Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė * »

martynass rašė:
Chimpo rašė:Augintojai parasykit ar buvo pas ka metesi mentai i chata kai auginot?Va tokia istorija noreciau isgirst
Mane sodyboj pakavo, su visais augalais, bet per daug skaudu prisiminti vel viska :/
nepasimokei ? :)
..have an idea?
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė * »

manau augint yra principo reikalas. o martyna uzjauciu
principas yra principas :)
..have an idea?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

nenubaude tai ir nepasimokei :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Tai va vakar viename ir apleistu autobuso ziedu susitikinejau su baryga. Nu priejo, atsidariau langa, padaviau jam babkes, tas issitrauke pinigine ir pradejo kuistis ir ieskot. Pasiziuriu i veidrodi, o kazkokia masina be sviesu mina link manes. Pasiziuriu i prieki, prie miskelio kazkokie vyrai trinasi. Butent vyrai, o ne paaugliai kokie... Na keistai jie man ten pasirode tame kontekste, nes ir apsirenge buvo ne kaip byckos, kad miskelyje gertu. As niekada negesinu variklio per tokius susitikimus. Roviau nafig ir ten, vos spejo baryga atsokti. Per veidrodi lygtais maciau, kad ta masina sustojo mazdaug toj vietoj, kur stovejo baryga. Nezinau, nesizvalgiau labai tiesa sakant.
Tai va dabar nebezinau ko laukti, numerius nemanau, kad spejo isidemet, nes sviesas isijungiau tik gerokai nutoles nuo ten, vytis manes irgi niekas nesivijo, o ir pagreiti gera paemiau... Zoles man paduoti baryga nespejo. Skambinti jam pasidomet, kas ten ir kaip visiskai nera noro, jei ji suseme, nezinia kas raga kilnos.
Kaip manot, o man verta parintis? :|
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

as nesiparinciau. pilnas sanderis neivyko + taves niekas nesivijo, nors zinoma, kam vytis jeigu tu nespejai paimt MJ is barygos. jeigu ten mentukai reidino tai barygele paeme ir tiek ziniu.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Gaudo juk ne pūtikus, o barygas :) Bet aš vistiek parinčiausi :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

ganjaFAMA rašė:Gaudo juk ne pūtikus, o barygas :) Bet aš vistiek parinčiausi :D
tas kas pirko irgi baudziamas, taciau jis prekes negavo todel gali but ramus. nera prekes - vadinasi nebuvo pirkimo :) stai kodel jo net nesivijo
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Is kur jiems zinot, gavau as preke ar ne, juk salia su zvake nestovejo... Baryga snuki buvo pro langa ikises, nu atsiremes i dureles ir pasilenkes... Jau buvo sukrapstes piniginej, kai as roviau ir ten, tik nespejo paduot. Ciuju tik tai, kad dioru daviau isgelbejo mane 8/
Mentai barygu telefus kiek zinau tikrina, kaip man tai galetu neigiamai atsiliept, isskyrus paliavos kitiems barygoms, jei as dar jiems kada skambinsiu?
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė hipiukas »

naktibaldas rašė:Tai va vakar viename ir apleistu autobuso ziedu susitikinejau su baryga. Nu priejo, atsidariau langa, padaviau jam babkes, tas issitrauke pinigine ir pradejo kuistis ir ieskot. Pasiziuriu i veidrodi, o kazkokia masina be sviesu mina link manes. Pasiziuriu i prieki, prie miskelio kazkokie vyrai trinasi. Butent vyrai, o ne paaugliai kokie... Na keistai jie man ten pasirode tame kontekste, nes ir apsirenge buvo ne kaip byckos, kad miskelyje gertu. As niekada negesinu variklio per tokius susitikimus. Roviau nafig ir ten, vos spejo baryga atsokti. Per veidrodi lygtais maciau, kad ta masina sustojo mazdaug toj vietoj, kur stovejo baryga. Nezinau, nesizvalgiau labai tiesa sakant.
Tai va dabar nebezinau ko laukti, numerius nemanau, kad spejo isidemet, nes sviesas isijungiau tik gerokai nutoles nuo ten, vytis manes irgi niekas nesivijo, o ir pagreiti gera paemiau... Zoles man paduoti baryga nespejo. Skambinti jam pasidomet, kas ten ir kaip visiskai nera noro, jei ji suseme, nezinia kas raga kilnos.
Kaip manot, o man verta parintis? :|
Nusipirk pigiausią kortelę ir paskambink barygai. Po pokalbio išmesi kortelę ir vsio.
O jei sekė tą barygą iš ankščiau tai ir apie tave jau žinos turbūt. Jei telefoną sekė..
Numerio keisti neapsimoka bet kokiu atveju, nes jei seka, tai sužinos radio bangomis.
Jei norėsi skambink kitoms barygom, tai manau čia parintis iš vis nėra ko, nes jų saugumas yra jų reikalas, o tavo saugumas - tavo.

Gerai kad nepaimei MJ - niekas negresia dėl teisėsaugos, nes įrodymų kad pirkai nėra.
Tavo vietoj nesijaudinčiau ir negruzinčiau savęs..

Tik va - pinigus atsiimt kaip...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Kokius dar pinigus, 30Lt? :D
Nu apsiraminau gal biski, gaila masina mentams zasvitil. Neskambinsiu as jam, telefo kito neturiu, tai kam man dar, kad mano emei suzinotu. Be to juk taip gali nustatyt apytikslia buvimo vieta.
Siaip nei as buciau vares ten, nei ka, atsiunte man sms, kad turi gero, kaip tik vaziavau pro ten, nu ir neislaike poeto sirdis |.|)
Beje, kas sakot, kad pirkejai gali visiskai nieko nesibaimint, netiesa. Mano pazistama irgi buvo tokioj pacioj situajoj pagave. Pralaike para laiko, isarde visa masina, nes galvojo, kad jis tiekejas. Aisku, jam metu virs tricoko, baryga buvo mazvaikis, sunku buvo patiket, kas klientas, kas baryga.
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sigma »

Įrašinėja visus barigų pokalbius. Jeigu jau rengia pakavimo operaciją, tai rengia iš širdies. Su visais sekimais ir pokalbių įrašinėjimais ne dieną ir ne dvi. Ne saviveiklininkai dirba.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Kokius dar pinigus, 30Lt? :D
Nu apsiraminau gal biski, gaila masina mentams zasvitil. Neskambinsiu as jam, telefo kito neturiu, tai kam man dar, kad mano emei suzinotu. Be to juk taip gali nustatyt apytikslia buvimo vieta.
Siaip nei as buciau vares ten, nei ka, atsiunte man sms, kad turi gero, kaip tik vaziavau pro ten, nu ir neislaike poeto sirdis |.|)
Beje, kas sakot, kad pirkejai gali visiskai nieko nesibaimint, netiesa. Mano pazistama irgi buvo tokioj pacioj situajoj pagave. Pralaike para laiko, isarde visa masina, nes galvojo, kad jis tiekejas. Aisku, jam metu virs tricoko, baryga buvo mazvaikis, sunku buvo patiket, kas klientas, kas baryga.
Nesiparink tu nepaėmei MJ įrodymų yra?Nėra.Viskas.Tavęs neseks tu tik pirkėjas (tik šiuo atveju prekės negavai) - jie tau nė žodžio prikišt negali.Lai čiulpia tegu įrodo,kad tu nusipirkai.O gal tik pats užsiparinai, kam mest mašiną ir vyrų nemažai, kad medžio barygėlį,būtent barygėlį,nebent nori sužinot kas jam tiekia,bet tas greičiausiai būna otkatus sumokėjęs.hmm .:)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

As tai manau kad nieko cia nebus. Tiesiog pamirsk ta baryga ir tiek ir viskas ramu bus :)
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Jo pamiršk, aš jau dabar neramiai dėl tavęs miegu, čia blogai kažkas :D
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Lucian »

O kanors gali pripaisyt jei prigauna prirukiusi, bet be stuffo, randa koki bonga ar kita rukymo priemone?
Ras Kaliman
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Kažkas sakė, kad sudaužo bongą iškart mentai arba jei ima rimčiau, kaip įkaltis D:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

Lucian rašė:O kanors gali pripaisyt jei prigauna prirukiusi, bet be stuffo, randa koki bonga ar kita rukymo priemone?
O ką tau gali pripaišyt?Už "narkotikų" vartojimą baudų nėra, na nebent bandys kamantinėt iš kur gavai, ir vienintėlis atsakymas: Iš čigono kažkokio, sako: Galėtum parodyt pvz. koks.O tu: Aišku ne,iš kur aš jum galiu parodyt, jei jie visi tamsūs kaip naktis. :D
Negali tau už vartojimą pripaišyt. :)
Ganjafama svarbiausia turėt čekį,kokią teisę jie turi sudaužyt bongą?OGI jokios,visiškai jokios.Px,kad tu apsirūkęs.Gal aš per bongą tabaką rūkiau ar pan.Iš vis prie ko čia bongo daužymas,jis gi neuždraustas ir darau su juo ką noriu ir rūkau jį kur noriu,aišku nenusižengiat tabako įstatymui.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Nu jo mentai tikrai neturi teises dauzyt bongo. Nes jei bongas parduodamas legaliai tai reiskias kad ji gali turet, lygiai taip pat kaip bet kuri kita rukymo prietaisa :)
I'm a junglistic man.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė: O ką tau gali pripaišyt?Už "narkotikų" vartojimą baudų nėra, na
LIETUVOS RESPUBLIKOS ADMINISTRACINIŲ TEISĖS PAŽEIDIMŲ KODEKSE DĖL SVAIGALŲ TAIKOMI ŠIE STRAIPSNIAI

44. Psichotropinių arba narkotinių medžiagų nedidelių kiekių įgijimas, laikymas arba vartojimas be gydytojo paskyrimo - bauda 700-1000 Lt su galimu tų medžiagų konfiskavimu arba areštas iki 30 parų. Nepilnamečiams nuo 14 iki 16 metų vartojant šias medžiagas be gydytojo paskyrimo - bauda tėvams (globėjams) 200-500 Lt ir tų medžiagų konfiskavimas. Atsakomybė netaikoma savanoriškai atiduodant be tikslo parduoti turėtas medžiagas bei atsikratant vartojimo su gydytojo pagalba.

Psichotropinių vaistų ir apskritai svaigalų vartojimas aukščiau minėtomis aplinkybėmis nėra nusikaltimas, tik teisės pažeidimas (pražanga), kuris užtraukia tik administracinę atsakomybę. Baudžiamojo kodekso numatytomis aplinkybėmis kyla ir baudžiamoji atsakomybė. Svaigalai, pripratimas prie kurių oficialiai pripažintas, įtraukiami Į Sveikatos apsaugos ministerijos tvirtinamus narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus. Tai tokie augalai, medžiagos arba preparatai, kuriuos turėti ir nereglamentuotai vartoti draudžiama (LR Baudžiamojo Kodekso 2321 straipsnis).

2324. Patalpų psichotropikų ar narkotikų vartojimui sutelkimas - nuo 5 iki 10 metų.

239. Patalpų suteikimas svaiginimuisi - iki 2 metų arba pataisos darbai, arba bauda, Per metų laikotarpį baustam pagal ATPK182 str. - ik! 4 metų arba bauda.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė martynass »

Naktibaldai, baik tu parintis del tokiu nesamoniu. Karta man buvo tokia situacija, kad mentai ciupo mus uz tai, kad gerem viesoj vietoj, taj ne tik pripuiciau, bet ir narkologiniam reikejo tyrima daryt del narkotiku. Ir aisku rado pedsaku, kad rukiau, tai 300lt susimokejau ir ramus. Cia viskas pries 3 savaites atsitiko, o vakar as jau ramia galva Vilniau senamiesty rukiau :D
Rašyti atsakymą