Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
spintinis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-01-17, 21:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė spintinis »

noriu paklaust ar ka nors is cia buvo pagave auginant zvairius? jei ne gal kas zinot kas butu jei ten pagautu su kokias 5 medeliais? bet jei nesi jokiu nuobaudu turejas uz toki reikala
SavasBiQ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-12-30, 00:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SavasBiQ »

maciau per LNK zinias, `sugautas narkotiku tinklas, isaiskejo kad i tai isiveles ir 43metu vyriskos lyties atstovas kurio sodyboje buva rasti 6 marihuanos krumai, trys itariamieji sulaikyti` 6 krumai ir jau pize pize narkotiku tinklas :D kai neturi ka parodyti per ziniais tai tokius vejus ir rodo, pvz yra rode kad sugavo pasienieciai kontrabandininka kuris i masinos imontuota duju baliona buvo prisipyles 70 ltr benzino, ir cia jau ahujena kontrabanda kuria net per zinias reikia arodyti. FTW?!
LRS
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2013-04-04, 11:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė LRS »

SavasBiQ rašė:maciau per LNK zinias, `sugautas narkotiku tinklas, isaiskejo kad i tai isiveles ir 43metu vyriskos lyties atstovas kurio sodyboje buva rasti 6 marihuanos krumai, trys itariamieji sulaikyti` 6 krumai ir jau pize pize narkotiku tinklas :D kai neturi ka parodyti per ziniais tai tokius vejus ir rodo, pvz yra rode kad sugavo pasienieciai kontrabandininka kuris i masinos imontuota duju baliona buvo prisipyles 70 ltr benzino, ir čia jau ahujena kontrabanda kuria net per zinias reikia arodyti. FTW?!
Ziniu toks darbas rodyti nesamones kad kiti apie tai forumuose rasytu. Jei nerasytum tai ir nerodytu. O seip patariu nebeziuret tu ziniu. Garantuoju kokia trym procentu pasaulis iskart grazesnis pasidaro. Seip kai pasidomi tai ir vaika nuo vezio isgyde nesanai ir Islandija atsigavo stiprai. Pas per zinias nieko apie tai. Uztat dahuja kriminalu kriziu ir nelaimiu. As kai nelaimiu noriu einu i poliklynika su pensininkem eilej pasedet. Tos visas zinias per TV zuri ir dar savo sukuria. Zodziu kol jaunas nesinuodyk ziniu sudais.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Dendis »

http://www.1stmarijuanagrowerspage.com/ ... encounter/
Radau siokios tokios informacijos apie mums reikalinga sauguma.
em cy
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-04-18, 22:08
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė em cy »

Istorija tokia - prieš porą dienų rūkėm mašinoj, prisistatė pareigūnai po kokių 10min, rado ~0,2g pas mane, išvežė mane ir kitą rūkalių, padarė šlapimo tyrimus. Kaip manot, kokia labiausiai tikėtina šios istorijos pabaiga?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

em cy rašė:Istorija tokia - prieš porą dienų rūkėm mašinoj, prisistatė pareigūnai po kokių 10min, rado ~0,2g pas mane, išvežė mane ir kitą rūkalių, padarė šlapimo tyrimus. Kaip manot, kokia labiausiai tikėtina šios istorijos pabaiga?
kad tu gryžai po dveju metu :D :D :D
PsYchotherapist
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė KaTiS »

PsY rašė: kad tu gryžai po dveju metu :D :D :D
nu kam taip žiauriai :D pusę metų gali gaut etapais, ar šiaip vienoj areštinėj :) geriausiu atvėju baudą
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Dripsnis »

Visu pirma uz 0.2 laikyma jis tikrai negaus 2metu baikit nusisneket :DDD. Aisku slapime ras, kad esi rukes... Uz vartojima gausi ten nediddele baudele ir viskas. O uz ta 0.2 tai gausi gal diddesne baudele ir viskas tikrai nesesi buk ramus :D. 2 metai uz 0.2 ROFL
Edit: Aisku prklauso ir nuo to ar tau tai pirmas kartas ar ne ar esi siaip ka prisidirbes. Kadangi as gyvenu nedideliame miestelyje(10k+ zmoniu) pas mus krymai isvis jeigu sugauna su tavoru tai suraso cirika bauddos ir tiek jeigu ten nevairuoji....Mldc jie cia yra :). Korumpuoti... bet nors zmones su protu ir supranta, kad tavoras tikrai nera toks jau blogis. Respect!
LoveMarryJane
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-01-31, 20:39
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė LoveMarryJane »

Dripsnis rašė:Visu pirma uz 0.2 laikyma jis tikrai negaus 2metu baikit nusisneket :DDD. Aisku slapime ras, kad esi rukes... Uz vartojima gausi ten nediddele baudele ir viskas. O uz ta 0.2 tai gausi gal diddesne baudele ir viskas tikrai nesesi buk ramus :D. 2 metai uz 0.2 ROFL
Edit: Aisku prklauso ir nuo to ar tau tai pirmas kartas ar ne ar esi siaip ka prisidirbes. Kadangi as gyvenu nedideliame miestelyje(10k+ zmoniu) pas mus krymai isvis jeigu sugauna su tavoru tai suraso cirika bauddos ir tiek jeigu ten nevairuoji....Mldc jie čia yra :). Korumpuoti... bet nors zmones su protu ir supranta, kad tavoras tikrai nera toks jau blogis. Respect!
Kazkoks keistas apibudinimas pas jus ten - tavoras...
fi.. :X
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Dripsnis »

Na cia tik musu chebra gal taip vadina :D. Seniau vadindavom Voru, kad galetum drasiai kalbetis :D. pvz: ,,Gal zinai kur voru snd yra?,, :D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

O klausinėdami kas tavorą pardavinėja galit būti palaikyti teroristais - tai juk Izraelio kariuomenės ginklas :D IMI Tavor TAR-21
pilietis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-10-15, 21:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė pilietis »

Na va pagaliau ir mane issikviete... Kaltinamas 259.2 (vartojimas be tikslo platinti). Dar ir 4 liudininkus del manes issikviete (druzokus su kuriais rukiau). bet sutarem kad kartu nerukem jie nezinojo kad ganjos turiu ir t.t... tikiuosi sulips. Pagavo su 0.6g. Yra sansu kad jie man bandys prilipdyt 260.1?
Pries tai neteistas ir t.t, dabar is Lietuvos isvykt negaliu.... speju gera baudele ikals uz tokia nesamone
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

pilietis rašė:Na va pagaliau ir mane issikviete... Kaltinamas 259.2 (vartojimas be tikslo platinti). Dar ir 4 liudininkus del manes issikviete (druzokus su kuriais rukiau). bet sutarem kad kartu nerukem jie nezinojo kad ganjos turiu ir t.t... tikiuosi sulips. Pagavo su 0.6g. Yra sansu kad jie man bandys prilipdyt 260.1?
Pries tai neteistas ir t.t, dabar is Lietuvos isvykt negaliu.... speju gera baudele ikals uz tokia nesamone

as paskutiny kart gavau 450 lt, seip jei tyreja uzlenks kaina tai gali pasideret. man pirma kart kai pagavo isvis ten siule 4500lt, bet poto nuleido iki 2000lt ir uz prasedetas 2 paras 500lt nuskaiciavo tai liko 1500lt kaskur.
Del isvykimo tai gali 5 dienom ar kiek ilekt, jei ten jiems pranesi ( nebent kaip man buvo pasa ateme )
260.1 str. nemanau, kad taikys, butu buves bent koks ytarimas, kad platini tai krata chatoj butu dare.
murdah
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2010-10-17, 23:42
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė murdah »

WhitePower rašė:
pilietis rašė:Na va pagaliau ir mane issikviete... Kaltinamas 259.2 (vartojimas be tikslo platinti). Dar ir 4 liudininkus del manes issikviete (druzokus su kuriais rukiau). bet sutarem kad kartu nerukem jie nezinojo kad ganjos turiu ir t.t... tikiuosi sulips. Pagavo su 0.6g. Yra sansu kad jie man bandys prilipdyt 260.1?
Pries tai neteistas ir t.t, dabar is Lietuvos isvykt negaliu.... speju gera baudele ikals uz tokia nesamone

as paskutiny kart gavau 450 lt, šiaip jei tyreja uzlenks kaina tai gali pasideret. man pirma kart kai pagavo isvis ten siule 4500lt, bet poto nuleido iki 2000lt ir uz prasedetas 2 paras 500lt nuskaiciavo tai liko 1500lt kaskur.
Del isvykimo tai gali 5 dienom ar kiek ilekt, jei ten jiems pranesi ( nebent kaip man buvo pasa ateme )
260.1 str. nemanau, kad taikys, butu buves bent koks ytarimas, kad platini tai krata chatoj butu dare.
Už kiek gavai 450? Gal gali kažkiek plačiau?
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė -AwZ- »

hm.. mane kai buvo pagave parukiusi su 0.5 tai nuejau nurodyta diena pas teiseja pashnekejau tai tik ispejima gavau. tipo nes studentas, dirbu. pabandziau viena karta ir t.t. o mentai net nesigylino ish kur gavau. patis parashe, kad prie stoties romu tautos pilietis pasiule nusipirkti :D
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

murdah rašė:
WhitePower rašė:
pilietis rašė:Na va pagaliau ir mane issikviete... Kaltinamas 259.2 (vartojimas be tikslo platinti). Dar ir 4 liudininkus del manes issikviete (druzokus su kuriais rukiau). bet sutarem kad kartu nerukem jie nezinojo kad ganjos turiu ir t.t... tikiuosi sulips. Pagavo su 0.6g. Yra sansu kad jie man bandys prilipdyt 260.1?
Pries tai neteistas ir t.t, dabar is Lietuvos isvykt negaliu.... speju gera baudele ikals uz tokia nesamone

as paskutiny kart gavau 450 lt, šiaip jei tyreja uzlenks kaina tai gali pasideret. man pirma kart kai pagavo isvis ten siule 4500lt, bet poto nuleido iki 2000lt ir uz prasedetas 2 paras 500lt nuskaiciavo tai liko 1500lt kaskur.
Del isvykimo tai gali 5 dienom ar kiek ilekt, jei ten jiems pranesi ( nebent kaip man buvo pasa ateme )
260.1 str. nemanau, kad taikys, butu buves bent koks ytarimas, kad platini tai krata chatoj butu dare.
Už kiek gavai 450? Gal gali kažkiek plačiau?
uz 0.5g gavau 450 lt. Seip tai susirink visus dokumentus ten kokius gali : tipo, kad mokais, bedarbis, vaiku turi ir ttt. tai jie y tai atsizvelgs ir kaskiek sumazins bauda.
priciupes
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-05-14, 14:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė priciupes »

Sveiki. zodziu situacija tokia pasiemem ir uz keliu simtu metru priciupo, nuveze i mentine isrenge ir tt, neveze myzinti,ir nieko rasyt nereikejo. o dabar jau vel reikes atvykti. kaip manot kas gresia ? buvo mazdaug 0.8 hasiuko
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

priciupes rašė:Sveiki. zodziu situacija tokia pasiemem ir uz keliu simtu metru priciupo, nuveze i mentine isrenge ir tt, neveze myzinti,ir nieko rasyt nereikejo. o dabar jau vel reikes atvykti. kaip manot kas gresia ? buvo mazdaug 0.8 hasiuko
Kaip priciupo? del ko sustabde? Pescius, ar su masina? Idomu.

Siaip tai tiesiog jeigu patylesit ir pasakysit kad ten kur rado ten ir buvo ir nezinot is kur atsirado, tai bus ok. As net galvoju nesiotis koki devetu rubu cheki ir vaiksciot pasikvepines skalbiniu balikliu, sakyciau pries valanda pirkau, bbz kaip ten liko isiutas kas, no idea.

Jeigu prisikalbesit apie pirkima ir dalinimasi, na tai gausit baudas. Ir dar kai uz keliu simtu metru sustabde tai turbut specialiai, pis prota intensyviai is kur gavot.

Vienzo, priklauso nuo jusu parodymu.

Na ir 0.8 dar gerai, as paskutini karta gavau 0.6-0.7 uz vieneta.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
priciupes
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-05-14, 14:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė priciupes »

kulturingas rašė:
priciupes rašė:Sveiki. zodziu situacija tokia pasiemem ir uz keliu simtu metru priciupo, nuveze i mentine isrenge ir tt, neveze myzinti,ir nieko rasyt nereikejo. o dabar jau vel reikes atvykti. kaip manot kas gresia ? buvo mazdaug 0.8 hasiuko
Kaip priciupo? del ko sustabde? Pescius, ar su masina? Idomu.

Siaip tai tiesiog jeigu patylesit ir pasakysit kad ten kur rado ten ir buvo ir nezinot is kur atsirado, tai bus ok. As net galvoju nesiotis koki devetu rubu cheki ir vaiksciot pasikvepines skalbiniu balikliu, sakyciau pries valanda pirkau, bbz kaip ten liko isiutas kas, no idea.

Jeigu prisikalbesit apie pirkima ir dalinimasi, na tai gausit baudas. Ir dar kai uz keliu simtu metru sustabde tai turbut specialiai, pis prota intensyviai is kur gavot.

Vienzo, priklauso nuo jusu parodymu.

Na ir 0.8 dar gerai, as paskutini karta gavau 0.6-0.7 uz vieneta.
Nu manau zinojo jau kur pasiemem nes nieko apie tai neklause. Ir myzinti neveze sakau idomiai kazkaip tai lb idomu kas gresia
Peckelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2012-07-19, 22:01
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Peckelis »

priciupes rašė:
kulturingas rašė:
priciupes rašė:Sveiki. zodziu situacija tokia pasiemem ir uz keliu simtu metru priciupo, nuveze i mentine isrenge ir tt, neveze myzinti,ir nieko rasyt nereikejo. o dabar jau vel reikes atvykti. kaip manot kas gresia ? buvo mazdaug 0.8 hasiuko
Kaip priciupo? del ko sustabde? Pescius, ar su masina? Idomu.

Siaip tai tiesiog jeigu patylesit ir pasakysit kad ten kur rado ten ir buvo ir nezinot is kur atsirado, tai bus ok. As net galvoju nesiotis koki devetu rubu cheki ir vaiksciot pasikvepines skalbiniu balikliu, sakyciau pries valanda pirkau, bbz kaip ten liko isiutas kas, no idea.

Jeigu prisikalbesit apie pirkima ir dalinimasi, na tai gausit baudas. Ir dar kai uz keliu simtu metru sustabde tai turbut specialiai, pis prota intensyviai is kur gavot.

Vienzo, priklauso nuo jusu parodymu.

Na ir 0.8 dar gerai, as paskutini karta gavau 0.6-0.7 uz vieneta.
Nu manau zinojo jau kur pasiemem nes nieko apie tai neklause. Ir myzinti neveze sakau idomiai kazkaip tai labai idomu kas gresia
Kvepia pasala :)
Rašyti atsakymą