Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė patarimas »

akkmuo, taip, sakiau
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Moderatorius »

kokia juo nuomonė į tai?
pats rūkęs? žino, kaip ir kaip tam tikri dalykai vyksta?
ar kažką ta tema plačiau kalbėjot, ar ką bandė pakeist tavo požiūryje apie kalnalapių rūkymą?
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė patarimas »

akkmuo rašė: 2018-05-02, 21:23 kokia juo nuomonė į tai?
pats rūkęs? žino, kaip ir kaip tam tikri dalykai vyksta?
ar kažką ta tema plačiau kalbėjot, ar ką bandė pakeist tavo požiūryje apie kalnalapių rūkymą?
Jos*

Nerukiusi. Aisku nepalaiko ir nepropoguoja to, daugiausia del to, kad dirba ligonineje irgi, ir yra maciusi isvarvejusiu/nukentejusiu nuo zoles(chimkes), o tokiu tikrai yra..

Pasisnekejom tai tik tiek, jog abudu zinom, kad gatvese daugiausia gauni kakuti nuo kurio gali nukenteti, kad dauguma rukyt nemoka ir ruko is idejos. Kazkaip nebuvo labai labai nusiteikus pries tai.

Poziurio nebande pakeisti, dar ir dabar kartais sakau, kad parukau ir nebeuzeina blogumai, sakau jog nepiknaudziauji ir zinau ka darau ir kazkaip viskas tuo ir baigiasi:)
MnT
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2017-05-11, 17:26
Reputacija: 7

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė MnT »

patarimas rašė: 2018-04-30, 15:20
MnT rašė: 2018-04-30, 03:16
WTČ rašė: 2017-01-13, 23:08
Az
Sveikas,prikelsiu biski tema nes ir man vat atsitiko toks dalykas noretus isgirst tavo istorija kaip susitvarkei su situo brudu.
Labas, visos bedos tiesiog is galvos ir gyvenimo budo. Siaip esu jautresne asmenybe, kas turejo itakos sitam brudui. Kaip is to islipti? Keisk savo dienas, veik kazka prasmingesnio, buk pranasesnis uz kitus, ko pasekoje dienos pabaigoje Tu jausies geriau, kazka naudingo nuveikes.

Nepatarciau gert raminamuju. As kartais pagerdavau, bet jau zinodavau, kad tiesiog noriu pabut dugne kaip darzove kelias dienas ir po to is to islipsiu :D

Kas pasikeite nuo praeito rasyto post'o iki dabar. Tai galiu parukyt, nebera taip blogai (tik turiu mazesnem dozem traukt), panikos ataku nebeturejau, pas psichoterapiaute vaikstau kas dvi savaites.

Su miegu turiu problemu jog turiu su pc but, ar tlf, bet cia jau valios trukumas tiesiog padet i sona ir miegot. Nueinu velai miegoti, atsikelu taip pat ne per anksciausiai, ko pasekoje esu dirglotas ir piktas :D Vasaros nemegstu, atsikeliu, rankos slapios, piktas toks jauties, nu bet ka padarysi :D

Del sirdies, nuejau kardiogramos pasidaryti, pamyniau dvirati, viskas ok, tai iskart ramiau pasidare.

Klausk konkreciai kas Tave kamuoja, bandysim isanalizuoti. Sorry, kad taip padrikai rasau, dirbu:)
nu tai dabar nuodugniau papasakosiu. Rukiau tikrai daznai bet nepasakyciau kad daug kiekio atzvilgiu ir paskutiniai 5-6 kartai tokie keisti buvo atrode kad bloga daros iskart ant miego kabina ir panasiai,tai paskutini karta tiesiog jau kai efektas bleso nuejau atsigult ir pries pat uzmiegant puft toks kaip pirsto duris i smegenis kale ir prasidejo dusimas,dvejinimasis,atrode kad isprotejau mastyt nebegalejau sirdis nezmoniskai dauzes truko viskas gal 20min nu ir ka nuo to laiko labai sunku uzmigt nes atrodo vel pasikartos labai daznai noriu ziovaut bet nesigauna daznai pradeda galva spaust, trukciot kur nors,svaigt galva ir panasiai, oro truksta bet dabar daznai save prisigaunu kad " nieko tau nera neprisigalvok" ir viskas taip ir dingsta bet pries miega jau nepagalvosi taip kai uzmigt nori 😁 buvau pasdaktarus visus tyrimus pasidariau kad save nuramint laukiu dabar atsakymu. Del ka parasiai tai pilnai sutinku nes kai veikiu kazka prasmingo atrodo pasimirsta ir nieko nebesidaro praejo lygiai menesis nuo tos panikos atakos tai su kiekviena diena vis geriau atrodo bet 2 savaites tai kosmaras buvo niekam nelinkeciau.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Moderatorius »

o daugiau nieko nevartoji? ką veiki gyvenime? ką valgai?
alkoholis? giminės niekuo nesirgo, užsikrėst kažkuo negalėjai?
labai nuo daug ko tai gali priklausyt.
maišai su tabaku tai, ką rūkai? irgi variantas, daug tabako gauni
ypač, jei per kokį nors kibirą ar bongą rūkai
MnT
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2017-05-11, 17:26
Reputacija: 7

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė MnT »

kiek teko skaitinetis uzsienio forumuose tai cia kaip ir sakiai viskas is vidaus,zolyte slopina ta nerima kol taure persipildo ir poto va buna panic attacks poto vel teko kelis kart parukyt bet atrodo smegenis priesinas labai tam ir vel lomkes prasideda tai priejau isvados kol nesisitvarkysiu visko gyvenime kas ramybes neduoda ir neismoksiu be zolytes ar alko su nerimu ir stresu tvarkytis biski teks pertrauka daryt :) o del psichoterapijos man ir sake seimos gyd. Gal nueit reiketu bet nezinau kazkaip nedrasu sakyt butu del kalnalopes o ir nemanau kad cia yra priezastis,labiau toks dalykas kuris paskatino ataka nes seip seniai jutau kad sirdis dauzos ir galva spaudzia nors su sirdim kaip ir viskas gerai ir niekad net netuopttelejo kad cia nerimas ir stresas viska itakot galejo... Gyveni zmogus ir mokais kaip sakoma 😁 o gal papasakosi kaip ta terapija tau padeda?
MnT
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2017-05-11, 17:26
Reputacija: 7

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė MnT »

akkmuo rašė: 2018-05-07, 17:38 o daugiau nieko nevartoji? ką veiki gyvenime? ką valgai?
alkoholis? giminės niekuo nesirgo, užsikrėst kažkuo negalėjai?
labai nuo daug ko tai gali priklausyt.
maišai su tabaku tai, ką rūkai? irgi variantas, daug tabako gauni
ypač, jei per kokį nors kibirą ar bongą rūkai
seniau xtzy ir lsd esu bandes ne po karta bet 2 metai be tu jau nesamoniu,su tabaku taip maisau uzsikrest negalejau,valgau sveikiausiai dabar kiek save pamenu,gimines nesirgo kiek zinau tik velyvoj senatvej mociute senatvine dimensija susirgo alkoholio 2-3 metus tik per sventes parukes labaaaai retai alko vartodavau kokius 3-4 kart per 3 metus gyvenime tai paskutniai metai mokslu dabar jau 5 menesius nedirbu nes siek tiek uzsidirbu internetu( pragyvent pilnai uztenka) kibiru ir bongu nesu megejas tik suktines pagrinde ir vape retkarciais. Del maisimo as ir sukau tokia minti kad gali but blogai bet kazkodel abejoju kad cia no.1 problem bet va dabar neberukau suktiniu tai daug maziau koseju matomai kad nebegaunu tabako dumu ne per filtra. Kol savo rukiau viskas buvo kaip ir gerai bet va ispuole pastaruosius kartus ne savo parukyt ir atsitiko taip,gal dar prisidejo isitikinimas kad gatvese vien shh nes tapati gatvini ruke ~ 10 zmoniu is mano aplinkos visiem buvo liuks o ir atrode legit,tai manau tiesiog sutapo cia man taip.
Aisku dabar toks gyvenime etapas kad ir mokslu galas ir su drauge netrukus i uzsieni vaziuosim pagyvent tai kazkiek streso dar duoda nes nezinai ko laukt kaip seksis ir panasiai. Dabar pas drauga menesio begyj bus vel gero stuffo sakau gal reiks pamegint ir paziuret kaip kas nors siai dienai net pagalvot nebenoriu apie rukyma :) o tau paciam teko pergyvent toki dalyka ar tiesiog gerai apsiskaites siuo klausimu? Man seimos gyd. zolpidem sandoz israse pries miega 10 dienu kursa pagert tai jau 4 dienas labai gerai pailsiu,visiskai kitas zmogus, bet vistiek buna uzpuola tas nerimas kad or zenkliai mamazesnis taciau visvien labai nemalonus. Dar arbatas nstresui mazint geriu su kanapem tarp kitko 😁
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė patarimas »

apturejau ir as viena panikos ataka. Labai svarbu kokiomis akimis ziuresi i tai po to, nes buna, kad zmones pasikeicia 180 laipsniu po pirmos panikos atakos, bijo vieni vaziuot masina, liftu, autobusais.

Man tai visada truksta gilaus oro, bet kai ikvepiu ji, tai toks kaifas ;D po minutes vel tas pats, bet ne visada taip buna.

Turbut jautrus zmogus esi, man su sirdim irgi atrodo plaka nesveikai, baisu, nuejau kardiograma pamyniau dvirati - viskas ok. Aisku eik tirkrinkis sveikata, jei kazko bijai/jauti, issityres saugiau jausies ir suprasi, kad viskas su Tavim okey.

Tiesiog pats save baudi, o --==::~~ tai tik pablogina tai. Kaip ir sakiau, veik kiekviena diena kazka prasmingo, atsigules toki kaifa pajusi, kad visa save atidavei. Kaip, kad mokykloje budavo, pasidarai is vakaro visus namu darbus, tai net noris i shule eiti budavo :D Taip ir gyvenime, veik kiekviena diena kazka prasmingo ir iskart geriau pradesi jaustis. Aisku nekalbu jau cia apie visokius vitaminus/vandens daug gerti/valgyti normaliai.

Ir tada megink po truputi uztraukt. as bnet jau taip dariau, po labai labai mazai, ir be cigareciu.
Meizum
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-11-02, 13:09
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Meizum »

Sveiki, rukau jau virs metu ir mane domina delko kiekviena karta kai parukau nesvarbu per ka ir kaip, poveikis buna tas pats. T. y galva pradeda spausti, labai aptingstu ir jauciuose apsvaiges, toks kaip isgeres buna judesiai nekordinuoti ir t.t? Gal mano organizmui kazko truksta? Nes tas apsvaigimas islieka gal kokias 3-4h.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Labas, apsvaigimas parukius paprastai 3-4 valandas ir trunka. Del galvos spaudimo gali buti ivairiu priezasciu - rukai budamas pavarges, rukai nesvarias kanapes. Vieni zmones pasakys, kad netinkamas veisles rukai, o gal isvis chymke trauki, bet cia pavirsutiniski tokie pasakymai. Aptingimas ir apsvaigimas ir yra tas efektas. Thc psichinis poveikis toks ir yra, kad jis snudina, t.y. - padaro zmogi apsnudusiu, prisnudusiu, atsipalaidavusiu tiek fiziskai tiek psichiskai. Vieni zmones sugeba tokia busena lengvai sukontroliuoti ir ja megautis, gyventi pilnavercius gyvenimus, o kiti tik aptingsta, nieko nebenori, tampa apatiski, ima depresuoti, kam panikos uzeina, kam psichozes. Labai daug poveiki itakoja tavo gyvenimo budas ir tu pats kaip asmenybe, tavo charakteris, tavo miego rezimas, ka tu valgai, geri, kiek tu per diena judi, dirbi fiziskai, protiskai, kokia tavo aplinka ir kokiomis salygomis tu aplamai gyveni ir tas kanapes vartoji. Kadangi jau sitoj temoj pasireiskei, tai itariu, kad kanapiu poveikis tau nera pats maloniausias, o gal net visai tau netinkantis. Nieko tame blogo ir keisto nera, pasaulyje yra daugybe zmoniu, kuriems nepatinka kanapiu poveikis, todel karta ar kelis pavartoja ir daugiau nebebando.
Nieko tame blogo nera, tai yra visiskai normalu. Yra net kanapems alergisku zmoniu. Prie visko tai siulau nekreipti labai daug demesio i zmones, kurie tau sakys, kad "ne ta veisle", "netinkamai tai darai", "tau reikia to ar ano", nes metai, manau, yra pakankamai ilgas laikas, kad susipazinti su kanapiu poveikiu. Jeigu kanapiu vertojimas yra ne tau - reikia jis yra ne tau. Kiekvienas zmogus pasirenka ar jam to reikia ar to nereikia, o aklai blaskytis, stengtis kazka pust tol, kol "pagaliau pagausi haju", tai yra kvaila.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Meizum
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-11-02, 13:09
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Meizum »

Aciu uz atsakyma. Suprantu, kad kiekviena veikia skirtingai ir man keista kai praeina 1h ir sako, kad atleido jau tarkim drauga. Ir tas poveikis, kaip kitiem ten kosmosas ir t.t. Man sakau jauciuosi kai girtas, vairuoti ar su dviraciu vaziuoti tikrai buna problema. Paskutini karta vaziuojant dviraciu zvyrkeliu atrodo kad galinis ratas visada sonu eina ir tuoj nudribsiu :D. Pagrindinis dalykas, delko rukau, tai kad ant juoko pramusa ir labai lengva man paskui uzmigti, nes jauciuosi toks pavarges, kai parukau, kad tik lovoj guleti man. Be to paskutinius 5-10 rukymu, vis pasijaucia toks durimas ties sirdim, kas irgi seniau nebudavo.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Draugus po valandos atleidineti pradeda, nes tolerancija pas juos padidejus, jie greiciausiai tiesiog daugiau ir dazniau uz tave rukantys yra, arba tiesiog jie jau tiek PRIPRATE, kad jiems reikia vis didesniu doziu, kad pasiekti norima efekta. Visai tiketina, kad tavo draugus, jeigu nekeis vartojimo iprociu, atleidineti prades po 50min, po 40min ir taip mazes, kol ju rukymas isvis ims beveik nebekabinti, tada jie tik didins dozes, gali uzsimanyti pereiti ant labiau koncentruotu kanapiu formu - hasisu, alieju, vasku, kitu ekstraktu arba is viso ieskoti kitu medziagu, kurios "kabintu" labiau nei zole. "Vartu i sunkesnius narkotikus" teorija yra tiek pat mitas, kiek ir ne mitas.
Del vairavimo tai galeciau pastumt ant taves, koks esi dal***obas, bet to nedarysiu, nes tikiu, kad esi kazkada bandes, supratai, kad apsirukius tau vairuot - nekazka ir to nebedarai, ypatingai, jeigu tave zole veikia kaip alkoholis. Savo parukymais tu turi nekelti pavojaus sau ir kitiem.
Rukyti, kad pramustu ant juoko nera protinga. Nesakau, kad yra blogai kai zmones parukius ima juokas, viskas cia tvarkoje, sakau, kad yra blogai, jeigu zmones nesugeba prasimust ant juoko budami neapsvaige. Miego sutrikimai - neretas salutinis poveikis po reguliaraus vartojimo. Visa diena turbut pramali suda, todel ir nepavargsti. Itariu tau fizine ir protine degradacija (Degradacija - (de- + lot. gradus - pakopa, laipsnis): 1. laipsniškas mažėjimas, smukimas;) ir skatinu susimastyti apie savo gyvenima, savo tikrus artimuosius, o ne bendrasuputovus.
Sirdies durimai gali buti issaukti ivairiu priezasciu, bet tavo atveju itariu kazkoki artai mitybos ar aktyvumo/poilsio disbalansa. Stresuoji pats save ir atsiduoda per sirdi. Kaip gydytojas rekomenduociau tau pameginti nerukyti kokias 2-3 savaites, t.y. pagyventi blaiviai ir palyginti savijauta su tokia kai buna kai 2-3 savaites buni parukantis.
Supranti, MEDICININE marihuana kanapes vadinamos ne siaip sau, o drozti vaistus, kad kabintu juokas ir kad nusivargintum save, kad galetum uzmigti, tai nu.. kvaila. Suprasciau, jeigu turetum koki hiperaktyvumo sindroma, kur realiai budamas blaivas negaletum sustot kazka daryt, nuolat nevalingai save perkrautum, del to patirtum stresa ir kanapiu griebtumeis kaip raminancio preparato, kad galetum zmogiskai pailseti, arba jeigu butum patyres kazkokiu psichologiniu traumu ir rukytum, kad prislopinti depresyvias emocijas, bet dabar is tavo zodziu primeni tiesiog, neisizeisk, stereotipini narkomana. Biski grieztai kalbu del to, nes stereotipiniai stouneriai butent ir yra priezastis del kurios zmones nenori legalizuoti kanapiu. Taip, beabejo, esam laisvi zmones, visi galim su savim galim daryt ka tik norim, bet as tiesiog nepernesu bet kokio tipo piktnaudziautoju. Pats kadaise piktnaudziavau kanapem, buvau krites i psichozes, absoliuciai niekam to nelinkiu. Bet mano torcialinimo laikotarpiu nebuvo tiek informacijos, kiek dabar yra prieinama. Norint pusti zole ir is to pajausti tik nauda, yra labai svarbu pajausti, kada zoles rukymui turi pasakyti "ne". O jeigu kaip koks suva lakstysi paskui kiekviena duma, nu tai pats turbut supranti, ka tai reiskia... :) :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Meizum
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-11-02, 13:09
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Meizum »

Aciu, supratau. Del vairavimo, taip pats jeigu bunu uz vairo ir parukom, tai perleidziu kitam vairuoti, nes paciam nesmagu tokios bukles vaziuoti, kai atrodo nepastebesi ko nors ir bam. :)
pilietisX
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2018-02-25, 00:49
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė pilietisX »

Rukau daug ,sativa per darbo pamaina apie tris kasiakus , žiauriai padeda dirbt kojų nebeskauda viskas px yra ,bet namie nedauzo taip užmigti neina nebent supust kelis bongus , o indika namie padeda, raslabuxa užmigti gerai nujama skausmus, tik su viena indika buvo problemų , bičiulis dvi veisles Indikos krosino bbz kas gavos karoče nr.3 davė pavadinimą , daužo belekaip mane bent jau, o maniške ant žiaurumo agresijos panikos priepuoliai xuj znajet po kiek laiko ir man tas pats isproteju zverim pasidarau 0 šeip aš visada pozityvus niekada nesiparinu , tai va kas per xuinia
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Seedman »

Paprastas panikos priepolis, kai dar esi nesusidures su tuo viskas okey, bet kai istinka,tai sokas pacem, pradeda galva svaikti, sirdis musti vis stipriau, tai tesesi beveik 30min, pradedi galvot kas man ir pan, dar labiau save apsikrauni, tokiu atveju net haliucinacijos gali prasided,kaip buvo ir man ir dauguma rukanciu, bet man praejo ir daugiau su tuo nesusiduriau, tikriausei isilavinau save nepult y panika per ilga laika, ir baiges problemos😉
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė nenaudelis »

Toks klausimukas - kaip paaiskinti stipru apetito sumazejima pakeitus :x: nors ir gatvine, bet rusis gal vistiek kazkokia yra ? Turejau kita tiekeja - tai viskas kaip ir turi (ar turi ?) but su begimu iki saldytuvo. Kai :x: pasikeite tada ir tas apetitas dingo. Tiksliau kai valgai tai viskas normaliai valgosi, bet noro nera jokio - galiu ir visa diena nevalgyt. Daugiau nieko blogo negaliu sakyt be gana trumpo jos veikimo, bet koki gera pusvalandi :angel: Pagal tiek kiek esu priskaites ir paties patirtis, tai panasu, kad viena buvo indica kita sativa. Kiek teko skanaut tu gatviniu, tai visos varydavo i sofa pailset. Ir man cia iskilo klausimas - kiek skaitineju, tai lt dauguma didesniais kiekiais sativas augina, kas kartais ir atsiduria gatvese, ar klystu ? Suvartoju ... na 0.2-1 i diena kelis men.
Kadangi sveikatos tema neperkrauta, prie to pacio paklausiu patarimo i kokias veisles ziuret esant insomnijai, lengvai depresijai (dinamitiniu vaistu neduoda) ? Ruosiuos sejai ... Turiu CBD Critical, Critical Jack, Gnomo, White Russian seklu ir mastau, kad labai darze nesiplest. Visos auto. O gal ir indoore kas nors is maziuku yra ? Manau turesiu ir indoore galimybe, gal net patogesne bus

p.s. ieskojau, skaiciau, bet domina tautieciu patirtis
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė barzdyla »

Nuo rūšies priklauso ar sukels tau apetitą ar ne. Yra tarp kaikurių rūšių nepageidaujamas efektas, kaip apetito praradimas. Ant tokios turbūt ir užtaikei. O dar jei daužo tik pusvalanduką, tai arba tu toleranciją jau įvaldęs, arba ten stuff'as ne kažką. Klysti. Daugiau augina indicas, nes jas lengviau užaugint. Derlius irgi ne prastas. Kompaktiškesnės, tas irgi svarbu. Ir rukydavai tu indicas jeigu sodindavo ant sofos. Sativa nenusodins tavęs :)

Nuo depresijos patarčiau indicą augintis. Sativa dažnokai (bent jau mane) ant paranojos ar negatyvių minčių užneša ar tos pačios depresijos... Durban poison vienintelis Sativa kuris upliftindavo teisingai. Nuo Indicos man viskas px pasidaro ir kimarini memus žiūrėdamas
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė nenaudelis »

Panasiai ir galvojau apie indica, todel ir prisipirkau kur indica dominuotu. O del gatvinio tai biski nustebau. Bet greiciausiai dabar tokia is kokios patvores turiu ir poveikis nestabilus. Ir man panasu sativos netinka. Tik del to apetito susibalamutinau - visada uzeidavo suzverejimas o dabar atvirksciai. Va ir dasigyveni zmogus iki growingo. Bet uzsiemimas visai idomus :) Tikiuos paragausiu kazko teisingo :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39836 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44876 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41594 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    4994 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19146 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas