Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Laisvamanis »

Tuoj man paranoją įvarysit ;/
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė krūmas »

bičas...

1. čia viskas priklauso nuo to ant kiek tu nedurnas ir ant kiek nedurnas dyleris. ir dar labai svarbu kad nesuklystum niekam(mano patarimas jog sugalvot vieną istorija ir ja visada naudot iki ikiteisminio o kai viskas pasibiagia tada gali kam nori pasakot kaip viskas buvo istiesu. cia tam kad nesusimaisytum).
2. šlapimo spėju neėmė, jo?
3. o pirštų anspaudus irgi neėmė?
4. kaip kalbėjot per tel? skambutis/sms? tiesiogiai kalbėjot apie pirkimą, apie žolė, kiekį? manau kad prasitarei apie pirkima(pvz.: labas.turi pardavimui? man biškį reikia.) nes kitaip negalėjo čiupt mentai
5. kas surašyta protokole? sakei kad pirkai? sakei ką pirkai? sakei kiek pirkai? sakei kad davei atligį už prekę?
6. kur susitikot su tuo biču? pas jį ar viešoj vietoj?
7. ar sakei kad tas bičas pardavinėja ar jog tu rūkai?

atsakyk kuo greičiau ir padėsiu kiek galėsiu


edit: dabar svarbiausia nuo to kas protokole surašyta ir ką kalbėjot su biču telefu.
šiaip protokolą galima mėgint perrašyt jeigu būtų visai riesta. bet tada skaitytūsi jog melavai praitą kartą protokole.
o dėl pokalbio galima įrodyti jog tai buvo sarkastiškas pokalbis ir visa tai tik nesusipratimas. nors dar aš žinau ką jus per tel kalbėjot tai laukiu tavo atsakymo


viskas priklauso nuo to ar tu įstengsi viską švariai rimtai įrodyti teisme nes teismas bus normalus o ne šiaip kad nueisi pas teisėję į kabinetą ir paleis po 15 minučių
:V:
tymbarkas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-03-08, 13:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tymbarkas »

as tau asmenine zinute parasiau su visa info:)
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smetona »

Citata rašė:atsakyk kuo greičiau ir padėsiu kiek galėsiu
pagarba ;)
Ability is nothing without opportunity.
HighAgain
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-03-25, 06:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė HighAgain »

Skaičiau ir kažkodėl "užkliuvo" man tie nesiderinantys ES teisės aktai su LT įstatymais dėl medicininės paskirties marihuanos. Gal kas turint informacijos, kokiomis sąlygomis, pagal ES, galima vartoti tokias med. priemones? Vartoti, gabenti ar auginti? Tam turbūt taip pat reikia gydytojo išduotos pažymos? Ir įdomu ar pažymoje turi būti nurodyta marihuana kaip vaistas ar užtenka diagnozės, o vaistai - tavo asmeninis reikalas? Klausiu dėl to, kad (nežinau kaip Olandijoje), bet tarkime, JAV kaikuriose valstijose tam tikros žolės rūšys pardavinėjamos tipo "MMJ" - Medical Marijuana ir visiškai be jokių problemų jie siunčia.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Tai ne vien US, bet ir Kanadoje daktarai išrašo receptukus ir nuėjęs į vaistinę nusiperki ko tau ten reik sativos indikos. Asmeniškai taip tikslingai nesidomėjau kas liečia Europą, tačiau man atrodo, kad Europoje medicininis ganjos vartojimas taip pat uždraustas. Jau tai aišku vien dėl JT priimtos rezoliucijos. Pažiūrėkit į kur nugrūdo kanapes. Į pirmą sąrašą, o tame sąraše surašyta kas draudžiama vartoti med. tikslams.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smoking Barrels »

grybauji, seni :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
erikiokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2008-10-07, 16:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė erikiokas »

Esu girdėjęs ,kad išrašoma po chemo terapijos, pykinimą sumažina ar panašiai.
ka dievas sukure to mentai neatims ;)
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė krūmas »

erikiokas rašė:Esu girdėjęs ,kad išrašoma po chemo terapijos, pykinimą sumažina ar panašiai.
manau, kad meluoji. nebent mokslas tobulėja ir nauojovių nežinau.
:V:
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PoH »

barzas rašė:Siata man sake vina mergiote jos motina anyksciu vaistinei dirba ir buvo klausus ar imanoma kanapiu vaistinei gaut,sake kad atveza pagal recepta,tai prases jos kad issiaiskintu nuo kokiu lygu ir kokie daktarai receptus israso,kai tiklsiai suzinosiu pranesiu, nes pats tada bandysiu issirasyt čia lietuvoj recepta,nes uk man buvo israse ji bet čia UK receptai negalioja,ten israse nuo alergijos ir raumenu skausmam gydyti
Jo jo, sapnuose tau israsys recepta ir camelios vaistinej pasimsi WW :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Lietuvoj tai tikrai neimanoma tai.
I'm a junglistic man.
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GF-Z »

Dabar chebra gerai parūkykit ir pagalvokit GILIAI apie viską kas čia dedasi...

Tai reikia keisti. Reikia pradėt tą nelemtą karą ir duot smūgį atgal, kodėl mus gali spausti, varyti paranoja, pastovią įtampą, BK straipsnius, kpz, lukiškės, tūkstantinės baudos??? O MES JIEM NEGALIM NIEKO!!! TIK PASAKYT KIEK AUGALŲ AUGINI IR KAD SAVOM REIKMEM - TAI GERIAUSIA KA GALIMA PASAKYTI, JEIGU TAVIM DAR PATIKES IR ISSIMAZINT SUGEBESI... Tai apsurdas, 0 demokratijos. Reikia šokiruot visa visuomene, kad tai patektu i laikrascius, kad auginantys zmones butu semiami vienas po kito, ne del to, kad kazkam babkiu uzdirbti, bet del to, kad pasiaukoti ir pradeti keisti isisenejusia puvancia sistema, kuri atima laisve BUTENT IS TOKIU ZMONIU, KURIE NORI JAUSTIS LAISVAI.. Tai esame mes visi, tie kurie supranta, kad pasaulis gali buti spalvingesnis, ivairesnis, IDOMESNIS ir galiausiai: DAUG PRASMINGESNIS UZ TA: dirbk, pirk, mirk.... Kad ir viduje, bet tai gali pakeisti ateities kartas... O dabar mes esame spaudziami, veikiami visokio slamsto ir negalime nieko pries tai padaryti, nes is musu visą gyvastį išspaudžia, visą norą gyventi ir kovoti, o po to dar apkaltina nelegaliu narkotinės medžiagos "tariamai": kanapės ir marihuanos.... Nu išgirstant tokius žodžius noris paimt tą redakciją ir išsprogdint na... Nes tokio bukumo nesu matęs, atrodo, kad aš būdamas 15 metų protingiau kalbėjau... Apgailėtina tiesiog, kai supranti apie šį dalyką tiek, o kiti nesupranta nieko ir daro tokias isvadas, kurios turi toki pati lygi kaip musu suvokimas apie :x: . T.y. jie visiskai teisus galvodami, kad tai narkotine medziaga, vos ne heroinas, turinti belekokia zala organizmui, tiesus kelias i sizofrenija ir t.t. O KODEL I SIZOFRENIJA??? Pagalvokit... Nes pastovi itampa, itampa, tu atsipalaiduoji su MJ tik tuomet, kai zinai, kad esi 100proc. saugus. O kiek zmoniu pastoviai rukantys, auginantys turi iveikti spaudimo iš aplinkos???

Pagavokit runkelio situaciją... Man graudu žiūrėti, kaip visai kitą augalą priskiria prie kanapių... Man graudu žiūrėti, kokia ten ekspertizė atliekama... Visa tai ir veda į tą šizofreniją, nes žmogus matantis nesamonę, negalintis jos pakeisti, pradeda vis labiau kovoti su tuo, jeigu laiku nepabėgi - gauni paranoja, paranoja vystosi -> prasideda psichiniai sutrikimai, pirmoji stadija... Po to seka ir paskutine stadija, kai zmogui sakutes buna... Vat esme tame, kad tie 100 antidepresantu rusiu, tai grynu gryniausios babkes daromos... Ir suprantat, dziaugsmas sirdy atsiranda supratus, kad esi ne tokia pati žiurkė.. Ir nori tokių daugiau sutikt žmonių ir su jais kažką bendro statyt. :)

Galu gale, visi turintys šio tikėjimo, galime pradėt kurti...??? Juk neveltui rhastafariai medituoja ir rūko, nes jie kuria savo aplinką tokią, kokią jinai turėtų būti teisinga... :)
Kodėl mes negalim??? Mūsų gretos juk didėja...
Jau yra tas skaičius, kai galima pradėt kažką veikt... Lietuvą - kaimas...
Tereikia protingų išsilavinusių žmonių, kuriuos visuomenė nežiūrėtų kaip į narkomanus ir pradėtų spaudimą atgal... Kadangi sistema puikiai suvokia, ko mes siekiame, nes visa tai padaryta tam, kad klestetu milijardieriai, kuriu dauguma susije su tuo... :) vat ir viskas...

Galu gale, putejau, drebk jau paskutini ką žinai giliai teisingo apie :x: , jeigu jau niekas nebepadėtų, tiesiog toki freestyle'ą tekst ant visos sitos sistemos.. ir tai bus pirmas zingsnis.. :)
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Nu, GF-Z - tavo mintys gan 'paskridę', sakyčiau - kiek padrikos..
Bet esmė - aiški.. Bandyt kovot prieš nusistačiusią nuomonę visuomenėje..
Tam reikia entuziastų grupę suburt - ir iš nemažai žmonių, nes kovot prieš valstybės finansuojamą propagandos mašiną dviems ar trims asmenims beveik neįmanoma..
Ir mano manymu reiktų ne tik pasvaigt forume, bet padaryt realius susitikimus, kur būtų sudarinėjami tikslai, vykdymo planai, konkreti kiekvieno atsakomybė veikloje ir pan. (galbūt net demokratiškas balsavimas dėl iškilusių klausimų).
Žinau, kad yra asmenų, kurie yra dėl to kažką darę, bet kažkaip neteko girdėt, kad viskas rimčiau iškiltų viešumon - nejaugi dar neatsirado nei vieno, kuris kovotų už savo idėjas, ir už savo(visų mūsų) tiesą iki pat galo?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

Balandžio 20d 420 reikia mastyt kažka gal koki mitinga ar kažka nesvarbu kokiam mieste vyktu atlėčiau sudalyvaut butinai !!
PsYchotherapist
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė krūmas »

GF-Z labai padrika nes jis nori pažaisti su skaitytojo jausmais - puiku :D

yra tikrai tų kurie kovota apskritai prieš sistemą ir jos galima pavadinti netoleruoja.
tikrai yra. jų buvo ne tiek ir daug bet plečiamės.

aš pats nekenčiu visos Supuvusios sitemos. jau daug metų jos nemogstu. ir vis tolyn bėgu nuo jos.
dabar aš jau toli nuo jos. man nieks nieko neknisa. o jei reikės galėsiu ir prisijungt prie bendruomenės kaimelio ir ten gyvent su nuostabiais protingais įdomiais žmonėmis ir gyventi savo bendra gyvenima ten
:V:
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Laisvamanis »

Tol kol nevyksta jokie susibūrimai, kiekvienas gali savo jėgomis plėsti žmonių pažiūras.
Aš asmeniškai įtikinau savo tėvus, nemažai draugų ir pažystamų, kurie buvo nusistatę prieš Mj, kad tai nėra toks blogis kaip šnekama. Sakoma vienas lauke ne karys - netiesa. Vienas žmogus, panorėjęs gali, savo ideologija užkrėsti kitus. Taigi nevilkinsiu tos pačios minties, nes ji ir taip aiški. Dar sakoma "Lašas po lašo ir akmenį pratašo"...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

Pagavokit runkelio situaciją... :) wtf
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė krūmas »

runkelis rašė:Pagavokit runkelio situaciją... :) wtf
manau sumaišė tu pūtėju ; - )
:V:
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Trumpai papasakoju, ką šiandien teko patirti apeliaciniame teisme;
buvau nuteistas apygardos teisme 13750 Lt bauda, už tai, kad parsivežiau iš Olandijos 0,8g skanko, ir 1,5g haso; (Inkriminuotos dvi veikos - įgijimas, gabenimas, neturint tikslo platinti, ir narkotinių medžiagų kontrabanda(numatyta sankcija tik nuo 3 iki 10 metų))

Apeliavau į tai, kad skiriant bausmes jos subendrintos buvo tik dalinai, o ne visiškai(idealioji nusikalstamų veikų sutaptis), ir kad nebuvo išskaiciuotos dvi sulaikymo dienos iš baudos sumos.
Ir kad nors ir šį atvejį palaikė išimtiniu, ir vietoj įstatyme numatytos bausmės skyrė švelnesnę bausmę(baudą), ji vistiek neatitinka teisingumo principo.

Kadangi žinojau, kad bausmės pasunkint man jau nebegali, nutariau drąsiau pareikšti savo nuomonę.
Pirma apeliavau į tai, kad kanapė- anoks čia narkotikas.
Ištrauka iš mano pasisakymo: (sunkiai jį vakar rašiau, nes buvo 420tadienis :)
"Mano manymu pirminės instancijos teismo skirtos bausmės (baudos) dydis neadekvatus padarytos veikos pavojingumui, todėl prašau atkreipti dėmesį į šias aplinkybes:
Pažymėtina, jog kanapės yra kontraversiškiausiai vertinama narkotinė medžiaga, kaip subjektas dėl jos legalizavimo ar dekriminalizavimo, apeliuojant į menkai daromą neigiamą poveikį sveikatai, socialinei santvarkai, ar priklausomybės nuo šios medžiagos klausimu. Kadangi Lietuvoje nelegalios narkotinės medžiagos nėra klasifikuojamos, tenka vadovautis turima įstatymine baze, kurioje tiek labai žalingi narkotikai, tiek tie, turintys menkesnį neigiamą poveikį yra traktuojami vienodai, tačiau pažymėtina, jog šalyse, kur narkotinės medžiagos yra klasifikuojamos, kanapės patenka tarp mažiausiai pavojingų substancijų, už kurias taikomos mažiausios baudžiamosios sankcijos"

ties šita vieta mane nutraukė teisėja, ir pareiškė, kad aš čia ne tam, kad jiems skaityčiau paskaitas!
Norėjau pabaigti visą tekstą, kuriame dėsčiau, kad didesnė dalis visų europos šalių išskiria kanapes, kaip mažiau pavojingą substanciją.
Tekstas turėjo skambėti taip:
"tarp Europos varstybių didesnėje dalyje kanapės yra vienaip ar kitaip įstatymiškai išskirtos iš kitų narkotinių medžiagų. Ši informacija laisvai pasiekiama oficialioje Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro interneto svetainėje. (Adresas - http://www.emcdda.europa.eu/html.cfm/index5769EN.html)."
norėjosi jiems įteigti, kad ne tik olandija mažesnes bausmes taiko..

Po mano nutraukimo, aš tęsiau, tik paminėdamas, "Taigi prašau teismo atsižvelgti į faktą, jog kanapės, kaip narkotikas yra plačiai vertinamos ir laikytinos, mažesnio, nei dauguma kitų nelegalių narkotikų pavojingumo lygio;"

Dar suminėjau įvairių "pliusų" savo naudai, kaip pvz "Nusikaltimo motyvai, bei kilmė rodo, jog jis padarytas ne iš savanaudiškų paskatų, pelno, ar žalos siekimo, o kaip buvo paminėta pirminės instancijos teismo išvadoje – iš neapgalvoto lengvabūdiškumo, kuris traktuotinas, kaip neatsargumo forma", bei kitokių su konkrečiai mano byla susijusių niuansų, kurių nevardinsiu..

Po teismo pavyko pasikalbėti tiek su paskirtu advokatu, kurį išvydau 5 minutės iki teismo, tiek su prokuroru, kuris labai nieko neigiamo iš esmės neišsakė..
Abu teigė, kad jei taip būčiau pakalbėjęs pirminiame teisme, man būtų be abejonės skirta nuo 3 metų uždarymo; Prokuroras paskakė man - "žinau gi, kad nieko baisaus čia ta žolė, bet ka darysi - tokie jau čia įstatymai.."
Nes teisėjai tai pasirodė tokiais akmeniniais sovietiniais veidais, ir nepanašu, kad jiems rūpi, kas ta kanapė, o rūpi tik valdžios surašyti kvaili įstatymai - jie temato juoda, arba balta..

Nežinau ar su savo pozicija dabar situaciją pasigerinau, ar pasibloginau, bus matyt jau už savaitės; Laukiu nuosprendžio.
idigo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2011-01-10, 14:28
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė idigo »

Tinius rašė:(numatyta sankcija tik nuo 3 iki 10 metų))
Kas nors žmogų užmuša ir tai mažiau gauna,piderastas mergaite išprievartavo ir penkis metus tegavo,čia pz yra 8|
Rašyti atsakymą