Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė patarimas »

laukinukas rašė:Sveiki,esu nepilnametis,nukirto mentai su apie cielu,iskart savo noru atidaviau,prisipazinau kad mano ir t.t,esu baudziamas 259 be tikslo platinti,gausiu bauda,norejau pasiklaust ar sis teistumas lieka visam prie mano bylos ar po kazkiek laiko issitrins? Nes seniau kiek zinau buvo baudziama pagal ATPK ir tas irasas issitrindavo.. dekui uz atsakyma.
Kitiems komentaramas del to kad nepilnametis,taip esu debilas,pakartot to nereik..
Netingek jei rupi Tavo gyvenimas, eik kelis puslapius atgal, buvo apsneketa, patarimu duota. Neleisk nuteist 259, kvalifikuok i atpk 44. goodluck
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

kaciarasyt? rašė:
kilmantas rašė:ne, bet darbindamasis užsienio kapitalo įmonėse nepraeisi background checko, nes negalėsi pristatyt pažymos, kad esi neteistas
aciu uz atsakyma

Teistuma nesupraskim kaip nurašyma,nuo nugyvento laiko tarpo.. Gerbt Teisma ,pagrindine Įstatymo esme.. Karmos kaip nuosprendžio nepasiimsi... nebusi gi priklausomas nuo kaleimo,sau ir taip atsirenki paskirti savo paties PRAEITIMI...
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

kaciarasyt? rašė:sveiki, norejau paklaust, jei mane nuteistu uz auginima ar turejima bk bet ne kalejmu, galetu ismest is univero?

universitete pasiliekam tuo ka jame veikiam... ismest gali bet kas,is bet kur tik tuo met kai įtikins tuo kad kenkiat universitetui,bet taip nebuna .... p.s. žmogus is informacijos mokslo metu susiformuoja ir po mokslo buna,savo nuomone-nuožiūra žmogumi,kurio truksta... '|
ciongas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-12-26, 18:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ciongas »

Gavau šaukimą iš muitinės kriminalinės tarnybos.
Ten kaip suprantu apklaus ir bandys prigauti iš to ką prisišnekėsiu?
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ekko »

ciongas rašė:Gavau šaukimą iš muitinės kriminalinės tarnybos.
Ten kaip suprantu apklaus ir bandys prigauti iš to ką prisišnekėsiu?
O tai tu esi kanors pridirbes šitoi "muitines" srity? ar padejas kažkam tai, kalbėjas, pirkes? iš lempos taip nieks nekviečia.
arabas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-05-19, 14:56
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė arabas »

monogamija rašė:
ciongas rašė:Gavau šaukimą iš muitinės kriminalinės tarnybos.
Ten kaip suprantu apklaus ir bandys prigauti iš to ką prisišnekėsiu?
O tai tu esi kanors pridirbes šitoi "muitines" srity? ar padejas kažkam tai, kalbėjas, pirkes? iš lempos taip nieks nekviečia.
Tu prieš komentuodamas bent pasiskaityk kas aukščiau parašyta :)
Ciongai, jų toks darbas- prigaut :D ir bandyk vartytis kaip tik gali, čia jau pačio reikalas kaip tu tai darysi, linkiu sėkmės. :V:
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

monogamija rašė:
ciongas rašė:Gavau šaukimą iš muitinės kriminalinės tarnybos.
Ten kaip suprantu apklaus ir bandys prigauti iš to ką prisišnekėsiu?
O tai tu esi kanors pridirbes šitoi "muitines" srity? ar padejas kažkam tai, kalbėjas, pirkes? iš lempos taip nieks nekviečia.

lig butume vieni .. po musu dar liks ir ju Praeitis,kurioja bus ne vien ju bet ir musu reikalu...
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

tikra parke del to kad nuvertina savo trukumais...
ciongas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-12-26, 18:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ciongas »

arabas rašė:
monogamija rašė:
ciongas rašė:Gavau šaukimą iš muitinės kriminalinės tarnybos.
Ten kaip suprantu apklaus ir bandys prigauti iš to ką prisišnekėsiu?
O tai tu esi kanors pridirbes šitoi "muitines" srity? ar padejas kažkam tai, kalbėjas, pirkes? iš lempos taip nieks nekviečia.
Tu prieš komentuodamas bent pasiskaityk kas aukščiau parašyta :)
Ciongai, jų toks darbas- prigaut :D ir bandyk vartytis kaip tik gali, čia jau pačio reikalas kaip tu tai darysi, linkiu sėkmės. :V:
Visko neigimas vienintelis čia vartymasis :D
Dėkui tau ir kitiems forumiečiams padėjusiems susigaudyti !!!
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

savo namuose as nekenkiu nekieno ateičiai,nes jinai gyvenama praeities ,nuosavom išvadom... tai labiausiai turi suprast suauge žmones,kad negali palinket jaunimui (kazko nedaryt),nes patys nespėjo...
draugas nereiškia kitam... ;)
sklepas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-08-25, 13:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė sklepas »

sveiki. siunciaus siunciaus siuntas is dark neto kol pagaliau neatejo muitininkas su kriminalistais i namus ir bande kaska surast. rado kelis popierius kaip siunciau pinigus i paybis ir pns. daugiau namie nieko nerado. kompa su telefonu paeme. abiejuose yra tor programos. facebooko sms jau istrinti. supakavo keleta skirtingu siuntu ir dar 2 pakeliui yra. ant dienu turet jos ateit. varciaus kaip visad kad pirma kart girdziu ir nieko nezinau. kaip manot kas gali but, ir ka reiktu padaryt kad nebutu nieko?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Kas gali būt už ką? Nieko nepasakėi.. nei ką, nei kiek, nei kaip, nei kokiems tikslams. Ką daryt kad nieko nebūtų? Būk politikas, prokuroras, kriminalistas arba koncerno vadovas ar šitų atžala :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
ciongas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-12-26, 18:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ciongas »

Čia kažkam kitamateityje.
VISOS siuntos yra saugomos duombazėje, nesvarbu reg. ar ne.
Dėl saugumo nesiplėsiu.
Sėkmės sklepui..
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SuNeasmenines »

sklepas rašė:sveiki. siunciaus siunciaus siuntas is dark neto kol pagaliau neatejo muitininkas su kriminalistais i namus ir bande kaska surast. rado kelis popierius kaip siunciau pinigus i paybis ir pns. daugiau namie nieko nerado. kompa su telefonu paeme. abiejuose yra tor programos. facebooko sms jau istrinti. supakavo keleta skirtingu siuntu ir dar 2 pakeliui yra. ant dienu turet jos ateit. varciaus kaip visad kad pirma kart girdziu ir nieko nezinau. kaip manot kas gali but, ir ka reiktu padaryt kad nebutu nieko?

as apsisvietes,turejau tardimo metu lenkt byla i savo puse,nors ji ir taip buvo mano veiklos turiniu o ne teisesaugos... atstovejau byla Teisme savo visa praeitimi...
sklepas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-08-25, 13:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė sklepas »

O tikrins mane narkotiku testu? Galiu rukyt ar pakentet reiktu?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

sklepas rašė:O tikrins mane narkotiku testu? Galiu rukyt ar pakentet reiktu?
Jeigu ir tikrins - tokie argumentai niekiniai kol nepasirasei pasizadejimo neisvykt is salies.
Ispanija ar olandija galima pasiekt betkada :)
Pareigūnai klauso.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Kas naujo?
nieko iš jūsų nesučiupo, tyrėjai netampo, teismų procesai nevyksta?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Ramu, tik vis anglies filtro prisijungt neprisiruošiu tai xatoj vanelina :D
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Naujo gal tas, kad viskas geriau nei bet kada anksčiau. Aukščiausiam taške iš viso savo gyvenimo esu ir jaučiu, kad tik kylu. Visgi, kartais vienišoka, bet Dievas širdy telydi :) Iš teisinės pusės esu švarus kaip švilpukas, mokesčius susimoku, juodos rinkos neremiu, su nusikaltėliais ar linkusiais nusikalsti nesusidedu ir žadu toks likti. Priespauda, diskriminacija ir kiti nelegalumo š, aišku, vis dar slegia, bet kažkaip gyventi gaunasi. Bet jo... emigracija į laisvesnius kraštus vis labiau traukia, nes viltys dėl Lietuvos ima byrėti į šipulius. Koks naivus (bet REALISTAS) aš buvau ir vis dar esu..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Įsimylėjai ar radai naują darbą? :)

Veryga greičiausiai bus sveikatos apsaugos ministru, įsigalios nuo naujų ANK, sunkūs 4 metai laukia. Reik tikėtis, kad atsinaujinantys liberalai būsimuose rinkimuose daug dėmesio skirs tam. Maloniai nuteikė jau kai kurie iš jų pradėjo su tuo dirbti
Rašyti atsakymą