Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
Artikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2011-09-19, 21:37
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Artikas »

o kodel pats negali susirast? :/ Juk pats parašei ko reikia. Įdomu. galų gale su šita schema nueik į senukus ir surinks viską.
Salotomis sotus nebūsi, vien tabako nerūkysi.
gashweedtrys
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2011-09-25, 11:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė gashweedtrys »

kas tas reactor , condenser, electrical plug?:D
kingas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2011-09-18, 00:43
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė kingas »

Growbox ismatavimai: 44cm x 19cm x 40cm. Rusis WW. augaliukai 3. Kokias lempas geriausia deti? Ir kokio galingumo reiktu ventiliacijos? Dekui uz atsakymus
Artikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2011-09-19, 21:37
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Artikas »

gashweedtrys rašė:kas tas reactor , condenser, electrical plug?:D
http://translate.google.lt/?hl=lt&tab=wT
Salotomis sotus nebūsi, vien tabako nerūkysi.
jonse
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-05-31, 19:41
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė jonse »

sveika darbo liaudis. kiek 45w cfl "vagner" lempa yjunkta 24/0 rezimu suvalgys litu per menesi? elektros kaina apie ~40 centuku.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Marbauskas »

Aš nesuprantu, matematikos nemoki? 0,045kwh*24h=1,08kw (per para)*30d(vid. mėnesio dienų) = 32,4kw(per mėn)* 0,4lt= 12,96lt.
Mokykis matematiką, gėdos neturi :/
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
kiettas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-07-25, 04:39
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė kiettas »

Sveiki broliai :V: Noreciau jusu pagalbos, as dar naujokas. Esu uzsiveises feminized 6 ww mazylius, jiems jau geri 2men. Per si laikotarpi juos laikiau vazoneliuse tik ant saules sviesos, leidau biskiuoka ugteleti, o dabar noreciau sukonstruoti jiems growboxa. Gal galetumete patarti kokio dydzio turetu buti growboxas ir svarbiausia kokia lempute, ar kokiu lempuciu man reikia, nes as apie tai nieko nenusimanau. As skaiciau foruma, bet cia tiek daug visko parasyta ir nieko nesupratau 8??? nepykit tik ant manes, ir padekyte jei nesunku :) Iskart dekoju, vardan :x: :)
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė wauris »

dydzio pats turi ziureti kokiam plote jie tau tilps, juk nezinom kokiose vazonuose ten persodinsi ir auginsi, nu as manau ilgis- 1m.plotis-1m o auksti koki 1.7m turetu but gerai na ir lempa cia jau geriausiai butu 400w mh (metalo halido lempa)ar hps(auksto slegio natrio lempa),na ir zinoma atitinkamo galingumo iputejas ir istraukejas bei dar ventiliatoriu oro cirkuliavimui viduje, Seip reikejo iskarto organizuotis dabar kol padarysi augalai isstips tau bus ploni ,neveslus (nebent viska greit susiorganizuotum) Sekmes :V:
Juzekas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2011-09-06, 02:30
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Juzekas »

sveiki.. turiu klausimėlį ! Netyčia gavau va tokia http://www.google.lt/url?source=imgland ... btDq0oUceg
lempa... "par 56 pro short spot" LED 500w. nerandu jokios info apie jos skleidžiama šviesą. Matau tik kad reflektoriu nesveikai geras ;D gal kas žinot ši lempa tinkama auginimui ?
kiettas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-07-25, 04:39
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė kiettas »

O kaip man tiktu stai si lempa? http://www.e-senukai.lt//871150070750_1.html
daigai dar gal apie 10-15cm, mazi, sunkiai augo, tad per savaite, gal dvi zadu boxa surest. kiek kainuotu mazdaug droselei ir kiti pribumbasai reikalingi siai lempai? ir dar 1 klausimas: mh lempos atrodos geriausiai zydejimui, tiesa? o ir ar gerai augaleliai prie tokios vegetuoja? H|
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė wauris »

turetu tikti,pas manes tai skaidri kolbos formos (nezinau kuom skirias skaidri ir ne) jauciu niekuom. Starteris kainuos iki 40 lt na o droselis mazdaug iki 150 bijau dabar sumeluot,pasiziurek tuose paciuose senukuose. Zinok gerai auga ir su hps
blackjack
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-10-07, 00:12
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė blackjack »

Ką pasiūlytumėt? Kas yra geriau.
Kuri iš šių lempų būtų geriau? tokiems išmatavimams growboxo. Aukštis 1m, ilgis 80cm, plotis 60cm.

Taigi, pirmoji:
Liuminescencinė lempa TL-D
Vid. degimo laikas 8000 h
Lempos lizdas G13
Galia 58 W
Matmenys (I x D) 1514.2 x 28 mm
Spalvinė temperatūra 10000 K (dienos šviesos)
Šviesos srautas 3800 Lm
Energijos klasė A

Ir antrasi variantias

6xCFL lemputės.
24w tai yra ~105w [Viena lemputė]
1500 lumenų. [Viena lemputė]

Jei pirmasis variantas geresnis, tai kiek tokių lempučių reikėtų. o jei antras tai ar užtektų 6 tokių ar reikėtų daugiau?
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė breeze »

blackjack rašė:Galia 58 W
Šviesos srautas 3800 Lm
3800 / 58 ~= 66Lm/W. Kas yra maždaug pusė mano HPS lempos efektyvumo (48000 / 400 = 120Lm/W). Kitaip sakant, už tą patį liumenų kiekį tu mokėsi beveik dvigubai brangiau.
blackjack rašė:Spalvinė temperatūra 10000 K (dienos šviesos)
Mano galva, 10000K yra gerokai per toli į mėlynąją spektro pusę. Žr čia:
[ nuotrauka ]
Padekim viską ir dingstam velniop...
blackjack
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-10-07, 00:12
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė blackjack »

O tai kokią lempą pasiūlytum dar?
Ką manot apie tokią? Tu rašei, kad pas tave panaši. Tai kaip manai man tokiems išmatavimams tiktų 1 arba net 2 tokios? Ir kaip su jos paleidimu? Ko man reikėtų?
Lempa natrio 400W E40 48000LM 400 W | E40

Šviesos srautas 48000 Lm
Vardinė įtampa 230 V
Vid. degimo laikas 12000 h
Lempos lizdas E40
Galia 400 W
Matmenys 270 mm
Spalvinė temperatūra 2000 K

Kiek tokių reikėtų ?
Anonymous

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Anonymous »

Tavo plotui optimaliam augimui reikia 24 000 liuminų, tam puikiai tiktų 250W HPS
blackjack
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-10-07, 00:12
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė blackjack »

O jei aukšį padidinčiau iki 1,50m? visitke užtektų 250w HPS?
kiettas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-07-25, 04:39
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė kiettas »

gerai brolyciai, prasau padekyte ;) bukyte geri numeskyte linka kokia lempa man pirkti, pasiskaites apie spalvu spektrus ir visus kitus dalykus tikrai pasimeciau. Jeigu kam nesunku, kas nusimanote apie auginima, numeskyte linka kokios man reiktu lempos growboxui (susireciau ji nesenai, 1,2m - ilgis, 1,2m - plotis ir 1,7m aukstis.) auginsiu jame 6WW augaliukus kurie yra nuo 10 iki 20cm aukscio. bukit geri, numeskyt linka kuri butu man kaiptik lempa, nes tarp gausybes pasirinkimu pasimeciau, jau ryt noriu ja nusipirkti. beje, mano augaliukai ilgokai augo ant palanges, skaiciau kazkur kad galejo istysti, o jeigu ir taip, ar jiems jau visiskai galas? ar jei jie istyse, bus kokios naudos jai growboxe auginsiu, ar jau net nebeapsimoka? nieko nenusimanau siuose dalykuose, daug skaitydamas pasimeciau, tad prasau help'o ;)
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė RED&WHITE »

kiettas rašė:gerai brolyciai, prasau padekyte ;) bukyte geri numeskyte linka kokia lempa man pirkti, pasiskaites apie spalvu spektrus ir visus kitus dalykus tikrai pasimeciau. Jeigu kam nesunku, kas nusimanote apie auginima, numeskyte linka kokios man reiktu lempos growboxui (susireciau ji nesenai, 1,2m - ilgis, 1,2m - plotis ir 1,7m aukstis.) auginsiu jame 6WW augaliukus kurie yra nuo 10 iki 20cm aukscio. bukit geri, numeskyt linka kuri butu man kaiptik lempa, nes tarp gausybes pasirinkimu pasimeciau, jau ryt noriu ja nusipirkti. beje, mano augaliukai ilgokai augo ant palanges, skaiciau kazkur kad galejo istysti, o jeigu ir taip, ar jiems jau visiskai galas? ar jei jie istyse, bus kokios naudos jai growboxe auginsiu, ar jau net nebeapsimoka? nieko nenusimanau siuose dalykuose, daug skaitydamas pasimeciau, tad prasau help'o ;)
Idek foto, paziuresim ant kiek ten jie istyse. Jei istyse, tai nekazkas tau ten isaugs... jei nuspresi vistiek growboxe paauginti, tai pirma dar padaryk augimo rezime, apzeldink pakankamai ir tik tada flowering'a
prekyba forume draudžiama.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė wauris »

kiettas rašė:gerai brolyciai, prasau padekyte ;) bukyte geri numeskyte linka kokia lempa man pirkti, pasiskaites apie spalvu spektrus ir visus kitus dalykus tikrai pasimeciau. Jeigu kam nesunku, kas nusimanote apie auginima, numeskyte linka kokios man reiktu lempos growboxui (susireciau ji nesenai, 1,2m - ilgis, 1,2m - plotis ir 1,7m aukstis.) auginsiu jame 6WW augaliukus kurie yra nuo 10 iki 20cm aukscio. bukit geri, numeskyt linka kuri butu man kaiptik lempa, nes tarp gausybes pasirinkimu pasimeciau, jau ryt noriu ja nusipirkti. beje, mano augaliukai ilgokai augo ant palanges, skaiciau kazkur kad galejo istysti, o jeigu ir taip, ar jiems jau visiskai galas? ar jei jie istyse, bus kokios naudos jai growboxe auginsiu, ar jau net nebeapsimoka? nieko nenusimanau siuose dalykuose, daug skaitydamas pasimeciau, tad prasau help'o ;)
400w Hps butu puiku tavo boxui,as jau tau buvau rases jai neklystu :|?
kiettas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-07-25, 04:39
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė kiettas »

deja as neturiu galimybes nufotografuopti daigeliu, as manau, kad jau jie yra istyse, ziedus krauna ant atskiru saku. Waurys, taip, tu rasei, bet kaip ir minejau, tiek daug info radau apie auginima, tai kad nezinau, kaip man elgtis. Gerai, siandiena dar nepirkau lempos, nes nezinau kaip elgtis. Growboxa isklojau folija, tik vat laukiu kokia lempa man reiktu ideti ir ar isvis ja deti apsimoka? nes nezinau ka reiskia jei augaleliai istyse ideti i growboxa ar verta? rukiau savu lapuciuku, zinokyte, tarso tikrai gerai, patiko poveikis, bet jei isigyjus ipatinga lempa auginimui ir jinai nieko nebeduos, ar pagerins poveiki? sakykyte, tada ant pavasario zadu auginti nauja ww partija, ar verta meginti gelbeti sia partija, ar tiesiog ruostis kitai? O jeigu bent kazka pades esamiems ww 6 daigeliams nauja lempute tai sakykyt, ir kuom pades, ar kazkokiu pakytimu bus, tada iskart ja isigysiu. Sakykyte ko man reikia, tada padesiu jiems kuom tik galesiu, kad kuo labiau mane istaskytu i kosmosa --==::~~ :x: :D atsiprasau uz nesamoniu rasyma jei ka, as parukes savuuuuu!!! :} ;) !( :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas