Nuotrauka Nuotrauka

pilno spektro led

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
visinikaiuzimti
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-12-11, 13:43
Reputacija: 5

pilno spektro led

Standartinė visinikaiuzimti »

sveiki, perskaiciau begale informacijos apie apsvietima, galva plysta....patarkite, ar tiktu si lempa ( https://www.amazon.com/Galaxyhydro-Gree ... d3230dab32 )auginimui spintoje 50x50 aukstis 150, kaip supratau is info internete, galaxyhydro viena is geriausiu gamintoju. Ar uztektu vien tik sios lempos auginimui nuo pradzios iki derliaus nuemimo? Gal kazkas isivaizduojate, kiek mazdaug silumos ji skleistu, ar aplamai jos kiek sildo, kambaryje kur stovetu spinta temperatura apie 21c, taigi plius keli laipsniai butu visai neblogai....dekoju uz atsakymus.
Just Read the Instructions
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: pilno spektro led

Standartinė Ash »

na mano manimu daugiau nei reikia tokiam plotui o jei dezei bus 30+ pastartyk vintikus ir viskas atvesins kai as i panase buvau idejas 250w mh tai temp buvo 50+ :D idejau normalius vintikus ir susitvarkiau su temp tik biski su humidity tada buvo sunkiau :)
visinikaiuzimti
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2016-12-11, 13:43
Reputacija: 5

Re: pilno spektro led

Standartinė visinikaiuzimti »

bet ledai gal taip stipriai nekaitins....man plius 5-7 laipsniai prie kambario temperaturos butu pats tas...
Just Read the Instructions
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: pilno spektro led

Standartinė kauptukas »

Uztektu, silumos pakels normos ribose.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: pilno spektro led

Standartinė WTČ »

Marshydro o ne kazkokia hamielke :D
Savo plotui imk dvi marshydro. Padaryk iputima su vonios extraktoriu ir istraukima su tokiu pat jei nenaudosi filtru. Viduj maza fena istatyk kad maisytu ora. Gb bus max 10laipsniu silciau nei kambary :) jei langa praversi bus kaip kambary pries praveriant langa
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Rašyti atsakymą