Nuotrauka Nuotrauka

APKLAUSA:

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

8 ratai 8| 8| vaje... 8| 8| taigi nuo tokio kiekio amen turetu prie vieno stalo is karto atsiseti... 8| 8|
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Kristupas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-11-12, 17:01
Reputacija: 0

Rukau ir Rukysiu

Standartinė Kristupas »

Poociau Poociu Ir poosiu !!! :))) :))) :))) :))) :))) :)))
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Narkomas rašė:kokius haliucogenus naudojai jai ne paslaptis. Kad kaifuodavai vienas? Pvz. man nuo grybu uzsimetus vienam kaifuoti yra lieva. NEs niekas taves nesupranta tavo bairiu ir t.t. Galvoja kad tu kazkoks durnius. O va kryse tai jau prikolai prasideda:) O stimuliatoriai yra didelis sudas!!!!
kalbedamas apie gliukus turejau omenyje tarena..beje ir nuo grybu man zopa buvo... 8)
o seip apie stimuliatorius mano nuomone nera dabar tokia jau neigiama...
jie pagreitina metabolizma..visus organizmo procesus..aisku ju vartojimas yra turbut labiausiai kenksmingiausias is visos narkatos ivairoves...taciau kartais buna situaciju kai be ju neapseini :D
as matai kai esu reiveris ir megstu tas tusovkes kur tesiasi po 12h tai kartais tenka su jais "susidet".. :)))
amfas- cia kaip NOS tackai...per didelis dozniakas ir svaistikliai susilankstys..stumokliai pradegs..taciau vartojamas protingomis dozemis dadeda galios 8/ :)))
malonu kad niekas siame forume neuzsimena apie hera..vat del jos tai ir as jau piktybinis esu..NEBANDZIAU IR NEBANDYSIU...vien tik paziurejus i shyrikus slykstu darosi...koks pontas sedeti kur kokiam rusy ir ziureti i lempute...jiems seiles bega o jie to nejaucia..feeee X(
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

naktibaldas : re !
labai teisingai sneki..

as sejp pradejau nuo putimo,todel man tai yra kaip pamatas..visa kita yra tiesiog smalsumas.stengiuosi bandyt kazko kito su labai dideliu acargumu ir saiku.kolkas neesu patyres baisiai..ratu gal 10 rushiu perbandzeu..nu viska galima butu bandyt pateisint,bet kai paziuri fotkes is tusu tai nu nx..pirma mintis : negi as taip atrodziau ? :D
o sejp manau kad jei nori kazka vartot ilgai,pusk ir kas kazkiek laiko patripink su gerais shroomais..viskas ko reikia..chemija-iliuzija.
kazkaip katik pac susimasciau kad as tik thc+shrooms+apvalus bandes .daugeu nieko :D visiskai ;] ne toks as jau blogas..;]

ai dar pasiguosiu : jau koki menesi negaliu rast shroomsu :D seubas kazkox..visur girdziu viena: neturiu,jie jau nebemadingi,baik tu cia jau seniena.. (tokiem noris padaryt skauda kurie taip negrazhei apie juos sneka ;) )..va..sux
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

shikat irgi pagal grafika ? :D

Marko rašė:As rukau kiekviena miela diena.Per sawaite su chebrite surukom apie 5 gramus dziaugsmo.Nuo pirm. iki ketvir. po ketvirtuka ar pusike ant triju surukom , o per sawaitgali kokius 2-3 gramus susprogdinam.
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

Domux rašė:Puciu apie 7 metus. Pastaruosius 3-4 galima sakyti kiekviena diena. Kaip ten bebutu nematau, kad tai kenktu mano protinei veiklai. Na aisku trumpalaike atmintis... kartais buna, bet praeitais metais sugalvojau vel studijuoti - istojau 2 numeriu, si semestra vel gaunu stipke, t.y. egzus laikau kuo puikiausiai, darbe esu vertinamas kaip atsakingas ir kruopstus darbuotojas. Tiesa darbo metu nepuciu, bet kai reikia padirbt po darbo, tai visko buna :]
Ir apskritai, cia forume ir apskritai gyvenime daug kas aiskina kaip, kiek kada ir t.t. yra teisinga pusti. Girdejau daug pasisakymu pries putima vienam. Kodel? Ar cia kaip baznycioj - kuo daugiau besimeldzianciu tuo stipresne malda? Nors aisq daug zmoniu nemegsta ir i kina eiti vieni ir valgyti vieni.
Na pvz. as kartais isvaziuoju vienas kelioms dienoms prie upes pamedituot ir pailset nuo civilizacijos. Dazniausiai ir nepuciu tuomet, bet jei ipusciau tai ar tai butu smerktina, kad puciu vienas?
vyruk,siulau paskaityt ka pac parashei :D nznau kaip tau ten su univeru taip gerai,arba gal tu chia labai greit ir ant 2ros rashei,bet mintis sunkiai destai..;]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Bandytoju lakunu burelis :)))

Neikertu tolko - BANDYT :/ Kame prikolas? Gyvenime kazko truksta?
Na kai man buvo 16, tada tai jo - idomu viskas buvo:))) Bet is to isaugama. Ar ne?

Viska reikia gyvenime patirt? XUINIA! Gyvenime reik nudirbt kazka tokio, kad po taves gyvensiantiems lengviau butu gyvent.

O su zole tai man isvis prikolas buvo:)) Kazkada kiemo vyresnis draugas uzsimine, kad butu visai idomu pabandyt kanapiu. Tai visa imanoma ir pasiekiama literatura tais laikas isvarciau. Internetas retenybe buvo. Ir tik po poros metu ipuciau:))) Ir tai keli metai buvo tipo: krutai, as puciu. Ir tik dar po keliu metu, kai atsibodo gert, supratau kas yra pusti:) Myliu sita augala:) Jis pastoviai iskelia koki labirinta is pasamones ir ji issprendes ugtelni truputuka:) Tada kelis menesius neputi, o megaujies atradimais savyje:)

Pasiklausykit atlikejo Ali Farka Toure. Kazkas laukinio, kazkas ilgesingo ir rami nenugalima energija:) Tik pirmyn, tik pirmyn!
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė dreamofsilence »

Gusto rašė:ai dar pasiguosiu : jau koki menesi negaliu rast shroomsu :D seubas kazkox..visur girdziu viena: neturiu,jie jau nebemadingi,baik tu cia jau seniena.. (tokiem noris padaryt skauda kurie taip negrazhei apie juos sneka ;) )..va..sux
o vat Rygoj shrumsu isvis niekas niekada praktiskai nevalge, cia visiems lsd kur kas labiau rulz 8/ nepamenu kad grybai cia kada nors butu buve placiai populiarus (bent jau per pastaruosius 3-4 metus). tiesa yra tokia kompanija tranzistoriu - tipo tranzo visokio kazkokio megeju, - tai jie su visa filosofija cia tuos grybus mamumoja, vaziuoja i kazkokia slapta pievele, skina ir ten pat sviezius valgo, o poto toosinasi toj pievelej kazka ten daro net nzn ka butent, neteko man tokiam pasibuvime dalyvauti, bet nzn ar ir noreciau... 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

pazystamas parsiveze ish usieniu deziuke nekalta su gybiena... 8) tai dabar labai sekmingai stiepiasi grybukai 20 - 25 cm ilgio. grazus gyvates, o ir priot ne vaikishkai :!:
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

Marko rašė:Man 17m. Ir nevaizduoju cia pries nieka sustro ir madingo bachuro , o paprasciausiai rasau kaip yra .
Nera cia jau toks brangus malonumas . I diena nedaugiau, kaip 4-8 litus isleidziu.
mesk pusti ir susitvarkyk gyvenima
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Gusto ko ce moralizuoji? Zmogus susitvarke gyvenima - jo laimes neatimsit. Geriau bandykit susikurti ja patys, bet nekopijuodami ir nusiziurinedami, o kurdami patys.. kaip dievai..
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

generolas : ..?nesuprantu is kur tu cia tokiu dalyku prigraibstei,apie gyvenimo laimes kurima ir kopijavimus kazkokius,bet del to zmogelio tai jo,gal ir uzsipuoliau biski,bet as nerimtai..pasirode juokinga kad mintys greit keiciasi,bei klaidu nemazai ;] tiek va..
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė morf »

Uzsipuolei, as tai pastebejau :]
Laimingas gi jis ko ji parint :)
Gusto rašė:generolas : ..?nesuprantu is kur tu cia tokiu dalyku prigraibstei,apie gyvenimo laimes kurima ir kopijavimus kazkokius,bet del to zmogelio tai jo,gal ir uzsipuoliau biski,bet as nerimtai..pasirode juokinga kad mintys greit keiciasi,bei klaidu nemazai ;] tiek va..
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Nenoriu as teisintis ar atkakliai gintis, bet manau, kad forumas tikrai netinkamiausia vieta vertinti zmogaus galimybes. Juk pats paminejai skubejima, rasyma "ant 2ros"... buna dar ir sushikta nuotaika ir neissimiegojimas ir dar kruva kitu veiksniu.
Gusto rašė:
Domux rašė:Puciu apie 7 metus. Pastaruosius 3-4 galima sakyti kiekviena diena. Kaip ten bebutu nematau, kad tai kenktu mano protinei veiklai. Na aisku trumpalaike atmintis... kartais buna, bet praeitais metais sugalvojau vel studijuoti - istojau 2 numeriu, si semestra vel gaunu stipke, t.y. egzus laikau kuo puikiausiai, darbe esu vertinamas kaip atsakingas ir kruopstus darbuotojas. Tiesa darbo metu nepuciu, bet kai reikia padirbt po darbo, tai visko buna :]
Ir apskritai, cia forume ir apskritai gyvenime daug kas aiskina kaip, kiek kada ir t.t. yra teisinga pusti. Girdejau daug pasisakymu pries putima vienam. Kodel? Ar cia kaip baznycioj - kuo daugiau besimeldzianciu tuo stipresne malda? Nors aisq daug zmoniu nemegsta ir i kina eiti vieni ir valgyti vieni.
Na pvz. as kartais isvaziuoju vienas kelioms dienoms prie upes pamedituot ir pailset nuo civilizacijos. Dazniausiai ir nepuciu tuomet, bet jei ipusciau tai ar tai butu smerktina, kad puciu vienas?
vyruk,siulau paskaityt ka pac parashei :D nznau kaip tau ten su univeru taip gerai,arba gal tu chia labai greit ir ant 2ros rashei,bet mintis sunkiai destai..;]
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Exxxi
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2004-11-14, 12:58
Reputacija: 0

Standartinė Exxxi »

Kaip jus isvis galite vertinti zmogaus galliumybes jo nepazinodami.Manau norint ka nors apie zmogu pasakyti reiketu ji bent jau pamatyti realiame gyvenime .Kaip jis elgesi ? Kaip bendrauja su zmonemis.O forumuose as turiu savo nuomone kad dauguma zmoniu dedasi tuo kuo is tikruju nera. Ir klausimas Domux , o po kiek tu mazdau surukai i diena ? Nes as tai pvz. parukiau as pusantru metu taip gerai vidutiniskai po du gramukus i diena ir per ta laika tik savaitele po viena diena sudejus pertrauka padariau.Galiu tik tai pasakyti kad man ant mokslu visiskai pochui pasidare , niekas nebuvo idomu isskyrus viena dalyka kaip cia greiciau parukius , realia laiko nuojauta praradau , truputuka atmintis susilpnejo , o didziausi minusai kad nebeejo susikaupti ir su plauciai pradejo hujowai darytis .Dabar tai supratau kad reikia ramitis per dvi sawaites tik karta parukiau.Supratau dar viena labai svarbu dalyka jog rukydamas kiekviena diena tu niekada nepajusi viso marichuanos teikiamo malonumo.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Realus gyvenimas????????? :) Dauguma dedasi kazkuo kitu... Kazkada senai eidavau i interneta, taip ir i irc paprikolinti. Dabar einu bendraut ir reikalu tvarkyt, dirbt. Nelieka laiko apsimetinet kazkuo kitu, beto neidomu, tingysi. Dauguma manau irgi taip daro. Mum senai jau virs 14.

Taip, as "realiam" gyvenime kazkiek kitoks, betai todel, kad bendraujant dar matau kito mimika, gestikuliacija ir jauciu intonacijas. Nesidvejinu del interneto :)
Exxxi rašė:Kaip jus isvis galite vertinti zmogaus galliumybes jo nepazinodami.Manau norint ka nors apie zmogu pasakyti reiketu ji bent jau pamatyti realiame gyvenime .Kaip jis elgesi ? Kaip bendrauja su zmonemis.O forumuose as turiu savo nuomone kad dauguma zmoniu dedasi tuo kuo is tikruju nera.
Vienas mano pazistamas ir po 1g tokiu tempu kardinaliai pakeite gyvenima po metu. Nenori pabandyt po 10g i diena?

Ismokyt viena kart sujungt daikta ar reiskini ir jam skirta laika ir vieta. Darbas darbu, molonumai malonumais, atsipalaidavimas atsipalaidavimu. Norit suplakt viska i viena vieta? Nu jeigu jus sugebat taip gyvent - plojimai!
Exxxi rašė:Nes as tai pvz. parukiau as pusantru metu taip gerai vidutiniskai po du gramukus i diena ir per ta laika tik savaitele po viena diena sudejus pertrauka padariau.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

clap clap clap
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

taip, dede sigma teisus :] jis teisus ir apie buvima savimi internete ir realybej. patikekit jis kitoks ;)
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

pusti kasdien norma? nu ble tikrai ne :) kaip alchashas taip ir narkusha. tiokia mano nuomone
I used to kick my foot into the river.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Tai nera norma. Bet ir niekur nera parasyta kas yra norma. Kiekvienas daro tai ka mano protingiausiai..
badman rašė:pusti kasdien norma? nu ble tikrai ne :) kaip alchashas taip ir narkusha. tiokia mano nuomone
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Apklausa del Auginimo
    star » » forume Herbariumas
    20 Atsakymai
    9748 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Val
  • Apklausa: augintos veislės
    Sigma » » forume Herbariumas
    65 Atsakymai
    36204 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis