Nuotrauka Nuotrauka

Šviesos diodai, LED

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė Legalus »

Tai jaigu tvarkingai viskas irengta kodel jos pavojingos? Reike kad butu tvarka ir pavojus minimalus kaip ir su betkoke kita elektros iranga.
vaikai nenarkokit vartotiku.
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė tindiriuska »

Kinyous rašė:Gaminsies is LED lempuciu? čia jau super high lygis :D butu idomu suzinoti kai darysi :) gal nera ten taip sunku kaip as isivaizduoju.
P.S. As auginu pora augaliuku po 4x 30w cfl 4000K lemputem vegetacioje, o zydejimui po 2 x 70W natrio lempom ir 7 x cfl 2700K ir as nesiskundziu :)
ieskau pigesnio varianto todel ir noriu suinoti apie LED. Investicije didele, bet tikrai verta, nes man natrio lempos pavojingos labai, negali palikti be prieziuriuros keliom dienom, nessuplesket dar gali kas.
Sudėtinga nėra, kad pigiau išeis abejoju, nes normaliam LED apšvietimui reikia galingesnių LEDų
pvz: 3W 660mn LEDas- 15Lt, reflektorius- 2,5Lt, radiatorius apie 4Lt, suma- 21,50Lt, LEDų reikia apie 20vnt. suma- 430Lt plius maitinimo blokas apie 60Lt, suma 490Lt.
Vegetacijai vis tik geriau 6500K lemputės. :V:
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė Pipis »

hps yra hps :) bet ledus ir as pabandysiu, tik kaskodel niekas nerodo kas uzderi po ledais
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė tindiriuska »

Pipis rašė:hps yra hps :) bet ledus ir as pabandysiu, tik kaskodel niekas nerodo kas uzderi po ledais
Štai kažkas iš lietuvių augina, bet man kažkoks truputi patyses atrodo, gal kiti kitaip mano?!
http://imageshack.us/photo/my-images/171/photonvn.jpg/
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė Legalus »

Taip patyses per mazai sviesos taip iseina :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Kinyous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2012-01-05, 22:26
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė Kinyous »

arba reikia daugiau LED bet ar kas zino kokius naudoja? tuos kur senulkuose yra LED augalams spec 13w? ar ta LED packa, kur daug lempuciu yra?
Plius manau jis cia vegetuoja, mano manimu cfl vegatavimui daug geriau nei tas LED. As noreciau LED zydejimui:) bet kad nieko gero nera:(
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė equador »

Ka manot apie blackstar produkcija? niekaip negaliu isisrinkti ledu.
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė tindiriuska »

Kinyous rašė:arba reikia daugiau LED bet ar kas zino kokius naudoja? tuos kur senulkuose yra LED augalams spec 13w? ar ta LED packa, kur daug lempuciu yra?
Plius manau jis čia vegetuoja, mano manimu cfl vegatavimui daug geriau nei tas LED. As noreciau LED zydejimui:) bet kad nieko gero nera:(
Tai čia naudojami jau patys tie super druper kiekvienas LEDas po 3w, 450nm ir 660nm, gal jis per aukštai šviestuvą pakėlęs. :|? O gal LEDų gamintojas deklaruoja vienus parametrus, o realiai yra visai kiti. :|?
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė ReikSuskaupt »

equador rašė:Ka manot apie blackstar produkcija? niekaip negaliu isisrinkti ledu.
Svarsciau toki varianta, bet vis delto pasirinkau sita: http://www.prakasa.co.uk/prakasa-180w-g ... v4nvre2gk6

Del Blackstar nieko negaliu pasakyt, bet siulyciau atkreipt demesi, kiek lempa is tikruju naudoja elektros, nes jos veikia ne pilnu pajegumu, kad diodai per daug nekaistu (turbut jau zinai sita). Tad jei imsi Blackstar 180W modeli, jis tures 60x3W diodu, bet energijos suvartojimas (ir lempos galingumas) is tikruju bus kokiu 100-120W, o mano variantas turi 100x3W, todel ir yra is tikruju 175-180W. Priklauso nuo to, kaip gamintojas ar pardavejas tuos 180W pateikia, svarbu neapsigaut renkantis :)

Del efektyvumo zydejime kol kas negaliu nieko pasakyt, bet bent jau man vegetacijai LED tikrai geriau nei CFL. Sitam augaliukui ~3 savaites, jis 10cm aukscio (nes 12/12 nuo seklos), bet auga tankus ir veslus :)

[ nuotrauka ]

tindiriuska rašė:Tai čia naudojami jau patys tie super druper kiekvienas LEDas po 3w, 450nm ir 660nm, gal jis per aukštai šviestuvą pakėlęs. :|? O gal LEDų gamintojas deklaruoja vienus parametrus, o realiai yra visai kiti. :|?
Sakyciau, kad abu variantai tiketini. Del pirmo tai manau, kad LED reikia stengtis kuo arciau augalu laikyt, nes didejant atstumui sviesos intensyvumas pastebimai mazeja, o del antro jau minejau auksciau ir man atrodo, kad tai gana iprastas dalykas, kol zmones nelabai ismano ta LED technologija. Gal gamintojai ir nemeluoja (ar bent ne visi), bet vartotojas turi pats gilintis ir issiknist kuo daugiau info, kad neuzkibtu ant ju reklamos kabliuku :)
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė equador »

As galvoju apie si varianta http://www.ebay.co.uk/itm/New-2012-900w ... 8595wt_952, galvoju deti ant 1,2x1,2 arba 1,5x1,5 palapines ,reiksuskaupt kokiam plotui tu naudoji savo lempa? norisi isygyti gera daikta, visgi kainuoja tikrai nepygiai...tj reikia kruopsciai issirinkti.
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė equador »

Skaiciau si dienorasti bet dar neapsisprendziau pilnai, pagal kaina BS tikrai patrauklus dalykas.... gal kam pgelbes issirenkant ledus http://www.rollitup.org/grow-journals/4 ... ectra.html
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė ReikSuskaupt »

Pas mane 60x60 tentas, na kol mazas augalas uztenka, o veliau ziuresim, visada galima CFL ar dar ka nors prijungt.
Siaip jei man butu reikalas (ir daug atliekamu pinigu), tai turbut bandyciau http://www.hydrogrowled.com/Penetrator- ... t-P87.aspx , bet cia jau daugiau nei dvigubai brangiau uz tavo issirinkta varianta, nors pajegumas panasus, tai manau, kad sitas daiktas turetu gerai suveikt :)
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė equador »

ReikSuskaupt rašė:Pas mane 60x60 tentas, na kol mazas augalas uztenka, o veliau ziuresim, visada galima CFL ar dar ka nors prijungt.
Siaip jei man butu reikalas (ir daug atliekamu pinigu), tai turbut bandyciau http://www.hydrogrowled.com/Penetrator- ... t-P87.aspx , bet čia jau daugiau nei dvigubai brangiau uz tavo issirinkta varianta, nors pajegumas panasus, tai manau, kad sitas daiktas turetu gerai suveikt :)
Sitas variantas man per brangus jau :D reik tiketis gal atpigs greitu laiku :D
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė equador »

ReikSuskaupt kaip laikosi tavo augaliukas?
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė ReikSuskaupt »

Na visai neblogai, cia tas lempos bandomais triusis buvo Outdoor Mix pana x LT vyrukas. Kaip sakiau, 12/12 nuo seklos, dabar 3 savaites zydi:

[ nuotrauka ]

Taip pat po ta lempa yra apie menesio Super Silver Haze, irgi 12/12 nuo seklos:

[ nuotrauka ]

Ir dar baisiai veslus (net per daug sakyciau) pomidoras su labai daug pomidoriuku :D ir pora kitokiu nedideliu augalu.

Tai vat, bent kol kas LED'ais nenusivyliau :)
Kinyous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2012-01-05, 22:26
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė Kinyous »

numesk linka kokius LED naudoji ir kokio galingumo:) as jau ilai galvoju apie ledus bet vis persigalvoju del pradines investicijos, kuri gali ir neatsipirkti, cia jei perdehgs tai ne cfl issukti ir pakeisti :D
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė tindiriuska »

Kinyous rašė:numesk linka kokius LED naudoji ir kokio galingumo:) as jau ilai galvoju apie ledus bet vis persigalvoju del pradines investicijos, kuri gali ir neatsipirkti, čia jei perdehgs tai ne cfl issukti ir pakeisti :D
Septyni postai atgal. :V:
Beveiklegalu
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-06-03, 13:26
Reputacija: 0

Re: Šviesos diodai, LED

Standartinė Beveiklegalu »

sveiki,kiek reiki juosteliniu LED kad uztektu 80cm. augaluj? is anksto aciu. :-)
Beveiklegalu
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-06-03, 13:26
Reputacija: 0

klausimai del LED diodu.

Standartinė Beveiklegalu »

sveiki, norejau paklaust, kiek reiktu juosteliniu LED, kad uztektu 80cm. augalui?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: klausimai del LED diodu.

Standartinė runkelis »

http://www.google.co.uk/imgres?q=led+li ... YBA&zoom=1 kad uztektu 80 cm augalui :) o 8cm augalui koki apsvietima galvoji? :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Del silumos,sviesos.
    p2p » » forume Apšvietimas
    6 Atsakymai
    5996 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas
  • Šviesos spektras, kelvinai (K), nanometrai (nm)
    snoopy_pryor » » forume Apšvietimas
    31 Atsakymai
    24329 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Vijoklis
  • Sviesos spalvos itaka augalui
    wowere » » forume Apšvietimas
    3 Atsakymai
    5308 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas lumenas
  • Liumenai - šviesos kiekiai (apie vatus (W) irgi)
    MUMUKAS » » forume Apšvietimas
    121 Atsakymai
    76656 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DarkHerbal