Nuotrauka Nuotrauka

Sveiki Noriu pasitarti!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Ficcuss
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2008-03-02, 12:34
Reputacija: 0

Sveiki Noriu pasitarti!!!

Standartinė Ficcuss »

Sveike turiu toke situacija ir man su draugu pirma karty taip ,

Zodziu buvo taip,

Su draugu pasemem parukyt sedejom sukomes rukyt, ir atvazevo garda (policija , Veiksmas vyksta airijoje ) Nu mus su rase, Dave mum tris menesius Jai neisduodam dylerio paduoda i teisma o jai dylery izduodam tj Viska mum nuraso. Kaip geriau pasielgt . galima ce surast koky airy balvona Bet ar mum tas pades ar ne . Sake Nesvarbu mum bet kad tipo pasjy kiekis butu normalus tipo .

Gal kas buvot tokioi situacijoi ar gal zinot kaip geriau pasielgt ? Aciu Uz mintis .
Mokausi
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2008-02-20, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė Mokausi »

Priklausomai nuo to, kokia bauda (nemanau, kad už pirmą prasižengimą sodintų)...
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Re: Sveiki Noriu pasitarti!!!

Standartinė Gurman »

Ficcuss rašė:Sveike turiu toke situacija ir man su draugu pirma karty taip ,

Zodziu buvo taip,

Su draugu pasemem parukyt sedejom sukomes rukyt, ir atvazevo garda (policija , Veiksmas vyksta airijoje ) Nu mus su rase, Dave mum tris menesius Jai neisduodam dylerio paduoda i teisma o jai dylery izduodam tj Viska mum nuraso. Kaip geriau pasielgt . galima ce surast koky airy balvona Bet ar mum tas pades ar ne . Sake Nesvarbu mum bet kad tipo pasjy kiekis butu normalus tipo .

Gal kas buvot tokioi situacijoi ar gal zinot kaip geriau pasielgt ? Aciu Uz mintis .
Nerduok Dieve kam patekt i tokia situacija. Bet isduoti zmogu, kuris tau padeda su zole, del to, kad esi neatsargus ir apsilopinai- tikrai zema.
Su kiek tave pagavo? Daugelis mentu gasdina. Nu blet' bet sakai, kad surashe viska... Koki kieki turejot? Jei neturi jokiu irashu praeity, nesi nusikaltes, ir pagavo su iki 10gramu, nemanau, kad ka padarys.
Buvo istorija Kanadoje. Iprastai kai pagauna, nors ir su 7gramais kokiais, tai arba isvis nieko nedaro, arba atsikratyt zoles vercia ir paleidzia. Karta ciuvus supokavo uz 0.5gramo. Paeme pirshtu antspaudus, patikrino ar kanors yra sie vaikinukai padare- ir viskas. O laikas buvo- menesio pabaiga, kai mentams labiausiai reikia aktivuotis. Jie per tokius mazhus zmones bando sau bonusa ikabint menesio gale, atvesdami dileri. O jei neatvesi dilerio, ir turejai ant saves mazai svorio- tau nieko nepadarys, gal net tas mentas i teisma net neateis, kas tave automatishkai pavercia nekaltu ir laisvu zmogumi.
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Nieko nepadarys tau, nepasodins tikrai, aš irgi Airijoj prabuvau porą metų, kartą pub'e su kažkokiu frontu airiu susipažinau ir įsišnekėjom apie :x: , jis sako, kad tipo jo buvus boba išožino mentams, kad augina jis ten kelias palmes, tai nuteise 6 mėn. Juokas neima? O ten kalėjime nėra jau taip blogai, nei ten grotos, nei ten duris rakina, telikas su kabeline, niekur nepabėgsi gi iš salos :D
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

gyvenu UK. priesh pora menesiu pagavo mane mentai vairuojanti, buvau girtas (tryse tris 0,7) + blunt'as. teisiu ir draudimo neturejau, beto, mashina kuria vairavau ta pati vakara buvo sudauzhyta nes atsitrenke y 2003-iu nissan dzipa 8E uzhdare dviem parom ishrashe 700 svarainiu bauda ir paleido :D nemanau kad uzh toky shuda jus uzhdarys trim menesiams ir paduos y teisma, jei nesi baustas maximum gausi kazkokia bauda, mentai gasdina ir tiek. px yra. peace out.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

su savo sąžine reikia tartis, o ne su tauta... 8)

lengvai,
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

700 svaru? Nu jo, daug pigiau ir saugiau girtam NEvairuot.
Uz 700 svaru ciuju su taksu galetum iki Wales'o ir atgal =]]] Ir dar ant pyxo liktu =]
Ficcuss
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2008-03-02, 12:34
Reputacija: 0

Standartinė Ficcuss »

Dekui zmones biski nusiraminau :) Dylery isduot net negalvoju nes pats su kuos situom :P tj neturiu as ka isduot.... nu man ce natras kartas seip bet buvau teisemas uz vagyste tj teisejas paleido mane be jokios baudos be nieko nes lb smulke vagyste :D :PD :D Nu tikiuosi kaip sakot kad nieko nebus :)
:x: :x: :x: ......Weedy...... :x: :x: :x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ką,... padedi ant svarstyklių savo karmą ir savo kailį bei sveri. Pačiam reik apsispręst ar tarnaut babeliui ar ne. O mentai, beveik visada, melagiai yra.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Ficcuss
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2008-03-02, 12:34
Reputacija: 0

Standartinė Ficcuss »

:)))
:x: :x: :x: ......Weedy...... :x: :x: :x:
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

labas vakaras
nutiko ir man panashi situacija,tik su kitokia pabaiga :D
uzhpraeita sheshtadieni teko lankytis chia jau minimos Airijos sostinej Dubline.sedejom keturiese ant suolelio prie upes,kuri teka per Dublina.zhinioj,rukem --==::~~ ir kikenom :D .kiekvienoj vieshesnej vietoj privalu,kad karts nuo karto pasirodytu zhmogus su uniforma ;) va ir mum,besimegaujnt gardzhiu dumu pro shali zhingsniavo trys gardemarinai(Airijos teisesaugos pareigunai).drauge ishkart puole slept,o pareigunas kazhkodel manes klaust:-is it nice?-where r u from?ir -is it legal here?
atsakiau,kad nelegalu ir ash ta zhinau,bet tai vienintelis blogas dalykas,kuri chia darom.susizhvalge,palinksejo...ir nuejo...tokio RESPECT'o (kad ir ne musu shalies)mentam dar nebuvau jautes.
Ficcuss,nezhinau,kaip buvo tavo atveju,bet manojoj situacijoj gal gelbejo tai,kad buvau su trim panom?bet ir jiedu su viena buvo :D
o girdeta,kad viena tos pachios salos gyventoja sugavus su 2g hasho uzh "being smart" :D keliom savaitem ishsiunte kursa apie narkotiku zhala ishklausyt :D su biuleteniu darbdaviui nuo tos pachios istaigos :D
to Mac:o kur tu rastum geriau pabegt,nei saloj,kurioje dvi valstybes ;) :idea: ?
peace --==::~~
togetha brotha
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

baaig tu, kur tu pabėgsi? į šiaurės Airiją? Vistiek su keltu kelsiesi dokus išpurtys ir važiuosi atgal :)
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

Mac rašė:O ten kalėjime nėra jau taip blogai, nei ten grotos, nei ten duris rakina, telikas su kabeline

koks skirtumas rakina ar nerakina? aishku tik viena - nepabegsi. o nelaisve yra nelaisve, atimi ish zhmogaus ja ir spek ish vieno karto, ko tada jis labiausiai trokshta (ypach jei zhmogus turi ka prarasti.. pvz kad ir pana ar zmona, vistiek nemalonu sedint kad ir pusmety, galvoti kaip jo moteri dulkina kazhkoks plugas)? jei nezinai apie ka kalbi tai nesistenk reikshti savo pamastymu apie realybe, kosmonaute.
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Kosmonautas čia tu esi, persiskaityk ką rašai iš viso, dėstai savo gyvenimiškas panetkes, kas kaltas kad pagavo mentai? Kas kaltas kad rūkai tą mėšlą? Pats kaltas ir turi atsakyt už savo veiksmus įstatymų numatyta tvarka. Visi suaugę žmonės ir jei galvoj protelio nėra, tai ir kenčia. O pats jaunuoli irgi nepuldinėk ant žmonių, jei sėdėjęs esi ir vis dar pyksti, kad tavo bobą dulkino kažkas. :!:
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

..Mac, tingiu chia rietis su tavim del nieko nes mano gyvenimas nuo to nei pabloges nei pageres. px man. nesu sedejes, bet buvau areshtuotas dviem parom - tai pakankamas ''laiko tarpas'' kad susivoktum kas yra ta nelaisve. Tuom ir skiriasi tavo ''..nera jau ten taip blogai..'' ir mano ''nelaisve yra nelaisve''. Beje mano zhmonos niekas per tas dvi paras neliete ..ir aplamai tai nekishk savo liezhuvio ten kur ash kishu savo B

p.s. neberashyk ne y tema

--==::~~
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Dviem parom ;) kas nebuvo pasodintas į kpz? Aš atsimenu tokį dalyką kaip nuotykį, o jei tamstai toks nutikimas sutraumavo psichiką, tai nuoširdžiai užjaučiu, be to nemanau, kad suaugęs, turintis žmoną žmogus, rašytų tokias nesąmones :!:
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

nu tu ir tupas.. kas tau ish to? koks pointas? kuom tu chia ir uzh ka pranashesnis ar protingesnis, o gal labai patyrusiu nori pasirodyti, nes demesio truksta? gerai tu toks. tu geriausias :D
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Gydykis žmogau!
Sėkmės!
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

--==::~~
Žaliava
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-02-14, 22:01
Reputacija: 0

Standartinė Žaliava »

Cia visi tokie daunai kaip tu? :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • sveiki
    Jefridas » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    5489 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jefridas
  • sveiki atsirado kazkokiu vabaliuku
    joncevas » » forume Kenkėjai
    7 Atsakymai
    5250 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Sveiki gal galit parasyti diskanui sokiam muzikos geros
    Luxury » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2343 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ctx