Nuotrauka Nuotrauka

Specilizuotos parduotuės

Saulės simuliacijos.
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė O.life »

Susidomejau ta palapine auginimo :|? apsimoka ja pirkt? viskas ten joje bus lempa vintiliacija kur daugiau info apie jas rast?
nes tam auginkpats.lt nuotrauka neatinka aprasymo prekes , o i kaina pazejus tai nemokesi 400lt uz kazkoki medziagos statini , kaip suprantu turetu buti ta palapine su apsvietimo iranga , nes juk auginimo palapine.
Perki gamini , kad augintum , o ne palapine paprasta , kure dar isirengti reiketu , kad atitiktu tikraji savo pavadinima.
Shiva
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2009-03-08, 14:01
Reputacija: 0

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė Shiva »

Kiek zinau tai ten ta palapine be irangos, tiesiog palapine.
Shiva
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2009-03-08, 14:01
Reputacija: 0

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė Shiva »

Ka mano apie ta shopa auginkpats.lt? Man ten kazkoia pieva, darbo laikas aiskiai parasytas, be buwau jau du kartus ten nuvazeves ir abu kartus tik reklama pakabinta su ju firmos zenklu ir nedirba. Rasiau laiska jiem jau gal tris kartos, jokio atsakymo, bandziau prisiskambint ir sms rasyt - taipogi nieko. ar pavyko kam nors ten ka nors nusipirkti? nusiziurejau nebloga reflektoriu ten.
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė tasPATS »

Shiva rašė:Ka mano apie ta shopa auginkpats.lt? Man ten kazkoia pieva, darbo laikas aiskiai parasytas, be buwau jau du kartus ten nuvazeves ir abu kartus tik reklama pakabinta su ju firmos zenklu ir nedirba. Rasiau laiska jiem jau gal tris kartos, jokio atsakymo, bandziau prisiskambint ir sms rasyt - taipogi nieko. ar pavyko kam nors ten ka nors nusipirkti? nusiziurejau nebloga reflektoriu ten.
Pritariu,man toks pats variantas kaip ir tamstai 8???
CH9 Female Mixed
Geniukas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-12-01, 22:25
Reputacija: 0

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė Geniukas »

Sveiki.Nu ir kas?
Paskutinį kartą redagavo Geniukas 2014-02-04, 20:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė PsY »

PsYchotherapist
nik
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2011-04-03, 16:11
Reputacija: 1

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė nik »

Geniukas rašė:Sveiki.Gal kas nors zinot, kur galimetu nusipirkti itampos keitikli is 36v i 220v?
tik pasidomėkite keitiklio vartojama srove,kad paskui tas keitiklis nesupleškintų to trafo,kuris padaro 36V :)

P.S.Įtariu 36 V yra kažkokioje visuomeninėje patalpoje ( pvz. garažas ).Tai jeigu yra 36V,tai kažkur skydelyje yra ir 220V :) nereikės jokio keitiklio.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Specilizuotos parduotuės

Standartinė PsY »

PsYchotherapist
Rašyti atsakymą