Nuotrauka Nuotrauka

Ar tynka toks apsvietimas?

Saulės simuliacijos.
Arnas6
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-11-03, 19:45
Reputacija: 0

Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė Arnas6 »

Laba visiems

Noreciau suzinot ar mano apsvietimas yra tinkamas auginimui. Esu visiskai zalias, bet pasiryzau pagaliau pradet, o tai planavau daug metu, bet niekad nebuvo tiek ryzto ;) tad prasau padetik.

Nuotraukos:
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė PagonisLTU »

:D :D :D :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė G. »

Vieną nedidukį augalą užaugintum :) Su tokiom lempom tavo growboxas turėtų būti kažkur ne didesnis nei 30x30x60..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė uodz »

he ;] as naudoju 2x65w 4800k cfl ir viena 25w 4800k. kazin ar man uztenka??? 1mx1mx1.5m ?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė medelynas »

uodz rašė:he ;] as naudoju 2x65w 4800k cfl ir viena 25w 4800k. kazin ar man uztenka??? 1mx1mx1.5m ?
Jei nori naudoti cfl, tai ant tokio ploto reikėtų bent 500w, o jei normaliai tai tokiam plotui minimum 250w hps, nors šiaip 400w būtų optimaliausia.
Tu turi 155w cfl, tai su tokiu apšvietimu boxo plotas turėtų būti nedaugiau kaip 50x50. Beje pas tave spektras nelabai koks, pagal teoriją vegetacijai reikėtų 6500k, žydėjimui 2700k, nors taupant pinigus lempoms puikiai galima visą auginimą padaryti ir su 2700k. Bet jei neplanuoji mažinti boxo ploto tai pats metas būtų įsitaisyti hps.
Daugiau info https://www.legalus.net/kan/apsvietimas
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė uodz »

vat kad nenoriu as to hps. Jos ryja watus ir kaista, beto man jos nelabai saugios atrodo paliekant bute,kuriam bunu labai retai :)prisiklauses visokiu trumpu jungimu,na zinot :D :) na lempos iskiria 8500liumenu,plius ta mazoji dar 1300 :) o jos nuleisto kabo virs augaliuku sonuose galim sakyti :) o augaliukai tik 2 :) maciau senukuose 85w ir 105w cfl lemputes su 4800k. siustis nenoriu,nes nenoriu reklamos :) tai dar klausimelis ar atlaikytu paprastas cokolis e27 85w ar 105w CFL ? :) neperdegtu?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė medelynas »

Na kaip tik cfl ryja vatus, o ne hps. Jei is 155w cfl vos 10k lm, o 150w hps ~18k lm... jei tvarkingai sujungta, tinkamas balastas, tai nera ko parintis. Cia tik mano nuomone, bet as rinkciaus tik hps, nes daugiau sviesos, maziau w = maziau elektros prasukta, nereikia itin arti lempos laikyt ir aisku derliaus kiekis... Teko zaisti su cfl'ais ir ka galiu pasakyt - nusivyliau, tad nebematau prasmes jais uzsiim, nes tai visiskai nepraktiska, kai hps efektyvumas dvigubai didesnis. Prie didesnio vatazo cfl dazniausiai buna integruoti balastai, tai viskas turetu but okei, bet jei nera integruotu balastu, tada reikia juos atskirai pirkt ir montuot. Beje didesnio vatazo cflai irgi kaista jei geros ventiliacijos nera.
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė uodz »

na cia mano auginimas neskaicius beveik nieko :) esu augines kazkada po 9 lempom cfl belekokiom ten belekaip sudejes buvau, tai ka as zinau,puikiaia augo,nebuvo jokiu lapu defektu ar pns, o is vieno pleciuko apie 3g buvau uzaugines :) tad nezinau cia nuo ko priklauso :) ziurek kiti vapse uzsiaugina po dvejomis lemputemis :) ar cia stiprumas,ar skonis skiriasi? as kai nesu stoneris tai manau man uztektu :) ai ir dar, del tu reflektoriu? butina juos daryt, ar uztenka kad tiesiog lempos kabetu aplink augaliuka?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė medelynas »

Na čia vėl irgi praktiškumo principas, kad augint keletą mėnesių po 9 cflais, gaut 3g, kai elektra vos ne tiek pat ar net daugiau kainuoja :} skirtumas yra išeigoje, kiekyje, skaičiuojama gramais per vatą. Pvz 1g/w ir daugiau yra labai labai geras derlius, 0.5g/w yra vidutiniškas derlius ir t.t. čia naudojant hps/mh. Dar yra teiginių, kad nuo didesnio šviesos kieko didėja ir augalo potencija, bet šitas klausimas dar nėra iki galo aiškus, nes vieni teigia, kad potencija kyla nuo UV, kiti, kad apskritai nuo šviesos kiekio, čia jau reikalingas tyrimas :bong:
Dėl reflektoriaus spręsk pats, vistiek nuo jo atsispindi tik dalis šviesos ir horizontalaus auginimo minusas tas, kad daugiau šviesos gauna viršūnės, o apatinės šakelės jos gauna mažiau, manau tavo atveju geriau būtų tiesiog apgalvojus ir atsižvelgus į auginimą išdeliot aplink lemputes taip, kad optimaliausiai apsišviestų kiek įmanoma daugiau augalo.
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė uodz »

ačiū ;]
Arnas6
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-11-03, 19:45
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė Arnas6 »

Tai va knaisiojaus po namus ir uzmaciau pora idomiu dalykeliu, tad noriu jusu nuomones.
Radau dvieju rusiu lempas ir noriu paklaust ar jos tinkamos.
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Viena is ju yra 400watu drl lempa, o kita 36w tos pailgos lempos. Zadu augint beveik 2 kvadratiniu metru kambariuki, kiek tokiu lempu reiktu ar isvis jos tynkamos?
spaikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-12-02, 14:50
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė spaikas »

ta 400w man rodos kaitrine... jei taip tai jokios naudos tik elektra suks. o tos 36w FL. pats naudoju tokias tik 40w pas mane :) tau ant 2 m2 reiktu kokios 15 tokiu lempukiu :D
!( 36w 3350 lm 8???
Arnas6
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-11-03, 19:45
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė Arnas6 »

Ta 400w yra nekaitrine jinai skaitos drl lemia a, panasaus budo kaip cfl lempa, man rodos tokios tinka vegetacijoms labiau , bet nesu tuom tikras.
Ka galvojat apie tokia 4 lempas mano pirtelei?
Pirteles matmenys:1.49 ilgis 2.01 aukstis 1.20 plotis
http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewit ... cmd=VIDESC

Dar vienas klausimas, ar galima tarkim kokius 7 augalus augint vienam dideliam vazone tarkim 30-40l dydzio?
Paskutinį kartą redagavo Arnas6 2013-12-11, 17:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė vartotikas »

Šitos cfl po 300W kur kas geriau, bet dėl vieno vazono nepatariu ,o ypač septiniems augalams. sodink visus atskirai į mažus vazonėlius ,paskiau persodink į 4-5 litrų vazonus ,o paskiau į 10-15 litrų , nes šaknys mėgsta šviežios žemės gauti ,o sodinti iškarto į didesnę talpą nėra patartina.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Arnas6
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-11-03, 19:45
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė Arnas6 »

O tai kai persodini augalas, nupurtot zemes nuo saknu? Ar su senom kisat i naujas?
spaikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-12-02, 14:50
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė spaikas »

Svarbiausia šaknų nepazeist
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė vartotikas »

su senom kišk , svarbu ,kad aplink atsirastu švieži žemė. šaknys atsipalaiduos atradusios šviežią žemę aplink.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė pompapiras »

Tinka toks apsvietimas tikrai, tik su tokiu apsvietimu augink 1-2 nedidelius augalus ir kazkokius reflektorius susikonstruok, ir laikyk 5 cm nuo augalu(jei gera cirkuliacija oro gali ir 2 cm atstumu
Sekmes
Arnas6
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-11-03, 19:45
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė Arnas6 »

laba visiems, taigi noriu paklaustas ar kas turit kokiu idėjų? kadangi neturiu jokiu žinių ir mano pirmas auginimas, noriu sužinoti ar mano augaleliai sveiki ir ar jiems nieko netrūksta? šiaip augalams yra lygiai dvi savaites ir 2 dienos nuo daiginimo pradžios, bet kaip matot ne visi augalai sudygo vienodu laiku, o ir nežinau kas auga iš jų, nes sėklos gautos, kai pirkau parukyt iš barygos dūmų, patys dūmai buvo tikrai geri, o ir vienam grame radau 16 sėklų, tikriausiai sumetė jas dėl savorio... Nū bet neesme. taigi

1.[ nuotrauka ]
2.[ nuotrauka ]
3.[ nuotrauka ]
4.[ nuotrauka ]
5.[ nuotrauka ]
6.[ nuotrauka ]
7.[ nuotrauka ]
8.[ nuotrauka ]
9.[ nuotrauka ]

nuotraukas suzimejau numeriukais, kad butu paprasciau. šiaip kambariuko temperatūra laikos netoli 40laipsniu drėgmę apie 50. visas kambarių kas apima apie 2 kvadratas viršuje pritaisiau mikrobangos ventiletoriu, kad oras cirkuliuoti ir truputėlį augalus krutintu, augimu ant 4 24watu CFL raudono spektro lempučių ir vienos rusiškos drl 400w lempos. visas kambarys isklijuotas popierine folija(išskyrus grindys). man asmeniškai atrodo viskas OK, bet kaip ir sakiau mano žinios labai mažos tad reikia jūsų patarimo. 2nuotraukos augaliuko apatiniai lapai raitojas.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Ar tynka toks apsvietimas?

Standartinė Closer »

Kaip suprast 40 laipsnių ? Čia Celsijaus skalėje ? :) Beje auginant pirtelėje temperatūrą matuok prie augalo, nes prie lubų tikrai laikysis šiluma.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas