Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

xdeivix rašė: tai kiek suprantu is bk 259str 1d. jau neymanoma rasant skunda ir nesutinkant su byla,gauti atpk? Ir kiek apytiksliai cia gauciau baudos uz ta savo straipsni?
Na skusti visada imanoma, pasiziurek pats bylas Eteismuose kas liecia ratus, o baudos ivairios gali buti priklauso dar ir nuo tavo oficialiu pajamu i tai vislaika atsizvelge, uz si strapsni grese bauda ,arestas ( baudziamosios paros ) arba iki 2 metu laisves atemimo ( bet gali buti ir bausmes laiko atidejimas ( liktinumas )) jai pirma karta ir su tokiu mazu kiekiu kaip 0,2g kanapes ir pora ratu tikrai abejoju ar sodins, gal 1000 gal 1500 euru iklijuos gal maziau,gal daugiau . daug ten niuansu yra, nevisiems juk vienodas taiko, atsizvelge ir i pajamas ( oficialias ) ir i seiminyne padeti ir i harakteristika......pasiskaityk butent su panaseis kiekiais nuosprendzius tada pats pasidarysi tikslesni vaizda ( nes minejau kas liecia hemija manes nelabai domina ju nuosprendziai ir teisines vingrybes, kad ir toleruoja as ja, bet pats nei vartoju nei propoguoju).....
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Nu ką vyrai. Katik iš poskyrio. Pastabdė su geru derlium iš visur surinktu... kur čia įrodysi kad savo reikmėms. BK 260 2 dalį kabins. Poilsis garantuotas, tik neaišku kiek. Dienoraščių neupdatinsiu nes jau viskas išmesta arba konfiskuota. Labanaktis ilgam.
Pareigūnai klauso.
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė patarimas »

kauptukas rašė:Nu ką vyrai. Katik iš poskyrio. Pastabdė su geru derlium iš visur surinktu... kur čia įrodysi kad savo reikmėms. BK 260 2 dalį kabins. Poilsis garantuotas, tik neaišku kiek. Dienoraščių neupdatinsiu nes jau viskas išmesta arba konfiskuota. Labanaktis ilgam.
Atsitiktinai? Uzjauciu. :)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

na va, tik prieš kelias dienas šnekėjom apie automobilio būklės įtaką sprendimui daryti kratą. kokią auto vairavai?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė quNNcy »

Idomu koki kieki pas tave rado :/ o kad atsitiktinai as netikiu,zodziu valstybe kewra cia,daug kur ziurima pro pirstus i kanape,kitur legalu,o cia gerai isplautos smegenys zmonem kad tai baisus narkotikas ... pagalvojus net lenkuose ir tai legalu,vokieciai zada legalizuotis ir jei nemaisau anglai,na o lietuviai jei kazka galvos tai dar ilgai ilgai manau teks laukti,uzjauciu kauptuka,zmogus auginosi savo reikmem kad papust galetu,o cia pyst blet! su skuduru per veida.. lig butu kazkox narko dyleris
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ekko »

kauptukas rašė:Nu ką vyrai. Katik iš poskyrio. Pastabdė su geru derlium iš visur surinktu... kur čia įrodysi kad savo reikmėms. BK 260 2 dalį kabins. Poilsis garantuotas, tik neaišku kiek. Dienoraščių neupdatinsiu nes jau viskas išmesta arba konfiskuota. Labanaktis ilgam.
Nu ir naxui.. 8() Laikykis
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

kauptukas rašė:Nu ką vyrai. Katik iš poskyrio. Pastabdė su geru derlium iš visur surinktu... kur čia įrodysi kad savo reikmėms. BK 260 2 dalį kabins. Poilsis garantuotas, tik neaišku kiek. Dienoraščių neupdatinsiu nes jau viskas išmesta arba konfiskuota. Labanaktis ilgam.
Nesiparink anksciau laiko, nebent pas tau yra kazkokie yrodimai platinimui tada blogiau, bet jai nevirsija 2,5kg ( nes virs cia automatiskai LR BK 260str 3d net nereike mentam irodimu platinimo ), galima ir su 259str 1 dalim isvartyti, bet cia jau galvoti reike ir kad nerastu jokiu galu susijusiu su platinimu, bet tu parasei 2 dali jai netaiko be irodimu automatinio platinimo, reikalingi yrodimai...
juozeps
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-07-11, 21:13
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė juozeps »

Sveiki. Tai va, vienu zodziu. Su draugu sumastem parukyt, isviaziavom i lauka, susitikom su biciuku, pasiemem, kriminalistai uzmate ir ciupo mus. Palaike per nakti, ryte apklause ir t.t. Kratos metu pas mane rado seklas, kurias kaip tik gavau ta diena kai mus pagavo. 3 jau buvau apmerkes, likusias numetes i stalciu. Dar rado saluhos pilna slovika, svarstykles, ant kurios buvo zoles likuciu, utkiu. Klausimas toks: ko galiu tiketis? Labiausiai bijau del to, kad nepripaišytu kontrobandos, kad siunciaus tipo is uzsienio. Be to, is siuksliadezes paeme laiska, ant kurio buvo mano adresas ir draugo vardas ir pavarde. Uz seklas mokejau bitcoins. Apklausos metu neklause, ar is uzsienio ar ne. Dekui uz atsakymus bendraminciai ;)
Ganja Freedom
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2016-04-11, 01:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Ganja Freedom »

barzas rašė:
kauptukas rašė:Nu ką vyrai. Katik iš poskyrio. Pastabdė su geru derlium iš visur surinktu... kur čia įrodysi kad savo reikmėms. BK 260 2 dalį kabins. Poilsis garantuotas, tik neaišku kiek. Dienoraščių neupdatinsiu nes jau viskas išmesta arba konfiskuota. Labanaktis ilgam.
Nesiparink anksciau laiko, nebent pas tau yra kazkokie yrodimai platinimui tada blogiau, bet jai nevirsija 2,5kg ( nes virs cia automatiskai LR BK 260str 3d net nereike mentam irodimu platinimo ), galima ir su 259str 1 dalim isvartyti, bet cia jau galvoti reike ir kad nerastu jokiu galu susijusiu su platinimu, bet tu parasei 2 dali jai netaiko be irodimu automatinio platinimo, reikalingi yrodimai...
O kaip istikro su tais medziu ir t.t. priskaiciavimu? Cia ima svere viska su stiebais lapais viskuo?
Ganja Freedom
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2016-04-11, 01:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Ganja Freedom »

juozeps rašė:Sveiki. Tai va, vienu zodziu. Su draugu sumastem parukyt, isviaziavom i lauka, susitikom su biciuku, pasiemem, kriminalistai uzmate ir ciupo mus. Palaike per nakti, ryte apklause ir t.t. Kratos metu pas mane rado seklas, kurias kaip tik gavau ta diena kai mus pagavo. 3 jau buvau apmerkes, likusias numetes i stalciu. Dar rado saluhos pilna slovika, svarstykles, ant kurios buvo zoles likuciu, utkiu. Klausimas toks: ko galiu tiketis? Labiausiai bijau del to, kad nepripaišytu kontrobandos, kad siunciaus tipo is uzsienio. Be to, is siuksliadezes paeme laiska, ant kurio buvo mano adresas ir draugo vardas ir pavarde. Uz seklas mokejau bitcoins. Apklausos metu neklause, ar is uzsienio ar ne. Dekui uz atsakymus bendraminciai ;)
Ruket kaseka paime su kaseku ir padare krata?
juozeps
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-07-11, 21:13
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė juozeps »

Ganja Freedom rašė:
juozeps rašė:Sveiki. Tai va, vienu zodziu. Su draugu sumastem parukyt, isviaziavom i lauka, susitikom su biciuku, pasiemem, kriminalistai uzmate ir ciupo mus. Palaike per nakti, ryte apklause ir t.t. Kratos metu pas mane rado seklas, kurias kaip tik gavau ta diena kai mus pagavo. 3 jau buvau apmerkes, likusias numetes i stalciu. Dar rado saluhos pilna slovika, svarstykles, ant kurios buvo zoles likuciu, utkiu. Klausimas toks: ko galiu tiketis? Labiausiai bijau del to, kad nepripaišytu kontrobandos, kad siunciaus tipo is uzsienio. Be to, is siuksliadezes paeme laiska, ant kurio buvo mano adresas ir draugo vardas ir pavarde. Uz seklas mokejau bitcoins. Apklausos metu neklause, ar is uzsienio ar ne. Dekui uz atsakymus bendraminciai ;)
Ruket kaseka paime su kaseku ir padare krata?
Nuvarem i laiptine susisukt katik pasieme, ir atseke kriminalistai ciupo. Del to, kad rado tai px, del tu seklyciu man idomu :D
Ganja Freedom
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2016-04-11, 01:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Ganja Freedom »

juozeps rašė:
Ganja Freedom rašė:
juozeps rašė:Sveiki. Tai va, vienu zodziu. Su draugu sumastem parukyt, isviaziavom i lauka, susitikom su biciuku, pasiemem, kriminalistai uzmate ir ciupo mus. Palaike per nakti, ryte apklause ir t.t. Kratos metu pas mane rado seklas, kurias kaip tik gavau ta diena kai mus pagavo. 3 jau buvau apmerkes, likusias numetes i stalciu. Dar rado saluhos pilna slovika, svarstykles, ant kurios buvo zoles likuciu, utkiu. Klausimas toks: ko galiu tiketis? Labiausiai bijau del to, kad nepripaišytu kontrobandos, kad siunciaus tipo is uzsienio. Be to, is siuksliadezes paeme laiska, ant kurio buvo mano adresas ir draugo vardas ir pavarde. Uz seklas mokejau bitcoins. Apklausos metu neklause, ar is uzsienio ar ne. Dekui uz atsakymus bendraminciai ;)
Ruket kaseka paime su kaseku ir padare krata?
Nuvarem i laiptine susisukt katik pasieme, ir atseke kriminalistai ciupo. Del to, kad rado tai px, del tu seklyciu man idomu :D
As nezinau cia barzo reik laukt bet kad del dumu krata padare :o cia dabar jau ir taip buna del kaseko? pizda...man rodos pox tos seklytes,su jom pagauna zmones ispejima gauna tai cia nzn,man rodos del svarstykliu labiau sik o ne del seklu :D Apskritai nu gausi baudos gausi gal ten bausme kazkokia sudina bet bendrai tai burbulas man rodos su kilu dumu kai paima tada jau tema ka daryt o cia lengvai viskas..
Paskutinį kartą redagavo Ganja Freedom 2016-07-11, 22:09. Iš viso redaguota 1 kartą.
juozeps
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-07-11, 21:13
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė juozeps »

Tai taip iseina, buvom pasieme vienetuka, tai griežtai čia su jais. Del svarstykliu tai nezinau, istikruju, jas naudojo mano tevas pora kartu, svėre ten auksą ar ka. O as pasiemes dumelio pasisverdavau, paziuredavau kiek įdėjo :D Tai dėl esu gan ramus, nes niekam nestumdziau ir nenaudojau ju tam tikslui. :) :)
Ganja Freedom
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2016-04-11, 01:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Ganja Freedom »

juozeps rašė:Tai taip iseina, buvom pasieme vienetuka, tai griežtai čia su jais. Del svarstykliu tai nezinau, istikruju, jas naudojo mano tevas pora kartu, svėre ten auksą ar ka. O as pasiemes dumelio pasisverdavau, paziuredavau kiek įdėjo :D Tai dėl esu gan ramus, nes niekam nestumdziau ir nenaudojau ju tam tikslui. :) :)
As kiek i sita foruma ateinu tiek isgirstu kazko gero net isvaziuot is cia norisi :D Nu pizda esu girdejes kad per nakti palaiko,bauda duoda pora stuku,bet kad krata del kaseko darytu dar sito nebuvau girdejas.Tai kur pagrindas kratai daryt 1 gramas :D Tai barygos neisdavet atsilygint norejo :D Uzsieni po pora gramu savo reikmem gali turet,lenkijoj apskritai seklas pardavineja,o cia del gramo hatas purto nu y nx :D
juozeps
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-07-11, 21:13
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė juozeps »

Ganja Freedom rašė:
juozeps rašė:Tai taip iseina, buvom pasieme vienetuka, tai griežtai čia su jais. Del svarstykliu tai nezinau, istikruju, jas naudojo mano tevas pora kartu, svėre ten auksą ar ka. O as pasiemes dumelio pasisverdavau, paziuredavau kiek įdėjo :D Tai dėl esu gan ramus, nes niekam nestumdziau ir nenaudojau ju tam tikslui. :) :)
As kiek i sita foruma ateinu tiek isgirstu kazko gero net isvaziuot is cia norisi :D Nu pizda esu girdejes kad per nakti palaiko,bauda duoda pora stuku,bet kad krata del kaseko darytu dar sito nebuvau girdejas.Tai kur pagrindas kratai daryt 1 gramas :D Tai barygos neisdavet atsilygint norejo :D Uzsieni po pora gramu savo reikmem gali turet,lenkijoj apskritai seklas pardavineja,o cia del gramo hatas purto nu y nx :D

Tai va, po tokiu ivykiu nelabai ir norisi gyvent tokioje salyje, kur pisasi del visko. Tai va tikiuos negaut teistumo kazkokio, kad galeciau i uzsieni ramiai isvaziuot :D Todel ir pergyvenu cia :) :)
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

juozeps rašė:
Tai va, po tokiu ivykiu nelabai ir norisi gyvent tokioje salyje, kur pisasi del visko. Tai va tikiuos negaut teistumo kazkokio, kad galeciau i uzsieni ramiai isvaziuot :D Todel ir pergyvenu cia :) :)
Visu pirma Shaly nuo valstybes atskirk, Shalis ne prie ko kad politine valdymo sistema yra tupa, as ir nekencius LT kaip valstybes, bet kaip kaip Shalis tai yra mano dalies proteviu zeme ir kaip shaly as ja myliu...
Svere tai su viskuo ir su stiebais ir su lapais ( visa ant zemine dalis yra laikoma kanape ir ju dalis ) , pas tau svarstykles dar jai bus vienkartiniu maiseliu, vsio platinimo uzuomina ir draskyk paskiau subine kiek nori teisme kad neplatinai, seklos jai laiska paeme taip gali paisyti kontrabanda plius saluhos kaip rases slonika rado jai virshys 0,2 %THC vsio irgi tau visas jos svoris eis i kanape ir ju dalis .....
dar 5 metus atgal aplamai netyrdavo THC % koncentracijos...
juozeps
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-07-11, 21:13
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė juozeps »

barzas rašė:
juozeps rašė:
Tai va, po tokiu ivykiu nelabai ir norisi gyvent tokioje salyje, kur pisasi del visko. Tai va tikiuos negaut teistumo kazkokio, kad galeciau i uzsieni ramiai isvaziuot :D Todel ir pergyvenu cia :) :)
Visu pirma Shaly nuo valstybes atskirk, Shalis ne prie ko kad politine valdymo sistema yra tupa, as ir nekencius LT kaip valstybes, bet kaip kaip Shalis tai yra mano dalies proteviu zeme ir kaip shaly as ja myliu...
Svere tai su viskuo ir su stiebais ir su lapais ( visa ant zemine dalis yra laikoma kanape ir ju dalis ) , pas tau svarstykles dar jai bus vienkartiniu maiseliu, vsio platinimo uzuomina ir draskyk paskiau subine kiek nori teisme kad neplatinai, seklos jai laiska paeme taip gali paisyti kontrabanda plius saluhos kaip rases slonika rado jai virshys 0,2 %THC vsio irgi tau visas jos svoris eis i kanape ir ju dalis .....
dar 5 metus atgal aplamai netyrdavo THC % koncentracijos...
Dekui uz nuomone ;)
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

Bet kurio atveju sukeliam paruke interesus ,Įtakingai (Įtakojančiai) elgesi ir istatyma koreguojantis... tik turetu but abipus aktyvi veikla,tam kad butu laisviau prieinama viena ar kita puse... Laiko klausimas,kam esu naudingas...
Ganja Freedom
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2016-04-11, 01:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Ganja Freedom »

barzas rašė:
juozeps rašė:
Tai va, po tokiu ivykiu nelabai ir norisi gyvent tokioje salyje, kur pisasi del visko. Tai va tikiuos negaut teistumo kazkokio, kad galeciau i uzsieni ramiai isvaziuot :D Todel ir pergyvenu cia :) :)
Visu pirma Shaly nuo valstybes atskirk, Shalis ne prie ko kad politine valdymo sistema yra tupa, as ir nekencius LT kaip valstybes, bet kaip kaip Shalis tai yra mano dalies proteviu zeme ir kaip shaly as ja myliu...
Svere tai su viskuo ir su stiebais ir su lapais ( visa ant zemine dalis yra laikoma kanape ir ju dalis ) , pas tau svarstykles dar jai bus vienkartiniu maiseliu, vsio platinimo uzuomina ir draskyk paskiau subine kiek nori teisme kad neplatinai, seklos jai laiska paeme taip gali paisyti kontrabanda plius saluhos kaip rases slonika rado jai virshys 0,2 %THC vsio irgi tau visas jos svoris eis i kanape ir ju dalis .....
dar 5 metus atgal aplamai netyrdavo THC % koncentracijos...
Tai tipo paims 6 normalius augalus kurie svers po 500 gramu ir gausi 10 metu? :D Cia stiebas 200 gramu vien bus,eina nupjautas medis nenupjautas,gal kas isaisikintu sistema kaip vyksta su tais sverimais ir priskaiciavimais.Tai kilas dumu su kruva thc ir kilas saku kotu ir t.t. yra taspats? Kaip ten yra kad mentai laukia kol nupjausi ir tada ima kazkaip kad kol nenupjauti kazkas ten blogiau jiem.Tai jai budu kg gauni,tai stiebas sakos dar daugiau bus,tai tipo i viena? Tai o augalu skaicius reiksmes neturi? O tai tarkim jai paima su 3 augalais nupjautais,nu budais,o dar 3 auga atsilike biski,tai kaip tipo irgi budus + 3 augalus i viena mase svere? :D Tai turi kazkaip kitaip skaiciuotis vistiek ar ne... 2.5kg surinkti su pilniu medziu tai cia nekazka isukis i skaicei grazus irgi =/
Paskutinį kartą redagavo Ganja Freedom 2016-07-12, 14:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
juozeps
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-07-11, 21:13
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė juozeps »

Ganja Freedom rašė:
barzas rašė:
juozeps rašė:
Tai va, po tokiu ivykiu nelabai ir norisi gyvent tokioje salyje, kur pisasi del visko. Tai va tikiuos negaut teistumo kazkokio, kad galeciau i uzsieni ramiai isvaziuot :D Todel ir pergyvenu cia :) :)
Visu pirma Shaly nuo valstybes atskirk, Shalis ne prie ko kad politine valdymo sistema yra tupa, as ir nekencius LT kaip valstybes, bet kaip kaip Shalis tai yra mano dalies proteviu zeme ir kaip shaly as ja myliu...
Svere tai su viskuo ir su stiebais ir su lapais ( visa ant zemine dalis yra laikoma kanape ir ju dalis ) , pas tau svarstykles dar jai bus vienkartiniu maiseliu, vsio platinimo uzuomina ir draskyk paskiau subine kiek nori teisme kad neplatinai, seklos jai laiska paeme taip gali paisyti kontrabanda plius saluhos kaip rases slonika rado jai virshys 0,2 %THC vsio irgi tau visas jos svoris eis i kanape ir ju dalis .....
dar 5 metus atgal aplamai netyrdavo THC % koncentracijos...
Tai tipo paims 6 normalius augalus kurie svers po 500 gramu ir gausi 10 metu? :D Cia stiebas 200 gramu vien bus,eina nupjautas medis nenupjautas,gal kas isaisikintu sistema kaip vyksta su tais sverimais ir priskaiciavimais.Tai kilas dumu su kruva thc ir kilas saku kotu ir t.t. yra taspats? Kaip ten yra kad mentai laukia kol nupjausi ir tada ima kazkaip kad kol nenupjauti kazkas ten blogiau jiem.Tai jai budu kg gauni,tai stiebas sakos dar daugiau bus,tai tipo i viena? Tai o augalu skaicius reiksmes neturi? O tai tarkim jai paima su 3 augalais nupjautais,nu budais,o dar 3 auga atsilike biski,tai kaip tipo irgi budus + 3 augalus i viena mase svere? :D Tai turi kazkaip kitaip skaiciuotis vistiek ar ne... 2.5kg surinkti su pilniu medziu tai cia nekazka isukis =/
Tai jo, taip iseina. Sveria visa augala, kanapes ir ju dalys...
Rašyti atsakymą