Nuotrauka Nuotrauka

su kuo jums (jei) patinka pamaishyti?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

su kuo jums (jei) patinka pamaishyti?

Standartinė quick-poo »

--==::~~

privet. klausimas tame kad ar jums (jei) patinka maishyti tai su kuo tai darant jums patinka labiau? Turiu omeny alkoholi ir ne tik ;] Man asmenishkai labiausiai patinka poosti tada kai geriu alu (kazkaip geriausias man tas kabinimas (busena ir nuotaika)). :]] jei yra kokia sverbesne proga nei jos visai nera, tai su 40%(laipsniu) jointa rukyti labaai zjbys ;]
Tai va, kaip jums (jei) patinka? :D --==::~~
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Re: su kuo jums (jei) patinka pamaishyti?

Standartinė dr.greenthumb »

quick-poo rašė:--==::~~

privet. klausimas tame kad ar jums (jei) patinka maishyti tai su kuo tai darant jums patinka labiau? Turiu omeny alkoholi ir ne tik ;] Man asmenishkai labiausiai patinka poosti tada kai geriu alu (kazkaip geriausias man tas kabinimas (busena ir nuotaika)). :]] jei yra kokia sverbesne proga nei jos visai nera, tai su 40%(laipsniu) jointa rukyti labaai zjbys ;]
Tai va, kaip jums (jei) patinka? :D --==::~~
tai aisq patinka :) man tai irgi alus labai gerai sueina arba vynas...Bet seniau darydavau klaida prigeri alaus taip nemazai 3-4 bonkas ir tada parukai ant virsaus nu ta tada tai buna zopa taip susuka kad nesusivoki aplinkoi brrrrrr... baisu :D
P.S. Methodman'as valdo!! ;) Gera fotke :)
Smoke shit every day ;)
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Su maisymu (40woltu skystis) tai nemalonus prisiminimai siejas 8| nemaisau. Pust tai pust :] :x:
SYE-lə-SYE-bin
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

su alum tai vasara tik duokite blunt'a. Aplamai, patinka pust su arbata, nors kofeinas ir thc nelabai derinami, bet vistiek, arbata be dumo, kaip lashiniai be svogunu- skanu, bet kartu- nepakartojama =] (del lashiniu tai nes alkanas dabar labai, noriu lashinuku)
O kai isgeriu vodkes, arba viskio, tai labai norisi pust. Na dabar jau ne tas amzius kasdien iki zopos nusipust ar prisigert =]]]]
Cia primine man toki labai labai... rimta, bet pavojinga zaidima- laiptai.
Tipo yra senas sovetskas variantas, kai atsistoji pirmam aukste, ant pirmo laipto pastatai butelio kamshtuka su vodke. Isgeri, padedi kamshtuka ant sekanciu laipteliu ir ziuri, iki kurio aukshto taip davarysi.
Dabartinis variantas jaunimo (o jaunimas pjot i kurit kak nado, kaip matau), sudelioja iskart 9 ar 11 (kiek ten 5auksciuose tu laiptu?) stoparikus nepilnai pripiltus ant kiekvieno laiptelio. Pridegi kasiaka ir tipo kairej kasiakas, su deshine uzlenki stoparikus. Pradedi nuo pirmo laiptelio ir turi iveikt puse auksto (vienus laiptus) be iskvepimo. Tipo, itraki duma, ipyli vodkes, padedi, greit itrauki, ipyli, padedi, itrauki- ipyli, padedi.
Jei sovetskam variante zmones daeidavo iki 4 aukshto, sitam- ne visi iveikia pirma auksta. Prikolas tame, kad gerdamas vodke, negauni galimybes iskvept ora, o tik itrauki zole, kas naikina vodkes skoni truputi. Bet sitas labai ziaurus. Su kasiaku niekad nezaidziau, bet kaip pasakojo, kartais baigiasi kritimais atgal, kartais apalpimu ir t.t. =]]] Nepagalvokit, kad skatinu zaist, tiesiog mane nustebino kai man papasakojo, pagalvojau gal kam ir is jusu bus idomu =]]] Kas zino... o gal ir pakilciau per viena auksta =]] Bet velgi... cia jau... ne tas amzius laiptynej su vodke ir draugais baliavot, noris shiltoj sofoj, su muzika, alum ir be skundu del zoles kvapo =]]
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

:D :D :D geras! jei nepamirshiu kadanors rerikes ishbandyt bet tik ne laiptinese, nes greitai mentus ishkvies (turint omeny kad y zhaidimo suddety yeina ir joint'as tai dar kazhka supakuotu del shudo 8E )... bet galima manau kartais paloshti pas ka nors name ar viloj ar siaip kur nors kad ir ant gatves nelabai vieshoj vietoj ;) gi yra tu laiptu visur :D juo labiau kad nekasdien tokius zaidimus zaisti...

p.s. jei daugiau zhaideju tai pamaniau kad vietoj jointo geriau blunt'as :D :D ka gi ten su tuo jointuku ant penkiu.. nebent vienas sedetu ir suktu be perstojo 8| )... peace out. --==::~~
Paskutinį kartą redagavo quick-poo 2008-03-09, 17:35. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Klijus patinka kartu uostyt ir acetonu užsigert.
BOB - Bombs Over Bagdad!
_Martiss
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-06-09, 14:06
Reputacija: 0

Standartinė _Martiss »

parukius man dlight labai skaniai geriasi :)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Sigma rašė:Klijus patinka kartu uostyt ir acetonu užsigert.
ta tikiuosi kad cia sarkazmas : ] man tai jai maisyt tai viska is kart pas mane organizmas labai idomus esu vemes nuo alkoholio tik 2 syk gyvenime :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Sigma rašė:Klijus patinka kartu uostyt ir acetonu užsigert.
ta tikiuosi kad cia sarkazmas : ] man tai jai maisyt tai viska is kart pas mane organizmas labai idomus esu vemes nuo alkoholio tik 2 syk gyvenime :) kodel nafik man paviecnai double postina???????
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

raMa rašė:
Sigma rašė:Klijus patinka kartu uostyt ir acetonu užsigert.
ta tikiuosi kad cia sarkazmas : ] man tai jai maisyt tai viska is kart pas mane organizmas labai idomus esu vemes nuo alkoholio tik 2 syk gyvenime :)
Į narkomaniškus klausimus tokie ir atsakymai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Man smagu po joint'o nueiti į tualetą ,gerai nusišikti ir įkalti oro gaiviklio per rankšluostį.Ir pačiam linksma ir tualetas kvepia ;)
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

quick-poo rašė::D :D :D geras! jei nepamirshiu kadanors rerikes ishbandyt bet tik ne laiptinese, nes greitai mentus ishkvies (turint omeny kad y zhaidimo suddety yeina ir joint'as tai dar kazhka supakuotu del shudo 8E )... bet galima manau kartais paloshti pas ka nors name ar viloj ar siaip kur nors kad ir ant gatves nelabai vieshoj vietoj ;) gi yra tu laiptu visur :D juo labiau kad nekasdien tokius zaidimus zaisti...

p.s. jei daugiau zhaideju tai pamaniau kad vietoj jointo geriau blunt'as :D :D ka gi ten su tuo jointuku ant penkiu.. nebent vienas sedetu ir suktu be perstojo 8| )... peace out. --==::~~

Tai tu tipo kasiako nepaleidi kol ant laiptu virshaus neuzlipi =] Antras zmogus- antras kasiakas =]] Bet as uz blunt'a pasirasyciau paliubomu =]]

Nu o jei jau viloj losht, arba name su dideliais laiptais- tada galima iskart ir shalmo paieskot- ir juokingiau atrodo, apsimyshi is ciuvo shalme puciancio ir geriancio stoarikus ir besistengiancio kuo greiciau iveikt laiptus, nes vodke kepina =] Ir jei jau kas pripises neblogai- nesuzalos galvos atgal krisdamas =]]]
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Susipisi galva tave isveza visi draugai ipute zvengia. jo . zjbs.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

raMa rašė:Susipisi galva tave isveza visi draugai ipute zvengia. jo . zjbs.
=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
]Tai va tu ir butum tas ciuvas, kuris su shalmu zaistu =]]]]]]]]]]
DumasIE
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-03-09, 15:32
Reputacija: 0

Standartinė DumasIE »

Speed nd Weed is all u need :D Megstamiausiais derinukas :]
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Gurman rašė:
raMa rašė:Susipisi galva tave isveza visi draugai ipute zvengia. jo . zjbs.
=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
]Tai va tu ir butum tas ciuvas, kuris su shalmu zaistu =]]]]]]]]]]
tik sus salmu :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Sigma rašė:
raMa rašė:
Sigma rašė:Klijus patinka kartu uostyt ir acetonu užsigert.
ta tikiuosi kad cia sarkazmas : ] man tai jai maisyt tai viska is kart pas mane organizmas labai idomus esu vemes nuo alkoholio tik 2 syk gyvenime :)
Į narkomaniškus klausimus tokie ir atsakymai.
Baik su tais narkomaniškais ... Jei žmogui patinka daryt dar kažką pučiant tai jis jau narkomanas ? Sigma, gi alkoholis nenarkotikas .... Prie ko tu čia tuos narkomanus kiši ? :]
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Taikos ir ramybes :] :x:
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

akrobaTIK rašė:gi alkoholis nenarkotikas ....
Tai patvirtinančius medicininius (fiziologinius, farmakologinius ir psichologinius) įrodymus į eterį!
BOB - Bombs Over Bagdad!
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

asilas :D
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atejo laikas palinketi Jums sekmes:)
    naktibaldas » » forume Prašau žodžio!
    46 Atsakymai
    30161 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darcas
  • Kokio jums reikia derliaus i metus, kad butumet patenkinti?
    Sigma » » forume Herbariumas
    93 Atsakymai
    72811 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anonymous