Nuotrauka Nuotrauka

HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
tevelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2011-02-03, 09:11
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė tevelis »

jai nori dviem periodam tada imk lempa kad butu Duol Spectrum :)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė breeze »

bigbud rašė:ačiū uz patarimus, bet iskilo man dar klausimas radau tokia lempa son-t green power philips 400w ar ji tiktu veg ir zyd periodams? Ir kodel lempos aprasime yra toks uzrasas -Lempos su PRA galia 430w, ar nebus taip kad wiska sujungus prie 400w droselio ir starterio nepasileis?kaip čia suprast ta uzrasa ?
Šiaip HPS tinka ir vegetacijai. Esu skaitęs, kad net ir rimti augintojai sako, kad HPS geriausia viso auginimo laiku (idėja tipo tokia, kad didesnis HPS efektyvumas kompensuoja už neidealų vegetacijai spektrą). Kiek tame tiesos - nežinau. Bet žinau, kad augalai tikrai auga po HPS. Įrodymą tam turiu savo spintoje :)
Tie 430W turbūt reiškia, kad maždaug tiek energijos lempa suvartoja įskaitant droselį. Droselis gi nėra 100% efektyvus, dalis energijos neišvengiamai prarandama.
Padekim viską ir dingstam velniop...
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė bigbud »

O kaip suprasti ta uzrasa lempos aprasime 'Lempos su PRA galia 430w'? Tai taip iseina kad ta lempa yra ne 400w o 430w ar kaip cia dbr man suprasti? Man tas uzrasas ramybes neduoda, apsigaut bijau.''delete''
Paskutinį kartą redagavo bigbud 2013-01-10, 23:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė bigbud »

Aciu uz atsakymus:) ka patartumet imti abiems periodams 400hps son-t green power,ar son-t agro?''delete''
Paskutinį kartą redagavo bigbud 2013-01-10, 23:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
nik
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2011-04-03, 16:11
Reputacija: 1

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė nik »

430W yra bendras naudojamas galingumas - lempa+paleidimo įranga
jeigu ten tikrai philipso green power tai tada geriau šita,nes jos viduje yra hps+mh elementai ir ji yra dviejų spektrų.
HalzeR
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-09-11, 00:09
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė HalzeR »

Truputi nesigaudau toje schemoje. Jei pvz imu 250W HPS. Starteris, tai jungiklis? ir kas tas reactor? Bei kokios talpos kondensatoriaus reikia ?
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė lasten »

vaikstinejau parduotuvej, ir viskas ka radau HPI lempoms paleisti, tai lempa ir sviestuvas jai. Jis atrodo stai sitaip:
http://elektros-prekes.lt/321-355-large ... 250w-b.jpg
Taigi, ar veiktu toks planas nusipirkti toki sviestuva, isukti lempa, ir visa sviestuva prisukti prie boxo sienos?

Seip labai bijotusi hps/mh jungti savomis rankomis, otai namas sudegtu is silumos.. ar toks sviestuvas skleistu siluma paleistas?
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė 2bulumas »

cia lempa skirta naudoti lauko salygomis - kiemo ar gatves apsvietimui, nepatartina ja butu naudoti uzdaroje erdveje, karstis, dregme.. ir seip patartina kad balastas butu geriau uz growboxo ribu. Geriausia sisirinkti apsvietimo sistema sau paciam
Raver
sesutepalaidune
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-07, 01:35
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė sesutepalaidune »

Sveiki, gal patarsit kas... Zodziu nusipirkau reflektoriu ir CFL lempa, pajungiu - nedega, pasirodo reflectorius neskirtas CFL lempom, nusipirkau Dual Spectrum 250w lempa, daejo kad ir balasto reikia, nusipirkau balasta tinkanti HPS ir MH lempom ir man niekas nedega velniai rautu, tai dabar man kas netinka? Dual Spectrum? Reikia HPS pirkt?
Kas ismanot patarkit, ar jau tada sueis man cia viskas, jau isproto einu kiek dar $ be reikalo isleidinesiu 8[] ACIU!!!!!
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė Bumbastiklas »

sesutepalaidune rašė:Sveiki, gal patarsit kas... Zodziu nusipirkau reflektoriu ir CFL lempa, pajungiu - nedega, pasirodo reflectorius neskirtas CFL lempom, nusipirkau Dual Spectrum 250w lempa, daejo kad ir balasto reikia, nusipirkau balasta tinkanti HPS ir MH lempom ir man niekas nedega velniai rautu, tai dabar man kas netinka? Dual Spectrum? Reikia HPS pirkt?
Kas ismanot patarkit, ar jau tada sueis man čia viskas, jau isproto einu kiek dar $ be reikalo isleidinesiu 8[] ačiū!!!!!
O tu starterį turi? :D
sesutepalaidune
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-07, 01:35
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė sesutepalaidune »

dieve mano... kurioj vietoj jis turi buti?
Atsiprasau, zinau kad labai kvailai ir juokingai atrodo...


Cia tas mazas daikciukas kur dedas toj vietoj kur lempa isisuka? :DDD
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė Bumbastiklas »

sesutepalaidune rašė:dieve mano... kurioj vietoj jis turi buti?
Atsiprasau, zinau kad labai kvailai ir juokingai atrodo...


čia tas mazas daikciukas kur dedas toj vietoj kur lempa isisuka? :DDD
Ne, jis reikalingas lempai paleist. Taip pat, kaip ir balastas. Domėkis pats, pasiskaityk, o ne tik klausinėk. Nusipirk jį.
sesutepalaidune
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-07, 01:35
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė sesutepalaidune »

kiek skaitinejau, tai supratau kad starterio reik sluorescencinei lempai paleist reikia, o HPS balasto, ar neteisingai? tai kur man ta starteri kist dar jei balastas sujungima turi prie reflektorius, o reflektoriaus patronas Hps lempai pritaikytas. Bet turiu as Dual Spectrum lempa, ir man nifiga niekas nedega, ko truksta? ar man reikia tiesiog paprastos HPS arba MH lempos?
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė Bumbastiklas »

sesutepalaidune rašė:kiek skaitinejau, tai supratau kad starterio reik sluorescencinei lempai paleist reikia, o HPS balasto, ar neteisingai? tai kur man ta starteri kist dar jei balastas sujungima turi prie reflektorius, o reflektoriaus patronas Hps lempai pritaikytas. Bet turiu as Dual Spectrum lempa, ir man nifiga niekas nedega, ko truksta? ar man reikia tiesiog paprastos HPS arba MH lempos?
Tau jau aiškiai pasakiau - starterio. Koks skirtumas, koks tas reflektorius. Ir be jo reikėtų starterio. Pasižiūrėk schemas, po velnių. Nesigilini, o tik klausinėji. Pats pabandyk suprast. SKAITYK. Viskas yra. Nusipirk starterį ir susijunk pagal schemą. Akivaizdu, kad ir jos nematęs.
sesutepalaidune
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-07, 01:35
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė sesutepalaidune »

Bandziau braizytis pati, taip ir anaip, man lieka vis palaidu galu. Mat cia idetos schemos dvisakiui kistukui pritaikytos, o pas mane isvisu galu po tris laidus lenda ir rozete trisake taip pat. Vis nedaeina E "zeme" kur su kuo jungt !|
Gal kam nebus sunku pabraizyt truputuka? Prasauuuu :))) Bijau namus padegt ka ne taip sujungus
http://img845.imageshack.us/img845/1081/123sx.gif
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė Bumbastiklas »

sesutepalaidune rašė:Bandziau braizytis pati, taip ir anaip, man lieka vis palaidu galu. Mat čia idetos schemos dvisakiui kistukui pritaikytos, o pas mane isvisu galu po tris laidus lenda ir rozete trisake taip pat. Vis nedaeina E "zeme" kur su kuo jungt !|
Gal kam nebus sunku pabraizyt truputuka? Prasauuuu :))) Bijau namus padegt ka ne taip sujungus
http://img845.imageshack.us/img845/1081/123sx.gif
"Žemė" įžeminimui skirtas, gali jo ir nejungt išvis. : ) Taip bus tau paprasčiau. Sudegint namų nesudeginsi - nebent neveiks. Ir viskas.
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė 2bulumas »

http://boards.cannabis.com/attachments/ ... 1773en.jpg

aiskiau nebuna.
L- live
N - neutral
E - earth
Raver
sesutepalaidune
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-07, 01:35
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė sesutepalaidune »

http://img827.imageshack.us/img827/4900/555j.gif
Na cia pabraizytas jau, tik nesu isitikinusi, nuo balasto N turi eiti i ignitoriaus B? ar primaisiau kazka?
Dar kai kas, gaunasi kad is viso sito du kistukai rozeten eina, taip ir turi but?
ganjaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2012-10-14, 11:36
Reputacija: 1

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė ganjaman »

sesutepalaidune rašė:http://img827.imageshack.us/img827/4900/555j.gif
Na čia pabraizytas jau, tik nesu isitikinusi, nuo balasto N turi eiti i ignitoriaus B? ar primaisiau kazka?
Dar kai kas, gaunasi kad is viso sito du kistukai rozeten eina, taip ir turi but?
Augina ? 8|
Moterie, buk mano Zmona!
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: HPS, MH pajungimas, laidai, peleidėjai, schemos, elektra

Standartinė 2bulumas »

sesutepalaidune rašė:http://img827.imageshack.us/img827/4900/555j.gif
Na čia pabraizytas jau, tik nesu isitikinusi, nuo balasto N turi eiti i ignitoriaus B? ar primaisiau kazka?
Dar kai kas, gaunasi kad is viso sito du kistukai rozeten eina, taip ir turi but?
Taip teisingai. is balasto N turi eiti i ignotoriaus B, nieko neprimaisei. Įžeminimas taipat teisingai sujungtas, bet galima ir be jo apseitu, bus paprasciau. Sakai du kistukai i rozete uzmaitinti vienai lempa, taip neturetu buti? Kaip paveikslelyje matau prie balasto nupiestas kistukas, jeigu is balasto eina kistukas i rozete tai ignotoriaus nereiktu jungti (balaste buna viskas integruota ir papildomai nereiktu jungti ignotoriaus), tiesiog balasto L N E sujungti su lempos L N E . Buna daznai ant balasto nupiesta schema kaip jungti lempa. Nezinau kaip ten viskas pas tave, aiskiau butu jeigu butu aiskus balasto modelis ar jo foto.
Raver
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Vogia elektra
    MnT » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3365 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas
  • Temperatūra, PC cooleriai ir pajungimas
    N/A » » forume Herbariumas
    41 Atsakymai
    20877 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kojak