Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

manau abu esame nukenteje panasiai.gausi moketi skirta bauda.abejoju kad bauda sumazins.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Uz tas dvi paras turetu nuimt 400lt mazdaug.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Legalus rašė:Uz tas dvi paras turetu nuimt 400lt mazdaug.
Viena para = 2MGL;
Ir dėl bausmių apėmimo dar 20MGL bus "išlošta".. :)

tai iš 13750 turėtų 11000 likt minimum.. Tikiuosi šiaip dar pamažins cholchozu juristai tie :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Panašiai man irgi atrodo bus su savo vepezojimais už gamtą, bet tegul pašvilpia rūron. Aš ir mes teisūs ir taškas.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Tai ka tu islostum jai istirtu tuos thc %? Manau nieko :idea:
vaikai nenarkokit vartotiku.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Nevirsytu 0,2 thc? Pas mane lapuose buvo rade 1% Tai kad ir mazi augalai lyties neparode juose bus daugiau nei 0,2%
vaikai nenarkokit vartotiku.
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

vat mano irgi panasi situacija - teismo sprendimas isigaliojes, jau turetu tuoj kazkur mano zolike sukurent..
Ar yra 0,2% THC netirta.. Bet vat ar dabar kasacija padavus ja jau teismas priimtu - tipo kodel ankstesnes instancijos teisme nesiaiskinai, ar yra tie 0,2%.. O Europos teismu net nereikia.. Turiu byla, kur pagavo bachuriuka su 3g, darant ekspertize visa zole panaudojo tyrimams, o THC kiekio nenustate... Tai advokato buvo palankstyta, kad sveikatos apsaugos ministro nurodymuose kanapes turimos omeny narkotines, t.y. tos, kurios zaloja sveikata, o narkotines tik tos, kurios virs 0,2%..(jei domina, galiu visa teksta atrast). Ir lietuviskas teisejas nutrauke byla, ir isteisino ta bachuriuka...

Idomu, ar tie "Ekspertizes uzdaviniai" cia kazkaip official galiojantys, ar tik kaip kokia ekspertizes rekomendacija...?

Cia beveik betkada sausas gali islipt taip iseina, jei tik ekspertize THC kiekio nenustate.. Bijau, kad kazkoks tipo "apsaugos" mechanizmas numatytas tokiems atvejams..
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Samdash »

Na, Lietuvoje net pluoštinę kanapę be leidimo auginti yra draudžiama, ne taip, kaip visoje ES, tad sausas neišliptum niekaip, tik tai, kad su "pluoštine" gali išsisukt su bauda. Nors abejoju, kad neviršys 0,2.
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Stai:
Cia sprendimas atnaujinti tyrimą, bet pirmo tyrimo metu buvo sunaudota visa medziaga, tai nebebuvo ko ir tirti..

SORRY, patingejau resize'int.

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ReikSuskaupt »

Sveiki, nesinorejo kurt naujos temos, o paieskoj irgi nieko panasaus neradau (jei vis tik tokia tema yra, tai numeskit linka), tad tikiuosi nepyksit, jei paklausiu cia. Taigi yra taip: karta man paskambino nezinomas numeris, atsiliepiau, nieko nesake ir iskart padejo, tai bandziau rasyt sms ir klaust, kieno numeris, bet atejo zinute "Si kryptis nepasiekiama. Destination is barred". Pagalvojau, kad gali but paprastas "laidinis" telefonas, nes tada specialiai parasiau sau i laidini tel. sms ir atejo ta pati zinute apie krypties nepasiekiamuma, bet to numerio pradzia 8698..., tai atrodo, kad mobilus ar dar kazkoks, nezinau. Bandziau skambint, bet sako "sujungimas negalimas, prasome patikrinti numeri". Buvau ir google suvedes ta nr., bet nieko nerado. Tai draugas, kuris zino atveju apie pasiklausymus, prigasdino, kad mano numeri seka, nors as nei stumdau, nei ruosiuosi tai daryt. Taigi klausimas, ar realus toks variantas, ar mes cia tiesiog per daug paranojinam? Kokie buna pozymiai, kai seka numeri? Kazkas sake, kad kalbant girdisi kazkokie traskejimai, o to as nepastebejau. Aciu :|
oldfajerhend
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2010-05-23, 11:03
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė oldfajerhend »

Sako kalbant girdisi aidas seniau, dabar tai ką žinosi klauso ar ne. Kaip rodė per žinias lrytotv, virš 80 tūkst leidimų klausytis pokalbių duota, - maždaug kas 38 gyventojas yra sekamas.. Yra ir man skambinėję "sulaikytas" ar kažkaip, nei garso neišleidžia ir numetu. Dar prisibijau kažkodėl numerių su keliais vienodais (+376000;+37061111..). Patarimas: siunčiantis daiktus internetu (nebūtinai sėklas ir t.t.) nerašykit telefono numerio tikro. Bėje nereikia būti tiek paranojiškiems, pakeli išsiaiškini pažįstamas ar ne/numeti ir ignoruoji:)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

ziurint nuo tavo ragelio ip.....rageli irgi reikia salint,!i ha ha paranoja :::) :D :D :D gaila butu brangu rageli parduot puse kainos :)o dabar ta reklama siulo tokius sustrus modelius...ip phone nokia.... :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
herselis
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-05-13, 09:28
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė herselis »

ReikSuskaupt rašė:Sveiki, nesinorejo kurt naujos temos, o paieskoj irgi nieko panasaus neradau (jei vis tik tokia tema yra, tai numeskit linka), tad tikiuosi nepyksit, jei paklausiu čia. Taigi yra taip: karta man paskambino nezinomas numeris, atsiliepiau, nieko nesake ir iskart padejo, tai bandziau rasyt sms ir klaust, kieno numeris, bet atejo zinute "Si kryptis nepasiekiama. Destination is barred". Pagalvojau, kad gali but paprastas "laidinis" telefonas, nes tada specialiai parasiau sau i laidini tel. sms ir atejo ta pati zinute apie krypties nepasiekiamuma, bet to numerio pradzia 8698..., tai atrodo, kad mobilus ar dar kazkoks, nezinau. Bandziau skambint, bet sako "sujungimas negalimas, prasome patikrinti numeri". Buvau ir google suvedes ta nr., bet nieko nerado. Tai draugas, kuris zino atveju apie pasiklausymus, prigasdino, kad mano numeri seka, nors as nei stumdau, nei ruosiuosi tai daryt. Taigi klausimas, ar realus toks variantas, ar mes čia tiesiog per daug paranojinam? Kokie buna pozymiai, kai seka numeri? Kazkas sake, kad kalbant girdisi kazkokie traskejimai, o to as nepastebejau. ačiū :|
pries kelias dienas buvo ir man pns, pirma paskambino ir tylejo ,o veliau paskambino ir prisistate, ieva is bites :D
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė krūmas »

piliečiai. o ko jūs bijot jei nestumdot o tik rūkot? laikykit savo galva ant pečių ir glaiviu protu bent minimaliai saugokit save jei kas ką ir pareigūnai neturės jokių įtarimų.
bet jei seka ir norit pabėgt geriausia keist numerį kaip ir telefoną. pagal sim gali nustayti telefono imei kodą ir pagal tai gali nustayti esama vietą.
taip pat jei norti kad kiltų kuo mažiau įtarimų geriau laikyt ir seną ir naują tel on. tiesiog su senu nesinaudot.

ir plius galvokit logiškai kam jiem skambint ir nieko nekalbėt ir tada greit numest ragelį? kad suparajintų ir pagalvotų jog seka nr? NOT. aš šitais dalykais netikiu. ir jūs netikėkit.

turėkit galva ir net jei ir seks nieko nepeš. arba nesinaudokit telefonu kaip ir aš jau nuo seno nesinaudoju o jaučiuosiu dar puikiau nei būdamas su juo
:V:
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Manau, kad visi šitie aidai tikrai nesusiję su sekimu - jei jau seka, tai tikrai daro tai taip, kad nieko tu neįtartum.. Technologijų amžiuje gyvenam - jokių trikdžių tam, kad paklausyti jūsų pokalbio neturi ir negali atsirast;
Greičiausiai kai sekama yra tiesiog "nupumpuojama" skaitmeninė informacija ir pokalbis tiesiog įrašomas digital formate, tai atliekama kompuose pas mob. ryšio tiekėją - jokios sąsajos su triukšmu tikrai neturėtų būti. -aš netikiu, kad klausymasi galima suprast is pokalbio kokybes - tai greiciau atstumo nuo siustuvo, pacio tel. aparato problemos..
Kas del telefono, kuriuo atskambinus nepavyksta susisiekti - vienas is galimu atveju: yra tokie numeriai paskirti tik sukonektinimui is kitu operatoriu.. Pvz man kai skambina is kanados - tai man rodo vietini LT numeri - o juo atskambinus - susisiekti neimanoma.. Pvz kai is skaipo skambina - jokio nr nerodo..
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Paskutiniu metu tokiu buvo biski akistatu su policajais bet viskas baigesi gerai, kovo menesi masinoi sedejom paruke, atvaziavo patruliai iskrate rado maiseli tuscia isveze pridave draugai myzala as ne, ant dienu teismas buvo manes nekviete niekur, tai sausas islipsiu. Ant dienu cia stovim masinoi. su draugu, parukem sedim, acipalaidave, pist sviesos acisusuku o kurva vel mentai :D Nu gerai viskas kaip visada labas vakaras ka cia darom neleitinu daiktu turim? Rankas ant masinos dek ka turi :D Kratymas masinos, rado popieriukus, azartas sukyla jiem nori rast zalio xDD sako atiduok pats sakau ka atiduot? Nieko neturim, nieko nepadarem blogo ir t.t. i akis svietalioja ziuri ziuri o as visa diena atrukes taip gerai nu ir ka nieko, ant galo sakau tai nieko nepadarem blogo ten vartau vartau menta uzvarciau tas nebeturejo ka pasakyt ir paleido mus :D O krc pradzioi tik mentas priejo dar sako o koks gaivus kvapas cia nuo masinos nu pribahinta buvo konkrecei :D Tai va zinokit slapimo galit ir neduot kai paima ir itare pagal aplinkybes ten viska ziuret reike ir jaigu mentai nepateike itarimu nepasako zodziu visko tai jai neduosi myzalo ir poto pis prota kad acisakei blaivuma tikrintis kai esi itaremas tada gali sakyt kad nk tau nesake ir vsio ka jie :D Svarbiause nepasimest su jais kalbet, nieko nepripazinkit jai neturit jau o jai turit ir pamatot ismeskit iskarto bandytkit slept ar pan ir jai ras nesakykit kad jusu ir viska neikit, ir seip mentai jai kada sakys va cia pasakyk kaip kas buvo tau maziau klius tai netikekit jie padlos yra as dabar kekviena ju zingsni nutuokiu ir kai su jais bazarinu viska apgalvoju kad nefeilint.
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

O aš atvirkščiai visad sakiau ir sakysiu, kad jei sieji gyvenimą su ganja ar tiki jos nekaltumu ar nauda tai šiukštu jokiais būdais nereik slėpt, meluot, kad ne tavo, nerūkei ar dar ką. Viskas pagal situaciją, jei mašinoj mentai tave pelenguot bando dėl kvapo, bando stufo surast tai nepradėsi atviraut "ėė klausykit aš dar auginu". Tai kvaila, tačiau jei randa ką ar ką tiksliai žino tai jokios prasmės nėr ko slėpt ar neigt ko nors. Taip tik parodai savo silpnumą ir baimę prieš juos, prieš įstatymą ir visą sistemą ir nafik tada, galų gale išduodi savo požiūrį ar įsitikinimus. Na viskas priklauso nuo situacijos, kiekviena gi skirtinga.
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė krūmas »

Robertai. juk mus visuomenė išmokė klysti ir jei mes klystam turim už tai sumokėti šiuo atvėju metūzai kakaliūzai mus nori sužlugdyti tien todėl kad jie yra silpanaviai ir turi teise sakyti 'tu esi blogis nes rūkai marihuana'. grožis reikalauja kančių.... o tiesa? gyvybių? asmens laisvės apribojimų?

meluodami kakaliūzams parodom patys sau kokią puikią iškalbą turime. koki jie naivūs ir kvaili jei jie valdžios dalis o mes tik eilinis pilietis daug vargo matęs ir taip apmulkinam.
kam reikia jog tave prigautų? likusią gyvenimo dalį įtarinėtų? paranoja?


visi skirtingi ir viskas priklauso tik nuo situacijos. ne be reikalo sakoma kad visuomet aplinka kalta
:V:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Tai kam prisiduot save kad disponuoji zole kad cia tavo zole uz tai dar prikabins kanors o taip jai tik istirs slapima uz tai kad apsvaiges viesoi vietoi baudele ar ispejimas.. Reike suktis ir galvot ka daryt kad teisme nebutu irodymu ir viskas, o ne prisimt viska ir poto teisme nusiteist.
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Kas kaip moka tas taip šoka :)
Rašyti atsakymą