Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Puss
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2008-11-27, 16:45
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Puss »

Sigma rašė:
Puss rašė:... ir ~0,7g. Paklase kas čia, atsakem, jog tabakas. Tada mum pasake, "ne, vaikinai, čia ZOLE", pradejo grasint baudziamosiomis bylomis.
Tai va, kad jų visas darbas melu ir gąsdinimais paremtas. Už tai pas mus skiria administracinę baudą.
Puss rašė:Paprase paziuret tase, tai mes nusprendem nesipriesint ir leidom.
Jeigu neklystu, tai tokią kratą daryt gali tik nuovadoj. Reikėjo liept vežtis tašių purtymui į nuovada arba atsikabint. O šitai daryt jie visada tingi.

Zinojom, kad administracine tik, bet nesinori gincytis visishkai su jais.. O del tasiu purtymo tai zinom, kad negali, bet reikia draugiskai su jais, o nuovadoje gal ir shuniukas butu atvestas, o kisenej dar 2 maiseliai, tai tikrai gali verslininku palaikyt..

Siaip zinau kad Amerikoj be vadinamo "probable cause" negali nei apieskot, nei i nuovada veztis. Kaip pas mus?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė badnews »

runkelis rašė:butu malonu "badnews" kad papasakotum blogesniaja istorija.
kai ji baigsis tai ir papasakosiu ;) .galiu pasakyt tik tiek,kad pries 15men uniformuoti zmones isilauze i musu namus ir isnese ka tik uzmarinuota derliu, bei viena dar nenuzydejusi medeli...
kalte prisieme vienas is musu dvieju.siaip,viskas palanku mum,bet visgi geriau paplaukt pasroviui,kol sueis 18men nuo ivykio ir isigalios senaties terminas.pakentek dar pora menesiuku ;)
togetha brotha
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

saugokites ir muitines policijos taip pat.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Lucian »

Kaip ten pas juos isvis su kratom ir apieskojimais yra? Kada tarkim gali apieskot automobili ar zmogu? Kokius turi dokumentus turet, kad galetu vygdyt krata namuose? Ar turi paaiskint del ko tave apiesko ir pan.?
Ras Kaliman
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Lucian rašė:Kaip ten pas juos isvis su kratom ir apieskojimais yra? Kada tarkim gali apieskot automobili ar zmogu? Kokius turi dokumentus turet, kad galetu vygdyt krata namuose? Ar turi paaiskint del ko tave apiesko ir pan.?

Shmonuoja kaip nori ir kada tik nori. Prieina mentas ir be zodziu pradeda po kisenes landziot, jei tu jam nepatikai. Masina irgi gali apieskoti, jei tik uzsinores. Sigma tu neteisus, kad su mentais reikia kariaut. Karta pabandziau, tai jie turi puikia sistema, kaip tokius nuskausmint. Jei subiesinai menta, tai zinok, kad jau ir tarnybinis kabes ant taves ir visi ofiso mentai, tuo metu ten buve, pasirasys pries tave, kad vaju kelei. Cia gaunasi kova su vejo malunais. As degtukas esu, seniau irgi issisokinejau pries juos, o nauda buvo tik ta, kad as jiems atlyginimus mokejau baudu pavidalu. Paskui pasidare gaila savo babkiu ir su durniais elgiuosi, kaip ir reikia elgtis su durniais. Meluoju mentams visada, padarau malonu, juos suprantanti veida. Esu ir komisariate pratrukes ne karta. Tai jiems px, pridauzo per snuki ir uzdaro maximaliam laikui su apsimyzusiais chroniais i abizjannyka. Bandziau as po to ir apdukcijas imtis ir pan, bet viskas suplauke tik taip, kad manes paprase nemojuoti tais skundais, o man tuo paciu nurase mano griekelius (viesosios tvakos pazeidimas, pasipriesinimas suimant ir mentu tarnybinis).
O kas dirba tais mentais... ir isvis kas cia per darbas... :D Nu koks normalus zmogus dirbtu toki darba, su slenkanciu grafiku, mazu atlyginimu. Tokie patys, kaip ir i armija savo noru kur eina, nes paest ten bent gauna.
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Su mentais reikia va taip :D O jau vedesi pries tai mane rankas uzlauze. Cia pries kelis metus per Juros Svente prigavo mane gazone sedinti ir gelytes panoms skinanti paryciais :] Apsimeciau tada uzsienieciu, nes angliskai tuomet dar laisvai shprechinau, o jiems sunkiai sekesi. Jei isiziuresite, tai tas mentas, man is kaires, "faru" zvaigzde. Klaipedoj jis reiksdavosi. Nors vagiu, svarinanciu masinas, nemazai pagaves, kiek rode per farus. Respect jam uz tai. O foto sita atsirado taip, kad jie jau norejo atsikratyt manes, o as sakau hey guys, lets do pfoto on memory :D :D :D
Va ir man gerai baigesi, ir pas juos veidai draugiski 8E :D :D :D
http://images.bite.lt/banga/files/conte ... 27af33.jpg
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Foto su mentais daryta pries kokius 10 metu.
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Foto su mentais daryta pries kokius 10 metu.
Aaa,tai gangsteris nuo jaunystės. :D
Aš asmeniškai didelių reikalų su mentais neturėjęs,na tik vieną kartą,kai prisižaidžiau su bandymais ir galvojau liksiu invalidu visam gyvenimui (su raminamaisiais šizofrenikams ar pan.Paskui tik išsiaiškinau. :D ).Tam momentuj vos neapsižliumbiau,tokia baimė užėjo,o jeigu ir liksiu su galva paversta atgal. :| Į mentinę iškvietė,nes ligoninėj įrašą padarė ir padavė mentams,kad vartojau psichotropinių medžiagų. :) Ir dar kelis kartus jaunas bėgau nuo mentų.Pacukai būdami lupdavom visokius mums nepatinkančius,ar nepažįstamus naktimis. :D Gerai,kad jau tie laikai praėjo. :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Sigma tu neteisus, kad su mentais reikia kariaut.
Ar aš siūlau kariaut? Aš tik sakau, kad reik žinot savo teises ir neleist savęs stumdyt. O kad jūs matote kariavimą, tai čia jūsų užslėptas noras pakariaut bei tuo pačiu bijojimas to.

Aš pats išvis nenoriu niekur mentų matyt. Noriu matyt policijos pareigūnus, kurie ir visuomenės gerbiami yra, ir patys save gerbia.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Spotless »

Blemba krykstauju cia is tu fotkiu. Policininkai irgi tokie fotogeniski :}
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

nu mentai foto kokie morozeliai- fainulkos kaimo,taip kartais neprosaly nutaisyti nice face ir apdurninti mentus-ipac malonu.kadangi jie neturi jokio Eu sertifikato tai agurkus tiesiai sviesiai mentais buna kad ir is gatves-linksniuoju :) taigi ateityje jei bus net bomzai mentai tai bus visai ok gal net- gerbiami Bomzai zolyte turetu greitai pamegti 8|
garbe Alachuj mano dvasiniam mokytojuj :x: ,kad neteko tureti bedu su tais scheisse :X LT
kiek buvo susitikimu tik SWiss Basel polizei tai be mustyniu neapsejo reikalas-juodai pyliau ant mentu,bet mentinej tapau malonesnis ir paleido ir net ganja mano atidave tvarkingai-kur ne ,ten ji visiskai(buvo) legali BASEL miestas garsejo kaip best of the best stuff legal :!: jo tai daug geresne zole nei Amsterdam.
Ir Scheisse kokia manes lauke france kantone taigi su kazkokia securitas Celine hora apsistumdem buvau ikales alaus-tai netiketai mentai (MERD)suriso ir pasodino su mano turetais 4gr Life Power-sedziu ir galvoju nu laikas jau paleisti,bet ikiso i kalejima kur ilsejausi sau net 2sav. :) kaip paaiskejo uz tipo grasinima zodziu isrurinti ta ziurke Celine
+ siautejima o uz :x: gavau 800sfr bauda-kurios nesumokejau iki siol va :D
ganja uber alles
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė * »

ice rašė:nu mentai foto kokie morozeliai- fainulkos kaimo,taip kartais neprosaly nutaisyti nice face ir apdurninti mentus-ipac malonu.kadangi jie neturi jokio Eu sertifikato tai agurkus tiesiai sviesiai mentais buna kad ir is gatves-linksniuoju :) taigi ateityje jei bus net bomzai mentai tai bus visai ok gal net- gerbiami Bomzai zolyte turetu greitai pamegti 8|
garbe Alachuj mano dvasiniam mokytojuj :x: ,kad neteko tureti bedu su tais scheisse :X LT
kiek buvo susitikimu tik SWiss Basel polizei tai be mustyniu neapsejo reikalas-juodai pyliau ant mentu,bet mentinej tapau malonesnis ir paleido ir net ganja mano atidave tvarkingai-kur ne ,ten ji visiskai(buvo) legali BASEL miestas garsejo kaip best of the best stuff legal :!: jo tai daug geresne zole nei Amsterdam.
Ir Scheisse kokia manes lauke france kantone taigi su kazkokia securitas Celine hora apsistumdem buvau ikales alaus-tai netiketai mentai (MERD)suriso ir pasodino su mano turetais 4gr Life Power-sedziu ir galvoju nu laikas jau paleisti,bet ikiso i kalejima kur ilsejausi sau net 2sav. :) kaip paaiskejo uz tipo grasinima zodziu isrurinti ta ziurke Celine
+ siautejima o uz :x: gavau 800sfr bauda-kurios nesumokejau iki siol va :D

Oho. Tu tikras Naujanų Herojus.
..have an idea?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

ice rašė:nu mentai foto kokie morozeliai- fainulkos kaimo,taip kartais neprosaly nutaisyti nice face ir apdurninti mentus-ipac malonu.kadangi jie neturi jokio Eu sertifikato tai agurkus tiesiai sviesiai mentais buna kad ir is gatves-linksniuoju :) taigi ateityje jei bus net bomzai mentai tai bus visai ok gal net- gerbiami Bomzai zolyte turetu greitai pamegti 8|
garbe Alachuj mano dvasiniam mokytojuj :x: ,kad neteko tureti bedu su tais scheisse :X LT
kiek buvo susitikimu tik SWiss Basel polizei tai be mustyniu neapsejo reikalas-juodai pyliau ant mentu,bet mentinej tapau malonesnis ir paleido ir net ganja mano atidave tvarkingai-kur ne ,ten ji visiskai(buvo) legali BASEL miestas garsejo kaip best of the best stuff legal :!: jo tai daug geresne zole nei Amsterdam.
Ir Scheisse kokia manes lauke france kantone taigi su kazkokia securitas Celine hora apsistumdem buvau ikales alaus-tai netiketai mentai (MERD)suriso ir pasodino su mano turetais 4gr Life Power-sedziu ir galvoju nu laikas jau paleisti,bet ikiso i kalejima kur ilsejausi sau net 2sav. :) kaip paaiskejo uz tipo grasinima zodziu isrurinti ta ziurke Celine
+ siautejima o uz :x: gavau 800sfr bauda-kurios nesumokejau iki siol va :D
Koks tu kietas tu net neprimeti."Ipac" kietas su "nice face" prieš "sheisse".Tiesiog Didvyris.
Lenkiu žemai galvą.... :( Dar daugiau angliškų išsireiškimų,tai iš vis beveik nieko nebesuprasčiau.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

gyvenant uzsieny nesunku realizuoti save ir buti savimi jei nori gyvenant stiliumi live fast die young ,,ten respect didelis zmoguj baltam o bunant Lt kur visuomene serganti-juoda veliava ir linkusi i sadomazochizma ,pazeminti ir susizeminti-reikia buti itin drasiam vietomis ir siaip tapti mozozu cia Lt paprasta o buti kietu pozityvej -vietomis reiskia buti very stupid 8| kas liecia klasikines kalbas tai per 10m svetur ar nesvetur vakaruose,tiesiog isigere i krauja snekamosios kalbos,deja mazai vietu LT kur antroji kalba klasikine vakaru ar senosios EU ,bet yra :)
pabaigai apie mentus palikusius nice prisiminimus Dubline-merga garda(mente) ateina ant zolyno atsiseda salia klausia prasideda pokalbis skani lasisa-skani,vynas brangokas prancuziskas? taip,is parduotuves -taip-ji zvengia,turi haso klausia?tu megsti jai klausiu- ji sipsosi,ir lenkiasi paziuret i baltiniu kisene tiesiog Lt mentalitetu kaip nuosava merga,oi kaip norejosi uz pribumbasu paliesti tada ,bet ji mente :( ir net Dublino kurortinese uosto apylinkese mentu buvo itin slyksciu kurie ateme mano dujas ir siaip neapykanta mentam muitininkam ta trintis juoda - e Jesus! jie manes taip nekencia nuolat baudzia eko baudomis va ir pabaigai uzka buvau ismestas is http://www.motomanai.lt - all cops are bustards :D tikiuosi is cia neismes,ir palinkeciau visiem tik gerulku mentu,,,e mente atiduok mano zole :] cia suomiskas psichodelinis pontas
ganja uber alles
Kratus
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-01-24, 15:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Kratus »

Nu nezinau , as tai jau kelius kartus buvau menturoi , nu tik del alkoholio visus kartus :D
Pati paskutini kart tai zeurei ten kaip buvo i gaidzeis ir pidarasais juos vadinAau , paskui aciklaupeu , sakau muskit man pochui jus ten tokie tokie , bet nieko nedare :D per nakti palaike , ir paryceis pazadino , ant grindu megojau :D
nu gal del to nieko nedare nes pripuceu 3.8 , nelabai viska ir acimenu , tik paskui vat kas man nepatiko , susimokejom su biciuku baudas , ir paskui ziuriu online banke kad anstolei virs - 300 litu numusa tipo uz nesumoketa bauda , teko kvita nest anstoleu ir tt , teses ilgai kol grazino pinigus .

Tai vat susimokejus bauda neismeskit cekiu :!:
Tiriri
Dangtis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-10-09, 01:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Dangtis »

o man labiausiai patinka vieno draugo istorija, veiksmas vyko ispanijojs oro uoste, tas draugas irgi ispanas, ispanijoje kaip zinia visi ruko, visi augina ir net nesumirkses nei senas, nei jaunas isgirdes zodi, marihuana, tai va.. tas draugas su zmona nutare atostogu isskristi i egzotine sala kazkur, nu ir zodziu nu kaip su zmona dviese ir be zoles :D bet jis pasieme hasho dviem,trim dienom..isidejo ji i gelezine dezute ir visai pamirso..ejo per metalo detektoriu viska issikraustes, o tas pypsi.. truputi pamastes kame reikalas prisimine apie ta hasha.. sake ,kad priejo prie to pareiguno ..taip prisilenke prie jo ir i ausi sako- vat taip ir taip skrendu atostogu su zmona ir turiu hasho isidejas i metaline dezute.. tas pareigunas pasilenke prie jo ir pasake- "tai kita karta isidek i medine" :D smagiausia istorija kokia esu girdejas, ir leido jam eiti ;] lietuvoj ziauru istikro, pas drauga rado ant jointo vieno ir gavo bauda 900lt siunte i vln tirt tos kruopos, tyre myzala ir taip toliau...vejas..
Vietoj pustuštis,šiandien sakysiu tustpuštis
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Teko man nuo mentu pabegiot, bet nedaug kartu buvo keletas tik. Ir tai tik del alkoholio. Kazkada sedejom, vynioka gerem, poto dar gerem, tada pinigai baiges rasalo nusipirkom. Ir tada jau mentai atvare. Nu ka mes i kojas, bet kas juokingiausia kad begau as nuo tu mentu o jie man is galo vaziavo, tai jei butu noreje butu pagave tikrai :D O siaip kaime gyvenu tai su mentais bedu nebuna dazniausiai. Jei ir kabinasi jie tai prie vietiniu buduliu. Mes shumo nekeliam uztat ramiai ir sedim :)
I'm a junglistic man.
Chimpo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-04-06, 12:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Chimpo »

Augintojai parasykit ar buvo pas ka metesi mentai i chata kai auginot?Va tokia istorija noreciau isgirst
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

:D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė martynass »

Chimpo rašė:Augintojai parasykit ar buvo pas ka metesi mentai i chata kai auginot?Va tokia istorija noreciau isgirst
Mane sodyboj pakavo, su visais augalais, bet per daug skaudu prisiminti vel viska :/
Rašyti atsakymą