Nuotrauka Nuotrauka

su kuo jums (jei) patinka pamaishyti?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

Sigma rašė:Klijus patinka kartu uostyt ir acetonu užsigert.
Chia tik atsakymas tavo narkomanishkas o ne klausimas. Jei dumas nebeima tai kas tau belieka ubagu esant? Kas chia narkomanishko jei man puchiant patinka alu gert? Kas chia tokio jei gerdamas shnapsa suku Jonny? Visishkai nesiparinu jei mane del to narkomanu pavadinai nes iki to man dar toliau negu tau 8)
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Sigma rašė:
akrobaTIK rašė:gi alkoholis nenarkotikas ....
Tai patvirtinančius medicininius (fiziologinius, farmakologinius ir psichologinius) įrodymus į eterį!
Paleisk į eterį fiziologinius farmakakaloginiu ir psikeloginius įrodymus ,kad tu geri acetona, nes netikiu :} Nebūk toks tiesmukas.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tie, kas turi patirties šiame reikale, puikiai žino, kad yra didelė kvailystė maišyti stiprius (turinčius stiprų momentinį poveikį) svaigalus. Dažnai garantuota greita "koma". O dar kvailiau plėtot tokias temas su katalizatoriumi "patinka". Čia kas - apsivėmusių tarčiokų forumas? Man tai labiau panašu į haroinščikų pasakojimus apie tai, kaip vemi/triedi ir ahujėnai ZJB!, o ne pūtikų besėdas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Nu patinka kartais su alaus bonkela, kai dylerine tenka rukyt tai iskart parukius patinka cigariuka surukyt kad taip sakant pramustu gerklas --==::~~
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Kai rukau zaluma, megstu uzsigerti nestea. Ja visada megstu gerti. Bet kai nera nestea, megstu vandeni... :|
DumasIE
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-03-09, 15:32
Reputacija: 0

Standartinė DumasIE »

Sigma teisi :) Kiek zinau labai negalima ratu,amfa,alchoholio, nes sirdies ritmas lb padideja ir gali buti (b* pavadinimo neatsimenu :D)krc kai zmogus netenka daug skysciu :D reik isgert puse l sulciu ar kokiu tonizuojanciu gerimu, kad palaikytu tinkama kieki krakmolo kune. Jei neklystu... o jei klystu , pataisykit mane :D
Fuck em all nd lets get High!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

dehidratacija? :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kažkurioj knygoj yra aprašyta kaip ir su kokia arbata dera.

Nevaidinsiu aš švento, jeigu kam tokia iliuzija susidaro. Esu nekart sumaišęs žolę su alkoholių, vėmęs toliau nei matau, matęs juodasias skyles ir pasaulio pabaigas. Esu rūkęs xui znaet kokią ximkę ir irgi matęs juodasias skyles. Nebūtį. Po to atsigaudinėjęs kelias savaites. Ar man tai patiko(?) - NE. Ar tai gerai(?) - NE. Ar to linkėčiau savo priešui(?) - NE. Xujovai gyvenime? Blogai kas? Nekenti savęs? - Nevartok svaigalų! Išeik nuo visų. Pabūk vienas. Apsivemk nuo savęs. Bet galų gale susitaikyk su savimi ir grįžk į gyvenimą. Gyvenimas, kad ir koks jis bebūtų trumpas ir skaudus, bet jis yra gražus ir vertas gyventi. Kas tie sunkumai? Jie tik tedaro mus stipresniais.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

Na jai rukau be masinos, taj dazniausiai prie :x: vartoju alu, sidra, na dar koky taj brenduka su cola lengvai pamaishyta.. o jai su masinyte, tada jau jokio alkoholio negeriu tik rukau (nesmerkit, kad parukes vazineju) o sigmos postas teisingas, pabaiga patiko man..
nTf
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-01-23, 02:35
Reputacija: 0

Standartinė nTf »

sumaisiau kazkada su 100gr baltos :)
tada juokas buvo nuosirdus kaip kudykio :D
nebuvo nei xujova, nei vemiau
Meisonas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2008-03-10, 14:53
Reputacija: 0

Standartinė Meisonas »

Sidras labai gerai.. lengvai geriasi ir skanu, tai ir alus gerai. O stipresni gerimai man susuka smegenis
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Vodke su red bull gerai dera prie zoles.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Iš tavo, naktibalde, širdies dar yra likę kas ar ne? Žostkas tu jai užduotis duodi.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

naktibaldas rašė:Vodke su red bull gerai dera prie zoles.
Ir kaip savijauta? Turbut sirdis v axuje is vieno mushimo per sekunde pershoka ant kokiu 3-4, tuo metu kai zole bando tai suslopinti? =]]
Cia tas principas kaip mashinoj vienu metu ant stabdziu ir gazo spaust =]

Nu bet velgi, jei patinka, tai patinka, ka bepadarysi, dideli esam, mokam rinktis =]
WTS
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-03-18, 00:10
Reputacija: 0

Standartinė WTS »

ir tipo niekas nera pamaises su ratais ir vodka ? buvo tai jau nekas paskui teteri zaide draugelis. o man smagiausia pariukius parukyt cigarete paprasta :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Viskas normaliai su ta sirdim, vasaromis as sportuoju- duoduosi kalnais su dviraciu ir visiskai nesijauciu isglebes. Svarbiausia viskame- saikas!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Gurman rašė:
naktibaldas rašė:Vodke su red bull gerai dera prie zoles.
Ir kaip savijauta? Turbut sirdis v axuje is vieno mushimo per sekunde pershoka ant kokiu 3-4, tuo metu kai zole bando tai suslopinti? =]]
Cia tas principas kaip mashinoj vienu metu ant stabdziu ir gazo spaust =]

Nu bet velgi, jei patinka, tai patinka, ka bepadarysi, dideli esam, mokam rinktis =]
Man stipriai apsiputus sirdis zymiai didesnius kankanus soka, nei nuo vodkes/red bull kokteiliu.
Ficcuss
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2008-03-02, 12:34
Reputacija: 0

Standartinė Ficcuss »

Kazinau puti tai puti Nemaisau su nieko.....

Tik va paty putala pamaisyt man patinka su kalijano tabaku :] ir per kalijana pust :) rukai taip svelniai :)))

Viena kart savo seima aprukiau taip :D

Buvo taip : Pasiuliau parukyt kalijana savo mamos broliui ir jo zmonai su mociute nu nesvarbu ce :) sutiko padariau kalijana fsio takoja ir pabarsciau prieskoniu (putalo) ant jo parukem visi. susede sedim dar dumelis aina po biski zodziu nemoku apsakyt aprukint zmogu kaip jis nezino ka ruko ir nejaucia. zodziu kirksto tevas pradejo prikolint pats nesuprasdamas ka jis sneka mociute nu ejo iskart miegot :D o kirksto tevo zmona sedejo filmavo i vandeny :D
o isimazinau taip pasakiau kad i kalijana buvau pripyles alaus ir gal tikriausei nuo to jiem taip buvo :D
:x: :x: :x: ......Weedy...... :x: :x: :x:
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Ficcuss rašė:Kazinau puti tai puti Nemaisau su nieko.....

Tik va paty putala pamaisyt man patinka su kalijano tabaku :] ir per kalijana pust :) rukai taip svelniai :)))

Viena kart savo seima aprukiau taip :D

Buvo taip : Pasiuliau parukyt kalijana savo mamos broliui ir jo zmonai su mociute nu nesvarbu ce :) sutiko padariau kalijana fsio takoja ir pabarsciau prieskoniu (putalo) ant jo parukem visi. susede sedim dar dumelis aina po biski zodziu nemoku apsakyt aprukint zmogu kaip jis nezino ka ruko ir nejaucia. zodziu kirksto tevas pradejo prikolint pats nesuprasdamas ka jis sneka mociute nu ejo iskart miegot :D o kirksto tevo zmona sedejo filmavo i vandeny :D
o isimazinau taip pasakiau kad i kalijana buvau pripyles alaus ir gal tikriausei nuo to jiem taip buvo :D
tai kai kita karta tarcialinsi ant LSD, irgi seima priparink, kad alus praruges =]]]]
Ficcuss
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2008-03-02, 12:34
Reputacija: 0

Standartinė Ficcuss »

Skyrk LSD Nuo dumu......

Beto Tik pabandziau Linksma buvo :P
:x: :x: :x: ......Weedy...... :x: :x: :x:
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atejo laikas palinketi Jums sekmes:)
    naktibaldas » » forume Prašau žodžio!
    46 Atsakymai
    30167 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darcas
  • Kokio jums reikia derliaus i metus, kad butumet patenkinti?
    Sigma » » forume Herbariumas
    93 Atsakymai
    72890 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anonymous