Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
kanapinis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2007-01-18, 21:52
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kanapinis »

Nesijaudinkit žmogai, nei rodysiu nei ką, pagal juos - mano draugai - narkomanai. Na žodžiu. Dėkui už apšvietimą šita tema. : )
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Sigma »

Na čia jau tavo pasirinkimas būt tėvams narkomanu ar ne.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Dune »

seip kratai yra gan sunku ordery gauti . jei pultu cia kiekviena kur TIPO turi kanors tai pareigunu neuztektu :) prokuroras duodamas kratai ordery tikrai nenori apsijuokti pries kitus kolegas ,beto gali tureti nemalonumu pats kad zmogu itarineja be reikalo, cia ne prie ruso kad igaliotinis gali teise vaikstineti po tavo buta ir ITARINETI TAVE NETEISETA VEIKA .
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Vygis »

Apie kokias jūs čia kratas dar šnekat? Kad kažkokiam kaime pliotkai eina, tai nereikia čia tikėt, visu pirma jie net neturi jokių įrodymu!!! Jaigu yra kaip tu sakai viskas tiesa tu nei jos turi, nei augini, nei esi kažka prisidirbęs. Nežinau kaip ten Lietuvos kaimuose yra ištikro, bet stenkis negalvoti apie tai ir vsio. Blogiausi atvėju jai pasiemi parukyt sakai radau ar kažką tokio, ir gausi koki ispėjima ir tiek. Na, bet perdaug negaliu čia šnekėt nelabai žinau kaip ten kas kaimuose vyksta Lietuvoj, gal ir policija ėmės labiau į tokius reikaliukus. Visgi ruduo... Na bet žmogau sakau nenukabink nosies ir nesiparink viskas bus gerai :V: Mažiau galvosi geriau miegosi :D
Beto dabar katik dar perskaičiau tavo postus, tai nelabai supratau, tai tau čia kažkas sakė, kad esat stebimi ar igaliotinis jum čia į akis taip rėžė? Nes jai pliotkai iš kažkieno tais lupų tai buk ramus :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Na visgi aisku cia gali but ir ruduo kad mentai suaktyveje, taciau yra ir kita medalio puse. Pastaruoju metu (na nezinau kaip kituose kaimuose) suaktyvejo putimas ir siaip narkatos vartojimas. Tarkim pas mus marozai uoj kaip pucia, uoj kaip valgo. Ir stumdo, pats nezinau, bet garantuotai ir augina. O kazkaip siemet tas ypac padidejo tai manau ir mentai sukruto :)
I'm a junglistic man.
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Dune »

taip siemet suaktyvejo ,gal kryze nes daudelis auginasi ,o mentam reikia dirbti ir parodit kad dirba.o kaimuose buna taip kad bangom jei gauna tai gauna tai ir stuma jei negavo tai ir nebus koki pusmeti. O jei gavo blogos (ar suruke puse ir prikrauna arbatos) tai tas :X buna stumdomas koki pusmeti
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Siusk tu ta ucestkova NACHUI ir viskas. As tai is patirties zinau, kad kaimuose panasus menkystos linke labai susireiksminti.
Man buvo panasiai, kai Nidoj dariausi pasa, o seno galiojimas buvo pasibaiges, tai teko rasyt pasiaiskinima, kodel as padariau toki 'nusikaltima'. Uzejes i kabineta pas ucestkova atsisedau aisku ant kedes, bet i tai man buvo pasakyta, kas tau leido sestis, vyksta tavo administracines bylos svarstymas, greit stot :E :} :} :} :D :D :D
Viska, ka jis tau gali padaryt, tai parasys tarnybini ir viskas, susimokesi max 100Lt ir viskas uz musaro izeidima (manau verta, as ir daugiau sumokeciau uz toki malonuma ). Todel be bairio sakau, siusk tu ji nachui ir viskas.
Tevai idomus tavo, kazkoks nuopisas stumia ant ju vaiko, o jie pritaria. Vapse skunda parasyt ant tokio, kad terorizuoja vaika, santazuoja ir gasdina.
Pilypas is kanapiu
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė no_one »

Smagu... Jau matau straipsnio antraštę lietuvos ryte - "Internete dalinami patarimai kaip išsisukti nepilnamečiams, vartojantiems narkotikus".
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

no_one rašė:Smagu... Jau matau straipsnio antraštę lietuvos ryte - "Internete dalinami patarimai kaip išsisukti nepilnamečiams, vartojantiems narkotikus".
Ne, internete dalijami patarimai, kaip bendraut su santazuojanciu asmeniu, siuo atvejusu kaimo ucestkovu.
Parintu ir gasdintu taip mano vaika, pagadinciau as tam mentui karjera. Jei normaliais metodais dirbti nesugeba, santazas ir vaiku gasdinimas dar ne iseitis. Pagal tavo logika, gal ir malku reiktu jaunimui ilauzti, kad mentas visu kaimo pletku teisingumu isitikintu?
Pilypas is kanapiu
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė no_one »

naktibaldas rašė:Ne, internete dalijami patarimai, kaip bendraut su santazuojanciu asmeniu, siuo atvejusu kaimo ucestkovu.
Kas tau sakė kad jį šantažuoja?
O mano logika labai paprasta - nepilnamečiams narkotikų vartot negalima. Taškas.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė raMa »

Narkotiku isvis negalima vartoti. =( P.S. tavo nuomone cia nelabai ka reiskia.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Wanikas »

Man, pvz, zole ne narkotikas.... Ir as ne narkomanas.. :) Cia tokia mano nuomone :)
Epic Win
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Santazas yra tame, kad ji zadama isgaudyti uz narkotiku prekyba, nors jis tuo neuzsiima. Jam grasinama, kad bus padarytas narkotiku testas. Kokiu pagrindu? Nes ucestkovas jauciasi kaimo vierchas ir, kad ir su nepilnameciais galvoja galis daryti ka tinkamas? Apsmeize ji pries tevus, kad jis narkomanas.
Siaip tevu pozicija nesuprantama sioje situacijoje, jei vaikas ir vartoja narkotikus, tai yra ju reikalas aiskintis ir issiaiskinti viska, o ne aklai tiketi visiskai svetimo zmogaus pezalais.
Cia yra akivaizdus mento darbo metodu neprofesionalumo ir virsytu ipareigojimu pavyzdys.
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

Wanikas rašė:Man, pvz, zole ne narkotikas.... Ir as ne narkomanas.. :) čia tokia mano nuomone :)
Man irgi.Ir sakykit ką norit - man žolė ne narkotikas, man tai augalas, augalas kuris padeda geriau suvokt, augalas kuris padeda nusiramint, atsipalaiduot, pašalint depresiją ir prasiblaškyt.
Gal ir čiobreliai su liepžiedžiais narkotikas? (Čia tiems kurie priekaištaus).Ir mano nuomonės nepakeisit, kad ir ką sakytumėt.
Man narkotikai: tabakas, alkoholis, afma, ratai ir pan.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
Wanikas rašė:Man, pvz, zole ne narkotikas.... Ir as ne narkomanas.. :) čia tokia mano nuomone :)
Man irgi.Ir sakykit ką norit - man žolė ne narkotikas, man tai augalas, augalas kuris padeda geriau suvokt, augalas kuris padeda nusiramint, atsipalaiduot, pašalint depresiją ir prasiblaškyt.
Gal ir čiobreliai su liepžiedžiais narkotikas? (Čia tiems kurie priekaištaus).Ir mano nuomonės nepakeisit, kad ir ką sakytumėt.
Man narkotikai: tabakas, alkoholis, afma, ratai ir pan.
Matai ta nuomone niekam neidomi, nes yra BK ir jis reglamentuoja visiskai ka kita. teisiamas tu butum remiantis ne tavo nuomone, ar abejoji tuom?
Pilypas is kanapiu
suteneris
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-01-07, 02:21
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė suteneris »

Manvydas rašė:
Wanikas rašė:Man, pvz, zole ne narkotikas.... Ir as ne narkomanas.. :) čia tokia mano nuomone :)
Man irgi.Ir sakykit ką norit - man žolė ne narkotikas, man tai augalas, augalas kuris padeda geriau suvokt, augalas kuris padeda nusiramint, atsipalaiduot, pašalint depresiją ir prasiblaškyt.
Gal ir čiobreliai su liepžiedžiais narkotikas? (Čia tiems kurie priekaištaus).Ir mano nuomonės nepakeisit, kad ir ką sakytumėt.
Man narkotikai: tabakas, alkoholis, afma, ratai ir pan.
Taip iseina kad kokainas, opijus irgi ne narkotikai. Tabakas irgi.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

suteneris rašė:
Manvydas rašė:
Wanikas rašė:Man, pvz, zole ne narkotikas.... Ir as ne narkomanas.. :) čia tokia mano nuomone :)
Man irgi.Ir sakykit ką norit - man žolė ne narkotikas, man tai augalas, augalas kuris padeda geriau suvokt, augalas kuris padeda nusiramint, atsipalaiduot, pašalint depresiją ir prasiblaškyt.
Gal ir čiobreliai su liepžiedžiais narkotikas? (Čia tiems kurie priekaištaus).Ir mano nuomonės nepakeisit, kad ir ką sakytumėt.
Man narkotikai: tabakas, alkoholis, afma, ratai ir pan.
Taip iseina kad kokainas, opijus irgi ne narkotikai. Tabakas irgi.
Matai, visus juos reik apdorot kažkaip, be to jie kenkia, gan nemažai, reik mokėt atsirinkt.Čiobrelis, žolė man ne narkotikas, bet jau pvz. tabakas narkotikas, nes jo kenksmingumas labai didelis ir pan.Nebūtinai viskas kas yra gamtoje yra nekenksminga, ir nebūtinai visi augalai yra nekenksmingi, dar kartą akcentuoju REIKIA MOKĖTI ATSIRINKIT.O ne imt aklai, ai va iš gamtos ir zjbs. :)
Naktibaldas aš puikiai suprantu, kad būsiu baudžiamas kaip už narkotiką, bet man asmeniškai tai nėra narkotikas ir tiek. :)
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-10-31, 15:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė no_one »

Sakot mano nuomonė nesvarbi? Tai tiesa, sutinku. Bet turėkit omeny kad jeigu jūs prisišauksit žiniasklaidos dėmesį, šitas forumas bus labai greitai uždarytas, ir ant jūsų nuomonės kad žolė ne narkotikas visiem giliai nusišikt. Jeigu jum nereikia šito forumo - darykit ką darot dabar. Jeigu reikia - pradėkit mąstyt. Iš mano pusės tiek žinių.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Manvydas »

no_one rašė:Sakot mano nuomonė nesvarbi? Tai tiesa, sutinku. Bet turėkit omeny kad jeigu jūs prisišauksit žiniasklaidos dėmesį, šitas forumas bus labai greitai uždarytas, ir ant jūsų nuomonės kad žolė ne narkotikas visiem giliai nusišikt. Jeigu jum nereikia šito forumo - darykit ką darot dabar. Jeigu reikia - pradėkit mąstyt. Iš mano pusės tiek žinių.
Šiaip nežinau, kodėl jis buvo nepašalintas iš forumo, patarėm ir manau reiktų ištrint tuos pranešimus, kadangi jis pats prisipažino, jog yra nepilnametis.Tiesiog manau padėt galimą, tam tikrais atvejais, bet kartu padėjus, reik pasakyt - ate.
Su tavim puikiai sutinku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Wanikas rašė:Man, pvz, zole ne narkotikas.... Ir as ne narkomanas.. :) čia tokia mano nuomone :)
ka tik susipykau su mama dėl to
Rašyti atsakymą