Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

Buvau ir as pas juos su draugeliu pakliuves, masinoj tik spejom uztraukt ir atvaziavo. Atejo ir sako cia reidas del nakrotiku, islipkit ir tt... ylipe i masina uzuode, kad katik parukyta ir is masinos issitrauke savo suny, tada tai galvoju nx.. Suo surado apie 1.25g , tai prisikviete dar kokius 4 ekipazus , viska sufotkine ir surase isveze duot myzalo, galvoju viskas cia pamysim parasysim kaip kas ir paleist, tai ne pareiske itarimus ir uzdare 2 parom. Bet jau viskas baigesi teismas pripazino kaltu del BK 259 staipsnio 2 dalies, skyre 11 MGL. Del to, kad slapime aptiko zoles, gavau pagal ATPK 44str. del psichotropiniu medziagu varojimo ir skyre 10 LT bauda.
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Glifas »

Tai taip iseina , kad nereik tu mentu bijot jai tik rukai :x:
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė molochas »

Anksciau tie mentai visai nebaisus budavo , kazkaip niekas nekalbedavo apie juos ir nieko apie bausmes nezinodavom , bludinedavom po miesta apsipute , kresdavom nesamones ir jokios baimes , tik paskutiniu metu viskas pasikeite .
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Tai rukanciu daugeja, tai ir babilonas aktyviau dirbt pradejo :)
I'm a junglistic man.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ReikSuskaupt »

Nezinau, is kur tamsta tokius skaicius istrauke, bet man atrodo, cia totali nesamone :) kiek reikia tu valstybes instituciju ir kokios jos turi but, kad imanoma butu tiek idarbint zmoniu? Gal cia kaip kitaicai fabrikuose? Is tikruju nenusimanau as labai apie tai, bet cia manau ir vaikui aisku. Jei ziuretume i skaicius, kurie pateikti cia: http://www.vtd.lt/index.php?-1031265441 , tai jie irodo, kad tamsta sneka nesamones. Pagal jus is kiekvieno dirbanciojo reiketu mokesciu paimt po 1000 litu vien biudzetininku algoms, o kur dar pensijos, pasalpos, svietimas, paprasti mokeciai ir visa kita? Visi cia basi butu :)
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė berzinis »

Beveik basi ir yra :D
Я тут присел, дунул и подумал..
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Slow Stone »

ReikSuskaupt rašė:Pagal jus is kiekvieno dirbanciojo reiketu mokesciu paimt po 1000 litu vien biudzetininku algoms, o kur dar pensijos, pasalpos, svietimas, paprasti mokeciai ir visa kita? Visi čia basi butu :)
Tai ir yra biudžeto deficitas.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Legalus rašė:, kovo menesi masinoi sedejom paruke, atvaziavo patruliai iskrate rado maiseli tuscia isveze pridave draugai myzala as ne, ant dienu teismas buvo,
Vienas nenuejo i teisma tai atsiunte laiska 200lt baudos :D kaip kitas nezinau.
vaikai nenarkokit vartotiku.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ReikSuskaupt »

Siaip mes cia visai jau ne i tema nugrybavom :) na bet jei jau sakot, kad vidutine alga 2000, tai man atrodo nereiketu minet visokiu slaugiu, valytoju, globos namu ir t.t, nes tokie zmones isvis centus uzdirba, o ju nemazai yra. Be to, deficitas ne del to susidaro, kad reikia valstybes tarnautojams algas moket, o daugiausiai del pelno, akcizo ir kitu mokesciu nepakankamo surinkimo. Gi algos jiems mokamos ne tiesiogiai is privataus sektoriaus darbotuoju algu, o is surinktu mokesciu. O didziaja dali ju tikrai ne jus sumokat, tai neverkit, kad jus cia smaugia ir po tukstanti kiekvienas turit atiduot tiems vargsams :) na siaip is esmes teisingai kalbat, bet va del to islaikymo tai nesutinku. Anyway, jei jau esat tokie nepatenkinti, kurkit savo verslus ar dar kaip nors pletokit privatu sektoriu, bus surinkta daugiau mokesciu, GAL mentai daugiau pinigu gaus ir nustos mus taip gaudyt :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Klausykit, o kas turėjo jau anksčiau arba gal daba turi reikalų su teisėsauga noriu paklausti. Ar ilgai narplioja jūsų bylą, tiria augalus ar rastą stufą? Jau 2 mėnesiai praėjo ir jie man nesugebėjo paskambinti ir toliau vest reikalų, dabar pats pradėjau domėtis. Na kiek gi galima? Ar jie ten rūko jas ir taip testuoja ar ką? Niek nesuprantu ką ten tiek tirti. Tuo labiau velniai marina badu mano kavamedžius X(
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

tuščiagalviai. tai čia viskas per daug ilgai. norėčiau greičiau, daug greičiau:)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Tau paišė už įrangą? Sakai kompetencijos trūkumas, gal gali apie tai plačiau? Ko jiems trūksta? Greit permečiau akimis ankstesnius pasisakymus tavo. galiu tik pasakyt jei tavo bylaj nenustatė ką privalėjo nustatyt, tuomet gali šakotis. Aš taip manau.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Vienu žodžiu jie tyčiojasi viešai ir kaip tik nori. Pats šiandien paskambinau kažkokiam tai viršininkui, sakau kovo gale mano kanapes atėmė, jau ilgai nieks neskambina, jokių žinių neduoda, noriu susižinot, sakau, kas mano tyrėja(s). Paklausė mano vardo pavardės, užsirašė tel. numerį ir sako "paskambinsiu aš tau" ir viskas tuo baigėsi. Kiek jam laiko reikia susižinot ir man pranešt kas tiria mano bylą? Duodu 24 valandas.
Maždaug suprantu, balaganas čia bilenkoks, nepamatuotas ir nesuvokiamas sveiko proto ribose. Aš net nesuvokiu kaip jie vienu metu gali žmogui sakyt, kad "mes tave kaltinam, kad disponavai kanapėmis be tikslo jas platinti ir su tikslu jas platinti" WTF? Čia kas, cirkas?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Cia gali buti itaremes tom veiklom, o teismas ale issiaiskina ka tu ten darei ir koki pritaikit straipsni, pas mane po cfl buvo viena kanape tai man nekabino jokio 262, cia del to kad muitines mentai ta tyrima vede tai iranga viska paliko tik geri susirinko ir tai dar lova pamirso patikrint kur dar maiselis lapu buvo :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė coffesin »

Sveiki. Iškilo man toks klausimas. Kur jūs žmonės susimaunat, kad prigauna jus auginant/laikant MJ? Neatsargiai telefonu kalbat gal? Ar šiaip kamnors ne tam prasitariat? Kol manęs dar nepagavo, norėčiau žinot, ko NEREIKIA daryt. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Bet Anglijoj tikriausiai ir sankcijos uz auginima nepalyginamai skiriasi nuo Lietuvos ? :) I geraja puse aisku :)
I'm a junglistic man.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

jau keletas metu kaip pakeista i b klase.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Nu anglijoi tai kitas reikalas ten su haso kamuoliuku kaip soksas dydziu ir su kastetu ciuva pagavo tai tik ispejima dave, kai lietuvoi jau pasodintu xz kiek metu :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
myweed
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011-04-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė myweed »

Pasipasakosiu ir as ;)
Prieš kokia pusę metų tūsinom lofte Vilniuj. Rapo tusas ir mes rukom kaseka, gal pora, kazhkur kurilkos kampe ;) Ir kažkas dar ruko. Nu ir wo! čiuvakas išvaizda neišsiskiriantis griebė kaseka iš rankų ir kamatinėt mus kur ėmėm ;) Atsimazint nepavyko ir po kokiu 20mim man mentas sako einam i lauka pasisnekesim kas ir kaip. Tik išlindus i lauką privažiavo masina, uždėjo antrankius ir išvežė.
Buvo linksma, tiksliau px ;) Nieko neturiu, tik mintys toli toli. Max 2 valandas apklausinėjo, kažką surašė ir paleido. Tik va buvo telefoną paėmę ir sugalvojo mamai pasukt. Telefonas buvęs mamos, tai pakėlė močiutę :) Ir telefonas gliucint pradėjo ;) Nepatinka man taip ;) Net baudos negavau. Tik tūsą supiso.
Be careful --==::~~
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

tai px, pažvengėt jaučiu su chebra ar viens pats ir tiek žinių, tik tiek, kad nervus bisk patąso tie žalialiemeniai
Rašyti atsakymą