Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sodininkas »

Manvydas rašė:
Lucian rašė: kokią teisę jie turi sudaužyt bongą?OGI jokios,visiškai jokios.Px,kad tu apsirūkęs.Gal aš per bongą tabaką rūkiau ar pan.Iš vis prie ko čia bongo daužymas,jis gi neuždraustas ir darau su juo ką noriu ir rūkau jį kur noriu,aišku nenusižengiat tabako įstatymui.
Bongo niekas nedaužys, bet jei jau jį ras, tai nepasakysi, kad tabaką rūkėt su draugais. Kas rūko tabaką per bongą?? 8E jie nedurni juk ;] žino kas ir kaip ;>
Vien bongą radus, iškratytų visus. O jei rastų dar, tai tada nebebūtų "px, kad tu apsirūkęs". Susodintų į karietą visus ir į narkologinį.
Brangesnis už auksą lobis. :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Nu jo aisku mentai nedurni, bet jei jie nieko neras o tik bonga tai tada nieko ir nebus manau :)
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė White smoke »

Kaip ir kiekvienais metais, mentai vėl suaktyvėjo panašiu metu, semia kas augina, kas parduoda, keblu derlius pasibaigė, o nusipirkti nėra iš ko, nes visi saugos.
Jungle is massive!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

martynai o kai teises reiks laikyt ir is narkologinio lapo reiks kad nevartoji ka tada?
vaikai nenarkokit vartotiku.
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė zopa »

man tai pora kartu buvo teke susidurti. viena karta gal pries kokius 4metus
kai dar buvau 12-14metu ejau i kompine pazaist atsisedu prie pc zaidziu cs tik pist dvi spintos apsupa pazymejima rodo kriminaline policija warom su mumis. pist pakele ir veda buvo su civiliu rubais ir tacka ne mentu tai galvojau kad man pizda bet nuveze i mentine aisku wisa kelia sake nu va pagavom tave pizda tau dbr. nuveze i 7komisariata sako prisipazink as wapse nieko nesuprantu kodel mane isveze panikoj visas tie man antrankius uzdejopiso pora kart i pilva sako prisipazink as sakau kad nieko nedariau. As tada dar dreadu neturejau bet buvau su ilgais plaukais tai tie man sako va dbr tu sesi i kolonoja uz tai kad telefonus pzidinai o mes taves o kirpykla nelesim iskarto pasodinsim. tipo su namioka kad pis mane kaip boba :DDDDD nu tada tipo jau pradejo sakyk del ko cia kaip kas rodo fotke is rimako stbejimo kameros kaip iseina ciuvas su ilgais plaukais su kapison u nu krc atrodo taippat kaip as as net pagalvojau kada as tai galejau padaryt :D. nu pto sako einam nufotkinsim tave nufotkino tada sako eik i abzjanioka pasedek pries tai dar krata dare jiesko nieko nerada pist piniginej ganjos maiselis su cigarile suluzuse tas kur krata daro iskart apsidziuge bet kazkaip paasiskinau kad ten cigarile tas kazkoki rusiska prikola apie ganja pasake ir vsio sedziu as abzijanike skaitau kas ant sienu israzyta: rusiskai uzrasita cia buvo arturas peknkis kartus :d nu gal valanda pabuvau ten atejo kazkokia boba manes atpazinnt sako ne tas. mentas atejo laisvas imk daiktus. paimiau ir isejau :D end of story
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė zopa »

ir dar viena cia gal pries pora savaicuiu menesi max. susitikom su draugu jis buvo su masina parukem per bonga jis isvare. musu liko gal 8 stovim ten uz mokyklos prie suoliuko ziurim eina link musu 2 panos ir ciuvas galvoju ko jie cia eina tiesej i mus suoliukas gi uzimtas. tik ateina sako ten palicja kriminali ar kokia ten o bongas ant zemes stovejo . nu tiem mentam buvo max 30metu tai supranta wiska iskarto sako kieno cia ems wisi ne mano choru taip :DDD sako tai as paimsiu nieko presi as asaras spausdamas saku ne nieko tada sako ten pasus traukit karata darysim pradejo daryt ten jointus polias traukia tuscias cizas nu nieko zodziu nerado tik as kaip duxas ant zemes cizoas galiako usmeciau surado ji sako man wsio vazuojamnes galvojo kad ganja rado ten pradejo tirinet kaip csi ta ciza nieko nerado tai paleido bet pz wisa gyvenima ten rukau i taiop zistokai prima karta. bongo asiku neatidave. mes dar ten stovejom kalbejom su jais tie sako gal jus jau eisit is cia :DDD viena is tu emciu sako kodel jus namuose prie kompo cs'a zaistumet rukytumet ir rami galva butu :DDDDd
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jamaicaman »

Buk zmogus, rasyk normaliai, nes vos suprasti eina :)
I'm back.
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė zopa »

stegiuos kuo greiciau mintyse permest situos ivykius nes prisimint nelb noriu tai belekaio suveliau.
kanapinis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2007-01-18, 21:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kanapinis »

Sveiki. :] Iškilo bėda - nebėda, bet bėda. Nesu pilnametis, nebetoli liko, bet dar nesu, smegenų turiu. Iš kažkur išėjo kalbos, kad pučiu su tokiu žmogum, pas mentus stebimi esam, ale žada drug testą daryt, tėvai sužinojo, iš kažkur kalbos, kad studmau (nors niekad niekam nesu prastūmęs), tai va. Kokios mano teisės, kaip elgtis mentyne kai/jei tampyt pradės? Blogiausiu atveju galiu sakyt, kad lietuvišką kanapę rūkiau ir durneliu apsimest ar kaip?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Apvalus »

Įdomiai tu čia įsivėliai.
Jeigu tai netiesa, ką viską čia parašei, tai taip ir sakyk. Juk nemeluosi ir nėra ko bijot.
Na teisėsauga šiuo atveju tau nieko nepripaišys, kad ir padarys tą testą. Tavęs už rankos nepagavo, tai ir nėra įrodymų.
Aš taip manau.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raMa »

Nebent tocnai esi kazka negero padares '|
:x: Tas kai nusišneka 420 *
kanapinis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2007-01-18, 21:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kanapinis »

Nieko niekam blogo nedarau, nei šiaip, nei gyvenime. Kadangi esu iš nedidelio kaimuko/miestuko, tai kalbos čia greit sklinda. Ir neva įgaliotinis žada užgaudyt, įkišt tą šūdą burnon ir panašiai. Taigi, ką sakyt, iš kur gavau? Nes nu būdavo, kad iš visur eina gaut, bet, kad visi rimti ir už tokį pazorą pakast gali. Tai geriau jau blogiausiu atveju sakyt, kad lietuvišką ganją rūkiau ar kaip? Nes dabar va sėdžiu, visi namie užsiraukę, ligu narkomanas koks nepateisinamas būčiau buvęs. ;\ Čia jau vasarą tokios kalbos sklido, kad stebi, bet iki dabar jokių naujienų ir nebuvo. Kaip toliau - nežinau. Nežinau nei kur dėtis, kaip nesavas va jaučiuosi.

P.S po kiek laiko užrodo tas drug testas burninis? Myžalinis? Gali pas mane kratą daryti, kažko ieškot ir panašiai?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Apvalus »

Niekas ten su tavim nesiterlios, turi ir taip ką gerb. policija daryt.
Apie tėvus, tau belieka tik juos apšviest. Taip įrodysi jiem, kad neesi eilinis narkomanas. Mes tau padėt nieko negalim, teks suktis pačiam.
P.S. čigonų nėra pas jumis kaime ? :D Ant jų kaltę versk...joke.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raMa »

Blet kiek tau metu atsiprasant? Ko cia myzauji? Koks dar burninis testas? Lietuvioj nieks is seiliu netiria, kiek zinau. Pamysi, parodys kad yra slapime dumu pedsaku ir vsio. Nei augini, nei laikai, nei pardavineji. O is kur gavai tai sakyk pamiskej prisiskyniau ir viskas arba kur nors pas cigona pirkau, norejau pabandyt.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raMa »

Apvalus rašė: P.S. čigonų nėra pas jumis kaime ? :D Ant jų kaltę versk...joke.
Normaliai :V:
:x: Tas kai nusišneka 420 *
kanapinis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2007-01-18, 21:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kanapinis »

Čigonų nėr pas mus. Stūmęs nesu, namie neatrastų nieko. Tik, kad kalbos apėjusios apie tą kitą bičą neva veža narkotikus iš kitur ir mes stumdom, nors taip nėra. :\

O metų man? - 17. Tik kiek pastebėjau čia dauguma narių susirinkę pastumt ant kitų. Vieni - dėl nepilnametystės, kiti - dėl šiaip nesuprantamų priežaščių net nesigilindami.

O tiesa, gręsia bauda kokia? Ir kaip dėl kratos? O gal galiu nekalbėt kol nesu suimtas?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sigma »

Paprasčiausiai nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėk su tėvais. Tikrai tai geresnis patarėjas už internetą. Tai tavo šeima.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

kanapinis rašė:Čigonų nėr pas mus. Stūmęs nesu, namie neatrastų nieko. Tik, kad kalbos apėjusios apie tą kitą bičą neva veža narkotikus iš kitur ir mes stumdom, nors taip nėra. :\

O metų man? - 17. Tik kiek pastebėjau čia dauguma narių susirinkę pastumt ant kitų. Vieni - dėl nepilnametystės, kiti - dėl šiaip nesuprantamų priežaščių net nesigilindami.

O tiesa, gręsia bauda kokia? Ir kaip dėl kratos? O gal galiu nekalbėt kol nesu suimtas?
nesinervuok, žmogau :) suimtas gali būt tik teismo sprendimu. su krata lygiai tas pats. jeigu nepardavinėjai, neauginai vadinasi baik stresuot. Geriau lysk į internetą ir susirink informaciją apie ganją, industrinę kanapę ir apšviesk savo tevus bei draugus. Parodyk jiems, jog nesi narkomanas. Beje mano manymu teismai už vartojimą yra absurdiški.
ir Sigma teisingai kalba. nuoširdus ir atviras pokalbis su tėvais geriausias sprendimas.
kanapinis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2007-01-18, 21:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kanapinis »

Sigma -> bandžiau, bvandžiau ne kartą... Esu ir anksčiau 'pakibęs' tėvams, bet tai nebuvo kažko su Lietuvos šauniąja policija, nors tiesa, ir čia dar neaišku. O va pakalbėt aš noriu, norėjau, aš noriu paaiškint, kad tai mano pasirinkimas, kad tai nėra taip blogai, kaip, kad atrodo iš šono, bet... Bet žinai kuom viskas pasibaigia? Vos bandau pasakyt sakinį - Tu narkomanas pripratęs ir Tau neatrodo tai blogai, geriau degtinės išgert. Na ko norėti - komunistiniai senukai, nieko nepadarysi. Taip patys augo, tokie jų tėvai ir tėvų tėvai... Vieninteli žodžiai 'kanapės, žolė, nelegalu, kenksminga labai - N E L E G A L U .' Tai va toks pokalbis, kaip su siena, tai dabar tik pritariu jiems, nes na nėr prasmės kažką aiškint, kai lyg sieną žmogus užsistatęs ką jam pasakoji. Mane domina ką policija gali sudaryt, ar aš pats atsakysiu už viską ar tėvai, yra tikimybė, kad kratą darys ir panašiai?

Dėkui už tuos kurie pataria dar vis kažką. Nes nėra man tekę susidurt su teisėsauga tokiu klausimu.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

kanapinis rašė:Čigonų nėr pas mus. Stūmęs nesu, namie neatrastų nieko. Tik, kad kalbos apėjusios apie tą kitą bičą neva veža narkotikus iš kitur ir mes stumdom, nors taip nėra. :\

O metų man? - 17. Tik kiek pastebėjau čia dauguma narių susirinkę pastumt ant kitų. Vieni - dėl nepilnametystės, kiti - dėl šiaip nesuprantamų priežaščių net nesigilindami.

O tiesa, gręsia bauda kokia? Ir kaip dėl kratos? O gal galiu nekalbėt kol nesu suimtas?
Greičiusiai net nieko nebus, tave gazdina ir tiek.Niekas jokių kratų nedarys, pirma reik teismo leidimo, o be jo jie negali pas tave ateit, antra seilių testo neims, kas naudos lėšas pats pagalvok.O myžalinis, jį galima lengvai apgaut, draugelio kuris nieko nevartoja paprašyk, kad primyžtų į stiklainį ir pasislėpk, arba gerk daug vandens ir myžk, kad myžalas išsivalytų.Draugeliui seniau, net po dviejų dienų nieko nerado myžale.
Greičiausiai tave šiurpina, o dėl tėvo - kalbėk, aiškink kaip viskas yra ir tiek.Rodyk medžiagą, filmus, straipsnius ir t.t. Tik nerodyk šito forumo, šiaip dėl šventos ramybės, na nebent jie norėtų su mumis pabendraut ir padiskutuot kokia ta tiesa yra.Nors vis dėl to geriau nerodyk, nes būsim išvadinti narkomanų landynę, ir mažu kur paskūsti už tai, kad tave išmokėm vartot "narkotikus"
Nusiramink.
Rašyti atsakymą