Nuotrauka Nuotrauka

Su kuo dar galima maišyt?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė coffesin »

bandziau viena kart lapu grynu pasukti. tai vos neapsivemiau :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Jah »

Aš kartais įmaišau lapų nuo viršūnės. kristalizuotų. Tai visai gerai sueina. :) Vietoj tabako. Jai mažai tarkim jau yra.
Anonymous

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Anonymous »

Aš irgi parūkau lapus, taip vietoj tabako. Naudoju tik sugar leaves.
psylow
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-08-14, 20:47
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė psylow »

Esu rukes gryna per jointa, pipa, kibira, bonga ir panasius prietaisius, taip pat esu rukes ir maisyta su tabaku per visokiausius aparatus. Galiu pasakyt, jog maisant su tabaku, asmeniskai man, dumas yra lengvesnis 'smooth', gal del to kad esu rukantis cigaretes.
Su kuo dar galima maisyti?
Is ebay esu nusipirkes ivairiu nebrangiu zoleliu, maisai po 28g, kainuoja keleta $. Damiana, mullein, spearmint, marshmallow leaf ir dar daugelis kitu, tiesiog paieskokit ir rasit. :x: Peace :bong:
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė BongMachine »

psylow rašė:Esu rukes gryna per jointa, pipa, kibira, bonga ir panasius prietaisius, taip pat esu rukes ir maisyta su tabaku per visokiausius aparatus. Galiu pasakyt, jog maisant su tabaku, asmeniskai man, dumas yra lengvesnis 'smooth', gal del to kad esu rukantis cigaretes.
Hm...gal tieisog rukai stafa kazkoki neskanu? Niekaip nesuprantu,kaip su tabaku maisyta gali buti smooth o gryna ne. Man yra visiskai atvirksciai. Na,gal todel kad cigareciu nerukau.

Kadaise bandziau maisyt su salavijais. Dumas visai idomus ir skanus, maloniai kutenantis plaucius. Taciau, beveik visiskai numusa kanapes skoni. Geriausia mikstura maisymui - toasted tobacco.
Paskutinį kartą redagavo BongMachine 2011-08-15, 09:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
wwwwww
Anonymous

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Anonymous »

BongMachine rašė:
psylow rašė:Esu rukes gryna per jointa, pipa, kibira, bonga ir panasius prietaisius, taip pat esu rukes ir maisyta su tabaku per visokiausius aparatus. Galiu pasakyt, jog maisant su tabaku, asmeniskai man, dumas yra lengvesnis 'smooth', gal del to kad esu rukantis cigaretes.
Hm...gal tieisog rukai stafa kazkoki neskanu? Niekaip nesuprantu,kaip su tabaku maisyta gali buti smooth o gryna ne. Man yra visiskai atvirksciai. Na,gal todel kad cigareciu nerukau.

Kadaise bandziau maisyt su salavijais. Dumas visai idomus ir skanus, maloniai kutenantis plaucius. Taciau, beveik visiskai numusa kanapes skoni. Geriausia mikstura maisymui - toested tobacco.
toasted tobacco
psylow
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-08-14, 20:47
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė psylow »

Kas be ko kad toasted tobacco, stuffa ivairu esu rukes, aisku smagu retkarciais grynos parukyt, taciau su tabaku ir ekonomiskiau ir bent jau man ir mano draugams skaniau. :bong: :V:
Anonymous

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Anonymous »

Skaniau kadangi galima ilgiau pasidžiaugti dūmeliu :)
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė ReikSuskaupt »

Cia turbut skonio reikalas, pvz. tas pats stuff'as man per pypkute grynas neskanus (nu per bonga dar nieko), o draugui labai skanus. Bet siaip nemazai kas sutinka, kad su tabaku skaniau, as taip pat. Ir aisku, jonuka maloniau rukyt, nei per kokia pypke, ir tikrai dumas svelnesnis. Kai tik turiu is ko, visada susisuku :)
mindego
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-15, 15:51
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė mindego »

MJ pamai6ymi manau geriausias būdas yra, nueiti kur pievose lietuvisku kanapiu prisiraut isidžiovyt ir maisys ir skonis geras tos salushos nestiprus tai maisant kaiptik toks gaunasi. :D :bong:
Wilnietis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-12-07, 16:06
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Wilnietis »

o su kokiu tabaku maisote ? T,.y kokiu cigareciu, nebandete maisyt su metyniu cigareciu tabaku ir per jointa rukyt ? Mastau snd wakare pust , patarkit ar werta is wis bandyt :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Jah »

Neverta.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Marbauskas »

Aš tai nemaišau išvis :) Arba gryna arba jokios, nes tabako negaliu rukyti :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė dumtraukis »

kazi kaip per kaljana eina poost? koks efektas? bandet kas gal? ta prasme kaip priklauso tik dar ir sensi pridet
nes pyxas artina ;)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Jah »

man tai šlykštus dūmas būna :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Legalus »

Wilnietis rašė:o su kokiu tabaku maisote ? T,.y kokiu cigareciu, nebandete maisyt su metyniu cigareciu tabaku ir per jointa rukyt ? Mastau snd wakare pust , patarkit ar werta is wis bandyt :)
Bandem, visai nieko skaniau nei su paprastu.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Ar Nesakiau
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2008-10-11, 13:17
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Ar Nesakiau »

As tai, jei yra galimybe, tai labai silpnu cigareciu nusiperku. pvz winstono balto. daug lengvesnis dumas buna
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė runkelis »

nemaisykite zoles su niekuom :) perduozuota :) http://anti.fishki.net/comment.php?id=107087
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė badnews »

turiu sativos ir indikos outdoorines, tai jos silpnesnes ir taip, o ir pažydėt trk0, tai jos bisk silppnesnės ir ju nereik maisyt ne su kuom, na o ruderalis indica, ten thc mazai, cbd daug, tai toks raminamasis vaistas :)
togetha brotha
Jahman
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-03-10, 23:28
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Jahman »

O rimtai jei maisytum su arbata ir su ja rukytum ?
Kazin labai kenkia ?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ar galima auginti dyzelinį kurą medžiuose?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    5423 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Legalize it!