Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Jefridas rašė: Juk saugumas tiek nedaug kainuoja.. Kodel zmones juo nesinaudoja?
Ka tik aprekei žmogu už tai, kad jis patare neplepet ko nereikia per skype, o dabar jau siulai IP adresus slept ar kaip čia? Kodel viena paranoja yra kažkuom blogesne už kita?
Ir visi nagli keikt barygas kai patys augina :D Įdomu butu sužinoti iškur savo pirmus dumus emei? Tada tikriausiai ant ju nespjaudei :D
Taip sutinku didžioji dalis ju yra įpatingai bjaurus sutverimai, bet ne todel kad žole pardavineja.
Man galvoi negerai....
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jefridas »

GanjaGoblin, as kalbu aplamai apie sauguma. Proxy nera jokia paranojos apraiska, tai paprasciausias apsisaugojimas. Juk zmones prie bankomato veda savo PIN, kad niekas nematytu! Kodel kazkas turi zinoti kur as narsau, ka darau, su kuo sneku, apie ka sneku ir t.t. Tai nera paranojos apraiska, o paprasciausias saugumas.

Retai teko pirkti zole. Tiesiogiai esu pirkes vos kelis kartus.
Draugas dalinosi su manimi uz gera kompanija.
:) :) :)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Jefridas rašė: Proxy nera jokia paranojos apraiska, tai paprasciausias apsisaugojimas. :)
Kaip ir nekalbejimas to ko nereikia.
Jefridas rašė: Retai teko pirkti zole. Tiesiogiai esu pirkes vos kelis kartus.
Draugas dalinosi su manimi uz gera kompanija.
Kur as kažka nesenai girdejau? :|?
Jefridas rašė: jeigu pasigirsi draugui, po to draugas pasigirs kitam draugui, po to bus gimtadienis ir tu išgelbėsi draugus, o po to atsiras dar draugas kuris irgi norėtų:)
Nedaug tesiskiria :D
Man galvoi negerai....
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jefridas »

Perskaityk dar karta :)

Juk kalbu apie elementaru dalijimasi tarp DVIEJU draugu. Sita grandis uzsidare tarp DVIEJU zmoniu, be isimciu! Tegul dabar buna aiskiau :) Nebandyk gaudyti manes ant zodziu, as galvoju tai ka sakau.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Viskas labai gerai pas tave ir nieko aš negaudau, ne toks čia buvimo tikslas :)
Man tik įdomu kodel jei žmogus pasidalino su daugiau draugu pagal tave jau yra blogas.
Man galvoi negerai....
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

GanjaGoblin rašė:Viskas labai gerai pas tave ir nieko aš negaudau, ne toks čia buvimo tikslas :)
Man tik įdomu kodel jei žmogus pasidalino su daugiau draugu pagal tave jau yra blogas.
ne zmogus blogas, o galimos pasekmes :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jefridas »

Barrel malonu, kad prisijungei prie diskusijos.

Matai, GanjaGoblin, mano nuomone riba tarp prekybos ir dalijimosi yra labai trapi, ir toks faktorius kaip daugiau draugu, padidina tikimybe, kad dalijimasis taps prekyba. Juk nepamirskime, kiekvienas zmogus yra veikiamas godumo ir kitu psichologiniu faktoriu kurie ir lemia zmogaus elgesi. (Ju saknu (atsiradimo priezasciu) galbut nelieskime, cia atskira tema) Pagauni minti?
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė AstralProjection »

Jefridas rašė:Barrel malonu, kad prisijungei prie diskusijos.

Matai, GanjaGoblin, mano nuomone riba tarp prekybos ir dalijimosi yra labai trapi, ir toks faktorius kaip daugiau draugu, padidina tikimybe, kad dalijimasis taps prekyba. Juk nepamirskime, kiekvienas zmogus yra veikiamas godumo ir kitu psichologiniu faktoriu kurie ir lemia zmogaus elgesi. (Ju saknu (atsiradimo priezasciu) galbut nelieskime, čia atskira tema) Pagauni minti?
Va va, lengvi pinigai gali greitai galva susukt, ypač jaunesniam amžiui.
Net jei kam ir kyla tokių minčių, tai meskit iškart šalin, būsit sudoroti kaip žverelis piranijų tvenkinyje ;)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Jefridas rašė:Matai, GanjaGoblin, mano nuomone riba tarp prekybos ir dalijimosi yra labai trapi, ir toks faktorius kaip daugiau draugu, padidina tikimybe, kad dalijimasis taps prekyba.
Ir ka nematau nieko blogo(nekalbu apie verslininkus :) ) Jei mano draugo draugas augino, pirko seklas, naudojo elektra, rizikavo ir t.t., savaime aisku, kad jis visko neisdalins veltui, šitaip nebuna jokioje srityje.
Man galvoi negerai....
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Slow Stone »

augino, pirko seklas, naudojo elektra, rizikavo ir t.t., savaime aisku, kad jis visko neisdalins veltui.
Aišku, kad visko neišdalins, gi ir sau reik pasilikt :D Bet, jei dalinies, tai už tai pinigų neimi, jei imi, tai jau parduodi, jei parduodi - darai dar vieną nusikaltimą. Geriau vienu metu daryt kuo mažiau nusikaltimų...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Slow Stone rašė:darai dar vieną nusikaltimą. Geriau vienu metu daryt kuo mažiau nusikaltimų...
Geriau, blogiau, teisingiau tai tik savokos kurias visi supranta skirtingai. Jus galvokit ka norit, bet aš nesijaučiu kam nusikaltes(kalbu ne apie prekyba, o apie kažkoki Slow Stone mineta pirma nusikaltima)
Tiek to gerieji žmones kuris pasidalins su manim as busiu labai dekingas. Jums bus bonusas karmai, a man taip pat nes nereikes nusikaltimo daryt, turint reikalu juodojoi rinkoi. Kadangi nusimato nemažai laisvo laiko tai koks 10g butu pats tas. Gal ir privešt galetumet? :|? :D :D [:)]
Dar vienas klausimas jei kada ivyktu stebuklas ir ganja butu legalizuota. Ar žmogus ja pardavinedamas irgi butu niekšas? Ar niekšas esi tik tada kai valdžia sako jog tai nelegalu?? :?:
Man galvoi negerai....
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

GanjaGoblin rašė: Dar vienas klausimas jei kada ivyktu stebuklas ir ganja butu legalizuota.
kalbant apie stebuklus, manau 3-7 metu begyje turesime sau laisva kanape :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Slow Stone »

GanjaGoblin rašė:Ar niekšas esi tik tada kai valdžia sako jog tai nelegalu?? :?:
Nusikaltėlis yra nebūtinai niekšas, pvz. knygnešiai buvo nusikaltėliai, bet ar jie buvo niekšai?
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Slow Stone rašė:Nusikaltėlis yra nebūtinai niekšas
Bent jau del tiek sutariam :V:
Man galvoi negerai....
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

rusu valdziai jie buvo nieksai ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė isitaskes »

Tai galima daryt išvadą, kad su niekuo nesidalint :x: , sau vienas ramiai arba su keliais rimtais ir tikrais draugais, nes kitu atveju bus blogai.
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė UpInSmokas »

"Nusikaltėlis yra nebūtinai niekšas, pvz. knygnešiai buvo nusikaltėliai, bet ar jie buvo niekšai?"

barygos ir panasus i knygnesius nesa uzdrausta produkta kurio visi nori bet baryga ir bonusa darosi ir purskia ir dar velnias zino ka daro,nemanau kad knygnesiai sau bonusa dedavos ar knygas darydavo didesnem raidem kad maziau tilptu i puslapi. gal kas supras minti :|?
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

UpInSmokas rašė:knygas darydavo didesnem raidem kad maziau tilptu i puslapi.
Sitas geras! :D :D
Raides labiau isblukusias darydavo, kad ilgiau skaityt butu reikeje :)
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė AstralProjection »

Tinius rašė:
UpInSmokas rašė:knygas darydavo didesnem raidem kad maziau tilptu i puslapi.
Sitas geras! :D :D
Raides labiau isblukusias darydavo, kad ilgiau skaityt butu reikeje :)
Net balsu susižvengiau įsivaizdavęs situaciją "Pažėk, normali knyga, labai ilgai skaitosi, nu tokia sunkaus kalibro, vo raidės vos matosi.." "Jo, bet ple po to visą kitą diena akis skauda, niekur žiūrėt nesinori, nežinau nežinau..." :D
jah.rastafarai
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-12-10, 00:08
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jah.rastafarai »

Sveiki.
Vakar važiavau gerau papūtęs troleibusu namo, elektroninio bilieto taip ir nepapildžiau... pagavo kontrolė ir kaiptik buvau pamiršęs piniginę su dokumentais namie... nuvežė į policiją ir ten pagavo kad parūkęs... Nu aišku iškraustė visas kišenes ir rado 4g (buvo paslėpta striukės skylėje, net ten surado...) ir pradėjo knist protą kad aš baryga ir prisipažinčiau nes kitaip žopa... Kadangi ką turėjau buvau užsiauginęs pats tai sakiau kad PIRKAU. iškart klausinėjo iš ko ir panašiai... pasakiau buvau praeitą savaitgalį klube, ten siūlė ir nusipirkau ir liko... Klausė kas-neatsimenu, nes nepažystu. Lyg ir suveikė... Toliau vienas mentas pildo dokumentus, kitas ateina ir sako:
-Praeik čia..
nuėjau...
Uždarė duris, ir net nespėdamas sureaguot labai stipriai gavau iš kelio per krūtinę smūgį...
-Iš ko ėmei?
-Bl*t klube praeitą savaitę pasiūlė tai ir paemiau SAU...
Norėjo dar trenkt mačiau bet netrenkė... Prasėdėjau ten 2 valandas, pasirašiau ką reikėjo ir pranešimą kad poryt būčiau nuovadoje * kabinete. Kaip manot mane už tai pasodins? Kad neišvykčiau iš šalies popieriaus nepasirašinėjau, tiesiog gavau policijos pranešimą kad poryt atvykčiau į nuovadą
Rašyti atsakymą