Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Tau grestu bauda, arestas, namu arestas, laisves atemimas. :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
WeedmanLukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-05-13, 14:02
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WeedmanLukas »

Galima paklausti visų Ganjamenų bendraminčių? :bong: :D Kaip gauti receptą nedicininiei marijuanai? :x: Aš pučiu jau ilgą laiką ir norėčiau tai daryti legalei. --==::~~ Aš pučiu vien dėl nugaros skausmo ir laisvalaikio praleidimo .\ Manau daktaras neišrašytų vien dl nugaros skausmo. kokioms ligoms duodamas receptas? Laukiu atsakymų. :x: :x:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

Ne tu vienas to nori :) ir kas jai sužinosi kokioms ligoms? eisi galva daužyt ar tabaka rūkysi kilogramais ir paskui kanapėm gydisies vėžį?bullshit
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raisin »

Nuo kada Lietuvoje yra medicininės kanapės? Net su kažkokiu mistišku receptu nebūtų kur gauti, tai kaip čia gaunas? Paradoksas kažkoks, vadinasi net ir receptai neturėtų būti išrašomi, nebent patylomis rekomenduojama priemonė kaip vaistas.
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė z1z2z3z »

Apšvieskit kas gresia jeigu siunčiama keli gramai gėrio iš užsienio į Lietuvą ir randa paštas ?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

iki gyvos galvos..
PsYchotherapist
WeedmanLukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-05-13, 14:02
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WeedmanLukas »

Atsakymo nesulaukiau. .| Jug dabar šniūrais velkasi į ligonines dėl to recepto. 8/ Dabar laukiu normalaus atsakymo. :D :x:
WeedmanLukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-05-13, 14:02
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WeedmanLukas »

Galiu paklausti Jai mano draugas augintų pvz 6 augalus, kokia atsakomybė jo laukia? :!: :x:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

kaip jau sakė... iki gyvos galvos.... :D
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Temidė »

WeedmanLukas rašė:Atsakymo nesulaukiau. .| Jug dabar šniūrais velkasi į ligonines dėl to recepto. 8/ Dabar laukiu normalaus atsakymo. :D :x:
Sulaukei atsakymo. Lietuvoje kanapė yra nelegali, niekas neišrašinėja receptų medicininei kanapei.
Baltoji Varnele
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2012-05-06, 23:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Baltoji Varnele »

Tarkim as auginu 4 augaliukus. Nejaugi man iki gyvos galvos? Nes dabar tai jau prigazdinot
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Temidė »

Baltoji Varnele rašė:Tarkim as auginu 4 augaliukus. Nejaugi man iki gyvos galvos? Nes dabar tai jau prigazdinot
Nu iki gyvos galvos gal ne. :D Bet jei neklystu, gali ir 7 metams pasodint.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

7 metams... ziauru
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Vienas pazistamas neseniai uz tai kad vaziavo parukes ir turejo apie ciela ar kazkas tokio sumokejo mentam 4 gabalus kysi....Ziauru ant kiek mentai yra ispindeje. Bet aisku, butu nemokejes, butu taip isvartes babylonas kad butu gal ir atsisedes ciuvas.
I'm a junglistic man.
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė beržas »

jahmate rašė:sumokejo mentam 4 gabalus kysi....Ziauru ant kiek mentai yra ispindeje.
"Mentai" išpindėję tiek, kiek jūs leidžiat. Neduotumėt kyšių - nebūtų išpindėję. Taip kad nesiskųskit, turit tai ko esat nusipelnę.
Bloga jau nuo tokio idiotiško požiūrio - visa gerkle rėkiam kokie "mentai" kyšininkai, o kai sustabdo patys tuo kyšius kišam.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

as uz 1,8g hasiso.. 10,500 plius islaidos na pvz: atskridau tik pasirasyti 1000litu., o pasiskraidymu turejau 6x :) sumoje ta metaline pypke prigrusta hasiso gavosi vos neauksine,na bet paauksuota tai tikrai :) ,gaila neatsiemiau jos nors dar galiu atssimti,tai isireminciau ir ant sienos pakabinciau su uzrasu kiek ji verta :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

beržas rašė:
jahmate rašė:sumokejo mentam 4 gabalus kysi....Ziauru ant kiek mentai yra ispindeje.
"Mentai" išpindėję tiek, kiek jūs leidžiat. Neduotumėt kyšių - nebūtų išpindėję. Taip kad nesiskųskit, turit tai ko esat nusipelnę.
Bloga jau nuo tokio idiotiško požiūrio - visa gerkle rėkiam kokie "mentai" kyšininkai, o kai sustabdo patys tuo kyšius kišam.
Butu normalesni istatymai ganjos atzvilgiu niekas ir neduotu kysiu.
I'm a junglistic man.
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė equador »

Temidė rašė:
Baltoji Varnele rašė:Tarkim as auginu 4 augaliukus. Nejaugi man iki gyvos galvos? Nes dabar tai jau prigazdinot
Nu iki gyvos galvos gal ne. :D Bet jei neklystu, gali ir 7 metams pasodint.
8| kazkaip nlb tikisi man, uz 4 augalus........ uz zmogzudyste tiek gali gauti........ jus rimtai? 8|
Manhattan
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2007-09-27, 21:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manhattan »

Sveiki. Perskaičiaui visą tema :) Iškilo toks klausimas. Esu iš vieno Lietuvos miesto. Kaip ir visur daug kas parūko. Būna pas mus tokių bajerių. Kokį vakarą atvažiuoja pareigūnai iš didmesčio ir prapurto visą miestą. Išpurto mieste mašinas, kartais atsitiktines kartais ne, įsimeta kaukėti pas ką nors į namus (nežinau rodo pažymėjimus ar ne), pagauna rūkančius, surašo baudas. Aš nežinau jie čia kokias akcijas vykdo ar ką. Tarkim aš stoviu mieste, gali jie atvažiavę išprašyti mus iš mašinų, viską išpurtyti? Arba tuo labiau į namus mestis?

Įdėja tiems kas turi daug maišelių :) prisirinkit kokių monetų ir susidėkit į maišelius :D Kad nesioksiduotų, nerudytų ar dar ką :) Čia katik tokia įdėja šovė.
Saras
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2011-01-17, 13:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Saras »

taigi ryt teismas uz thc kraujyje :d wish me luck :D
Rašyti atsakymą