Nuotrauka Nuotrauka

Auginimo dienoraštis: Blueberry-icecream micro grow

Mielas dienorašti...
Tema užrakinta
kunigas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-12-30, 17:14
Reputacija: 0

Auginimo dienoraštis: Blueberry-icecream micro grow

Standartinė kunigas »

Taigi pradedu naują projektą. Esmė vyks kompiuterio dėžėje. Micro growing, kitaip sakoma. Manau pradėsiu nuo setupo ką žadu naudoti:
Kompiuterio korpusas kurio išmatavimai : Aukštis 42 cm, ilgis 40 cm, plotis 17 cm. Vidus buvo išklijuotas atspindinčia šviesą "folgos" lipnia juosta, bet po to perdažyta baltai, nes mano manymu tai efektyviausia(ta prasme kad baltai nudažyt sienas, o ne pirma folga tada dažai :-) ).
Lempos- 3x 6500k (2x 20w ir viena 23w ) ir 23w 2700k spektro. Iš viso yra 86 w su 5200 liumenų viduje. Reikia kažką sugalvoti su kvapo naikinimu, nes ta "naikinanti kvapą" lempa nelabai ten jį prinaikina.
Taigi lempų setupas atrodo taip :

[ nuotrauka ]

Vėdinimas : 2 vienodi pc aušintuvai Nexus prijungti prie ac/dc adapterio.
Šį kart augs 2 augalai, nes galvoju apie scrog'ą. Reikia dar pasidomėti labiau apie jį nes nekokios mano žinios. Naujoves vertinu, tad stengsiuos įdėti daug pastangų į tai.
Žemes naudosiu organines, nes natūralumas-privalumas. Radau neblogas ir jas rekomendavo kaip tikrai neblogą naujovę. Ph 5,5-6,5 kaip ir visada, organikos 95 procentai ir taip toliau :

[ nuotrauka ]

Veislė Blueberry-Icecream iš Mr.Green lentynos. Daiginau daugiau, nes galvojau, kad nesudygs bet kaip visada sudygo,tad vienam teks mirti :-) Manau projektas užtruks ilgokai, nebent koją vėl pakiš kokia nors mano žiopla klaida. Taigi sėkmės man kaip sakoma :D

First week

Štai pirma savaitė prabėgo, ir manau augam visai gerai. Lempą 2700k spektro išsukau nes temperatūra viršyja 42 laipsnius. Pradedu daryt lst, vieno žmogaus patarimu suksiu ratą iš vidaus, ir taip turėtų apsukt vazoną 2 kartus. Tada bus dedamas tinklas ir turėtų gautis Scrog. Purškiau su mineraliniu vandeniu, dėl CO2, tai nežinau gal ir geriau auga.

[ nuotrauka ]





#13 diena

Nustojau purkšti "co2" nes sugedo mano purkštukas. Auga puikiai, matosi nuotraukoje.

[ nuotrauka ]

21 diena
Nepasisekė ir šį kart, idealiai nesigavo. Užturėjau problemų su augaliukais. Pradėjo grybaut užvakar. Tikriausiai išdžiuvo ir oras buvo sausas tai nuekentėjo. Vienu žodžiu atrodo taip :

[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Po keletų patarimų nusprendžiau persodint į didesnį vazoną. Taip gavos kad reikėjo sodint į vieną vazoną abu augalus. Kai vietos nėra tai ir talpini kaip tik sugebi. Įdėjau dolomitmilčių. Proporcijų neisivaizduoju nes dėjau iš akies. Tai tokios naujienos, tikėkimes atsigaus :)

[ nuotrauka ]

#3 of 12/12
Vasario 6 perjungiau į 12/12. Pagalvojau kad maximumo iš šitos veislės kažin ar išeis ištrauk, ir iškart pradėjau galvot apie sekantį projektą. Rinksiuos kokią didelį derlių duodančią rūšį... bet čia dar toli. Manau mėnesis vegetavimo visai nieko + žinant kad dar 2 mėn bres. Vietos irgi ne perdaugiausią. Įjungiau 4 lempą, kad daugiau liumenų būtu, jie tikrai nepamaišys. Šiandien užtrešiau shultz 10-15-10. Litrui dėjau viena lašą tik...tręšt nelabai galvoju daugiau, čia tik tam kad paspartint žydėjimą. Runkelio patarimu... dešinys nutopintas, ir kažkodėl greičiau auga bei brandina naujas šakas. Padariau LST neblogą su tuo nutopintu. kažkodėl atrodo kad kairys augalas bus vyras. Štai foto iš šono :

[ nuotrauka ]
18th day of flowering
Na ką manau projektas gaunas lyg ir neblogas, žydėjimas kaip ir įpusėjęs ir viskas beveik gerai. Dar truputi geltonuoja apatiniai lapeliai, o fan leaves visai nugeltonavo, teko juos pašalinti. Augalas nesustresavo ir jam atrodo viskas gerai. Lempas visas pakeičiau į 2700k spektro. Kvapo nėra, bet man jo ir nereikia :) buvau pylęs trąšų nedaug ty. į litrą vandens dėjau 1 lašą shultz'o, nors rekomenduojama dozė 7, bet nerizikuosiu šį kart. Šeip laistau vandeniu iš statoilo. Temperatūra būna pakyla iki beveik 30, bet čia į vakarą. Dregmė gan maža ir sviruoja nuo 90 ( tik įsijungus lempom ) iki 40 ( prieš išsijungiant ). Naktį temp nuktrenta iki 13...toks svyravimas aišku gero neduos. O jį stabilizuot šiuo metu neina.
Beje pamiršau paminėt kad kairys buvo vyras, jį nukirpau, ir perpjoviau žemes ir vyrą išėmiau. Įdėjau naujas žemes, gavos manau truputį šokas nes buvo keliom dienom nustojus augt mergička. Bet dabar atsigavo viskas gerai :P štai

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Paskutinės dienos
Taigi, baigiau viską. Nebėra ką daugiau sakyti, viskas ok manau, tik galėjau ilgiau pavegetuot leist ir nutopint dar kartelį, kad išnaudot visą turimą erdvę dėžėje. Po apdorojimo kvapas truputi panašus į vynuoges labiau nei į mėlynes ar ledus :) Štai paskutinės foto. Smoke reporto teks palaukti :P

[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]
+-- --+ +-- --+
9.12
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas