Nuotrauka Nuotrauka

APKLAUSA:

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

APKLAUSA:

Standartinė Winipychas »

Tiesiog man idomu ant kiek intensyviai musu saito tyrinetojai draugauja su MJ. Ash rukau prie progos, savaitgaliai ,kartais ir reciau, bet skaiciuojajant nu gal 5thimes per month ,
O jus kiek apytikslei grams per month sunaikinat?
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Sigma rašė:As vasara daugiau parukau. Buna daugiau progu ir nuotaikos ipust. Darbo ir mokslu sezonu nebuna laiko putimams ir tenka karta i menesi ar du ipusti.
Dar buna putiku sventes. Tada iseina ipusti karta, bet toki kieki kuri siaip per metus sunkiai suputi. Tokiu svenciu metuose buna 2-3.
Siaip man patinka lengvesne zole. Tokia kur iputus stouno beveik nebuna.
Man ir labiau patinka lengvesne zole, bet per savo karjera gal tik 5 kartus tokios esu rukes. Taip yra todel ,kad dauguma dyleriu i Lietuvele veza tik stipria zole, kai kurie net mirko visokiose chemijose. Jei atsirastu galimybe isigyt tos vadinomos "lengvosios" zolytes ,manau uzsitavorinciau metams i prieki :D .
Beje Sigma kokiais kanalais pats light high :x: apsirupini? Jei netingi pavardink kelias gerai augancias,nereikalaujancias daug demesio, butent tokio poveikio :x: rūšis.
Mano manymu bene vienintele isheitis yra auginti paciam konkrecia rushy.
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Nu nzn kiek bandau rukyt lietuvishka pycha ,tiek nieko nepajauciu. Turbut shiltnamyje ishaugusios shalushkes turi didesni THC kieki savyje.
Bet ash norejau paklaust kokias zinai zinomas rushis,na kurios populiarios ir tinka tiek lauko, tiek namu salygoms ,ir kurios turi taip vadinama LIGHT HIGH poveiki. Tas pychas turi sukelti nuotaika, o ne visishka bodystouna,kuris jau atsibodo. Kiek pastebejau dabar masishkai yra vezama White Widow.Shia zole draugu rate vadinam zole zudike :)
O apie ta Shiva rushy,kuria tu man minejei nepavadinciau light high stufu.Cia nuoroda http://www.nirvana-shop.com/product_inf ... ucts_id=58
Taigi kas zinot ka nors paie tokias rushis atsiliepkit...
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Sigma rašė:nu ble.. :P nesusipratimas:)
o ka tu vadini shalushke? yra lietuvoje visur augancios kanapes, kur nuo seno auga. is ju verdamas pienas ir kuzmycius. jos irgi vadinamos shalushke.
yra dar kitos kanapes. jas augina visam pasaulyje lauke, siltnamyje ar po lempom. ir jas augina marihuanai arba hashishui. tai va. tu kanapiu galvas (ziedus) nurenka, pasalina lapelius ir ruko arba nelegaliai pardavineja. o tie pasalinti lapeliai irgi vadinas shaluske.
tai apie kuria tu shaluske kalbejai? as tai apie 2.
Nesusipratimas tikrai:) Ash kalbejau apie tas nuo seno lietuvoje augancias kanapes. Zinau ,kad ish ju daromas kuzmicius ,pieneliai ten visokie.Bandziau viska su ta shalucha, bet man nieko nesigavo.
Tu man neatsakei i klausima kokias zinai lengvo vilkimo zoles rushis,kuria butu galima auginti chatoj su lempom ir tt... ? Noriu butent tokio kaifo,nes kaip jau minejau atsibodo white widow zudikishkas vilkimas.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Nu aš manau truputi kitaip, čia yra tokių rušių tikrai nemažai, o dėl šivos, no ką pasakyti, 15-20 procentų THC, žinote daugiau ir nesu mates, tai kad apie lengva apsiputima kalbeti sunku da ir Indica joje daugiau todel i stouną mes, čia manau reik eiti kitu keliu, THC kiekis apie 10 turi buti, ir manau daugiau Sativa, o pasui tiesiog nepersipust, motote nenoriu pasiulyti tam tikros rušies, ne neragaves aš daug, tikrai nežinau, o ko nežinau to nesiulau, čia nuojauta tiri būti, vat po forumus galima palandžioti ir pisikaityti atsiliepimu, kam su anglų problemos, galima po rusiškus pabėgioti, vat siulau puslapį jums, pažiurėkite, ten yra reitingas rušių ir komentarų, ypač daug apie baltą našlę.
http://dzagi.ru/
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Marko
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2003-11-18, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Marko »

As rukau kiekviena miela diena.Per sawaite su chebrite surukom apie 5 gramus dziaugsmo.Nuo pirm. iki ketvir. po ketvirtuka ar pusike ant triju surukom , o per sawaitgali kokius 2-3 gramus susprogdinam.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Pinigų ne gailą?
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Atsimenu aš traukiau hašą kas mielą dieną po vieną - tris kartus kokius trys menesiuis, iš pradžių atrodė lyg ir viskas gerai, o gryžęs čionai ir pradėjęs toliau mokytis pastebėjau kad nieko neprisimenų ką ka tik destytojas pasakė, vienų žodžių iš atminties nieko neliko, susikaupti žiauriai sunku. Jau nepučiu trys menesius, per juos parukiau gal 4 kartus ir taip silpnai. Ir atmintis tik vat neseniai galima pasakyti atsistatė, pasakysiu kad žiauriai užknysdavo apsoliučiai viską pamirštinėti, tai kad dabar tik retkarčiais.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Marko
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2003-11-18, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Marko »

Man 17m. Ir nevaizduoju cia pries nieka sustro ir madingo bachuro , o paprasciausiai rasau kaip yra .
Nera cia jau toks brangus malonumas . I diena nedaugiau, kaip 4-8 litus isleidziu.
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Ash kaip ir Diego esu praejes ta etapa,kai rukiau ishtisus menesius. Ir galiu pasakyt,kad tai ziauriai kenkia smegenims X( Ish atminties lieka visishkas nulis.Apie mokslus nera ka ir kalbet. Ir tt... Bet apie rukymo zala susimasciau ,kai jau buvau priejes liepto gala.Tai buvo priesh metus. Dabar rukau retai tik prie ypatingu progu 8) Tokiems kaip Marko patariu pristabdyt su rukymu kol dar neuzmirshot savo tevu vardu.

Na uzteks moralizuot, viena aishku,kad vienas kitas kasekas nera blogai,bet viskas turi buti daroma su saiku.

P.S. o kas ishtyre ,kad alkoholis kenkia labiau nei zole siulau pakartot tyrimus.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Alkoholis kepenims ir inkstams kenkia žiauriai ir tai jau irodyta daug kartų, o apie žalą smegenims jau nekalbu.
Pats asmeniškai negeriu, nepatinka man tai, velkimas tupas, be to ir blogai paskuibūna, bet nemėgau alkogolio dar ankčiau prieš atrandant žolę.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Del alkoholio poveikio kepenims ir inkstams sutinku, bet smegenims zole kenkia labiau,faktas ir .
As ana ziema 1,5menesio spirita geriau diena ish dienos ir jokiu problemu nekilo,nu reikejo 3-4dienu atsigaut,bet nieko daugiau, o tu pabandyk zole tiek laiko parukyt. Mokslininkai tave toki pagautu ir ishtirtu,tai staigiai i ziegzdrius gydytis ishtremtu... Tai va Marko ziurek nepakliuk :)))
Marko
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2003-11-18, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Marko »

Jau aciu uz rupesti . Tikiuosi nepakliusiu :D .Dar galiu pridurtu kad alchoholis kenkia daugiau uz picha , bent jau as taip manau .
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

To Winipychas:

Nekalbėk apie tai ko nežinai - blogas iprotis, žolė nekenkia smegenims - yrodyta, ji laikinai susilpnina atminti - yrodyta, tai ir norėjau pasakyti. Ir nespresk apie viską iš savo patirties, kada pajausi žalą tada gali būti per vėlų, pats kvailiausias teiginys -
As ana ziema 1,5menesio spirita geriau diena ish dienos ir jokiu problemu nekilo
- beda ta kad žmonės irgi nepastebi kaip pripranta prie alkogolio.

P.S. Rūkau Westą jau tris metus - ir puikiai jaučiuosi, bet nemanau kad tai reškia kad mano plaučiai kaip gero sportininko.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Na sutinku per stipriai pasakiau.
Shiame mano teiginyje: -Bet apie rukymo zala susimasciau ,kai jau buvau priejes liepto gala; nematau nieko kvailo. Ash nesakiau,kad tas liepto galas yra smertnas ar po to neimanoma atsigaut(imanoma ir dar kaip) , ash tuo norejau pasakyt,kad tik po 4 menesiu rukymo pamaciau,kad vapshe neina mokintis(kaip ir tau amigo buvo) .
O kitiem ,tai turetu but kaip ir pamoka,kad nedaeitu iki to "liepto galo" ir nedarytu mano klaidos,nes paskuj atmintis ir gebejimas susikoncentruoti neatsistato taip greitai kaip noretusi... Na manau supratai ka norejau pasakyt.

Ir manau ,kad raminti save tokiais teiginiais kaip zole sukelia tik laikina atminties sutrikima,cia nieko tokio ir pansh. butu mazu maziausiai kvaila, gi pats zinai ilgalaikio rukymo pasekmes.
Visa tai taikytina TIK rimtiems zolininkams.

O del spirito ,tai ash nesididziuoju, tiesiog tai buvo kaip palyginimas. Aisku kenkia ir viena ,ir kita. Ir prie alkoholio priprantama taip pat kaip ir prie bet kokio kito svaigalo. O ,kad tamstai alkogolis nepatinka hmm. ,tai jau skonio reikalas.O man pvz jis netgi labai patinka, linksma ,laisviau jautiesi ,shildo tiesiog ish vidaus ;) Kartais yra linksmiau su hebra pagert nei surukyt zvairy(kasiaka, jei ka) viena kita.

Peace ;)
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

%) Tikrai kad skonio reikalas, čia tu teisus
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Idomu, kiek ilgai zmogus gali vartoti herą
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

oh...
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
nesFeikas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2003-11-24, 02:21
Reputacija: 0

Standartinė nesFeikas »

sheip rookau tada kada tam yra nuotaika, laikas, galimybes ir kompanija... niekad niekas neskaichiavo ish musu xebros kiek katras supuchia... juk nepasigirt reikia, o tiesiog apsipoosty ir apsipoosti gerai... :] sheip idomu butu suzhinoti prie shitos temos pridejus toki klausimuka,- kaip labiau patinka poost, ar ish kart po daug ar lechiau ir po nedaug... :D
...marihuaize legaliana...
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

sigma> morfijus nera duodamas pries mirti, viskas priklauso nuo dozes. yra teke valgyt tablete nuo skausmo su morfijum - jas aishku dalina tik su receptais.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Apklausa del Auginimo
    star » » forume Herbariumas
    20 Atsakymai
    9756 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Val
  • Apklausa: augintos veislės
    Sigma » » forume Herbariumas
    65 Atsakymai
    36214 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis