Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
poikla
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-02-24, 22:45
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė poikla »

Sveiki, prieš keletą dienų įvyko toks nesmagus reikalas - mane ir du draugus sulaikė pareigūnai. Situacija tokia: pas mane, septyniolikmetį (prašau per daug neteisti), rado apie 0,5g kanapių (dar neatlikta ekspertizė), visus tris nuvežė į nuovadą, po to darytis šlapimo testų. Pas visus rado kanapių. Kadangi daiktinių įrodymų rasta tik pas mane, apklausė taip pat tik mane. Mano istorija tokia: atsistiktinai sutikau žmogų, iš kurio seniau pirkdavau, tačiau dabar nebeturiu jokių jo kontatų, rūkiau vienas, prieš susitikdamas su draugais (abu pilnamečiai). Esmė tame, kad konfiskavo visų trijų telefonus, o ten yra ir nuotraukų, ir žinučių su barygomis, ir prašymų pagelbėti kitiems. Taip pat namuose darė kratą, kurios metu konfiskavo grinderį ir dvi pypkutes. Rado ir užsegamų maišelių..daug, bei sėklų, tačiau nieko iš jų nepaėmė. Taip pat iš namų paėmė dar vieną telefoną, kuriuo prieš pusmetį taip pat buvo bendraujama su barygomis, klausiama dėl pagalbos ir t.t. Be to, į tą telefoną visai neseniai esu gavęs sms, į kurias neatrašiau, bet turinys labai įtartinas: "kada gali ir už kiek eurų?" (įtariu pažinčių skelbimą su tyčia ar netyčia patalpintu mano numeriu). Turiu kelis klausimus:
1. Kas gresia su tokiais įkalčiais?
2. Kaip dar jie bandys surasti tikruosius platintojus?
3. Kokia tikimybė, kad tyrimo eigoje darys pakartotinį šlapimo testą (kolkas nerūkau)?
4. Svarbiausia. Ar įmanoma, kad pripaišytų platinimą (žinutės, maišiukai..)?
Ačiū už sugaištą laiką ir atsakymus.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Šaunuolis, gerus parodymus davei ir rišlų bei aiškų postą sukurpei.

1. Gręsia nuo ATPK ~ keli šimtai iki BK ~1000 lt
2. Manau įsisaugos platintojų numerius ir naudos tolimesniuose tyrimuose
3. Gali visko būti, bet tai nieko nekeičia. Bauda už vartojimą vaikiška. Sakyk, kad rūkei Olandijoj savaitgalį arba Čekijoj.
4. Čia barzo reik klaust. Negerai skamba tas "prašymas padėti kitiems", gali tuos "kitus" paklausinėti, bet neabejoju, kad tie "kiti" apsimes, kad nesupranta apie ką kalba eina. Šiaip čia greičiausiai bus kažkokie netiesioginiai įrodymai, kurių nepakaks pripaišyt platinimui.

Blem mentai išvis nagli - už pusgramį kratą daro. WTF???
Papasakok apie sulaikymo aplinkybes. Ką veikėt, kur ėjot, kaip atrodėt apsirengę, kuriam mieste ir kurioj vietoj sustabdė, kokia dingstimi pakalbino. Bus naudos kitiems, kad žinotų, ko nedaryti
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

kratai darant mentai pateike kokius popierius,ar isibrove?gal dar ir tarnybiny suny atsivede?
ganja uber alles
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kasiakas »

Anonymous rašė:Na mašina tai tikrai ne pirmos jaunystės mazdutė iš išorės nekaip atrodanti, bet techniškai tvarkinga. Vairuotojas padarė labai grubų nusižengimą, tai užtai turbūt ir pasirodė įtartina. Radęs pas draugą pakelį mentas sakė, kad visi atrodom apsirūkę, nors buvo naktis, akių net nelabai ir matėsi. Dūmų saviningas buvo išgėręs. Neturėjom jokios atributikos, draugai paprastais laisvalaikio rūbais apsirengę, niekuo neišsiskiriantys, gal tik vairuotojas ilgais plaukais išsiskyrė. Pradėjo kratyt net nepažiūrėję į vidų normaliai, tiesiog vienas priėjo prie vairuotojo, kitas atidarė keleivio duris ir liepė išlipti. Aš tai ir buvau su kapišonu, nes tikrai šalta buvo. Draugelis prisipažino ir kur pirko ir kaip, na jis reive buvo prieš tai. Kai buvau pasiimt ragelio ir sakiau tyrėjai apie užsienį savaitgalį, tai sakė nuo rankų nuotepos parodys viską, na o kokie rezultatai bus tikrai nežinau...
Čia jie taip sugriežtėję ar kaip, pamenu pilna mašina važiavom pridaužę, užstouninę stop ženklą praleidom ir kaip tik mentai stovėjo. Galvoju viskas dabar bus, nes dar taršė nejuokingai MJ, bet jokių įtatimų ar kitų problemų, nusivedė į mašiną, surašė, paleido ir vsio :D.

P.S. nesu už vairavimą apsvaigus, senos jaunos dienos čia, kitoks mastymas
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Turbin100 »

o nuo kada pradeda eit terminas po pvz mano atveju http://www.infolex.lt/ta/103787:str44
čiupo rugpjūčio 23rd, o baudas susimokėjau tik spalį kokį (vilkino tiek laiko). tai dabar tie metai senaties, nuo kada? šiaip įdomu.
o pastebėjimas - Kaune suaktyvėję ties tuo reikalu, ne vieną nugirdau jau istoriją kaip matė, kad kažką krato išvis random, o draugus stabdė, nes ieško eurų padirbinėtojų ar kažko panašiai, gerai, kad spėjo kasių už džinsų įsikišt : ) per porą metų tiek supratau..dabar nei vežuos su savim, nei kažkur einu. svarbiausia weed is legal in my house : )
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė quNNcy »

Maziau reikia stresuot ir pergyventi,mus kazkada seniau buvo hatoj uzgaude,musu buvo 5-6 zmones nepamenu nes tai vyko senai,iskviete policija del muzikos,atvazevo jie ir draugo mociute juos ileido,mane pamate stovinti su bongu rankoje ir aplamai visi ten duze buvome,pasiziurejo ir klausia ka mes rukom,sakau zole,daug turi? ne mazai liko,ant stalo dar pusgramis metes,na jie sako aisku ir kur gavot nesakysit,atsakymo sulauke kad ne,taigi aplamai prie saves drasiai gali turetis grama ir tai bus traktuojama kaip vartojimas savom reikmem,toliau kas liecia seklas nebijokite ir siuskites drasiai,del sito jie niekaip prisikabinti negali,pluostines kanapes pas mus legalios o seklu niekaip neimano istirti ar jos pluostines ar ne,nes seklose nera visiskai thc kas leistu nusatyti jog jos nera pluostines
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

pluoštinės legalios tik su sertifikatais. WW sertifikatą teiksi?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Sveiki,
Pagavo mane su ~0,5. Buvau su draugu masinoj, paprase islipt, istraukt visus daigtus. Rado piniginei. Isveze tik mane viena. nusipirkau ir uzsenieciu erasmus studentu. Buvo idetas stufas i popieriu. Su ausu krapstuku pamirke i kazkoki skysti, su juo nuvale visus pirstus. Nuveze padaryt slapimo. Pirma kart tokioj situacijoj. Kas grecia ? Ar labai turiu parintis? Nes labau bijau.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

Dirzas nuo tevo rankos.
Pora puslapiu atgal perversk ir tokiu paciu klausimu kaip tavo pilna.

Nerukyk - Nesiparink - Nebijok.
NNN (taisykle gaunasi)

Gali sakyti ,kad pardavimui nesei ir vaisinai visus kas tik pakeliui tave besutiko = Kaleimas
Gali sakyti ,kad pirma karta nusipirkai grynai savo vartojimui ir vartojei slaptai ,kad kiti patraukti nepaprasytu (del viso pikto) = Bauda

Bet kas ten tave ir tas aplinkybes zino ???????

Manau tau tiktu NNN
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

1200lt.
Bet...
Geriausia pasiimk koki sena advokata, nepaslaptis, pas mus gi visur korupcija ir pazintys. Geriau toki, kad seniau dirbes organuose, plius dar minimum 1000lt, tada advokatas net neis mentura, o tyrejai giliau ir nesigilins, kabins 259 antra. Tik buk atsargus, tie advokatai visi aferiugos konceni. Kaip ir musarai. Krc apipist gali, bet, kad ant babkiu skridai, tai faktas.
Pabandyk svetlananaidenko, jei is vln. Tik sakau, ziurek razvodo. %) Tusti kasos pajamu oprderiai ir t.t.
p.s. pamatysi kita pasaulio puse, susipazinsi su tokiais baisiais zmonem ir sistema, ko net neprimestum, kad yra. :D
Pilypas is kanapiu
Emerica
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-02-11, 14:23
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Emerica »

follow up:

260 stp 1 dalis

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kri ... ausmes.htm

Du bicai gavo liktinai. Mano sitaucija labai panasi. Kovo gale uzbaigs byla, ir tada kazkada teismas praneisu kaip seksis.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

"Kaltu dėl disponavimo narkotinėmis priemonėmis...'
"Nors už prekybą kvaišalais baudžiama tik... laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų"
nu ir dar pz*c. Keturis skaičius po kablelio net surašė :D čj, kad didesnis tas marihuanos kvaišalo kiekis atrodytų.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

Vargsas ciuvas . zona ne jam.
Uzuojauta...............
Ir visiems pamoka ateiciai.
Nebent kelis eurus noresit uzsidirbti.

Kodel straipsnyje 'Litai' pamineti?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
FF.
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-03-11, 19:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė FF. »

Sveiki, toks klausimas yra iskiles gal atsakysit :) Pazystamas iduotas mentams, turbut kad ale ruko ir is jo telefono gali buti parodytos keleta zinuciu, kuriuose minima apie pasiemima ir pagalba ir yra iskviestas i mentine. Idomiai cia turbut skamba viskas, bet tai ka gali klaust apie zinutes kurios is tel parodytos? :D Zmogus joks ne baryga ar ka, tiesiog retkarciais papucia ir viskas :D
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

musu miemtai visai pamiso jie db i bet koky skunda reaguoja save pervertine,nu bent pas mane tai del vieno skundo atleke,as tokio gyvenimo siaubo filme neregejau
ganja uber alles
apchy
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-03-19, 23:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė apchy »

Norejau paklausti ar gali but, kad gavus atsakymus ikiteisminio tyrimo tyreja apklausia ir galiausiai pasako, kad tavo organizme nebuvo rasta narkotiniu medziagu? Ar alus gali praskiest, kad testas nerodytu, pagrindiniam zmogui pareikstas itarimas del 259 1d, pas kitus abu "liudytojus" testai rodo, kad nerasta, pas itariamaji dar neaisku, bet panasu, kad bus tas pats. Realiai viskas keiciasi i gera puse ar cia kazkur suo pakastas?
apchy
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-03-19, 23:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė apchy »

Tai dabar gaunasi taip:
Pas itariamaji rastas stafo maiselis, kuris uzfiksuotas kaip daiktinis irodymas, tai dabar viskas priklauso nuo itariamojo testo rezultatu.
Idomu kokios pasekmes ir kokia atsakomybe is visa to isplauktu jei "randa" ir "neranda", plius jei neranda ar butu imanoma gaut bauda uz atpk 44 str.
apchy
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-03-19, 23:59
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė apchy »

Viskas aisku, o dbr uz ta bk ka praktika sako, kala bk ir viskas ar cia jau zaidimas?
Piktas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-06-28, 21:23
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Piktas »

Buvo rade pas mane masinoj siek tiek maziau nei g ir testas teigiamas. Tai gavau 44str. 1 ir 2 dali. Bauda administracine eina, 30eu is viso sumokejau.
Rašyti atsakymą