Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė naktibaldas »

Si skiltis skirta visiems paliegeliams ir sveikuoliams, pasidalinkime savo godomis ir palinkekime viens kitam greiciau pasveikti. Apie hemarojus ir tulzies akmenis, savaime aisku, cia nediskutuosim.
Only viskas, kas susije su marihuanos sukeliamais salutiniais poveikiais.


Taigis pradesiu nuo saves: po stipresnio uzrukymo, kitas pora dienu mane kamuoja depresija, stipriai krenta darbingumas, sumazeja saviverte. Kita diena po rukymo bunu kazkoks apkiautes, liudnas, nera nuotaikos. Na bet as ir siaip esu linkes i depresija, todel tenka konstatuot, kad marihuana (nesaikingai ir per daznai vartojant) man nera gerai, nes issaukia depresijos simptomus.
Kosulys! Buna, kad ar tai pyhas koks hujovesnis pasitaiko, ar dar kas, bet kita diena po rukymo kosciu ir atsikosciu skrepliais, toks vaizdas, lyg kokioj sachtoj dirbciau ir nuolat kvepuociau dulkemis. Laimei kosulys po geru uzrukymu praeina po poros dienu.
Skausmas krutineje. O sitai mane labiausiai neramina. va pastebejau pries menesiuka kita, kad skauda krutine, aisku, gal tai elementariausias persalimas, ar uzleisto plauciu uzdegimo pasekmes (persirgau perreita ziema ir nesigydziau pradzioj, nemegstu eit pas medikus). Jums kas nors panasaus yra? Jei tai nuo marihuanos, manau prisieis atsisakyt sio malonumo :/
As cia pasiskaitinejau, kad turit problemu su miegu kai kurie, na man tai nebuna, kad neprirukes neuzmiegu.
Kaip su atmintim? As tai aiskiai jauciu, kad suprastejo smegenine, issiblaskes tapau, bet kazkaip ismokau su tuo gyvent. Po kiek laiko metus pusti smegenine susitvarko? Ar jau apskritai nebesusitvarko?
Puciu i savaite po 2 kartus mazdaug. Susipucia mazdaug 2g ant galvos. Gal per daug rukau?
edas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2005-08-14, 23:59
Reputacija: 0

Standartinė edas »

Man tai kitą dieną po parūkymo nesinori dirbti protinio darbo,būnu aptingęs. Taip pat pakosėju,bet čia nežinia ar nuo žolės,ar nuo cigarečių.

Naktibaldai,aš ne medikas,bet skausmas krūtinej gali būti paprastų cigarečių rūkymo priežastis. Paprastas rūkai? Aš pats kažkada sirgau plaučių uždegimu(kairės pusės),tai po ligos kartais užeidavo būtent tos pusės skausmai. Skausmai primindavo apie save kokius 6 metus,bet jie nebuvo dažni.

P.s tarkim jei skauda širdį,tai nebūtinai širdis negaluoja,ją gali skaudėti pvz. del kokio skrandžio negalavimų.
Afghan
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2007-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Afghan »

naktibaldas 2 g i savaite cia juokai ..
as pvz i diena supuciu apie 3-2 g ir taip jau menesi ...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Afghan rašė:naktibaldas 2 g i savaite cia juokai ..
as pvz i diena supuciu apie 3-2 g ir taip jau menesi ...
Skirtumas, jauciu, tas, kad rukai normalu staffa, o as pas gatves barygas perku...
Nuo normalaus staffo (kadais teko pasilepint out door'u) pamenu kita diena isvis uzeidavo tokia busena, kad budavo geriau nei isvis seniai seniai neputus. Darbingumas padidejes, pilnas energijos, nuotaika etc.
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

mesk rukyt ir gert, pradek sportuot ir megaukis savo augintiniais ir dar vitaminus gerk :) bus viskas o.k. ir siaip koki hobi susirask depresijai naikint :)
_Martiss
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-06-09, 14:06
Reputacija: 0

Standartinė _Martiss »

kai gerai uzpesu,daznai kita ryta buna labai sunku keltis, taip atrodo kad isvis kelias valandas miegojau, nors pramiegi 7-8 valandas. Darbingumas taip pat nukencia...bet dazniausiai tik pirmoje dienos puseje, po pietu viskas buna ok :) Kad sunku uzmigti kai neparukai, tai cia ir man buna, as manau kad cia del to kad organizmas pripranta atsijungti paveiktas gandzos, na ta prasme atsipalaidaves, o kai reik naturaliai i miego faze persijunkt iskyla nesklandumu :] Bet dabar su manim viskas normaliai, rukau dazniausiai tik savaitgaliais, na gal darbo dienom kartais parukau ir viskas. Buvo laikas kai rukiau kasdien ir daug, ir tai tesesi kokia pora metu..kai rukai kasdien tai tampa vos ne dienos tikslas apsipesti, mintys tik apie tai ir sukasi...zodziu reziumuojant:

dumais reik megautis saikingai, tada nebuna jokiu, na beveik jokiu, salutiniu poveikiu --==::~~
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Skauda plaučius, ten tie atminties sutrikimai, tai yra ne atminties sutrikimai.... Čia tinginiukas. Bent pas mane. Tingi gilintis. Įsigilini, atsimeni. Šiaip susirūpinau ir aš sveikata, jau antras mėnesis kosėju. Tie jointai jau smarkiai pabodo. Darau pertrauką.
Afghan
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2007-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Afghan »

Siaip geriau rukyti per :bong: tada manau turetu kilti mažiau problemų.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė: Skirtumas, jauciu, tas, kad rukai normalu staffa, o as pas gatves barygas perku...
Tai pričiom čia marihuana? ...

"Laba diena, geriu dieną iš dienos. Geriu viską iš eilės. Alų, degtinę, samagoną, odekoloną. Su tuo jokių problemų neturiu. Bet va, kaip vakar pamenu, prieš porą mėnesių su Vycioku, Gegužės pirmą, .. ne nors gal Balandžio ketvirtą? :/ Arba po Naujų ... Na koks skirtumas. Puikiai pamenu, kad parūkėm marihuanos. Ir vat nuo tada man kažko kepenis pradėjo skaudėti. Kas čia galėtų būti? Kaip man nuo to marihuanos sukelto blogio išsigydyti?"
BOB - Bombs Over Bagdad!
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Sigma rašė:"Laba diena, geriu dieną iš dienos. Geriu viską iš eilės. Alų, degtinę, samagoną, odekoloną. Su tuo jokių problemų neturiu. Bet va, kaip vakar pamenu, prieš porą mėnesių su Vycioku, Gegužės pirmą, .. ne nors gal Balandžio ketvirtą? :/ Arba po Naujų ... Na koks skirtumas. Puikiai pamenu, kad parūkėm marihuanos. Ir vat nuo tada man kažko kepenis pradėjo skaudėti. Kas čia galėtų būti? Kaip man nuo to marihuanos sukelto blogio išsigydyti?"
Shmaikshtu, shmaikshtu .|

Man tai buna kad antradieni sunkiai uzmiegu, po to kai penktadieny ir sheshtadieni parukau kelis kartus per diena... O seip tai kartais skrandi skauda, nes pavalgau per daug [:)]
haze around me...
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

na as taj jai gerai vakare daugiau uzrukau, taj biski uzhglushintas atsibundu.. bet poto viskas gerai :} o kelias vasaras kai pusdavau daznai, ir beveik visad is barygu:( taj su atmintis biski streikuodavo, gal dar kartais ryte ir galwa suskausdavo. taj tiek ;]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma, visa tai galima buvo pasakyti keliais zodziais, o zmones, kurie nemoka sneketi paprastai, be ironijos ir padjobkiu vadina RAZPIZDIAJAIS.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Sigma, visa tai galima buvo pasakyti keliais zodziais, o zmones, kurie nemoka sneketi paprastai, be ironijos ir padjobkiu vadina RAZPIZDIAJAIS.
Nu ką aš galiu padaryt, jeigu man nagus labai niežti taip šnekėt? :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Nežinau, aš turbūt koki penki metai kai rūkau, nepasakyčiau, kad kažkokių negalavimų butų, šiaip depresucha kažkokia pastoviai, bet nieko tame blogo nematau (gal čia mano asmenybės dalis :D ) bet kad morališkai lengviau jausčiausi, tai mečiau rūkyt, gert ir geriu Prozac'ą ;)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Jau ko ko, bet depresijos nuo rukymo, tai tikrai nera man. :D Visada viskuom patenkintas ir is savo paties nelaimiu megstu pasijuokti. :D
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Tai normaliai visai :D Man prieš porą savaičių tokia nesąmonė, tipo parūkėn neaišku ko ir neaišku iš kur, tipo iš pradžių viskas normaliai buvo, o po kiek laiko taip pradėjo kalbasint, kad nesupratau kas darosi, išėjau į lauką su maikonu prie -15, o mane taip taršo, kad galvoju tuoj be sąmonės nukrisiu, nieko nejaučiu - šalta šilta, nieko nekertu, pradėjau su sniegu veidą trint, atsistojau, pavaikščiojau ir taip bac, atleido, nesupratau, pirmą kartą galvojau, kad viskas, užsilenksiu, vot tai trip'as buvo, nė vienam nelinkiu, taip ir nesupratau kas ten buvo 8E
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Man nuo savo hasho panasiai. Rukai rukai atrodo nieko. Pasedi kelias minutes ir prasideda. Kaklas nutirpsta, keisti pojuciai uzklumpa ir siaip laimingas nezinau kur detis. :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Negaliu sito klausti savo gydytojos Malcevos, nesji i marihuana ziuri, kaip zydas i cigonu vaika. Jai viskas del zoles- apsinuodijau maistu: rukai zole? Rukau.- Del zoles!
Ateinu ten, tipo skauda kazka: nu taigi rukai marihuana, tai del jo paliubomu. Karoce tokia marihuanai genocido jausmu nestokojanti gydytoja komunistiniu laiku, xuj paimiosh kaip atsiduriusi Kanadoje.

Tai va mano problema- bet vel gi nezinau ar tai del zoles, bes sunku rast isvis koki paaishkinima

Ypac daznai tai budavo praejusiais metais,kad reguliariai, bent jau karta i menesi turiu kaip maisto apsinuodijima- vemiu visa nakti, kas 30minuciu, shaltas prakaitas, sanariai labai jautrus, isvis bent koks fizinins kontaktas su kunu pablogina savijauta. Vandeni, buljona, viska atstumia skrandis, kol nepradeda eit skrandzio sultys ir t.t. Atsiprashau, kad shlykshtu, bet kaip jau yra taip yra.
Na va, po to baigesi visi tie koncertai, pagrinde kai meciau rukyt cigaretes (nors jos ir neturetu buti priezastimi). Po to vel tai atsitiko po puses metu kaip buvau Quebec'e, pervargau darbe, supuciau naktini kasiaka ir kita ryta prasidejo ta pati istorija.
Jau po to praejo apie puse metu vel, ir vakar pasikartojo.
Supuciau maza kasiaka su pazystamu, bet toki isvis maza, beveik neapsiputem. Nuvarem zaist krepshini, nu isbegiojom tas 5-6 valandas beveik be sustojimo, ziauriai pavargau. Atejau namo, priemiau vonia, nuejau atsigult ir vsio, va tik siandien po 10valandu skrandzio revoliucijos sugebejau prisest prie kompo. Kamnors budavo taip nuo konors? Tureciau stipriai pergyvent? Rast kita daktara? Nes jei nueisiu pas savaja, paliubomu sakys viena- turbut del zoles viskas.
O mane stipriai nervina kai daktare sako Turbut del zoles.
Man reik zinot tikrai, kad zinociau ar ten pamazint kieki, ar ten ka daryt.
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Zinok man budavo seniau irgi dideliu problemu su tom skrandzio sultim ir budavo tustindavausi vos ne kas penkias dienas... Bet cia buvo seniau, kai nepuciau dar. O gal dar kazkuri laika ir buvo pradejus. Seniau ne taip sveikai maitindavausi. Gerdavau daug kolos. Bet jau senai tokiu dalyku pas mane nebuna... Atsizvelk i tai, ka valgai gal labiau. Gal neprosali butu pasitikrint ar nealergiskas kamnors... O gydytoja tokia, tai pats pakeisciau ;) Linkiu pasveikt.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

as irgi manau, kad tai maistas, nes nereguliariai valgau ir mazai. Karta i diena normalu maista, o taip arbata, uzkandos ten, nu bet darzhoviu uzkandos su duona ir mesyte, jokiu ten cipsu megejas nesu ir coca cola man dydis blogis.. ir pats ruosht maista megstu, kad xuj pisi kas cia...
alergishkas? Tai kad nieko nevalgiau paskutini karta isvis. Krepshiniui nebent, bet tada jau daugiau metu nei puciu nebuciau atsikeles is lovos =/ ciuju reik keist daktara ir eit pas ji. Bet dekui!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39829 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44876 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41592 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    4994 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19146 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas