Nuotrauka Nuotrauka

APKLAUSA:

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

siuo atveju puikiai tinka sena gera rusishka patarle:
kazhdi dumojet po mere svojej isporcenosti 8)
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Exxxi rašė:Ir klausimas Domux , o po kiek tu mazdau surukai i diena ? Nes as tai pvz. parukiau as pusantru metu taip gerai vidutiniskai po du gramukus i diena ir per ta laika tik savaitele po viena diena sudejus pertrauka padariau.Galiu tik tai pasakyti kad man ant mokslu visiskai pochui pasidare , niekas nebuvo idomu isskyrus viena dalyka kaip cia greiciau parukius , realia laiko nuojauta praradau , truputuka atmintis susilpnejo , o didziausi minusai kad nebeejo susikaupti ir su plauciai pradejo hujowai darytis.
Na... 2g. per diena tikrai nesurukau ir tikrai nematau reikalo to daryti. Be to, nerukau kiaura diena - dazniausiai vakarais, kai galiu laika, likusi iki miego, skirti malonumams. Jei rukyciau nuo pat ryto, manau tai jau pradetu trukdyti tiek mano darbui, tiek moxlams. Taip pat esu dares ir pora pertrauku po 2-3 menesius.
Kitas dalykas - niekada negalvoju "kaip cia greiciau parukius". Turbut del kitaip isdestytu prioritetu, nei tavo.
Exxxi rašė:Dabar tai supratau kad reikia ramitis per dvi sawaites tik karta parukiau.Supratau dar viena labai svarbu dalyka jog rukydamas kiekviena diena tu niekada nepajusi viso marichuanos teikiamo malonumo.
Nesutinku. Jeigu sugebi kiekviena karta atrasti nauju pojuciu, tai savaime kiekvienas rukymas tampa siek tiek idomesnis uz praeita.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Exxxi
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2004-11-14, 12:58
Reputacija: 0

Standartinė Exxxi »

mano nuome tai kitus pojucius galima pajusti rukant kas karta kito stuffa.o seip tai zmones wisi taip pat apsipoocia.tik pas pas daugeli skiresi prikolai ir laiko praleidimas parukius.jei kiekviena karta poosi vis su kitu zmogum tai aisku kad wisokiu prikolu nauju kas karta atsiras.
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Exxxi rašė:mano nuome tai kitus pojucius galima pajusti rukant kas karta kito stuffa.o seip tai zmones wisi taip pat apsipoocia.tik pas pas daugeli skiresi prikolai ir laiko praleidimas parukius.jei kiekviena karta poosi vis su kitu zmogum tai aisku kad wisokiu prikolu nauju kas karta atsiras.
Savaime suprantama, kad skirtingas stuff'as turi skirtinga poveiki. Su laiko praleidimu, prikolais ir skirtingais suputovais taip pat viskas aisq. Bet kad kiekvienas turim skirtingas smegenines, kurios i ivairius dirginimus reaguoja skirtingai pamirsai paminet.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kazkaip tu netaip rukai:/ Kazkoks netoks poziuris i cannabisa:/
Exxxi rašė:mano nuome tai kitus pojucius galima pajusti rukant kas karta kito stuffa.o seip tai zmones wisi taip pat apsipoocia.tik pas pas daugeli skiresi prikolai ir laiko praleidimas parukius.jei kiekviena karta poosi vis su kitu zmogum tai aisku kad wisokiu prikolu nauju kas karta atsiras.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė:Kazkaip tu netaip rukai:/ Kazkoks netoks poziuris i cannabisa:/
reikia ir tokio matomai... nors man jis irgi nesuvokiamas... 8/

O Domui didelis respectas uz overall poziuri, gerbiu toki "bendravima" su the augalu :V:
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Sigma rašė:Kazkaip tu netaip rukai:/ Kazkoks netoks poziuris i cannabisa:/
o koks yra "teisingas" požiūris i cannabisą? ir kas jį reglamentuoja?
jah is da solushion
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Zenevos konvencija kazkuri tai. Bet ja parasius, xebra truputi paruke ir pamirso paskelbt.

..... ka ir kiek duosi augalui pats, ta jis sustiprins ir viska grazins atgal .....
soldja rašė:
Sigma rašė:Kazkaip tu netaip rukai:/ Kazkoks netoks poziuris i cannabisa:/
o koks yra "teisingas" požiūris i cannabisą? ir kas jį reglamentuoja?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

soldja rašė:
Sigma rašė:Kazkaip tu netaip rukai:/ Kazkoks netoks poziuris i cannabisa:/
o koks yra "teisingas" požiūris i cannabisą? ir kas jį reglamentuoja?
o kur tu radai zodi teisingas ?
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Gusto rašė:o kur tu radai zodi teisingas ?
jeigu žmogus sako kad požiūris yra "netoks", vadinasi jis yra neteisingas ir turėtų būti keičiamas į teisingą arba bent jau teisingesnį.
o jeigu kažkam užeis noras išsiaiškint ką reiškia žodis "netoks" ir kuo jis skiriasi nuo žodžio "neteisingas" - nesivarginkit.
jah is da solushion
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

soldja rašė:
Gusto rašė:o kur tu radai zodi teisingas ?
jeigu žmogus sako kad požiūris yra "netoks", vadinasi jis yra neteisingas ir turėtų būti keičiamas į teisingą arba bent jau teisingesnį.
o jeigu kažkam užeis noras išsiaiškint ką reiškia žodis "netoks" ir kuo jis skiriasi nuo žodžio "neteisingas" - nesivarginkit.

nesutinku :/ zhinoma cia galima daryti visokius shvedzhiojimus ir t.t. ir niekada nerasti tiesos.taciau ash manau kad zodis "netoks" tikrai skiriasi nuo zodzio "neteisingas" juk jei dalykas "netoks" jis nebutinai turi buti "neteisingas" ,papraschiausiai jis gali buti kazkoks kitoks.kazkuom skirtis. :]
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

nu skelei tevai :D
sumalei suda ir liepei nesivargint norintiem pataisyt tave (gal del to kad tau neimanoma nieko irodyt?)..ok,neirodinesim..
soldja rašė:
Gusto rašė:o kur tu radai zodi teisingas ?
jeigu žmogus sako kad požiūris yra "netoks", vadinasi jis yra neteisingas ir turėtų būti keičiamas į teisingą arba bent jau teisingesnį.
o jeigu kažkam užeis noras išsiaiškint ką reiškia žodis "netoks" ir kuo jis skiriasi nuo žodžio "neteisingas" - nesivarginkit.
Paskutinį kartą redagavo Gusto 2004-11-16, 23:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

Pusti yra zaibis. garbinti picha ar kitaip ji ten liaupsinti ar tipo myleti ar kaskatais manau yra ..... nesakysiu :))) ash taip manau ir man tikrai giliai px ar tas mano poziuris patinka kitiems ar ne. nuo to ash silpniau ar blogiau neapsipuciu. o filosofuoti apie teisybe ir neteisybe gali visi iki vieno... bet ar vat reikia klausimas...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Man keisti yra tie kurie pucia tam, kad kazkokius naujus pojucius gaudytu :) Ka cia gaudyt? Prisiputei ir varia prikolu gaudyt :) relax...
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

taip taip taip ir tiktais taip 8)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Turiu kisenej gabala h ir pypke, ainu prikolo gaudyt, nes durnai diena prasidejo viskas kazkaip netaip kaip turetu buti... :]
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

sekmes palinkesiu... :]
The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc »

Sena tema, pamaniau, atgaivinsiu ;D Tad taip.
Su MJ draugauju dažniausia augindamas, nes traukiu retai, gi esu per jaunas. MJ pažystu jau labai labai seniai, gal nuo 2 klasės, tuos metus vadinu "Ruderalio vaikystė" ;) . Bet pirmas kartas buwo jau žymiai vėliau, bet kada, tixliai pasakyt negaliu, nes pirmieji apsinešimai buwo netikri ir trumpi "trinktelėjimai" nuo ruderalio... Shape rukau apie 2-3 kartus per mėnesį vasarą, o per mokslo metus ~2k. per kiekvienas atostogas. O apie FIZZ, KISS i savaite ar dvi karta, su merginomis ir draugais... manau 0.33l per karta nedaug, bet tai tik dėl drąsos, tas vilkimas man nepatinka, pripažįstu high (Ypač Haze, Durban Poison)... Nu va.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Apklausa del Auginimo
    star » » forume Herbariumas
    20 Atsakymai
    9761 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Val
  • Apklausa: augintos veislės
    Sigma » » forume Herbariumas
    65 Atsakymai
    36221 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis