Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė northernlights »

atvirksciai darai.... apacioje ipuciamas vesesnis oras siltesnis oras istraukiamas pro virsu tokia turetu buti oro cirkuliacija
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Moderatorius »

čia kartonas?
švieskis daugiau apie dėžių pasidarymą..
dumelino
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2018-01-07, 10:52
Reputacija: 3

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė dumelino »

turėsiu omeny, kartonas, kartonas, skaičiausi kad labai rizikinga auginti kartoninėj dėžė bet augina joje, tad manau kaip pirmas grow box gal ir nieko, bet jei taip labai blogai perkelsiu growinimą...
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Moderatorius »

sudegt jei nebijai, tai gali augint
plius, sunku temperatūrą bus reguliuot, drėgnį ir panašiai
geriau jau iš skardos sulankstytum.. (:
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė northernlights »

is senu spintu plokšciu susipjauk susisuk ir bus ilgam jei turi rankas pasidarysi o dabar palyginus tavo ir mano boxa kuris padengtas kardono plokštėm tai kaip diena ir naktis kaip ir sakiau iš kardono nerekomenduoju niekam daryti nebent kaip aš gesintuvą pašonėj turi
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Bizunas bazas
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2018-02-05, 13:10
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Bizunas bazas »

https://www.google.no/url?sa=t&source=w ... KKQVN9i6iT


Kas galėtų pasakyti.ar šitos vienos užtektų?vienam augalų?
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė northernlights »

Bizunas bazas rašė: 2018-02-07, 15:39 https://www.google.no/url?sa=t&source=w ... KKQVN9i6iT


Kas galėtų pasakyti.ar šitos vienos užtektų?vienam augalų?
lempa gera tiktai reikėtu nusipirkti reflektoriu prie jos kad išnaudoti visą skleidžiamą šviesą :thumbup:
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Bizunas bazas
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2018-02-05, 13:10
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Bizunas bazas »

Dėkui už atsakymą! :)
Bizunas bazas
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2018-02-05, 13:10
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Bizunas bazas »

Radau dar info aiškiai parašytos.gal kam pravers https://gid.lt/biologija/kanapes
mixed
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2018-02-11, 19:00
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė mixed »

sveiki,
planas toks:
boxas 600x600x1200mm, apsvietimui sviestuvas toks https://tinyurl.com/y9cabo8d
su lempom 4x18w/77 osram fluora sumoi 2200lm bet jauciu vienam pomidorui mazoka spektras neblogas https://tinyurl.com/yanxfbyr ?
gal dar ideti papildomai leda koki 50-100w 6500k

arba kitas planas nesismulkinti ir bandyti situos ledus https://tinyurl.com/yczg7lhs sudeti kokius 200w nesismulkinant?

skirtumas tik toks kad pirmas variantas vietoje o antro tektu laukti 1-2 men.. plius neaiski kinietiska kokybe.


kaip planas?? komentaru bus o gal kas naudoj fluora lempas?
vrotkampot
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2016-05-11, 14:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė vrotkampot »

vis dar jokios gyvybės :(((
sėklikė atrodo maždaug taip: https://imgur.com/a/rb8o6y4
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė barzas »

vrotkampot rašė: 2018-09-08, 14:49 vis dar jokios gyvybės :(((
sėklikė atrodo maždaug taip: https://imgur.com/a/rb8o6y4
Pabandyk svelniai suspausti kad truktu ji ( tik ne perspausk ) per jungima ( gal taip tiksliau issireiksti ) nes buna pasitaiko kad kol netruks gyvasties neparodo ( pasitaiko kad ir supuna vandeni )
P.S. o be to cia apsvietimo tema ,o ne daiginimo ar elementariu klausimu ( Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai ) ....
waze
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2018-11-20, 22:13
Reputacija: 1

patarkit del Mars hydro

Standartinė waze »

Sveiki, pradejau dometis apie apsvietima ir radau daug informacijos ir daugybe kontraversisku nuomoiu visi viska kisa ir sunku susigaudyti kas tikrai gerai o kas ne,todel norejau paklausti jusu nuomens apie sia lempa https://www.ledgrowshop.eu/mars-reflect ... ctor-48-2/ ar jos uztektu 60x60x160 plotui ar reiketu ieskoti kazko galingesnio ? (noreciau maksimaliai isnaudoti savo turima plota) kokios jusu nuomones gal turite kokiu patarimu ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

Galiu klysti bet cia antros kartos led. Par/watt santykis apie 1.4 naujos kartos vaiksto apie 2.
Kiek mates, marsai garsiai uzia. Siulyciau migro ar panasia bet brangu. Rekomenduociau apsigaminti. Zinosi kas ideta :)
60x60 iki 200w viduje tikekis +30 :) pas mane tokia talpa :) as 150w naudoju savos gamybos :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė barzas »

Cikis rašė: 2018-11-23, 00:25
60x60 iki 200w viduje tikekis +30
Temperatura visalaika yra imanoma numusti ypac ledu, cia ne HPS kur realiai sunkiau , bet ir tai imanoma ir numusama buna...
Ciki nezinau ar tu ant to savo isidejas sviestuvo fan reguletoriu ar pas tave jisai 100% visalaika paleistas. pas mane bent reguliuojamas fan ausinimas ( led sviestuvo ) tai pagal poreiki nustatomas, nuo 15 % iki 50 % kartais iki 65 % 100% man niekad nereikejo, o temperatura nuo 22 iki 27 sytam tarpe irgi suvaldau nesunkiai.... neskaitant padavimo ir isputimo kad dar galiu reguliuoti, nors ten nelieciama ( nes nera poreikio)
https://www.ebay.com/itm/DC-6-30V-12V-2 ... rk:11:pf:0
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

Aha, pas mane pastoviai 100%sukasi. Siuo metu 4led po 50w ausina didele aliumo plokste bei 4cpu ausintuvai. Bet kaista iki 29c ir 44% dregnumo. Man truputi padeda numusti drekintuvas. Temp buna 25 ir dregme 55% tad galima gyventi.
Siaip boxas mazam kambaryje be oro padavimo is lauko todel ir prikaista jei paduodi oro is lauko viskas buna normaliai. Po sio auginimo jau paruosti atnaujinimai. Auginsiu 2 mamas klonams. Be to naujas sviestuvas laukia jau, 200w. Tik uzmusiau makitos batareika negaliu prisukti kur reikia pagrezti, laukiu naujos.

Pas mane oro ismetimas 220v
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė barzas »

Ciki yra ir 220v dimeriu pirkti. fan tas tikrai veike, bet va del sytu ledu negaliu pasakyti nesu pats bandes...
as istraukimo iputimo isidejau 4 isvyso ( po 2 vnt )120mm 100cfm ( apie 160 kubu /h ) kikevienas fan 12v 0,5 A ( 0,48A ) bet pajungta siuo metu nuo 5v man pilnai uztenka.... pabandik irgi isideti reguletoriu fan ausinimo .gali krysti temperatura net. nes ir pas mane paleidus 50 ar 65 boxe daugiau pakila nei paleidus ji ten 20 % o radiatoriai neklabai jauciasi jiems skyrtumas ju temperatura panasi
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

na tai dimerius naudojant prarasiu ppm. visviena sviesos reiks tam tikro kiekio :) man kaip ir netrugdo +30. tiesiog tyngiu pajungineti zarna prie ventilecijos kad ateitu saltas oras. o sumazinus oro isemima prasides kvapai, spintoje toks silpnas jauciasi jau bet uz spintos ribu kaip ir nieko :) pro kazkuria skyle vandens kvapas atina reikes uzkisti :)
kolkas paliksiu kaip yra, tik sviestuva pakeisiu.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė barzas »

Tai jai pats tingi ir tave tenkina tokia temperatura, neklaidink kitu kad butinai tures ten prie 200w 30+C. daug kas priklauso ant kiek tu paskaiceves viska. mano atvejo siek tiek dydesnis plotu nei tavo, bet jai imant turi mano ir tavo growboxai panasaus turio bus... pas mane su labai dydele atsarga skaiciuota ir ideta padavimas ir isbutinas tiek ant padavimopo tiek ant isputimo 160m3/h x2 tai bendrojes sumoje max paleidus gauciau 320 m3/h tiek iputima tiek istraukima o dabar gaunasi apie 80 - 100m3/h tik paleista, man to uztenka, bet atsargos pilna yra. taip pat radiatoriai ledu kai fan reguliuojami apie 26-35 tik ikaista. sumazinus fan greiti iki 20 % man oras maziau ikaista nei paleidus dydesniu galingumu, sudeti saugikliai kad jai virsytu 70 C radiatoriai atsijungtu led( kad neperdegtu ).....
O apie sviesos kieki bent man gali tirkrai neaiskinti, kur mano 15 + metu patirtis ir kur tavo pirmas auginimas skyrtumas manau bus akivaizdus, as ataugines ir ant cfl ir fl ir ant hps ne po viena auginima, ir ant ledu nebepirmi metai auginu tai ne tik teorija auginimo bet ir praktika manau uz tave geriau zinau.....
Kaip manai kodel senesni augintojai traukesi is forumo? atsakimas manau akivaizdus bus jai pats ilgiau lankysies forume, kad erzinti tiesog pradeda kai kuriu naujoku paauginus ten viena ar kelis auginimus ir ju klaidingi patarima... tai ne vien tau tas taikoma, tokiu jau ne vienas buvo ....
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

Sorry barzas jei izeidziau ;) taip, tai mano pirmas auginimas. Bet mes cia ne is kavos tirsciu buriame. Fizika ir afrikoi fizika. Sumazinus led galinguma sumazeja fotonu skaicius pasiekiantis augalo lapus.
Del silumos boxe paemiau savo kaip pavizdi, nemanau kad setupams siek tiek skiriantis bus zymus pakitimai. Jei su ledais man pakyla iki 25-30 peiw 200w (be padavimo is lauko ir prie 160m kubiniu oro istraukimo ne i lauka tai manau ir kitur panasiai bus su panasiu setupu. Juk visuose bustuose ambient temperatura tik 2-3 c skiriasi.
Gali buti kad sumazinus led ausinimu pfm sumazeja tempetatura boxe, bet tuomet padideja apie led kas sumazina jo tarnavimo laika (bet su tokiom kainos manau mazas nuostolis).
Ir nesvarbu kad tik pirmas auginimas jei as pries tai ziurejau, skaiciau 80h + informacijos apie tai us ir kanados forumuose. Tad ziniu bagazas pas mane yra. Tik praktikos trukumas kas ateis su laiku.
Anyway nereikia pykciu. Kiek zmoniu tiek nuomoniu :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas