Nuotrauka Nuotrauka

Lempos ir reflektoriai

Saulės simuliacijos.
Tema užrakinta
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

Pro Pot rašė:
dogg rašė:
Pro Pot rašė:jo laikyk ir diena po lempa, nesvarbu ar spintoj ar kambary, svarbu gera lempa :)
dekuj uz info. o po kokio stiprumo lempa geriausia pakisti 3 augalus, kad jie visi liktu patenkinti?
kuo daugiau watu tuo augalai labiau patenkinti :) Manau daugiau nei 600W nepirk 3 augalam :) As savo salygomis daryciau taip: pora savaiciu palaikyciau po fluoro lempom, tada kai persodinu i didelis vazonus ir nebetelpa po fluoro lempom kisu po 250w natriu, pora savaiciu palaikau dar vegetacijoj ir tada kisu po 400W son-t agro lmepa zydejimui, bet esme kad as turiu visas tas lempas ir nereik man pirkt, o tau manau reiketu, tai manau tau reiktu pirkt 250w natrio lempa ir viskas, bet pirma menesi truputi neapsimoka tiek degint del triju augaliukui. Gali nusipirkt keleta kompaktiniu lempuciu kokiu 36W ar didesniu, arba fluoro pora vamzdziu jei rasi ir po jom paaugint kokias tris savaites ir tada persodint ir det po 250w likusiai vegetacijai ir zydejimui. O tos lemputes vistiek liks kitam auginimui ir ner ko cia gailet :) Kita karta nusipirksi 400w nes jau noresi augint 6 augalus ir tada galesi daryt kaip as :)
Bet siaip priklauso nuo to kiek gali leist tam reikalui pinigu.
labai geras ir racionalus patarimas ;) pas mane viskas panasiai ir vyksta :) Augaliukus menesi laikau po fluoru, paskui kishu po 250W zhydinu (preflowers), atsirenku geriausia.. kisu atgal po fluoru ir pridarau klonu...o prastesnius tuo metu kol klonai subresta kishu po 250W ir zhydinu, tada buna --==::~~ o veliau jau visus subrendusius klonus ishtraukiu ish fluoro ir kishu po 250W... ir toks uzdaras ciklas vyksta ;) nzn gala kas pagavot kampa ;) o sheip man 250W uztenka 3-4 augalam.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

apie toki cikla pats galvoju tik kokius 6 augalus ir su 400w zydejimui.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

senukuose radau skaidrias natrio lempas ir paprastas natrio lempas. ar yra tarp ju koks nors skirtumas? kurias reikia naudoti auginimui?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Siaip kiek maciau visi naudoja skaidrias, bet gal tiktu ir matines. Bet siaip pirk skaidria busi ramus :)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

nusipirkau 250W natrio lempa ir droseli, bet niekaip nesuprantu kaip pajungti reikia :/ ar nereikia dar ir paleideja kazkoki nusipirkti ar dar kazka...?su tuo droseliu kol kas niekas nesigauna 8E
Anonymous

Standartinė Anonymous »

stai taip esu sujunges siuo metu. nieko kito nesugalvoju. nenoriu isradineti dviracio, kad neprisizaisciau, todel busiu dekingas uz naudinga informacija ;)

http://www.marijuana-land.com/droselis.bmp
http://www.marijuana-land.com/droselis2.bmp
Paskutinį kartą redagavo Anonymous 2006-08-22, 19:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

manis rašė:
dogg rašė:stai taip esu sujunges siuo metu. nieko kito nesugalvoju. nenoriu isradineti dviracio, kad neprisizaisciau, todel busiu dekingas uz naudinga informacija ;)

http://www.marijuana-land.com/droselis.bmp
http://www.marijuana-land.com/droselis.bmp
sheip tiek ant droselio tiek ant paleidejo yra nupiestos schemos kaip reik jungt.. tikiuosi paleideja irgi pirkai? nes nematau jo fotkej... :idea:
man konsultantas "senukuose" pasake, kad paleidejo 'turbut nereikia', todel ir nepirkau :/ dabar jau aisku, kad jo reikia :!: dekoju ;)
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

dogg rašė:man konsultantas "senukuose" pasake, kad paleidejo 'turbut nereikia', todel ir nepirkau :/ dabar jau aisku, kad jo reikia :!: dekoju ;)
jo jau senukuose tai apie konsultacijas as tyliu... tokiu ten grybu pasitaiko, kad jiem daugiau papasakoji negu jie tau :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

manis rašė:
dogg rašė:man konsultantas "senukuose" pasake, kad paleidejo 'turbut nereikia', todel ir nepirkau :/ dabar jau aisku, kad jo reikia :!: dekoju ;)
jo jau senukuose tai apie konsultacijas as tyliu... tokiu ten grybu pasitaiko, kad jiem daugiau papasakoji negu jie tau :D
tai nera ko tiketis is jaunu studentu, bent jau pasake man kad prie lempos reikalingas ir droselis, apie kuri net girdejes nebuvau 8|
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

dogg rašė: tai nera ko tiketis is jaunu studentu, bent jau pasake man kad prie lempos reikalingas ir droselis, apie kuri net girdejes nebuvau 8|
daznai as uz juos ir jaunesnis bunu.. :/ bet esme tokia kad dabar kai nera darbuotoju ten dirba vieni zhaliukai, todel reikia patiems sviestis, nes kartais ju patarimais vadovaujantis galima pinigus vejais paleist. Beje as kai pirkau, tai nuvariau i spec. elektros prekiu parduotuve ir ten viska issiaiskinau, o senukuose pigiau nusipirkau viska ko reikejo ;)
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

manis rašė:....Beje as kai pirkau, tai nuvariau i spec. elektros prekiu parduotuve ir ten viska issiaiskinau, o senukuose pigiau nusipirkau viska ko reikejo ;)
adresiuka pasviesti spec. parduotuves matomai reiketu. o siaip viena spec. elektriku parduotuvele atsimenu vilniuje paneriu g-veje. priesais vilniaus degtines firmines pard. iejima (jei neklystu) gal kas galetu patikslinti ju adresa ir kitus kontaktus? as manau joje ne tik kiek pigesnes prekes, kadangi parduotuve specializuojasi vien tik el. prekemis, bet ir pardavejai - vyrai elektrikai su patirtim - tikrai duos teisingu patarimu.
Paskutinį kartą redagavo Muscaria 2006-08-23, 14:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

Muscaria rašė: ..adresiuka pasviesti spec. parduotuves matomai reiketu...
Muscaria sufalsikavai mano posta, cituodamas padarei kad rašo dogg :D
seip as kalbejau apie kauna. O cia spec. prekiu yra jonavos gatvej tarp karines prievoles centro ir senuku - " Elstiloje" http://www.elstila.lt/titulinis.html . Dar viena parduotuve yra prie hyper maximos ten toj siauroj gatvelej deshinej pusei...adreso ir pavadinimo neprisimenu, bet pavaiksciojus galima susirasti. :idea:
Lempos Elstiloje tai pigesnes, bet uz droseli 60Lt palikau..uztai kad super duper maziau kaistantis. Senukai tada is vis neturejo droseliu, matyt ispirkti groweriu buvo 8) :x:
Anonymous

Standartinė Anonymous »

manis rašė:Lempos Elstiloje tai pigesnes, bet uz droseli 60Lt palikau..uztai kad super duper maziau kaistantis. Senukai tada is vis neturejo droseliu, matyt ispirkti groweriu buvo 8) :x:
kur tu radai topkias kainas? 8| as uz 13lt droseli isigijau senukuose 250W lempai
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

dogg rašė: kur tu radai topkias kainas? 8| as uz 13lt droseli isigijau senukuose 250W lempai
pasiziurek puslapyje kurio nuoroda pries tai daviau
ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja »

Auginau po 250W, pradzioje kabinau gal 30cm aukstyje. Tokiame amziuje augaliukai labai jautrus karsciui.
Siaip tokia lempa gana nedaug silumos isskiria, nors gal dar ir nuo modelio kiek priklauso.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

o ar kabinti reikia tiesiai virs augalu? esu pakabines dabar mazdaug 45 laipsniu kampu.
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

o galiu augaleli pakisti po dujine lempa?
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

o galiu augaleli pakisti po dujine lempa?
Anonymous

Standartinė Anonymous »

man nerima kelia stipriai ikaites droselis '| ar taip turi buti? gal ka ne taip sujungiau...
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

dogg rašė:man nerima kelia stipriai ikaites droselis '| ar taip turi buti? gal ka ne taip sujungiau...
taip turi buti

o cia shema

[ nuotrauka ]
Paskutinį kartą redagavo manis 2006-08-23, 23:00. Iš viso redaguota 1 kartą.
one of the part
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Reflektoriai
    Narkomas » » forume Apšvietimas
    210 Atsakymai
    103146 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas femtas
  • Lava lempos
    Kdee » » forume Prašau žodžio!
    9 Atsakymai
    11874 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Gyvsidabrinės lempos
    Sensemilla » » forume Apšvietimas
    37 Atsakymai
    19982 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas hipiukas
  • lempos aukstis?
    dfsd » » forume Apšvietimas
    10 Atsakymai
    6906 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Pirmas gorw. CFL lempos
    riuzako » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    2 Atsakymai
    3393 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas THCholic