Nuotrauka Nuotrauka

Lempos ir reflektoriai

Saulės simuliacijos.
Tema užrakinta
Zodiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2007-09-02, 22:27
Reputacija: 0

Standartinė Zodiakas »

klaidaz1 rašė:Sveiki, noreciau paklausti ar galim gyvsidabrio lempa laikyti vertikaliai, is anksto dekoju uz atsakyma. :x:
Vienos skirtos vertikaliam kabinimui +-15laipsniu, kitos horizontaliam +-15laipsniu, dar kitas 360 laipsniu gali kabint. Kai perki pasiziurek, arba paklausk konsultanto, arba senuku puslapy pasiziurek.
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

raMa rašė:
natka rašė:manyciau kad galima
Apsviesk mane natka kas yra gyvsidabrio lempa. ir kodel gi ja galima laikyt vertikaliai. tavo nuomone. :)
tavo postas beprasmis.
tas^pats
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2006-08-13, 01:41
Reputacija: 0

Standartinė tas^pats »

primatas rašė:
raMa rašė:
natka rašė:manyciau kad galima
Apsviesk mane natka kas yra gyvsidabrio lempa. ir kodel gi ja galima laikyt vertikaliai. tavo nuomone. :)
tavo postas beprasmis.
kuris beprasmis?
vienas pasake, kaip mano. Kitas paprase argumentuot. viskas. Veliates cia tiksliai Beprasmiskai. zodziu du pirstai i virsu iskelti ir fsio normalna :) ne, einam miegot istikruju :] :)
natka
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2008-01-21, 19:28
Reputacija: 0

Standartinė natka »

Apsviesk mane natka kas yra gyvsidabrio lempa. ir kodel gi ja galima laikyt vertikaliai. tavo nuomone.


na y ta tai lb nesu gilines tiesiok pazystu elektrika ir man jis pataria :D ir seip is praktikos sakau kad jei nieko neatsitiks stovint vertikaliai nei sproks nei ka :!: ir seip turiu sena (ruska) gyvsidabrio lempa kur patronas kartu su droseliu sujunktas ir ji kabinasi,tai taip iseina kad ji kabo vertikalai :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

dekui :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
kvapas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-11-03, 00:18
Reputacija: 0

Standartinė kvapas »

AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Sveiki, mano herbariumas spintoje matmenis mzdaug 150x80, bet duomenys netikslus... Stovi 2 vintiletoriai (ne kompiuteriniai), lempa - hps 250w pakelta daugiau nei metra nuo augalu. Is pradziu pajungus lempa, temperatura siekdawo net iki 45laipsniu :!: tada padariau kita reflektoriu ir prijungiau prie istraukimo vintiko, kad is jo trauktu karsta ora. Siek tiek padejo, bet vis tiek per daug - 35laipsniai. Prasau patarti, kokiu dar yra budu sumazinti temperatura, augalam per karsta, nespeju laistyti nes lb greit dziuna... Siuo metu palikineju atidarytas duris, tada temp. siekia 25-28laipsnius, bet visa laika ju atidarytu negaliu palikinet, tad prashau patarti. :/
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

AuriuxAs rašė:Sveiki, mano herbariumas spintoje matmenis mzdaug 150x80, bet duomenys netikslus... Stovi 2 vintiletoriai (ne kompiuteriniai), lempa - hps 250w pakelta daugiau nei metra nuo augalu. Is pradziu pajungus lempa, temperatura siekdawo net iki 45laipsniu :!: tada padariau kita reflektoriu ir prijungiau prie istraukimo vintiko, kad is jo trauktu karsta ora. Siek tiek padejo, bet vis tiek per daug - 35laipsniai. Prasau patarti, kokiu dar yra budu sumazinti temperatura, augalam per karsta, nespeju laistyti nes lb greit dziuna... Siuo metu palikineju atidarytas duris, tada temp. siekia 25-28laipsnius, bet visa laika ju atidarytu negaliu palikinet, tad prashau patarti. :/
atvesk prie lempos istraukimo vamzdi, kuriame gale butu itaisytas oro istraukejas. P.s sakiai kad reflektoriu perdariai kita, tai znk jau geriau nusipirkt gera reflektoriu (sakau is savo patirties, pas mane reflektorius ziauriai ikaisdavo ir budavo apie 35t.)
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Kaip buvau rases, oro istraukima jau prijungiau, bet nukrito tik 10 laipsniu, o pirkt nauja reflektoriu nesinori kjp tai, nes lyg ir neblogas pawyko... 8/
Toblinas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2008-07-14, 22:18
Reputacija: 0

Standartinė Toblinas »

sveiki :] ar galit kasnors imesti foto savadarbio reflektoriaqus bandysiu pasigaminti pats ;)
taika :)
klaidaz1
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2008-07-02, 00:15
Reputacija: 0

Standartinė klaidaz1 »

Runkeli: ne, o jis butinas ,kad normalei sviestu gyvsidabrio lempa ?
Skunk haze x5 plants
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

AuriuxAs rašė:Kaip buvau rases, oro istraukima jau prijungiau, bet nukrito tik 10 laipsniu, o pirkt nauja reflektoriu nesinori kjp tai, nes lyg ir neblogas pawyko... 8/
Tada reik didint ventiliatorių galingumą. Kokie dabar yra?
BOB - Bombs Over Bagdad!
tiuron
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-11-03, 23:07
Reputacija: 0

Standartinė tiuron »

Sveiki, norejau paklausti, gal kas zinot kur ta normalu reflektoriu nusipirkt stiklini? Nes googlinau, niekur nerandu jo pirkt!
Zodiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2007-09-02, 22:27
Reputacija: 0

Standartinė Zodiakas »

klaidaz1 rašė:Runkeli: ne, o jis butinas ,kad normalei sviestu gyvsidabrio lempa ?
zinoma reikalingas ir balastas ir uzdegejas!
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Sigma rašė:
AuriuxAs rašė:Kaip buvau rases, oro istraukima jau prijungiau, bet nukrito tik 10 laipsniu, o pirkt nauja reflektoriu nesinori kjp tai, nes lyg ir neblogas pawyko... 8/
Tada reik didint ventiliatorių galingumą. Kokie dabar yra?
Stovi 2 panashios charakteristikos kaip sie:
http://www.senukai.lt/p.php/santechniko ... b=articles
vienas pucia, kitas traukia ora is reflektoriaus.
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

Imesk savo reflektoriaus fotke, gal jis visa ta silum duoda
sln
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2008-10-28, 23:24
Reputacija: 0

Standartinė sln »

Visi sako kad reikia 250w-400w ant m2 o jai uzdet sita lempa SOX-E 131w 26000 liumenu nes pagal liumenus tai pailnai uztektu ar ne?
Zodiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2007-09-02, 22:27
Reputacija: 0

Standartinė Zodiakas »

sln rašė:Visi sako kad reikia 250w-400w ant m2 o jai uzdet sita lempa SOX-E 131w 26000 liumenu nes pagal liumenus tai pailnai uztektu ar ne?
Sviesos spektras netinkamas!
klaidaz1
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2008-07-02, 00:15
Reputacija: 0

Standartinė klaidaz1 »

As boxa laikau netoli PC, as daznai pasedziu prie kompo ir zadu pradeti auginti po gyvsidabrio lempa, nieko tokio ,nes gyvsidabris tai kenkia sveikatai,.. ?
Skunk haze x5 plants
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

sln rašė:Visi sako kad reikia 250w-400w ant m2 o jai uzdet sita lempa SOX-E 131w 26000 liumenu nes pagal liumenus tai pailnai uztektu ar ne?
Liumenais į plotą, o ne vatais skaičiuojamas lempos tinkamumas pagal galią. Skirtingų tipų lempos duoda skirtingą liumenų kiekį nuo vato.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Reflektoriai
    Narkomas » » forume Apšvietimas
    210 Atsakymai
    103786 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas femtas
  • Lava lempos
    Kdee » » forume Prašau žodžio!
    9 Atsakymai
    11886 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Gyvsidabrinės lempos
    Sensemilla » » forume Apšvietimas
    37 Atsakymai
    19998 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas hipiukas
  • lempos aukstis?
    dfsd » » forume Apšvietimas
    10 Atsakymai
    6944 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Pirmas gorw. CFL lempos
    riuzako » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    2 Atsakymai
    3403 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas THCholic