtokas su tom telekomunikacijom, tai neperkandau. Matyt, plug&play nesigavo, pasiklaust ko neradau, tai taip ir liko... Reiktų susiimt ir sutvarkyt tą reikalą.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Rašyti atsakymą